Zmarszczki pod jednym okiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-05, 18:54   #1
Lesio123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3

Zmarszczki pod jednym okiem


Witam.
Jakiś czas temu kupiłam sobie krem pod oczy (nie pamiętam już marki bodajże z nivea). Wklepywałam go dość często bo zauważyłam zmarszczki pod oczami i miałam nadzieję, że troszkę je wygładzi. 2 dni temu obudziłam się i prawie padłam. Pod jednym okiem mam skórę, którą najtrafniej oddawałoby słowo harmonijka. Pełno zmarszczek wręcz bruzd sięgajacych aż do policzka od wewnętrznego kącika oka. Ta skóra trochę przypomina skórę palca długo trzymanego w wodzie. Jedno oko przez to wygląda jakby miało 50 lat więcej (nie przesadzam). Jestem przerażona. Nie wiem co zrobić i co najważniejszy czy to zniknie. Kupiłam maść z witaminą A dzisiaj pierwszy dzień ją stosuję więc efektów za bardzo nie ma. Jeżeli byłaby to alergia to czemu tylko pod 1 okiem? Może przesadziłam z ilością kosmetyka? Sama nie wiem. Bardzo proszę o pomoc.
Lesio123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 22:40   #2
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Zmarszczki pod jednym okiem

Widocznie krem zaszkodził, albo uczulił Cię jakiś składnik albo skóra się bardzo mocno odwodniła. Ja bym się przeszła do dermatologa. Oprócz tego mocno odżywiaj skórę, może kwas hialuronowy + olejek? Albo sam olej, najlepiej z pestek malin lub awokado. Bardzo polecam krem pod oczy Martina gebhardt z olejem awokado. I postaraj się nie spać na brzuchu/boku, bo skóra mogła się też dodatkowo nadwyrężyć podczas snu.
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-08 22:40:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.