Sposób na "wykreowanie" skośnych oczu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-02, 17:55   #1
Chabelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pokemonowo x3
Wiadomości: 1

Sposób na "wykreowanie" skośnych oczu


Przede wszystkim chciałam bardzo serdecznie przywitać wszystkich
Jestem tu nowa. Otóż zawsze zastanawiałam się, czy jest możliwe by sprawić by nasze proste, europejskie oczy jakimś makijażem sprawiały wrażenie skośnych? Dodam, że bardzo interesuję się kulturą wschodnich krajów i bardzo mi się one podobają. Czekam na propozycje za który z góry dziękuję Z góry również przepraszam, jeśli taki wątek był, ale takowego mimo poszukiwań nie znalazłam.
Chabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 18:12   #2
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Sposób na "wykreowanie" skośnych oczu

dziwna sprawa z tymi oczami... bo większość Azjatek chce mieć nasze oczy
cudują z jakimiś niby klejami widziałam nawet takie które przykleją nitkę dentystyczną żeby mieć załamanie w powiece

może to ci pomoże
http://www.youtube.com/watch?v=UvRV1...eature=related
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 13:19   #3
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposób na "wykreowanie" skośnych oczu

O co chodzi ze skośnymi oczami u Japonek? Skośne oczy to maja eskimosi, Japonki maja oczy - nie wiem- migdałowe? Na pewno nie sa skośne. Mam wrazenie , ze powtarzamy to określenie trochę bezrefleksyjnie...
Co do powiek - niektóre japonki rodzą sie z "pojedyncza powieką", nie wszystkie. W/g niektórych, podwójna powieka jest wyzej ceniona, dlatego tworza ja sobie sztucznie - czasem operacyjnie, a czasem podklejając przy uzyciu specjalnego kosmetyku/paseczka. Ale link zamieszczony przez jiune nie prowadzi do filmu pokazujacego ten "zabieg", tylko do filmu dot. jednego z japonskich stylów makijażu.
Polecałabym obejrzec oryginalne filmy Japonek, a nie amerykanki stylizujacej sie na Japonke. Wystarczy wpisac takie hasła jak "mono lids" lub double-lids" i wyskoc za linki do filmów o azjatyckich powiekach i sposobach radzenia sobie z nimi. Potem klikajac dalej na azjatyckie you- tubowiczki można poogladac ich make upy, co moze byc inspiracja dla Chabelle.
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.