Cienie, palety cieni - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-09, 21:12   #1411
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Jesienna paleta

Cytat:
Napisane przez monia6505 Pokaż wiadomość
Ja się już na nią zdecydowałam, zamówiłam i tylko czekam aż trafi w moje łapki kupiłam też (póki co) dwa cienie z nowej kolekcji Inglota i o mamo... Są niesamowite no ale za dwa cienie dałam prawie tyle co za całą paletke MUR
Które numerki Inglota?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 10:18   #1412
pannazuza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 52
Dot.: Jesienna paleta

Cytat:
Napisane przez monia6505 Pokaż wiadomość
Witam! Ostatnio oszalałam na punkcie jesiennych palet w kolorach czerwieni/brązu/pomarańczy. Jestem zakochana w nowej kolekcji inglota, niestety nie stać mnie na zakup całej :/ Jeszcze bardziej pokochałam paletę morphe palette 35o ,ale ta jest wszędzie wyprzedana. Może znacie jakieś fajne palety w takich kolorach ? Fajnie jakby były lepiej dostępne i nie kosztowały strasznie dużo. Liczę na waszą pomoc!
co do palet to nie mam ale za to obkupilam się ostatnio w cienie inglota;-) wybierałam się na weselu i znalazłam w necie jakąś blogerkę i jej oszałamiające makijaże fotka poniżej kupiłam pigment inglota jest rewelacyjny!!! cała noc fantastycznie utrzymywał się na oku;-)))
https://www.youtube.com/watch?v=WMBG2KhTRwo
pannazuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 18:31   #1413
carmelove783
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Paleta cieni :Makeup Revolution You`re gorgeous czy Maybelline New York the Nudes

Witam. Zaczynam swoją przygodę z makijażem . Chciałabym się poradzić , którą paletę cieni do powiek wybrać. Makeup Revolution You`re gorgeous czy Maybelline New York the Nudes ? Cienie te byłyby mi potrzebne zarówno do delikatnego dziennego makijażu , jak i wieczorowego np. lekki smoky eye. Dodam , że mam niebieską tęczówkę i 'małe oczy'. Która z tych palet byłaby dla mnie lepsza? Chodzi głownie o trwałość , jakość cieni i ich aplikację. Z góry dziękuję za odpowiedź

Edytowane przez carmelove783
Czas edycji: 2016-11-14 o 18:34
carmelove783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 20:11   #1414
Izabela0209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 9
Dot.: Jesienna paleta

Ja jeszcze polecam Wonder Box Karaja. Przeglądnijcie, bo wydaje mi się, że warto a kolorystyka i trwałość jest super
Izabela0209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 06:45   #1415
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Paleta cieni :Makeup Revolution You`re gorgeous czy Maybelline New York the Nud

Cytat:
Napisane przez carmelove783 Pokaż wiadomość
Witam. Zaczynam swoją przygodę z makijażem . Chciałabym się poradzić , którą paletę cieni do powiek wybrać. Makeup Revolution You`re gorgeous czy Maybelline New York the Nudes ? Cienie te byłyby mi potrzebne zarówno do delikatnego dziennego makijażu , jak i wieczorowego np. lekki smoky eye. Dodam , że mam niebieską tęczówkę i 'małe oczy'. Która z tych palet byłaby dla mnie lepsza? Chodzi głownie o trwałość , jakość cieni i ich aplikację. Z góry dziękuję za odpowiedź
Szczerze mówiąc, na sam początek wzięłabym po prostu tańszą. I po co Ci tyle cieni? Jeśli nigdy się nie malowałaś cieniami, to i tak nie będziesz ich raczej używać i "na próbę" wystarczyłaby paletka 4-6 cieni.
Ja ostatnio zamówiłam Makeup Revolution Essential Mattes 2. Tutaj cieni jest mnie, paleta jest tańsza, jest duży wybór kolorystyczny z tej serii. Ja akurat wybrałam same matowe cienie, z pełną świadomością, że takie właśnie wolę, bo wypróbowałam już różnych. Ale są też palety mieszane tj. z cieniami perłowymi i matowymi. Ogólnie słyszałam, że ta firma ogólnie ma dobre cienie, dobrze napigmentowane i trzymające się długo. Powinnam dostać tę paletę na dniach, więc mogę napisać swoje wrażenia.

Paleta the Nudes na pewno będzie droższa, ale czy lepsza? Trzeba by popatrzeć recenzje, może są nawet jakieś porównawcze tych 2 marek.
Ja i tak polecałabym Ci wybrać taniej na pierwszy raz Bo wydaje mi się, że Makeup Revolution taniej nie będzie oznaczało, że cienie będą do niczego i na tej podstawie się zniechęcisz. To dobre cienie.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 14:30   #1416
kieryk123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Exclamation Paleta na prezent dla dziewczyny

Witam wszystkie kobiety
Zbliżają się święta i szukam prezentu dla mojej dziewczyny.
Dziewczyna ma 17 lat. Ma bzika na punkcie brwi. Uwielbia kosmetyki, makijaż i malowanie się.
Myślałem, aby kupić jej w tym roku paletę do makijażu lub jakiś zestaw.
Moją uwagę przykuł ten produkt (Geometricolor od Sephora):
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...ijazu/P2722018

Jest to dobra okazja, gdyż do 31 grudnia mozna wykorzystac kod rabatowy -20% i za tą paletę zapłacę około 135zł.

Myślałem, też o jakimś kuferku z różnymi cieniami i akcesoriami.

Proszę o jakieś propozycje. Cena maksymalna to 135zł.

PS. Moja dziewczyna nie zajmuje się make upem zawodowo, ani nie zamierza, więc nie muszą to być zestawy markowe najwyższej jakości. Chcę jedynie poradzić się jakie z jakich - sprawdzonych - produktów będzie zadowolona.

Pozdrawiam
kieryk123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 15:38   #1417
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Paleta na prezent dla dziewczyny

Trochę zależy co kto lubi :p czytałam, że z tymi paletami sephory to różnie bywa z jakością. Moja mama ma paletę cośtam academy i szczerze to mocno średnia jest. Co z tego że jest pełno jakiś fajnych linerków, kremowych rzeczy, szminek itp. jak większość z tych rzeczy jest nie użycia po paru miesiąc bo zasychają. No i nie można poprawić makijażu, bo nie władujesz sobie takie walizy do torebki.

Gdyby to miałby być prezent dla mnie(niestety nie wiem jaki twoja dziewczyna ma gust ) wolałabym np. paletę zoeva lub TheBalm np. BalmJovi, BalmVoyage te dwie na mintishop są w podobnych cenach co wyszłaby cię ta sephorowa, a mają przyjemniejszy rozmiar i raczej uniwersalne kolory.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-27, 15:39   #1418
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Paleta na prezent dla dziewczyny

Palety na pewno przyciągają wzrok, bo jest tego dużo. Ale na pewno nie będzie korzystać ze wszystkiego, co tam jest, bo niektóre kolory czy to szminek, czy róży, czy cieni nie będą jej pasować. W efekcie- pociapie kilkanaście kolorów cieni, reszta z czasem się popsuje.
Jeśli ma to być coś z kosmetyków, to może kup jej zamiast tego bon na zakupy, a ona sama zadecyduje na co chce go wydać?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 18:42   #1419
Callianna
Zadomowienie
 
Avatar Callianna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 660
Dot.: Paleta na prezent dla dziewczyny

z palet wolałabym dostać coś z Too Faced
__________________
moja wymianka kosmetyczna
Callianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 12:09   #1420
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Paleta na prezent dla dziewczyny

https://mintishop.pl/firm-pol-1386265604-ZOEVA.html - kup jej którąś z palet cieni (to te po 89,90). Świetna jakość, nie dostanie oczopląsu od kolorów itp.
Podpatrz czego używa (jakich kolorów), proponuję Blanc Fusion, Caramel melange, Cocoa blend. To takie które nadadzą się na dzień, na wieczór - bardzo uniwersalne.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 12:43   #1421
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Paleta na prezent dla dziewczyny

Ja bym wybrała raczej jakąś mniejsza palete, bo faktycznie nie bedzie uzywala wszystkich kolorow i to sie poprostu zmarnuje... Jesli lubi malowac i dłubac przy brwiach, to fajna rzecza dla niej moze byc zestaw Eyebrow Styling Kit od Golden Rose. Maly, poreczny zestaw składajacy sie z przyciemniajacego wosku + aplikatora do nakladania, dwoch odcieni pudrow + szczoteczki do wyczesania nadmiaru i pesety. Dzieki tym pudrom fajnie mozna np wycieniowac brwi i wszystko z naturalnym efektem. Wiec jakas mniejsza paletka+ taki zestaw do brwi i prezent super.
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-29, 15:46   #1422
monioras
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 92
Dot.: Paleta na prezent dla dziewczyny

może którąś czekoladkę z Makeup Revolution + pędzle?
monioras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 15:11   #1423
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Paleta na prezent dla dziewczyny

Cytat:
Napisane przez kieryk123 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie kobiety
Zbliżają się święta i szukam prezentu dla mojej dziewczyny.
Dziewczyna ma 17 lat. Ma bzika na punkcie brwi. Uwielbia kosmetyki, makijaż i malowanie się.
Myślałem, aby kupić jej w tym roku paletę do makijażu lub jakiś zestaw.
Moją uwagę przykuł ten produkt (Geometricolor od Sephora):
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...ijazu/P2722018

Jest to dobra okazja, gdyż do 31 grudnia mozna wykorzystac kod rabatowy -20% i za tą paletę zapłacę około 135zł.

Myślałem, też o jakimś kuferku z różnymi cieniami i akcesoriami.

Proszę o jakieś propozycje. Cena maksymalna to 135zł.

PS. Moja dziewczyna nie zajmuje się make upem zawodowo, ani nie zamierza, więc nie muszą to być zestawy markowe najwyższej jakości. Chcę jedynie poradzić się jakie z jakich - sprawdzonych - produktów będzie zadowolona.

Pozdrawiam
Przesuwam do wątku o podobnej tematyce.
Tutaj także powinieneś znaleźć jakieś podpowiedzi.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 12:20   #1424
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Paleta na prezent dla dziewczyny

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Palety na pewno przyciągają wzrok, bo jest tego dużo. Ale na pewno nie będzie korzystać ze wszystkiego, co tam jest, bo niektóre kolory czy to szminek, czy róży, czy cieni nie będą jej pasować. W efekcie- pociapie kilkanaście kolorów cieni, reszta z czasem się popsuje.
Jeśli ma to być coś z kosmetyków, to może kup jej zamiast tego bon na zakupy, a ona sama zadecyduje na co chce go wydać?
Popieram.

Ogólnie duże palety przeznaczone są dla osób, które zajmują się makijażem, albo zawodowo, albo hobbistycznie, ale do codziennego użytku się nie sprawdzają, bo zawsze część kolorów nie pasuje (a czasem wszystkie - zależy od rodzaju palety), nie można włożyć do torebki i zabrać ze sobą w celu poprawki itp.

Ogólnie, jeśli się nie znasz na makijażu w takim stopniu, jak twoja dziewczyna, to jest małą szansa na to, że trafisz z prezentem. Jak dla mnie masz dwie opcje:
- karta podarunkowa do drogerii
- podpytanie dziewczyny o jakim zestawie marzy. Nie wszyscy maja obsesję na punkcie niespodzianek, często wymarzony prezent jest lepszy od niespodzianki. A może twoja dziewczyna ma jakąś "wishlistę" - w sklepie internetowym, na blogu? Warto sprawdzić.

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez mu_artist Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o trwałość i różnorodność kolorów to również polecam Inglota. Głównie ze względu na cenę - nie są tak drogie jak inne, bardziej ekskluzywne kosmetyki jak np. Estee Lauder.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Chociaż wydaje mi się, że większość firm jest nie gorsza - problem który najczęściej występuje to właśnie dobór złej konsystencji albo nieodpowiednie przygotowanie oka do makijażu cieniami. Wizażystki często o tym piszą na stronach - np. http://www.biomedical.pl/uroda/cieni...brac-6482.html . Uczulam na to zanim skreślicie przedwcześnie skreślicie jakąś firmę
Akurat w tym artykule widzę sporo błędów, ale faktem jest, że te efekty, które widzimy na zdjęciach w internecie to na ogół jest w dużej mierze zasługa dobrego przygotowania powiek.
Większość cieni można nakładać na mokro, a jeszcze lepsze efekty uzyskamy mieszając cienie z utrwalaczem np. Duraline Inglota. Jest też na rynku sporo baz pod cienie, ale tu się nie wypowiem, bo próbowałam różnych z umiarkowanymi skutkami. Mam tzw. "wilgotne" powieki i u mnie lepiej się sprawdzają rzeczy typu duraline niż bazy o kremowej konsystencji.

Wiem, że część makijażystek używa też białej bazy np. trwałych białych kredek do powiek, żeby lepiej wydobyć kolor jaskrawych cieni do powiek.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 16:47   #1425
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: Paleta cieni :Makeup Revolution You`re gorgeous czy Maybelline New York the Nud

Szczerze mowiac do pierwszych testow kupilabym na Twoim miejscu paletke marki Douglas (badz Sephora), ktore sa niedrogie, a glownie chodzi o to, zebys sobie poprobowala roznych makijazy i stwierdzila, co ci sie podoba i co do ciebie pasuje.

Jak baze pod cienie proponuje Urban Decay Primer Potion Original, poniewaz jest mala szansa, ze te cienie wytrzymaja u ciebie caly dzien/noc bez rolowania, chyba, ze masz sucha/normalna skore powiek (ja mam normalna, a bez bazy wszystko sie roluje).
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 23:37   #1426
aleksandra128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
którą paletę wybrać?

Witajcie

Stoję przed trudnym wyborem, ponieważ rozważam zakup jednej z dwóch palet Make Up Revolution. Może któraś z Was jest posiadaczką obydwóch, albo podpowie mi, która z nich jest lepsza. Otóż waham się pomiędzy Chocolate Vice i Flawless 2. Na Cocolicie kosztują tyle samo, a Flawless 2 jest dwukrotnie większa od czekoladki, więc zastanawiam się, jak jest z jakością cieni.

Proszę o pomoc, pozdrawiam
aleksandra128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 22:15   #1427
Izza_1401
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Lightbulb Morphe vs Naked

Hej! Zastanawiam sie, nad zakupem porzadnej paletki cieni. Biore pod uwage morphe 350 lub naked 2, jezeli mialyscie stycznosc z tymi dwoma produktami to bylabym wdzieczna za mala podopowiedz ktore z nich wybrac Lub jezeli ktos z Was uzywal ktores z nich to tez chetnie poczytam, czy sa warte swojej ceny. No i jezeli macie jakas swoja ulubiona paletke (cena nie gra roli) to smialo pisac!
Izza_1401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 21:13   #1428
Kanashi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 8
Dobra, uniwersalna i w rozsądnej cenie paletka cieni.

Jak w temacie. Jestem totalnie początkująca w tych tematach. Aktualnie posiadam paletke sleek au naturel i jest ona moją pierwszą. Ogolnie jest dość ok, ale moim zdaniem pigmentacja jasnych cieni jest kiepska. Tak więc moje pytanie. Jaka paletka, w podobnej kolorystyce, cenie jest warta zakupu? Chce sie czegos nauczyc a tymi jasnymi cieżko manewrować ( chyba, że to moja nieudolność xD. Serdecznie dziekuje za wszystkie propozycje i rady :3
Kanashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 14:20   #1429
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Dot.: Dobra, uniwersalna i w rozsądnej cenie paletka cieni.

Cytat:
Napisane przez Kanashi Pokaż wiadomość
Jak w temacie. Jestem totalnie początkująca w tych tematach. Aktualnie posiadam paletke sleek au naturel i jest ona moją pierwszą. Ogolnie jest dość ok, ale moim zdaniem pigmentacja jasnych cieni jest kiepska. Tak więc moje pytanie. Jaka paletka, w podobnej kolorystyce, cenie jest warta zakupu? Chce sie czegos nauczyc a tymi jasnymi cieżko manewrować ( chyba, że to moja nieudolność xD. Serdecznie dziekuje za wszystkie propozycje i rady :3
A czy używasz bazy pod cienie? Czasami baza dużo zmienia w nasyceniu koloru na powiece i nie trzeba od razu spisywać palety na straty
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-08, 08:28   #1430
Kanashi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 8
Dot.: Palety cieni - palety do makijażu

używam bazy prawie zawsze, wiec moze to nie to. poza tym chciałabym spróbować czegos nowego i mieć coś na przyszłość do przerobienia.
Kanashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 13:49   #1431
mokosyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 11
Paleta cieni do niebieskich oczu

Jaka paleta cieni z ogólnie dostępnych na rynku będzie najbardziej odpowiednia do niebieskich/szaroniebieskich oczu?

Zastanawiałam się nad brzoskwiniową paletą z Too Faced a Rose Golden z Zoevy. Ale moze macie jakies inne typy? Czego uzywacie najchetniej do niebieskich oczu? Będę wdzieczna za wszelkie propozycje i wskazówki.
mokosyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 16:39   #1432
201704260901
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7
Dot.: Paleta cieni do niebieskich oczu

Rose Golden jest bardzo fajna, ale tylko jako uzupełnienie innych palet. Z Zoevy do niebieskich/szarych oczu świetna jest Cocoa blend, albo uniwersalna Naturally yours.
201704260901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-01, 03:14   #1433
SisEl
Przyczajenie
 
Avatar SisEl
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1
Paletka Sleek Sunset - matowy zamiennik?

Hej, od razu chce zaznaczyć, że szukałam na forum wątku o paletkach Sleeka, ale nie znalazłam niczego podobnego.

Proszę powiedzcie mi, czy istnieje jakakolwiek możliwość, żeby znaleźć paletkę cieni (albo pojedyncze cienie, które można włożyć do paletki) w kolorach Sleeka Sunset, ale chociaż częściowo matową? Zależy mi, żeby kolory były podobne, ewentualnie jeszcze bardziej nasycone niż w oryginale. Szukałam wśród innych paletek Sleeka i MUR, ale nie znalazłam takiego zestawienia kolorów, były albo bardziej pastelowe, albo w paletce znajdowały się tylko 3 kolory z Sunset

Właściwie nie mam doświadczenia z cieniami, mam tylko jedną paletkę (i to z Lovely). Chciałabym zacząć używać bardziej kolorowych cieni, tylko że wszystkie paletki są albo przygaszone, albo nude, albo zawierają same neonowe kolory.
Bardzo prosiłabym o sugestie. Wiem, że są tu Panie ze znacznie większym doświadczeniem w makijażu, być może któraś z Was trafiła kiedyś na podobną paletkę
SisEl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 19:25   #1434
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Palety cieni - palety do makijażu

Może nie będę zbyt oryginalna, ale polecę cienie matowe z Inglota. Są do kupienia pojedynczo, więc można samodzielnie skomponować paletę. Wybór kolorów jest ogromny, bez problemu znajdziesz zbliżone do tych ze Sleek'a.
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 16:39   #1435
monyc37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Zoeva czy Too Faced?

Hej Ostatnio dłuższy czas zastanawiam się nad zakupem palety do dziennego makijażu oczu (nie zaszkodzi, zeby nadawała się do uzyskania mocniejszego efektu). Tutaj moje pytanie. Nie mogę się zdecydować, czy wybrać paletę Zoeva Naturally Yours czy Too Faced Natural Eyes. Doradzicie?
monyc37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 19:14   #1436
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Zoeva czy Too Faced?

Cytat:
Napisane przez monyc37 Pokaż wiadomość
Hej Ostatnio dłuższy czas zastanawiam się nad zakupem palety do dziennego makijażu oczu (nie zaszkodzi, zeby nadawała się do uzyskania mocniejszego efektu). Tutaj moje pytanie. Nie mogę się zdecydować, czy wybrać paletę Zoeva Naturally Yours czy Too Faced Natural Eyes. Doradzicie?
Obie palety zawierają cienie bardzo dobrej jakości. Za Zoevą przemawia cena, za Too Faced natomiast lepsza jakość wykonania palety. W Natural Eyes brakowałoby mi trochę czarnego cienia, bo często używam go do podkreślania linii rzęs. Pod tym względem paleta Zoevy jest bardziej kompletna.
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 09:41   #1437
Helpless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 19
Produkty i kosmetyki Affect - używacie? polecacie?

Pytanie, jak w temacie - używacie kosmetyków Affect? Bardzo mi się spodobała jedna paleta, cena to ok 100 więc jak dla mnie to raczej sporo i zanim kupię chciałabym poznać opinie. Czy dobrze się trzymają cienie? Nie rolują się? Mam cienką skórę na powiekach i ciężko mi trafić w idealne cienie - wypowiedzcie się proszę
Helpless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 15:15   #1438
fluorescencyjnafull
Przyczajenie
 
Avatar fluorescencyjnafull
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 6
Lorac Pro Matte Palette - gdzie kupię?

Witam wszystkich,
jest to mój pierwszy post na forum, do tej pory ograniczałam się jedynie do biernego, anonimowego korzystania z forum wizaz.pl , proszę o wyrozumiałość

Od jakiegoś czasu namiętnie poszukuję palety cieni Lorac Pro Matte dostępnej w Polsce, niestety bez powodzenia.. Na wszystkich znanych mi sklepach kosmetycznych online jest ona niedostępna bądź wycofana z magazynu. Szczerze mówiąc nie wiem czy jest dostępna na stronach zagranicznych typu eBay, ale nigdy nie zamawiałam nic z zagranicy i mam przed tym lekkiego stresa

Czy któraś z Was/Waszych przyjaciółek/kogokolwiek kogo znacie widziała gdzieś dostępną owy upragniony kosmetyk?
Jeśli nie, to może chociaż jesteście w stanie zaproponować w miarę sprawdzone źródło?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
fluorescencyjnafull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 22:01   #1439
asos_
Zakorzenienie
 
Avatar asos_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 606
Dot.: Lorac Pro Matte Palette - gdzie kupię?

Cytat:
Napisane przez fluorescencyjnafull Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,
jest to mój pierwszy post na forum, do tej pory ograniczałam się jedynie do biernego, anonimowego korzystania z forum wizaz.pl , proszę o wyrozumiałość

Od jakiegoś czasu namiętnie poszukuję palety cieni Lorac Pro Matte dostępnej w Polsce, niestety bez powodzenia.. Na wszystkich znanych mi sklepach kosmetycznych online jest ona niedostępna bądź wycofana z magazynu. Szczerze mówiąc nie wiem czy jest dostępna na stronach zagranicznych typu eBay, ale nigdy nie zamawiałam nic z zagranicy i mam przed tym lekkiego stresa

Czy któraś z Was/Waszych przyjaciółek/kogokolwiek kogo znacie widziała gdzieś dostępną owy upragniony kosmetyk?
Jeśli nie, to może chociaż jesteście w stanie zaproponować w miarę sprawdzone źródło?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
http://premiumusa.pl/lorac-pro-matte...w-palette.html
__________________
Ubrania i kosmetyki
asos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 19:26   #1440
fluorescencyjnafull
Przyczajenie
 
Avatar fluorescencyjnafull
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 6
Dot.: Lorac Pro Matte Palette - gdzie kupię?

Bardzo dziękuję, chyba była zbiorcza dostawa bo nagle pojawiły się we wszystkich sklepach internetowych, w ofercie których były
fluorescencyjnafull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-12 10:45:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.