Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-15, 22:13   #2251
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
przy Tobie wyglądam jak uboga krewna piękna kolekcja [COLOR="Silver"]
Przestań .
Poza tym wiesz, każda z nas ma inne fiksacje, ja w innych dziedzinach przy Tobie wymiękam .

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Giambattista na Temptalii.
Krysia we wszystkich jasnych szminkach wygląda jak w białym korektorze, a w rzeczywistości np. u mnie kolor wypada zupełnie inaczej, bardziej naturalnie i dużo ciemniej. Zupełnie nie mogę się sugerować jej swatchami Widzialyscie gdzieś jeszcze swatche tej kolekcji? Interesuje mnie Bianca B, ale na jasnej karnacji
Krysia w Bianca B wygląda aż śmiesznie . Mam obawy, że akurat ten odcień z większości truposza zrobi .
Mnie za bardzo te szminki nie kuszą, choć opakowania fajne .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 22:34   #2252
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja też chyba jednak nie wezmę nic z Giambattista Valli. Chciałam Eugenie, ale obawiam się, że może robić prześwity.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 05:20   #2253
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Czy harmony dobrze wygląda użyty na same policzki u jasnych kobiet? Chcę go tak użyć, ale trochę się boję. Wczoraj użyłam do konturowania +róż i byłam zadowolona. Z natury nie mam wyraźnie zarysowania kości policzkowych
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 09:03   #2254
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuję
Hmmm, zdecydowanie PTN wygrywa Normalnie majac taka paletkę nic nie potrzebujesz wiecej do malowania prócz bazy, linera i tuszu na wyjazd idealna, i kolory swietne i super współpracują. Pigmentacja great
I czemu wyrzuciłaś zdjęcie? Wczoraj wieczorem widziałam, ale miałam tylko telefon, komp zamknięty, więc stwierdziłam, że odpiszę Ci rano, a tu już zdjęcie zniknęło...
W każdym razie makijaż wyglądał super Kurczę, fajnie Ci, że masz taką urodę, że możesz bawić się dość mocno kolorami itd. U mnie nawet taka kreska, jaką miałaś na tym zdjęciu, już wyglądałaby na zbyt dużo Jak nie jestem totalnie "au naturel" (przynajmniej na oku), od razu wyglądam jakoś dziwnie, taka uroda...

A kolory tej paletki są super! W ogóle jakoś wcześniej nie wychwyciłam, że są te palety ;-) A kiedy one będą dostępne? Bo póki co na stronie ich nie widzę. I w jakiej cenie? Może bym się skusiła na te fiolety w sumie ;-)

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Krysia w Bianca B wygląda aż śmiesznie . Mam obawy, że akurat ten odcień z większości truposza zrobi .
Mnie za bardzo te szminki nie kuszą, choć opakowania fajne .
Szczerze mówiąc jej zdjęcie w Biance było jedną z najzabawniejszych rzeczy, jakie widziałam od kilku dni
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 09:25   #2255
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
I czemu wyrzuciłaś zdjęcie? Wczoraj wieczorem widziałam, ale miałam tylko telefon, komp zamknięty, więc stwierdziłam, że odpiszę Ci rano, a tu już zdjęcie zniknęło...
W każdym razie makijaż wyglądał super Kurczę, fajnie Ci, że masz taką urodę, że możesz bawić się dość mocno kolorami itd. U mnie nawet taka kreska, jaką miałaś na tym zdjęciu, już wyglądałaby na zbyt dużo Jak nie jestem totalnie "au naturel" (przynajmniej na oku), od razu wyglądam jakoś dziwnie, taka uroda...

A kolory tej paletki są super! W ogóle jakoś wcześniej nie wychwyciłam, że są te palety ;-) A kiedy one będą dostępne? Bo póki co na stronie ich nie widzę. I w jakiej cenie? Może bym się skusiła na te fiolety w sumie ;-)

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------



Szczerze mówiąc jej zdjęcie w Biance było jedną z najzabawniejszych rzeczy, jakie widziałam od kilku dni
No po myslałam,ze już poogladali wszyscy zainteresowani

Ale ja czasami bym chciała zeby mi pasował mneij wyrazisty makijaz, ale w takim mini to nikne. Bez kreski konkretnej, ja taka jak na foto była, to moje oko wyglada na za duze, jakby czegos mu brakowało

U nas te paletki w lipcu będą, wchodza do stałej i ponoc po 160 zł sztuka.


Tez mnie ubawiła Krycha w tej szmince Ale ona tak własnie wyglada w jasniutkich kolorach,w końcu ma oliwkową cerę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 09:32   #2256
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No po myslałam,ze już poogladali wszyscy zainteresowani

Ale ja czasami bym chciała zeby mi pasował mneij wyrazisty makijaz, ale w takim mini to nikne. Bez kreski konkretnej, ja taka jak na foto była, to moje oko wyglada na za duze, jakby czegos mu brakowało

U nas te paletki w lipcu będą, wchodza do stałej i ponoc po 160 zł sztuka.


Tez mnie ubawiła Krycha w tej szmince Ale ona tak własnie wyglada w jasniutkich kolorach,w końcu ma oliwkową cerę
Widzisz, każdy czasem chce tego, czego mieć nie może ;-) Ja czasem myślę, że wyglądam najlepiej tylko w podkładzie, korektorze i odrobinie różu ;-) Czyli wyrównanie kolorytu plus trochę orzeźwienia na policzki i starczy, a cała reszta tylko psuje efekt Mam bardzo delikatną urodę, łatwo przedobrzyć ze wszystkim. I nie narzekam, ale też chciałabym od czasu do czasu móc pobawić się nieco makijażem, a nie mogę. Tzn. mogę, ale efekt przyjmuję na własną odpowiedzialność Gdy czasem widzę nawet w MACu dziewczyny pomalowane w stylu ostra kreska w kilku kolorach, do tego szminka a'la Heroine, myślę sobie, że wygląda to super. Tyle że ja bym w takim wydaniu wyglądała jak przebrana na Halloween, niestety

Ale ta paletka chyba mnie skusiła Dobrze, że w lipcu będzie, to odłożę kasę ;-)

A Krycha tak, kiepsko wygląda w jaśniutkich odcieniach, ale trzeba przyznać, że Bianca B to już nie jest tylko jasny odcień, to jest bladoróżowa kreda niemalże Zabawny efekt wyszedł w każdym razie ;-)
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 09:52   #2257
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Właśnie ta Bianca jest dla mnie niepewna.
Pamiętam swatche szminek Estee Lauder, gdzie Krysia w jednej wyglądała tak samo klaunowato, natomiast w rzeczywistości kolor był zupełnie inny i tak odpowiedni dla mnie, że aż zrobiłam zapas, który mam do dziś
Poza tym ja bym ją raczej wklepała palcem, a nie się nią tak wysmarowała Mi pasuje np. Myth, więc i tą przetestuję.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 11:44   #2258
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ma któras bazę pod szminkę? Na KWC jest tylko jedna recenzja:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...-lip-base.html

Zastanawia mnie czy ona faktycznie zmienia kolor pomadek
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 11:54   #2259
olinkusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczynki

Chcę zamówić róż z oficjalnej strony MACa ? Czy istnieje możliwość płatności 'za pobraniem' ?
olinkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 12:11   #2260
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ma któras bazę pod szminkę? Na KWC jest tylko jedna recenzja:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...-lip-base.html

Zastanawia mnie czy ona faktycznie zmienia kolor pomadek
Mi nic takiego się nie dzieje, kolor jest bez zmian, a zużywam już drugie z kolei opakowanie tej bazy.
Ja ze swojej strony polecam bardzo
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 12:38   #2261
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez olinkusia Pokaż wiadomość
Dziewczynki

Chcę zamówić róż z oficjalnej strony MACa ? Czy istnieje możliwość płatności 'za pobraniem' ?
oczywiście, platne 3 zł
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 12:54   #2262
olinkusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
oczywiście, platne 3 zł
Nie widzę tego mogłabym Ci na PW podać dane do mojego konta ? Pomogłabyś mi ?
olinkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 13:00   #2263
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez olinkusia Pokaż wiadomość
Nie widzę tego mogłabym Ci na PW podać dane do mojego konta ? Pomogłabyś mi ?
Normalnie przechodzisz z koszyka do kasy krok po kroku i przy tzw. kroku 2 z 4, gdzie są opcje płatności, trzeba wybrać "Gotówka przy odbiorze (opcja płatna 3 zł)". To tyle
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 13:03   #2264
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez olinkusia Pokaż wiadomość
Nie widzę tego mogłabym Ci na PW podać dane do mojego konta ? Pomogłabyś mi ?
to jest krok 2 z 4 (na dole widać) a tą opcję wybiera się w informacjach o dostawie
masz wypisane karty VISA, ... , ... i trochę wyżej jest gotówka przy odbiorze powodzenia

oczywiście po dodaniu produktu do koszyka
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 13:46   #2265
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dzisiaj położyłam Timecheck na twarz zamiast kremu i też lipa. Nałożyłam tylko trochę korektora Pro Longwear, przypudrowałam lekko Studio Fixem i zważyło mi się to wszystko w strefie T Po samym kremie tak nie mam z reguły...
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 13:59   #2266
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dzisiaj położyłam Timecheck na twarz zamiast kremu i też lipa. Nałożyłam tylko trochę korektora Pro Longwear, przypudrowałam lekko Studio Fixem i zważyło mi się to wszystko w strefie T Po samym kremie tak nie mam z reguły...
A jaką masz cerę? Kurczę, bo też myślałam o tym Timechecku, ale to nie brzmi dobrze... :/
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 14:11   #2267
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A jaką masz cerę? Kurczę, bo też myślałam o tym Timechecku, ale to nie brzmi dobrze... :/
Mieszaną, czasem się przesusza, czasem się przetłuszcza - ciężko nadążyć
Najlepiej weź próbkę, może u Ciebie się sprawdzi
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 14:19   #2268
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mieszaną, czasem się przesusza, czasem się przetłuszcza - ciężko nadążyć
Najlepiej weź próbkę, może u Ciebie się sprawdzi
Ja mam sucharka Z jednej strony muszę go mocno nawilżać, a z drugiej też często podkład mi się waży i kiepsko to wygląda, dlatego poluję na specyfik idealny

Ech, różnie z tymi próbkami bywa... Czasem dają bez problemu i bez ograniczeń, a czasem robią problem. A nie powinni, bo kurczę wydać 190 zł na produkt, który jest nie dla Ciebie, to nic wesołego
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 14:31   #2269
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość

Ech, różnie z tymi próbkami bywa... Czasem dają bez problemu i bez ograniczeń, a czasem robią problem. A nie powinni, bo kurczę wydać 190 zł na produkt, który jest nie dla Ciebie, to nic wesołego
oczywiście, zgadzam się a ich propozycje typu, że Cię wysmarują, bądź nałożą na miejscu są o kant d*pe rozbić bo żeby wyrobić sobie zdanie nie wystarczy 1 raz nałożyć podkład, serum, krem itp owszem czasem się tak zdarza że od razu wiem, że to jest to ale czasem i z kilka razy muszę się maznąć żeby mieć zdanie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 14:38   #2270
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
oczywiście, zgadzam się a ich propozycje typu, że Cię wysmarują, bądź nałożą na miejscu są o kant d*pe rozbić bo żeby wyrobić sobie zdanie nie wystarczy 1 raz nałożyć podkład, serum, krem itp owszem czasem się tak zdarza że od razu wiem, że to jest to ale czasem i z kilka razy muszę się maznąć żeby mieć zdanie
A druga sprawa jest taka, że zwykle przychodzę do takiego salonu już w jakimś makijażu, który niekoniecznie chcę zmywać i wychodzić potem z tym, co oni mi nałożą, bo z reguły w tym świetle mają kiepskie poczucie naturalności i to, ile potrafią mi szpachli nałożyć, to poezja... Więc wolę sobie sama w domu przetestować wszystko, łącząc z tymi kosmetykami, z którymi bym dany produkt łączyła po kupnie itd. Najfajniej było, gdy miałam zaprzyjaźnioną MACówkę w ulubionym salonie, wtedy dostawałam próbki czego tylko chciałam A teraz to już tzw. "co łaska". Zaznaczam, że nie mówię o przegięciach typu dostawanie takich ilości próbek, że wychodzi prawie cały produkt. Chodzi mi o zwykłe ilości do rzetelnego testowania. A z tym ciężko

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-06-16 o 15:16
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 15:08   #2271
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A druga sprawa jest taka, że zwykle przychodzę do takiego salonu już w jakimś makijażu, który niekoniecznie chcę zmywać i wychodzić potem z tym, co oni mi nałożą, bo z reguły w tym świetle mają kiepskie poczucie naturalności i to, ile potrafią mi szpachli nałożyć, to poezja... Więc wolę sobie sama w domu przetestować wszystko, łącząc z tymi kosmetykami, z którymi bym dany produkt łączyła po kupnie itd. Najfajniej było, gdy miałam zaprzyjaźnioną MACówkę w ulubionym salonie, wtedy dostawałam próbki czego tylko chciałam A teraz co tzw. "co łaska". Zaznaczam, że nie mówię o przegięciach typu dostawanie takich ilości próbek, że wychodzi prawie cały produkt. Chodzi mi o zwykłe ilości do rzetelnego testowania. A z tym ciężko

"co łaska"
no tak masz rację, ja maluję się tylko w domu i nie pozwalam nikomu nic nakładać po tym jak kiedyś w D. Pani namówiła mnie na makijaz cieniami, przykładając puszek do mojej twarzy sprzedała mi jaką zarazę bo dostałam mega wysypki i musiałam latać po dermatologach więc od tamtej pory dziękuję za ich pseudo porady i makijaże...

Co do MACa pamiętam jak kobieta zrobiła mi łaskę, że dała mi mokrą chusteczkę do wytarcia, serio strasznie głupio się poczułam, będąc w zagranicznych MACach te chusteczki leżały na każdym kroku i były ogólnie dostępne, każdy klient korzystał więc myślałam, że tak można i u nas też tak no ale widocznie "co łaska"
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 15:25   #2272
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
"co łaska"
no tak masz rację, ja maluję się tylko w domu i nie pozwalam nikomu nic nakładać po tym jak kiedyś w D. Pani namówiła mnie na makijaz cieniami, przykładając puszek do mojej twarzy sprzedała mi jaką zarazę bo dostałam mega wysypki i musiałam latać po dermatologach więc od tamtej pory dziękuję za ich pseudo porady i makijaże...

Co do MACa pamiętam jak kobieta zrobiła mi łaskę, że dała mi mokrą chusteczkę do wytarcia, serio strasznie głupio się poczułam, będąc w zagranicznych MACach te chusteczki leżały na każdym kroku i były ogólnie dostępne, każdy klient korzystał więc myślałam, że tak można i u nas też tak no ale widocznie "co łaska"
Obsługa w MAC to temat na oddzielną, długą dyskusję ;-) Miałam sporo miłych doświadczeń (w sumie większość), ale też czasem zdarzało mi się doświadczać tego przedziwnego zjawiska, jakim jest jakaś kuriozalna wyniosłość pracujących tam osób, które chyba sądzą, że praca w MAC nadaje im statusu osoby wyższej kategorii, gwiazdy niemalże Jakoś tak SUNĄ statecznym, królewskim krokiem po salonie i patrzą z góry na szaraczków, którym się szminki czy różu zachciało Powinni mieć koszulki z napisem CO ŁASKA MACOWSKA ZE STOŁU ZRZUCI
Zaznaczam, że to nie dotyczy wszystkich pracujących tam osób, ani nawet większości, ale jednak spotykam się z tym. Ale ci, o których mówię, są do tego tacy cholernie sztuczni. Bleh, unikam ogólnie ;-) Ale jest też na szczęście mnóstwo świetnych osób, które zawsze pomogą, doradzą i są zupełnie normalne. I dobrze, bo nie chciałabym stronić od wizyt w salonach MAC, to byłoby dla mnie za duże poświęcenie
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 15:32   #2273
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Mnie w zadnym macu ani w pl ani za granica nie spotkało nic niemiłego.
Za to w Sephorze i Douglasie i owszem.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 15:34   #2274
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

[QUOTE=OlaM;51759081]Przestań .
Poza tym wiesz, każda z nas ma inne fiksacje, ja w innych dziedzinach przy Tobie wymiękam .


to prawda, poważnie może mam 4 szminki
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 16:05   #2275
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie w zadnym macu ani w pl ani za granica nie spotkało nic niemiłego.
Za to w Sephorze i Douglasie i owszem.
Nie chodzi o bycie sensu stricte niemiłym (bo takie zachowanie też mnie nie spotkało w MAC), ale o ogólną postawę wyższości i robienie łachy, że się kiwnie palcem czy nie daj panie zrobi próbkę, a z tym już spotkałam się wielokrotnie, w kilku salonach. Ale jak mówię – z supermiłym traktowaniem też się wiele razy spotkałam, więc w sumie i tak rachunek wychodzi na plus (na szczęście).

A w Sephorze i Douglasie trafiałam na niekompetentne czy nachalne osoby (nawet często), ale żeby mnie ktoś niemiło potraktował to się chyba nigdy nie zdarzyło.

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-06-16 o 16:07
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 16:12   #2276
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Nie chodzi o bycie sensu stricte niemiłym (bo takie zachowanie też mnie nie spotkało w MAC), ale o ogólną postawę wyższości i robienie łachy, że się kiwnie palcem czy nie daj panie zrobi próbkę, a z tym już spotkałam się wielokrotnie, w kilku salonach. Ale jak mówię – z supermiłym traktowaniem też się wiele razy spotkałam, więc w sumie i tak rachunek wychodzi na plus (na szczęście).

A w Sephorze i Douglasie trafiałam na niekompetentne czy nachalne osoby (nawet często), ale żeby mnie ktoś niemiło potraktował to się chyba nigdy nie zdarzyło.
Mowiac "nic niemiłego" - mam na msyli wsio, w tym to co piszesz. Nikt sie nie wywyzszał,a ni tez tak nie zachował z wyzszoscia, czy tez łaska.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 16:17   #2277
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mowiac "nic niemiłego" - mam na msyli wsio, w tym to co piszesz. Nikt sie nie wywyzszał,a ni tez tak nie zachował z wyzszoscia, czy tez łaska.
Zatem albo ja mam nadmiernie wyostrzony zmysł obserwacyjny na zadzieranie nosa z durnych powodów, albo Ty miałaś bardzo wielkie szczęście Ew. jedno i drugie.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:15   #2278
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Moja faza na fiolety ostatnio znowu trwa Dzisiaj "odświezyłam" z czelusci szuflady paletkę Beauties, Play It Cool, prawie zapominajac, jaki piekny fioletowy smoky mozna nia wyczarować
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:42   #2279
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 108
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Czy używałyście MAC Studio UnderLacquer?
Czy zawiera formaldehyd? Jak wpływa na kondycję paznokci?
Poproszę o opinie
__________________
Książki 2024: 5

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 15:47   #2280
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Chciałam bardzo podziękować jednej z Was, za podpowiedzi związane z pomadkami. Wybrałam Honeylove i jest idealna piękny nudziak, idealny, taki jaki chciałam
To moja druga pomadka Mac i mam ochotę na kolejną

Czemu to takie uzależniające? z każdym kosmetykiem chcę więcej
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.