Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-22, 12:41   #1
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Question

Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..


Nie okłamujmy się, jest na świecie tak że pewne kobiety mają dużo większe powodzenie od innych. Które już w wieku 13,16 lat mają chłopaków..a jak się roztsają zaraz znajdują nowych <a raczej oni-je>. Zauważam ten problem również dość często tu, na wizażu. To dotyczy kobiet w różnym wieku.

To nie jest tak, że jeszcze nie spotkałaś tego jedynego. Szczerze to kto w to wierzy?

Są dziewczyny naprawdę ładne i zadbane i nie mają tż-tów. A są zwyczajne, też zadbane i ładne i ich mają. Co o tym myślicie? Od czego zależy, że do jednej kobiety garną się mężczyźni, a do innej nie?
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 12:49   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Gdybyś znalazła odp na pytanie od czego to zalezy byłabys bardzo bogata czego życze

Ja jestem zdanie ,że każda potwora znajdzie swego amatora a jednoczesnie nie wierzę ,że dla każdego jest przeznaczony tylko 1 partner.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 12:49   #3
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Moim zdaniem to kwestia osobowości. Kobieta pewna siebie, z ciekawymi zainteresowaniami i o wysokiej samoocenie, która w skali od 1-10 w wyglądzie jest taką szósteczką, będzie miała dużo większe powodzenie niż zakompleksiona, nudna, nieśmiała 9 (przepraszam, że tak ten wygląd upraszczam..).

Z tego co widzę po sobie/moich znajomych - to się sprawdza.

No i są jeszcze kobiety, które po prostu nie chcą się wiązać. Mam dwie znajome które są absolutnie prześliczne, ciekawe, nie mają facetów. Trochę na to niby marudzą, ale zapytane otwarcie mówią, że po prostu nikt ich nie interesuje, boją się stabilizacji, i nie są przekonane do związków.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 12:51   #4
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez moniaszelki Pokaż wiadomość
Nie okłamujmy się, jest na świecie tak że pewne kobiety mają dużo większe powodzenie od innych. Które już w wieku 13,16 lat mają chłopaków..a jak się roztsają zaraz znajdują nowych <a raczej oni-je>. Zauważam ten problem również dość często tu, na wizażu. To dotyczy kobiet w różnym wieku.
Jak to mawiał Ferdek Kiepski: "Są na świecie sprawy, które się fizjologom () nie śniły".
Może to kwestia jakiejś "uniwersalnej" urody, charakteru, podejścia do drugiego człowieka, lekkości bycia, śmiałości, feromonów...Bóg jeden wie.
Dużo też zależy od konkretnej sytuacji i kobiety. Jedna będzie mieć powodzenie w danej grupie społecznej, bo (przykładowo) jest zaczepna, śmiała, wulgarna, a na taką jest "popyt", a inna będzie cichą, skromną intelektualistką za którą będą się ciągnąć tabuny kolegów z roku.

Cytat:
Napisane przez moniaszelki Pokaż wiadomość
To nie jest tak, że jeszcze nie spotkałaś tego jedynego. Szczerze to kto w to wierzy?
Nie rozumiem tych zdań.


Cytat:
Napisane przez moniaszelki Pokaż wiadomość
Są dziewczyny naprawdę ładne i zadbane i nie mają tż-tów. A są zwyczajne, też zadbane i ładne i ich mają. Co o tym myślicie? Od czego zależy, że do jednej kobiety garną się mężczyźni, a do innej nie?
Chyba nie ma zasady co do tego

Edit:
Aaaa...już rozumiem. Nie wierzę w przeznaczenie w tym znaczeniu tzn. brak powodzenia = nie trafiła na tego jedynego, dla niej z góry przeznaczonego.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-02-22 o 12:54
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 12:52   #5
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

A to nie zależy od predyspozycji własnych? Dziewczyna która tak jak piszesz od 13 roku życia ma chłopaków i ledwo jednego rzuci zaraz znajduje nowego ma po prostu taki sposób na siebie. Inna, która jest z facetem 10 lat i się rozstaje i potem przez następnych 5 jest sama robi tak, bo wskakiwanie z jednego zwiazku w drugi nie jest dla niej.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 12:59   #6
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to kwestia osobowości. Kobieta pewna siebie, z ciekawymi zainteresowaniami i o wysokiej samoocenie, która w skali od 1-10 w wyglądzie jest taką szósteczką, będzie miała dużo większe powodzenie niż zakompleksiona, nudna, nieśmiała 9 (przepraszam, że tak ten wygląd upraszczam..).
Z tymi ciekawymi zainteresowaniami, to różnie. Stawiam bardziej na zachowanie tzn. takie, których "wszędzie pełno" łatwiej zwracają na siebie uwagę (niekoniecznie muszą przy tym mieć naprawdę coś do powiedzenia).
A ciche myszki mogą mieć powodzenie wśród równie nieśmiałych kolegów, którzy obserwują i adoruję je "z odległości".

Ja wychodzę z założenia, że najlepiej trafić na partnera, który będzie miał podobny temperament. Cicha woda nie będzie mieć raczej powodzenia, wśród "zakręconych imprezowiczów" i analogicznie - szalona imprezowiczka nie wpasuje się raczej w gust cichego domatora.

W każdym razie ja bym nie chciała być w związku z osobą o skrajnie odmiennym temperamencie.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 13:05   #7
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Z tymi ciekawymi zainteresowaniami, to różnie. Stawiam bardziej na zachowanie tzn. takie, których "wszędzie pełno" łatwiej zwracają na siebie uwagę (niekoniecznie muszą przy tym mieć naprawdę coś do powiedzenia).
A ciche myszki mogą mieć powodzenie wśród równie nieśmiałych kolegów, którzy obserwują i adoruję je "z odległości".

Ja wychodzę z założenia, że najlepiej trafić na partnera, który będzie miał podobny temperament. Cicha woda nie będzie mieć raczej powodzenia, wśród "zakręconych imprezowiczów" i analogicznie - szalona imprezowiczka nie wpasuje się raczej w gust cichego domatora.

W każdym razie ja bym nie chciała być w związku z osobą o skrajnie odmiennym temperamencie.
To prawda, ale ja na przykład jestem osobą bardzo pewną siebie i raczej otwartą, a imprez nienawidzę Więc nie do końca jest tak, że istnieje kontinuum lubi imprezy - jest nieśmiały. Raczej lubi imprezy - nie lubi imprez, jest śmiały - jest nieśmiały.

Ale zgadzam się, że powiedzenie "przeciwieństwa się przyciągają" ma w sobie niewiele prawdy..odrobinę, ale niewiele. Lepsze związki to te, gdzie partnerzy się dobrali temperamentami

No i jak się "spotkają" dwie osoby chronicznie nieśmiałe, to raczej nie stworzą związku, bo ciężko stworzyć związek rzucając sobie ukradkowe spojrzenia raz na tydzień na wykładzie
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 13:12   #8
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Kobiety, które lubią/akceptują siebie przyciągaja facetów bardziej niz te zakompleksione.

Na pierwszy rzut oka widac czy dziewczyna niekoniecznie miss piękności lubi siebie czy nie. Takie osoby tryskaja energia i szcześciem. Niekoniecznie muszą byc bardzo pewne siebie. Znam nieśmiałe dziewczyny, ktore dzieki temu, że sa naturalne i wesołe maja duze powodzenie. Znam też takie, ktore są śliczne jak z obrazka jednak ich zaniżone poczucie wartości powoduje, że nie mogą soobie znalezc partnera.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 13:15   #9
Karolina2211
Raczkowanie
 
Avatar Karolina2211
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawy
Wiadomości: 489
GG do Karolina2211
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

a mi się wydaje ze pewność siebie dużo robi.
Jak dziewczyna jest pewna swoich atutów zawsze ma powodzenie.

Mam taka koleżankę, co ma powodzenie takie że szkoda gadać. Podoba się prawie każdemu facetowi.
o dziwo nie jest jakąś pięknością. Jest normalną, dziewczyną, ubiera się raczej na sportowo, jest wysoka ma 175 i dobrze przy kości.
Ale ma świadomość tego ze jest ładna, przez co jest wyrachowana i zimna troszkę w stosunku co do facetów.

Z mojego przypadku było troszkę inaczej, mnie faceci raczej się bali, przez co miałam mało związków i zazwyczaj to ja zawsze robiłam pierwszy krok.
Razu pewnego jeden kolega zwrócił mi uwagę że jestem świetną laską ale kto mnie nie zna może pomyśleć chodzę zbyt dumna co może być odpychające.
Fajnie by było mieć na to złoty środek. Ale tak czy inaczej Każda potwora znajdzie swojego amatora.
Karolina2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 13:21   #10
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
To prawda, ale ja na przykład jestem osobą bardzo pewną siebie i raczej otwartą, a imprez nienawidzę Więc nie do końca jest tak, że istnieje kontinuum lubi imprezy - jest nieśmiały. Raczej lubi imprezy - nie lubi imprez, jest śmiały - jest nieśmiały.
Wiem, wiem. Dałam tylko taki przykład dla zobrazowania problemu, bez tworzenia jakiś korelacji.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 13:22   #11
Mikadoo
Rozeznanie
 
Avatar Mikadoo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 774
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Ja jednak uważam, że w życiu nie dzieje się nic bez przyczyny i że wszystko ma jakiś cel, ale oczywiście trzeba pomóc swojemu szczęściu a nie czekać biernie na coś co jest przeznaczone...

Powiem Wam tak dziewczyny mam wiele koleżanek mniej urodziwych, które mają już mężów, narzeczonych i tak dalej... mam także wiele koleżanek bardzo ładnych, które miotają się, nie mogą trafić na kogoś odpowiedniego... czasami myślę, że uroda bardzo pomaga w powodzeniu ale przeszkadza w miłości... chodzi mi o to, że do tych mniej urodziwych dziewczyn facetów przyciąga coś innego, poznanie tej osoby dopiero pozwala na stwierdzenie, że to "najładniejsza dziewczyna na świecie, idealna dla mnie" hehe... mam kolegów, którzy spotykali się z bardzo ładnymi dziewczynami tylko żeby "przykozaczyć" przed kolegami, no już nie mówiąc inni traktowali je bardzo przedmiotowo... ale no jasne, że to nie jest jakaś reguła... Myślę, że po prostu musi trafić swój na swego i tyle
__________________
Mikadoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 13:27   #12
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Karolina2211 Pokaż wiadomość
Z mojego przypadku było troszkę inaczej, mnie faceci raczej się bali, przez co miałam mało związków i zazwyczaj to ja zawsze robiłam pierwszy krok.
Ja też zrobiłam pierwszy krok I tak oto jestem w związku od 6 lat. To jest notabene mój pierwszy (i jak dotąd jedyny) związek.

Mam dużo kolegów, ale adoratorów praktycznie zero. Jestem śmiałą, otwartą, ale jednocześnie spokojną i zrównoważoną dziewczyną. Lubię kontakt z ludźmi, ale nie lubię szaleństw i imprez.
Jednak każdego faceta (nawet, gdy nie byłam w związku) traktuję jako potencjalnego kumpla, więc może byłam za mało kobieca i stąd brak zainteresowania płci przeciwnej.
Chyba, że biorą mnie za lekko wyniosłą - tak też może być.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 13:33   #13
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ja też zrobiłam pierwszy krok I tak oto jestem w związku od 6 lat. To jest notabene mój pierwszy (i jak dotąd jedyny) związek.

Mam dużo kolegów, ale adoratorów praktycznie zero. Jestem śmiałą, otwartą, ale jednocześnie spokojną i zrównoważoną dziewczyną. Lubię kontakt z ludźmi, ale nie lubię szaleństw i imprez.
Jednak każdego faceta (nawet, gdy nie byłam w związku) traktuję jako potencjalnego kumpla, więc może byłam za mało kobieca i stąd brak zainteresowania płci przeciwnej.
Chyba, że biorą mnie za lekko wyniosłą - tak też może być.
pogrubione - jakbym czytała o sobie

dla mnie pytanie z tematu pozostaje niezbadaną tajemnicą. bowiem zarówno grube/chude/wesołe/smutne/depresyjne/nieśmiałe/zakompleksione/wulgarne i agresywne/skryte i ciche koleżanki miały więcej facetów niż ja często też było tak, że te (wg mnie) najładniejsze miały nieszczęśliwe życie miłosne.
gdybym swojego tż nie upolowała, to pewnie do dzisiaj byłabym sama. a jestem otwarta, towarzyska, staram się być miła. mam wielu znajomych (głównie facetów). może rzeczywiście jestem traktowana jak kumpel?

wciąż obserwuję i badam środowisko. nie wiem od czego to zależy. nie wiem
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 13:37   #14
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Dziewczyny, a może wam się tylko wydaje?

Ja nigdy nie miałam problemu ze znalezieniem faceta, i miałam b. wielu kumpli. I ZAWSZE było tak, że oni mi mówili, że traktują mnie jak znajomą, że jestem taka do pogadania i mało kobieca, że pograć na kompie ze mną można i bleble. A potem ZAWSZE się okazywało, że na pewnym etapie ich do mnie ciągnęło, i im się podobałam, i chcieli mnie poderwać. Ale albo gasiłam ich entuzjazm, albo byłam zajęta i niezainteresowana

A właśnie jestem raczej takim typem chłopczycy, "męskie" zainteresowania, nie znam się na kosmetykach, ubieram niemodnie, etc..
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 13:39   #15
Karolina2211
Raczkowanie
 
Avatar Karolina2211
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawy
Wiadomości: 489
GG do Karolina2211
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Ja tez zrobiłam pierwszy krok dwa razy za pierwszym razem się cholernie zawiodłam , potem zdarzały się krótkie związki a za drugim razem - jestem już dwa lata po ślubie i mam małą śliczną dzidzię!
Widocznie tak miało być.

A kolegów mam tylko 2 i to przyjaciół. Bo kolegów nie mogłam mieć, bo zawsze chcieli czegoś więcej. A muszę przyznać że ja też wybredna byłam.
Moja mama mi kiedyś powiedziała że ja męża wybiorę sobie sama, i miała rację.
Czasem wkurzało mnie to że podobam się chłopakom nie tym co bym chciała.
Karolina2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 13:43   #16
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
pogrubione - jakbym czytała o sobie
Dziwne, prawda?

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może wam się tylko wydaje? .

Zauważyłabym. No...chyba, że mój instynkt łowcy przez te 6 lat przygasł lekko.


Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
A właśnie jestem raczej takim typem chłopczycy, "męskie" zainteresowania, nie znam się na kosmetykach, ubieram niemodnie, etc..
Jakbym czytała o sobie
Mój twierdzi, że gdy dowiedział się, że wiem co to jest MMORPG i Hack'n'Slash, to wiedział, że jesteśmy dla siebie stworzeni.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-02-22 o 13:44
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 14:05   #17
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może wam się tylko wydaje?

Ja nigdy nie miałam problemu ze znalezieniem faceta, i miałam b. wielu kumpli. I ZAWSZE było tak, że oni mi mówili, że traktują mnie jak znajomą, że jestem taka do pogadania i mało kobieca, że pograć na kompie ze mną można i bleble. A potem ZAWSZE się okazywało, że na pewnym etapie ich do mnie ciągnęło, i im się podobałam, i chcieli mnie poderwać. Ale albo gasiłam ich entuzjazm, albo byłam zajęta i niezainteresowana

A właśnie jestem raczej takim typem chłopczycy, "męskie" zainteresowania, nie znam się na kosmetykach, ubieram niemodnie, etc..
w takim razie moi kumple są albo bardzo nieśmiali, albo bardzo wrażliwi na piękno bo to właśnie w moich piękniejszych koleżankach się zawsze zakochiwali. opowiadając mi o tym jednym tchem na spotkaniach przy piwku potrafili jednocześnie zawsze obiektywnie ocenić moje atuty (np zgodnie podkreślają, że mam fajną talię), ale i wady (mówiąc - przytyłaś ). jakoś nigdy nie wyczułam od żadnego z nich choćby odrobiny zauroczenia, mięty, czy jak to się tam zwie no niestety...
a też mam raczej męskie zainteresowania. i raczej nie-babskie spojrzenie na rzeczywistość.
Cytat:
Napisane przez Karolina2211 Pokaż wiadomość
Ja tez zrobiłam pierwszy krok dwa razy za pierwszym razem się cholernie zawiodłam , potem zdarzały się krótkie związki a za drugim razem - jestem już dwa lata po ślubie i mam małą śliczną dzidzię!
Widocznie tak miało być.

A kolegów mam tylko 2 i to przyjaciół. Bo kolegów nie mogłam mieć, bo zawsze chcieli czegoś więcej. A muszę przyznać że ja też wybredna byłam.
Moja mama mi kiedyś powiedziała że ja męża wybiorę sobie sama, i miała rację.
Czasem wkurzało mnie to że podobam się chłopakom nie tym co bym chciała.
tak - ja też się podobałam tym, których nie chciałam. było ich w moim życiu aż 2 jeden uznał, że skoro nie ma szans u mojej (puszczalskiej) ówczesnej przyjaciółki, to spróbuje u mnie. chyba nigdy nie czułam się tak zażenowana.. a drugi był moim najlepszym kumplem w podstawówce. podczas rozdania świadectw w ostatniej klasie wyznał mi, że mu się podobam. także czułam się zażenowana, ale mniej . "obecny" przyjaciel ani myśli poczuć do mnie coś więcej (czy powinnam być zażenowana? )
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:19   #18
Amitri
Zadomowienie
 
Avatar Amitri
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Ja się zastanawiam zawsze odwrotnie co sprawia, że nie mogę mieć ani jednego kolegi? Chyba ostatni raz paczkę damsko-męską miałam w gimnazjum (wszyscy znaliśmy się od zerówki). Każdy, dosłownie każdy chłopak, który nie jest zakochany w swojej dziewczynie, a wyślę mu choćby smsa z pytaniem co było na ostatnich zajęciach, w następnym oprócz odpowiedzi odpisuje czy byśmy się nie umówili Nie jestem pięknością, za którą by się każdy oglądał, więc to jest conajmniej dziwne. Jak teraz mam chłopaka to nikogo to nie zniechęca więc nie mam żadnego wolnego kolegi bo to opierałoby się na ciągłych aluzjach. Kiedy jeszcze byłam sama to sprawiało mi to ogromną przykrość, ciągłe przebywanie w towarzystwie dziewczyn, albo podteksty kogoś dla kogo chciałam być tylko koleżanką. Zazdroszczę mojemu bo ma mnóstwo koleżanek, a ja rozmawiam i spotykam się tylko z dziewczynami, mój chłopak to jedyny męski punkt widzenia.

Chętnie bym się dowiedziała co sprawia, że faceci traktują dziewczynę jak koleżankę albo potencjalną partnerkę.
Nie wiem może za bardzo się cieszę jak już jakiś chłopak do mnie zagada i oni to inaczej interpretują? Żeby było śmieszniej dużo razy zdarza się, że ten, który mi się podoba nie zwraca na mnie uwagi.
__________________
Ciekawostka na dziś
Amitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:36   #19
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Amitri Pokaż wiadomość
Chętnie bym się dowiedziała co sprawia, że faceci traktują dziewczynę jak koleżankę albo potencjalną partnerkę.
W moim przypadku stawiam na któreś z tych czynników (albo wszystkie na raz):

1) Zbyt "męskie" myślenie i zainteresowania.
2) Dziecinna twarz, mikry wzrost (bardziej przypominam dziewczynkę niż kobietę).
3) Zbytnia rezerwa - jestem otwarta, ale wydaje mi się, że u mnie jest totalnie nieobecna umiejętność lekkiego flirtu, kobiecych, seksownych gestów. Mogę się wydawać przez to wyniosła i niechętna.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 15:38   #20
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Amitri Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam zawsze odwrotnie co sprawia, że nie mogę mieć ani jednego kolegi? Chyba ostatni raz paczkę damsko-męską miałam w gimnazjum (wszyscy znaliśmy się od zerówki). Każdy, dosłownie każdy chłopak, który nie jest zakochany w swojej dziewczynie, a wyślę mu choćby smsa z pytaniem co było na ostatnich zajęciach, w następnym oprócz odpowiedzi odpisuje czy byśmy się nie umówili Nie jestem pięknością, za którą by się każdy oglądał, więc to jest conajmniej dziwne. Jak teraz mam chłopaka to nikogo to nie zniechęca więc nie mam żadnego wolnego kolegi bo to opierałoby się na ciągłych aluzjach. Kiedy jeszcze byłam sama to sprawiało mi to ogromną przykrość, ciągłe przebywanie w towarzystwie dziewczyn, albo podteksty kogoś dla kogo chciałam być tylko koleżanką. Zazdroszczę mojemu bo ma mnóstwo koleżanek, a ja rozmawiam i spotykam się tylko z dziewczynami, mój chłopak to jedyny męski punkt widzenia.

Chętnie bym się dowiedziała co sprawia, że faceci traktują dziewczynę jak koleżankę albo potencjalną partnerkę.
Nie wiem może za bardzo się cieszę jak już jakiś chłopak do mnie zagada i oni to inaczej interpretują? Żeby było śmieszniej dużo razy zdarza się, że ten, który mi się podoba nie zwraca na mnie uwagi.
wow, zdradź sekret! feromony? osobowość? a może duże piersi? oczywiście żartuję. przez zazdrość wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. ty marzysz o mieszanym towarzystwie, a ja swojego czasu marzyłam o zainteresowaniu ze strony płci przeciwnej. taka to sprawiedliwość

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
W moim przypadku stawiam na któreś z tych czynników (albo wszystkie na raz):

1) Zbyt "męskie" myślenie i zainteresowania.
2) Dziecinna twarz, mikry wzrost (bardziej przypominam dziewczynkę niż kobietę).
3) Zbytnia rezerwa - jestem otwarta, ale wydaje mi się, że u mnie jest totalnie nieobecna umiejętność lekkiego flirtu, kobiecych, seksownych gestów. Mogę się wydawać przez to wyniosła i niechętna.
ooo... punkt 2. dobre.. bo w sumie mam dziecinną buzię. i pkt 3, bo zdecydowanie nie jestem "kociakiem"
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:42   #21
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
wow, zdradź sekret! feromony? osobowość? a może duże piersi? oczywiście żartuję. przez zazdrość wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. ty marzysz o mieszanym towarzystwie, a ja swojego czasu marzyłam o zainteresowaniu ze strony płci przeciwnej. taka to sprawiedliwość
Trawa u sąsiada jest zawsze bardziej zielona, prawda?

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
ooo... punkt 2. dobre.. bo w sumie mam dziecinną buzię. i pkt 3, bo zdecydowanie nie jestem "kociakiem"
Wiesz...jak mnie w wieku 22 lat spytano o to, jak mi idą przygotowania do matury, to chodziłam struta przez kilka dni.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:43   #22
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Moim zdaniem krótko mówiąc jest to kwestia:

charakteru
wyglądu
i szczęścia.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:45   #23
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Huehue to ja należę do tych przeciętnych do których faceci się lepią.
Pierwsze randki i prezenty na walentynki były w 5 klasie podstawówki.

Według mnie klucz tkwi w przeciętności, te na prawdę piękne, te inteligentne, silne, mogą zawstydzać i przestraszać potencjalnych partnerów. Zauważyłam to u koleżanki - onieśmiela swoją urodą facetów.

Ale jak ktoś napisał, może chodzić o zbyt męskie myślenie, rezerwa.
Może to trzeba mieć to coś? Nie wiem co to może być. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, bo nie miałam żadnych problemów. Nie cierpiałam na samotność. Ale wiecie co? Ja po prostu lubię męskie towarzystwo. Od zawsze miałam więcej kolegów niż koleżanek, kobiety mnie irytują, potrafią się zagryźć jak psy i są często zawistne.

Teoria z discovery: chodzi o symetryczność. Konkretniej o symetrię twarzy. Marilyn Monroe i Elvis mieli baaardzo symetryczną twarz. Zrobili eksperyment gdzie dali zdjęcia dwóch dziewczyn - przeciętnej raczej ładnej - symetrycznej i pięknej z niesymetryczną twarzą. W pierwszym momencie faceci wybierali piękną, ale potem się zająkiwali i po chwili namysłu jednak ta przeciętna wydała im się atrakcyjniejsza.
No cóż może coś w tym jest?
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:53   #24
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

http://www.faceresearch.org/demos/average

tu jest fajna zabawa która polega na wyciąganiu średniej z "brzydali" otrzymując w ten sposób przeciętne "piękno"
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:58   #25
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość


Wiesz...jak mnie w wieku 22 lat spytano o to, jak mi idą przygotowania do matury, to chodziłam struta przez kilka dni.
mi ostatnio pani w sklepie zarzucila, ze przyszlam z karta kredytową... mamy bo takie karty wydawane są osobom pełnoletnim. jakież było jej zdziwienie kiedy poznała mój prawdziwy wiek. o kupnie alkoholu bez dokumentów nie mam co marzyć. nawet w pubie podają je wszystkim bez zarzutu, tylko mnie proszą o dowód.
Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Huehue to ja należę do tych przeciętnych do których faceci się lepią.
Pierwsze randki i prezenty na walentynki były w 5 klasie podstawówki.

Według mnie klucz tkwi w przeciętności, te na prawdę piękne, te inteligentne, silne, mogą zawstydzać i przestraszać potencjalnych partnerów. Zauważyłam to u koleżanki - onieśmiela swoją urodą facetów.

Ale jak ktoś napisał, może chodzić o zbyt męskie myślenie, rezerwa.
Może to trzeba mieć to coś? Nie wiem co to może być. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, bo nie miałam żadnych problemów. Nie cierpiałam na samotność. Ale wiecie co? Ja po prostu lubię męskie towarzystwo. Od zawsze miałam więcej kolegów niż koleżanek, kobiety mnie irytują, potrafią się zagryźć jak psy i są często zawistne.

Teoria z discovery: chodzi o symetryczność. Konkretniej o symetrię twarzy. Marilyn Monroe i Elvis mieli baaardzo symetryczną twarz. Zrobili eksperyment gdzie dali zdjęcia dwóch dziewczyn - przeciętnej raczej ładnej - symetrycznej i pięknej z niesymetryczną twarzą. W pierwszym momencie faceci wybierali piękną, ale potem się zająkiwali i po chwili namysłu jednak ta przeciętna wydała im się atrakcyjniejsza.
No cóż może coś w tym jest?
rapifen, nie zgadzam się nie i koniec!
1) mam więcej kolegów niż koleżanek
2) jestem przeciętna
3) mam symetryczną twarz

cholera, muszę mieć tragiczny charakter
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 16:01   #26
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Ale wiecie co? Ja po prostu lubię męskie towarzystwo. Od zawsze miałam więcej kolegów niż koleżanek, kobiety mnie irytują, potrafią się zagryźć jak psy i są często zawistne.
Ja mam praktycznie tylko dwie koleżanki, reszta mojego towarzystwa, to faceci.

Teraz pozostaje tylko pytanie: czy oni mnie traktują jak koleżankę, bo nie chcą mnie traktować jak kobietę, czy może to ja daję się tak traktować, wysyłając jakieś sygnały, które oznaczają: "nie chcę być traktowana jako potencjalna partnerka".
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 16:05   #27
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Wiecie co, za dużo o tym myślicie. Im bardziej miałam to w nosie tym lepiej było dla mnie. A może jesteście zbyt dostępne?
Nie wiem strasznie trudny temat, naukowcy chyba od lat starają się znaleźć odpowiedź na pytanie co konkretnie wpływa na atrakcyjność:"D

Cytat:
czy może to ja daję się tak traktować, wysyłając jakieś sygnały, które oznaczają: "nie chcę być traktowana jako potencjalna partnerka".
No nie wiem, może?
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 16:15   #28
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Myślenie o tym, dlaczego nie mam powodzenia, to ostatnia kwestia, jaką bym sobie na co dzień zaprzątała głowę. Mam fajnego faceta, więc nie potrzebuję adoratorów. No, ale skoro już się taka dyskusja wywiązała, to z chęcią bym poznała opinie innych kobiet.
Co do dostępności - uuuu, u mnie jest z tym ciężko. Jestem miła, otwarta i grzeczna, ale 100 razy każdego prześwietlę, zanim zacznę z nim luźno konwersować.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 16:24   #29
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

mnóstwo czynników na to wpływa.
pewność siebie, uroda, wygląd, zadbanie, charakter..
ale choćby dziewczyna spełniała wszystkie powyższe punkty, ale facetowi nie odpowiadałoby chociaż to, że ma w zwyczaju pić 10 herbat dziennie już nie będą razem..
No i oczywiście, umiejętność kochania drugiej osoby.. Nie każda dziewczyna potrafi kochać..
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 16:25   #30
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Wiecie co, za dużo o tym myślicie. Im bardziej miałam to w nosie tym lepiej było dla mnie. A może jesteście zbyt dostępne?
Nie wiem strasznie trudny temat, naukowcy chyba od lat starają się znaleźć odpowiedź na pytanie co konkretnie wpływa na atrakcyjność:"D


No nie wiem, może?
zgadzam się z pogrubionym.. w sumie tak znalazłam miłość.
zbyt dostępne.. nie, raczej nie. naukowcy są opieszali. a ja dalej nie wiem
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.