biały nalot na języku - czy to normalne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-22, 12:49   #1
fitnesswoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 266

biały nalot na języku - czy to normalne?


Witajcie, cierpię na nerwicę lękową. psychiatra zapisał mi psychotropy setaloft, ale strasznie sie po nich czulam, nudnosci okropne, suchość w ustach i lęki. Odstawiłam je i objawy ustąpiły. Jeszcze delikatną suchość w ustach czuję. Mam obsesję na punkcie oglądania swojego ciała i szukania różnych nieprawidłowości. Ostatnio byłam u 10 lekarzy bo sobie coś wkręciłam znowu. W końcu wylądowalam na psychiatrii ale na szczęście nie musiałam tam zostać. Nie wiem dlaczego ale zachciało mi się oglądać całe wnętrze mojej jamy ustnej. Odkryłam, że mam więcej białego nalotu z tyłu języka. Czytałam, że to normalne ale znowu mam lęki i chcę iść do lekarza. Nie wiem jakiego bo już wszyscy się ze mnie śmieją. Mam badania krwi wykonane i wszytsko jest perfekcyjne. Mąż chyba ze mną już nie wytrzyma...wpadłam na to, żeby się Wam pożalić...Załączam zdjęcie. Czy ten język jest normalny? Czy nie mam za dużo tego nalotu? Będę wdzięczna jak mi odpowiedzie czy Wy macie podobnie.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0027.jpg (70,0 KB, 37 załadowań)
fitnesswoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 17:35   #2
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: biały nalot na języku - czy to normalne?

mozesz miec ten nalot od jedzenia, a mozesz miec od chorob przewodu pokarmowego. A moze on byc ot tak. Wystarczy wyszorowac jezyk dokladnie i Ci minie.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-06-22 o 17:45
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.