Swietlisty:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-16, 03:49   #1
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792

Swietlisty:)


Taki makijazyk-do kina ide-wybaczcie mi ale nie umiem robic zdjec zamknietych oczu-takze wklejam takie jakies4 zdjecie takie smieszne ale wklejam.
Kosmetyki na zdjeciu

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2012-04-15 o 05:51
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 04:14   #2
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Swietlisty:)

Elfiku, bardzo ladnie wygladasz, tak swiezo.. Ale moze sprobowalabys jakis mocniejszych akcentow, bo wszystkie Twoje makijaze sa do siebie bardzo podobne-co nie znaczy, ze zle-bo mnie sie podobaja. Tylko, ze masz bardzo ladne oczy i moglabys bardziej poeksperymentowac z bardziej wyraznymi cieniami.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 05:38   #3
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Swietlisty:)

podoba mi sie zestawienie ogolnie usta oczy a samo oko jakos no nie wiem dolna powieka ciemniejsza od gornej? elfiku rob zdjecia z frontu i nie wiem o co chodzi ze nie potrafisz zamknietych powiek fotografowac moze pomozemy jakos??? poza tym ladnie Ci w takich no mu bo masz wyrazista urode co nie znaczy ze tak jak nineczka nie chcialabym zobaczyc Cie w czyms 'ekstra'

ps1 kosmetyi leza na syfonie?
ps2 o 3,00 w nocy do kina? no chyba ze liczyc wg Twojego czasu
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 06:17   #4
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Swietlisty:)

no pewnie, ze Jej czasu ... pytanie jest co Ty Smileofangel tutaj robisz a nie w lozku
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 07:56   #5
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Swietlisty:)

Lekki no makeup ale ładnie ci w nim. Podkreśliłaś poliki - bardzo mi się podoba - nie za mocno - ze smakiem
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 08:06   #6
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Swietlisty:)

Cytat:
Napisane przez nineczka
Elfiku, bardzo ladnie wygladasz, tak swiezo.. Ale moze sprobowalabys jakis mocniejszych akcentow, bo wszystkie Twoje makijaze sa do siebie bardzo podobne-co nie znaczy, ze zle-bo mnie sie podobaja. Tylko, ze masz bardzo ladne oczy i moglabys bardziej poeksperymentowac z bardziej wyraznymi cieniami.
Nineczka-dopiero sie rozkrecam-na razie pokazuje makeupy codzienneNapewno cos mocniejszego zrobie-chociaz w makijazu wyznaje zasade less is more-i nie packam sie na codzien mocnymi cieniami zbyt czesto-taki po prostu mam styl.


SmileofAngel-dolna powieka jest jasniejsza od gornej-(zdjecia robilam w roznych oswietleniach)przynajmnie j na moim monitorze(pomalowana najjasniejszym cieniem z paletki)-nie zabardzo wiem o co chodzi-no ale wiadomo ze nie we wszystkie gusta trafieCo do fotografowania zamknietych oczu-no ucze sie ucze.


Tak na syfonie bo dobre swiatlo mam w tym miejscu

Mona-dzieki

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2006-07-16 o 08:43
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 11:02   #7
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Swietlisty:)

i znowu ślicznie wyglądaszmoim skromnym zdaniem jeszcze lepiej niż w 2 poprzednich (bo tylko tyle widziałam) również apeluję o zrobienie jakiegos bardziej wyrazistego makijażu,ale w takich delikatnych teżCie chetnie pooglądam
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 11:19   #8
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Swietlisty:)

Bardzo mi się podoba, taki makijaż niewidoczny chyba uwielbiany przez facetów
świetne masz kosmetyki aaah
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 11:55   #9
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Swietlisty:)

Jak zwykle pieknie wyglądasz
Bardzo mi sie podoba ten lekki błysk na policzkach. fajnie, że widać róż:0
Oczy bardzo delikatne, jedynie skusiłabym się na mocniejsze wytuszowanie rzęś
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 12:05   #10
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Swietlisty:)

bardzo fajny swiezutki makijazyk, wygladasz w nim delikatnie, ale dodaje tez uroku, bardzo mi sie podoba kolorek blyszczyka jak dla mnie super
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 12:23   #11
Beata321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 140
GG do Beata321
Dot.: Swietlisty:)

Bardzo ładnie. Tak delikatnie i świeżo i ładne policzki...
Beata321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 13:48   #12
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Swietlisty:)

Buzia fajnie wymodelowana usta swieże i soczyste, makijaz dla typowej niesmialej romantyczki
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 13:48   #13
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: Swietlisty:)

śliczny delikatny makijaż, takie lubie najbardziej
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 13:49   #14
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Swietlisty:)

Cytat:
Napisane przez mona1978
Lekki no makeup ale ładnie ci w nim. Podkreśliłaś poliki - bardzo mi się podoba - nie za mocno - ze smakiem
Zgadzam się z Moną. Lekko, delikatnie, ale i świetliście.

Elfie jestm pod wrażeniem Twojej cery! Pamiętam, że zawsze na nią narzekałaś... że wrażliwa, skłonna do podrażnień, a teraz wygląda super! Zdradź secret, co robisz że tak ładnie wygląda, bo ja niestety zmagam się z pryszczami jak nastolatka i chyba jej już nic nie pomoże poza jakimiś lekami.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 14:12   #15
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Swietlisty:)

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Zgadzam się z Moną. Lekko, delikatnie, ale i świetliście.

Elfie jestm pod wrażeniem Twojej cery! Pamiętam, że zawsze na nią narzekałaś... że wrażliwa, skłonna do podrażnień, a teraz wygląda super! Zdradź secret, co robisz że tak ładnie wygląda, bo ja niestety zmagam się z pryszczami jak nastolatka i chyba jej już nic nie pomoże poza jakimiś lekami.
To samo miałam napisać Wyglądasz bosko
Cera super W wątku z filtrami napisałaś, co teraz używasz, ale taka ładna cera to chyba nie jest efekt przerzucenia się na filtry i na serum?
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 14:32   #16
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Swietlisty:)

ładnie
taki no make-up ale slicznie
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 14:46   #17
ZooZoleQ=*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 513
Dot.: Swietlisty:)

Ładny makijaż a Ty śliczna.
__________________

ZooZoleQ=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 15:06   #18
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Swietlisty:)

Musisz koniecznie zrobic jakis mocniejszy makijaz z kilku powodow:

- po pierwsze makijaz jest tak delikatny, a Ty taka ladniutka, że nie jestem w stanie napisac o nim nic, bo przede wszystkim zwracam uwagę na bardzo ładna cere, hipnotyzujace oczy; i wyrazista urode (masz twarz modelki );

- sadze, ze Twoj typ urody (dosyc mocny i wyrazny) wspaniale wygladalby w mocnym i wyrazistym makijazu.

Nie mam zastrzezen do tego makijazu - i faktycznie jest swietlisty i promienny. Ale to taki makijaz z serii no make-up - czuje niedosyt
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 15:34   #19
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Swietlisty:)

"Less is more..."- i wszystko jasne Dla mnie pięknie , naprawdę świetliście, delikatnie i świeżo. Ładnie wymodelowane poliki
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 17:44   #20
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Swietlisty:)

ślicznie wyglądasz

piękny makijaż - świezy i delikatny
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 18:41   #21
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Swietlisty:)

Cytat:
Napisane przez dissolved__girl
i znowu ślicznie wyglądaszmoim skromnym zdaniem jeszcze lepiej niż w 2 poprzednich (bo tylko tyle widziałam) również apeluję o zrobienie jakiegos bardziej wyrazistego makijażu,ale w takich delikatnych teżCie chetnie pooglądam
DisolvedGirl-zrobie mocniejszy obiecuje
Candibar-dziekuje
Maja55-speszylam sie do kina dlatego rzeski tak na szybkiego
Haallka-dziekuje
Beata321-dzieki
Ag nes- Bo taka wlasnie jestem
Czeko-i ja rowniez-fajnie ze Ci sie podoba
Pomadka-sekret taki jak w makeupie-less is more hihi-zrezygnowalam z nadmiaru kosmetykow pielegnacyjnych-wczesniej zawsze cos testowalam-obecnie uzywam tylko serum z 10% witaminy C firmy Orangedaily-kosztuje $15 a czyni cuda-szybko goi krostki i zapobiega ich powstawaniu,oprocz tego codziennie filtr na twarz-teraz Loreal Ombrelle spf60 a wczesniej LRP xl 60 +-oprocz tego nawilzam bo mi sie cera sucha zrobila tu w Colorado-uzywam mleczka do zmywania makijazu Loreal Hydra Confort dla cery suchej i wrazliwej(tu podziekowania dla Mony1978-jak zobaczylam jej cere w makijazach zapytalam czego uzywa i ona polecila mi to mleczko i tonik ztej samej serii-dzieki-niestety mleczko mi sie skonczylo juz a nie jest dostepne w Stanach(musze sprawdzic sklad moze jest dostepne ale pod inna nazwa)Oprocz tego uzywam toniku i mleczka dla skory suchej Jasons natural Cosmetics-serii red elements-naturalna firma tu w Stanach.I to tyle.Serum uzywam na noc filtrow na dzien. W dodatku ciagle przed zakupami cztam sklady kosmetykow-unikam alkoholu w skladzie sls i innych takich ktore brzmia chemicznie lub beda wysuszac lub podrazniac skore.Jednak cera nie jest idelna-duzo daje swiatlo w fotografi- w zblizeniach bez podkladu mam widoczna kaszke pod oczami-takie male biale krostki-niewiem od czego to i nie znika.

Amistad. k.m.s-powyzej napisalam czego uzywam tak mysle ze to zasluga miedzy innymi filtrow i serum-cera mi sie wyraznie po nich poprawila
Rei-dzieki
Zoozoleq=*-dziekuje
Ryba82-postaram sie namalowac mocniejszy-chociaz sadze ze nie wygladam rewelacyjnie w mocniejszych makijazach-wydaje mi sie ze mnie postarzaja-szczegolnie w mocnych czerwonych ustach wygladam wulgarnieNo ale postaram sie

Kattarinadzieki
Dolly-dziekuje a Ty kiedy sie nam pokazesz-tesknie za Twoimi makijazami
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 18:48   #22
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Swietlisty:)

wiem że obiecałam dać jakiś makijażyk... ale już długi czas mam lenia i nie chce mi się malować

makijaż ograniczam do minimum czyli puder brązujący, tusz i błyszczyk
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 18:55   #23
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Swietlisty:)

Cytat:
Napisane przez Dolly
wiem że obiecałam dać jakiś makijażyk... ale już długi czas mam lenia i nie chce mi się malować

makijaż ograniczam do minimum czyli puder brązujący, tusz i błyszczyk
Rozumiem-ja tez mialam dlugi czas lenia-na twarz tylko filter-puder sypki i w droge-nawet blyszczyka nie nakladalam i rzes nie malowalam.Teraz mnie troche natchnelo
Mam nadzieje ze len minie i bedziesz miala okres tworczy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 22:16   #24
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Swietlisty:)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Pomadka-sekret taki jak w makeupie-less is more hihi-zrezygnowalam z nadmiaru kosmetykow pielegnacyjnych-wczesniej zawsze cos testowalam-obecnie uzywam tylko serum z 10% witaminy C firmy Orangedaily-kosztuje $15 a czyni cuda-szybko goi krostki i zapobiega ich powstawaniu,oprocz tego codziennie filtr na twarz-teraz Loreal Ombrelle spf60 a wczesniej LRP xl 60 +-oprocz tego nawilzam bo mi sie cera sucha zrobila tu w Colorado-uzywam mleczka do zmywania makijazu Loreal Hydra Confort dla cery suchej i wrazliwej(tu podziekowania dla Mony1978-jak zobaczylam jej cere w makijazach zapytalam czego uzywa i ona polecila mi to mleczko i tonik ztej samej serii-dzieki-niestety mleczko mi sie skonczylo juz a nie jest dostepne w Stanach(musze sprawdzic sklad moze jest dostepne ale pod inna nazwa)Oprocz tego uzywam toniku i mleczka dla skory suchej Jasons natural Cosmetics-serii red elements-naturalna firma tu w Stanach.I to tyle.Serum uzywam na noc filtrow na dzien. W dodatku ciagle przed zakupami cztam sklady kosmetykow-unikam alkoholu w skladzie sls i innych takich ktore brzmia chemicznie lub beda wysuszac lub podrazniac skore.Jednak cera nie jest idelna-duzo daje swiatlo w fotografi- w zblizeniach bez podkladu mam widoczna kaszke pod oczami-takie male biale krostki-niewiem od czego to i nie znika.
Może rzeczywiście to serum, a głownie wit. C działa najlepiej, bo ja kiedyś miałam 2 tuby kremu z Avonu, który był własnie z wit. C. Przynajmniej w nazwie tego kremu witamina C była ujęta. Muszę powiedzieć, że krem [choć ja nie lubię za bardzo pielęgnacji Avonu] dobrze działał na skórę. Nawet zachowałam resztę na wesele, bo wiem, że mi ładnie wygoi i zmatowi cere na weselny ubaw.

NO, a to Twoje serum, to już wiem, że u nas w PL niedostępne... Trzeba będzie poszukać czegoś zbliżonego, ale to jak się zbogacę trochę bom jest totalnie spłukana!

Do filtrów mam mieszane uczucia, jakoś im nie ufam do końca. No i tragicznie boję się tego, że tłuste, a jak tłuste to makijaż spłynie cały. To takie moje osobiste uprzedzenie...

Dzięki Elfie, nie mogę się napatrzeć na Twoją ładną cere... I nie jest to na pewno 100% zasługa światła!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 23:20   #25
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Swietlisty:)

Bardzo ładnie. Delikatnie, świeżo.
P.S. Elektryzujący avatar
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 00:07   #26
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Swietlisty:)

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Może rzeczywiście to serum, a głownie wit. C działa najlepiej, bo ja kiedyś miałam 2 tuby kremu z Avonu, który był własnie z wit. C. Przynajmniej w nazwie tego kremu witamina C była ujęta. Muszę powiedzieć, że krem [choć ja nie lubię za bardzo pielęgnacji Avonu] dobrze działał na skórę. Nawet zachowałam resztę na wesele, bo wiem, że mi ładnie wygoi i zmatowi cere na weselny ubaw.

NO, a to Twoje serum, to już wiem, że u nas w PL niedostępne... Trzeba będzie poszukać czegoś zbliżonego, ale to jak się zbogacę trochę bom jest totalnie spłukana!

Do filtrów mam mieszane uczucia, jakoś im nie ufam do końca. No i tragicznie boję się tego, że tłuste, a jak tłuste to makijaż spłynie cały. To takie moje osobiste uprzedzenie...

Dzięki Elfie, nie mogę się napatrzeć na Twoją ładną cere... I nie jest to na pewno 100% zasługa światła!

Co do filtrow-ja na twarz w tym makijazu uzylam ten filtr Loreala o ktorym pisalam-nie jest tlusty -wchlania sie jak normalny krem nawilzajacy-no ale ja mam sucha cere to moze dlatego nawet LRP 60+ nie byl nawet za tlusty dla mnie- filtr da sie zmatowic-ja matuje pudrem sypkim transparentnym i jest okA jeszce jedno odkad sie przeprowadzilam do CO pije conajmniej 8 szklanek wody dziennie-bo tu strasznie sucho jak na pustyni-moze to tez ma wplyw na poprawe cery?

Ewa.nea-dziekuje
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 11:58   #27
carmelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 90
Dot.: Swietlisty:)

Ślicznie wyglądasz ;-). Bardzo ładny makijażyk - delikatny i subtelny. Jak juz dziewczyny wcześniej napisały masz bardzo fajną i zadbaną cerę. Pozdrówka
__________________
carmelka
carmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 12:28   #28
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Swietlisty:)

Znowu bardzo mi się podoba W ogóle zauważyłam, że bardzo ładnie modelujesz policzki. Też bym chciała tak umieć, mi zawsze wychodzi albo za mocno, albo tak, że nic nie widać.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 12:55   #29
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Swietlisty:)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf

Co do filtrow-ja na twarz w tym makijazu uzylam ten filtr Loreala o ktorym pisalam-nie jest tlusty -wchlania sie jak normalny krem nawilzajacy-no ale ja mam sucha cere to moze dlatego nawet LRP 60+ nie byl nawet za tlusty dla mnie- filtr da sie zmatowic-ja matuje pudrem sypkim transparentnym i jest okA jeszce jedno odkad sie przeprowadzilam do CO pije conajmniej 8 szklanek wody dziennie-bo tu strasznie sucho jak na pustyni-moze to tez ma wplyw na poprawe cery?
Elfie ja też piję masę wody, bo w PL okropny upał. Zimą to samo-non stop mineralną mam w pokoju i popijam, także powinnam się nieco nawilżyć tą wodą od środka. A jednak zimą mam suchą skórę z widocznymi przesuszeniami-to wina, moim zdaniem, ogrzewania centralnego.
Latem robi się mieszana, strefa T jest średniotłusta. Jednak trądzik towarzyszy mi cały czas, nie da się tego cholerstwa zwalczyć. Teraz w maju miałam cerę idealną, ani pół krosty, pryszczyska... Nie wiem czego to była zasługa, bo nic nie zmieniłam w pielęgnacji, żywieniu...

Wczoraj poczytałam kilka postów na Biochemii o tym serum domowym z wit. C jednak jest problem, bo ja nie stosuję filtrów i raczej nie będę, przyczyny podałam w poście wyżej, a to serum ponoć znokomicie działa właśnie w połączeniu z filtrami. A w ogóle to nie chcę mi się mieszać jakiś składników w domu i wolałabym kupić coś gotowego --> sprawdzonego --> w miarę taniego, ale nie wiem co, bo się nie znam.
Muszę iść do dziewczyn-specjalistek, niech mi coś poradzą. Oszaleć można ze mną...

Przepraszam, nie śmiecę już wątku, bo Ty tutaj z makijażem przyszłaś, a nie słuchać moich lamentów na temat cery!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 16:10   #30
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Swietlisty:)

Ładnie, świeżo i delikatnie
Bardzo mi się podoba
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.