Uniwersytet przyrodniczy w lublinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-30, 09:44   #1
slominski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4

Uniwersytet przyrodniczy w lublinie


Mam do was trochę nietypowe pytanie/prośbę. Czy ktoś z was jest w stanie udostępnić mi listę (zdjęcie lub dokument/plik) osób które w tym roku dostały się na Gospodarkę Przestrzenną na wyżej wymienioną uczelnię? Muszę znaleźć pewną osobę a znam jej tylko imię i kierunek studiów na który się dostała. Pisałem już do biura rekrutacji UP, ale niestety nie udostępniają takich informacji. Pomóżcie!
slominski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 12:39   #2
Outlanderka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 523
Dot.: Uniwersytet przyrodniczy w lublinie

Cytat:
Napisane przez slominski Pokaż wiadomość
Mam do was trochę nietypowe pytanie/prośbę. Czy ktoś z was jest w stanie udostępnić mi listę (zdjęcie lub dokument/plik) osób które w tym roku dostały się na Gospodarkę Przestrzenną na wyżej wymienioną uczelnię? Muszę znaleźć pewną osobę a znam jej tylko imię i kierunek studiów na który się dostała. Pisałem już do biura rekrutacji UP, ale niestety nie udostępniają takich informacji. Pomóżcie!
I bardzo dobrze, że nie udostępnia się takich informacji gdyż ktoś może to wykorzystać w niecnych celach.

Poza tym pomyśl... Osoba której poszukujesz ma na imię np. Adam/zmyślone dla przykładu/Na ten kierunek dostało się np. 15 Adamów. Dostałbyś nazwiska wszystkich osób o tym imieniu i co dalej?
Nadal nie wiesz który z nich jest Adamem ,którego szukasz.
Outlanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 13:46   #3
slominski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet przyrodniczy w lublinie

Cytat:
Napisane przez Outlanderka Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze, że nie udostępnia się takich informacji gdyż ktoś może to wykorzystać w niecnych celach.

Poza tym pomyśl... Osoba której poszukujesz ma na imię np. Adam/zmyślone dla przykładu/Na ten kierunek dostało się np. 15 Adamów. Dostałbyś nazwiska wszystkich osób o tym imieniu i co dalej?
Nadal nie wiesz który z nich jest Adamem ,którego szukasz.
Myślę że już bym sobie jakoś poradził Dzięki za odpowiedź
slominski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.