Frezarka - ceny, opinie, frezy - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czy Waszym zdaniem urządzenie do manicure i pedicure jest niezbędne??
Tak 135 63,98%
Nie 30 14,22%
Nie wiem 15 7,11%
Można wiele mówić na ten temat .... 31 14,69%
Głosujący: 211. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-28, 09:42   #391
ivjang
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnica, Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Frezarka dla laika

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
Z tym, że jeśli odkurzaczem potrafisz sobie zrobić krzywdę, to chylę czoło. Frezarka jest naprawdę niebezpieczna. Trzea mieć wprawną rękę do tego... wystarczy, że ręka mocniej zadrży, a moze się stać neiszczęście...
Witam proponuje zakup bajeranckiego odkurzacza bez zapoznania się z instrukcją zobaczysz ile szkód wyrządzisz w swoim domu, nie wspomnę już o tym gdy dostanie się w ręce dziecka... Ach daleko szukać daj dziecku zwykłe nożyczki i zostaw na godzinę... Poza tym dlaczego nie odniosłałaś się do robota kuchennego można sobie nim uciąć palca....Nadal uważam, że po kursie które trwają zwykle jeden dzień nie nabierzesz wprawy w jej obsłudze ale potrzebujesz praktyki. Natomiast myślę, ze sama też możesz zapoznać się z zasadami pracy urządzeniem. Ale wybór pozostawiam zainteresowanym.
Pozdrawiam.
ivjang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 09:44   #392
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Frezarka dla laika

Cytat:
Napisane przez ivjang Pokaż wiadomość
Witam proponuje zakup bajeranckiego odkurzacza bez zapoznania się z instrukcją zobaczysz ile szkód wyrządzisz w swoim domu, nie wspomnę już o tym gdy dostanie się w ręce dziecka... Ach daleko szukać daj dziecku zwykłe nożyczki i zostaw na godzinę... Poza tym dlaczego nie odniosłałaś się do robota kuchennego można sobie nim uciąć palca....Nadal uważam, że po kursie które trwają zwykle jeden dzień nie nabierzesz wprawy w jej obsłudze ale potrzebujesz praktyki. Natomiast myślę, ze sama też możesz zapoznać się z zasadami pracy urządzeniem. Ale wybór pozostawiam zainteresowanym.
Pozdrawiam.
Nie popisuj się kiepska ironią, nie jestes dowcipna.

Porównanie frezarki do odkurzacza wydaje mi się wyjątkowo głupim porównaniem.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 13:40   #393
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Frezarka dla laika

Cytat:
Napisane przez ivjang Pokaż wiadomość
Witam proponuje zakup bajeranckiego odkurzacza bez zapoznania się z instrukcją zobaczysz ile szkód wyrządzisz w swoim domu, nie wspomnę już o tym gdy dostanie się w ręce dziecka... Ach daleko szukać daj dziecku zwykłe nożyczki i zostaw na godzinę... Poza tym dlaczego nie odniosłałaś się do robota kuchennego można sobie nim uciąć palca....Nadal uważam, że po kursie które trwają zwykle jeden dzień nie nabierzesz wprawy w jej obsłudze ale potrzebujesz praktyki. Natomiast myślę, ze sama też możesz zapoznać się z zasadami pracy urządzeniem. Ale wybór pozostawiam zainteresowanym.
Pozdrawiam.
Jak ty dajesz frezarkę swojemu dziecku do zabawy, to ja bym nie chciała być Twoim dzieckiem, ba nawet nie wiem czy ktokolwiek by chciał być Nawet ten kto zostawia małe dziecko na godzinę z nożyczkami w ręku - ciu odpowiedzialnosci dla rodzica.
Teraz roboty kuchene są an tyle nowoczesne, że ciężko jest zrobić cobie krzywdę - chyba że sama nieumyślnie pchasz palce pod ostrze. Przy obsłudze frezarki wystarczy JEDEN mocniejszy ruch i mozesz mieć przepiłowaną płytkę - żeby tylko... Przy takich urządzeniach trzeba wiele rozwagi, bo to nie jest zwykłe skaleczenie, która zagoi się po 3 dniach, czy po tygodniu...

Instrukcja obsługi instrukcją, ale nikt nie pokaże Ci jak się ową frezarką obsługiwać. I nie mówię o tym, zeby odrazu lecieć na kurs, tylko wystarczy wybrać się na jakieś warsztaty, czy targi - wiele firm tam sie reklamuje i na pewno ktoś zaprezentuje obsługę frezarki..
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 08:05   #394
ivjang
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnica, Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Frezarka dla laika

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
Jak ty dajesz frezarkę swojemu dziecku do zabawy, to ja bym nie chciała być Twoim dzieckiem, ba nawet nie wiem czy ktokolwiek by chciał być Nawet ten kto zostawia małe dziecko na godzinę z nożyczkami w ręku - ciu odpowiedzialnosci dla rodzica.
Teraz roboty kuchene są an tyle nowoczesne, że ciężko jest zrobić cobie krzywdę - chyba że sama nieumyślnie pchasz palce pod ostrze. Przy obsłudze frezarki wystarczy JEDEN mocniejszy ruch i mozesz mieć przepiłowaną płytkę - żeby tylko... Przy takich urządzeniach trzeba wiele rozwagi, bo to nie jest zwykłe skaleczenie, która zagoi się po 3 dniach, czy po tygodniu...

Instrukcja obsługi instrukcją, ale nikt nie pokaże Ci jak się ową frezarką obsługiwać. I nie mówię o tym, zeby odrazu lecieć na kurs, tylko wystarczy wybrać się na jakieś warsztaty, czy targi - wiele firm tam sie reklamuje i na pewno ktoś zaprezentuje obsługę frezarki..
Moja Droga nie pisnęłam ani słowa o frezarce+dziecku... nie wiem skąd twój wniosek??? Ani też o zostawianiu dziecka bez opieki...zastosowałaś nadinterpretację mojej wypowiedzi. Pozdrawiam.
ivjang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 08:09   #395
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Frezarka dla laika

Cytat:
Napisane przez ivjang Pokaż wiadomość
Moja Droga nie pisnęłam ani słowa o frezarce+dziecku... nie wiem skąd twój wniosek??? Ani też o zostawianiu dziecka bez opieki...zastosowałaś nadinterpretację mojej wypowiedzi. Pozdrawiam.
Fak jednak, że ironizujesz i jestes uszczypliwa. Dziewczyny w dobrej wierze ostrzegają Cie przed używaniem frezarki bez odpowiedniego przeszkolenia, ale skoro wiesz lepiej, to używaj frezarki - na swoich paznokciach.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 13:48   #396
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Frezarka dla laika

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Fak jednak, że ironizujesz i jestes uszczypliwa. Dziewczyny w dobrej wierze ostrzegają Cie przed używaniem frezarki bez odpowiedniego przeszkolenia, ale skoro wiesz lepiej, to używaj frezarki - na swoich paznokciach.
Popieram.
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 18:21   #397
ivjang
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnica, Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Frezarka dla laika

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Fak jednak, że ironizujesz i jestes uszczypliwa. Dziewczyny w dobrej wierze ostrzegają Cie przed używaniem frezarki bez odpowiedniego przeszkolenia, ale skoro wiesz lepiej, to używaj frezarki - na swoich paznokciach.
Ktoś inny na tym forum też ma podobne zdanie do mojego martusia810 - proponuję przeczytać. Każdy ma wybór... Chociaż tobie łatwiej czynić niegrzeczne uwagi. I nie dziewczyny tylko jedna osoba która ma odmienne zdanie i zawszelą cenę chce to udowodnić "czytając" w komentarzach rzeczy których nie napisałam. Szanuję jej i twoje oraz innych zdanie na temat frezarek i to, że mam odmienne swoje nikomu na tym forum nie uchybia.
ivjang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 21:20   #398
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Frezarka dla laika

Cytat:
Napisane przez ivjang Pokaż wiadomość
Ktoś inny na tym forum też ma podobne zdanie do mojego martusia810 - proponuję przeczytać. Każdy ma wybór... Chociaż tobie łatwiej czynić niegrzeczne uwagi. I nie dziewczyny tylko jedna osoba która ma odmienne zdanie i zawszelą cenę chce to udowodnić "czytając" w komentarzach rzeczy których nie napisałam. Szanuję jej i twoje oraz innych zdanie na temat frezarek i to, że mam odmienne swoje nikomu na tym forum nie uchybia.

Sorry ale to nie jest niegrzeczna wypowiedź. A pozatym trochę dziwnie, żeby mod bez powodu twierdził, że ejsteś uszczypliwa, prawda?
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 14:51   #399
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Frezarka dla laika

Madzzzia92, a jak tak sie upierasz i takamądra jesteś to kupuj sobie frezarke, tylko BŁAGAM jeżdzij nia po swoich paznokciach!
To po pierwsze. Po drugie- kurs obsługi frezarki w wiekszości DOBRYCH firm jest GRATIS, zatem o jakim naciąganiu to mówimy?
Kolejna sprawa- na DOBRYCH kursach masz w planie obsługę frezarki i jak nią pracowac- u nas jest- dziewczyny roibią zarówno manicure, jak i opiłwuja paznokcie frezarkąw trakcie szkolenia.

Mysle, że troszke przesadzasz w swoich wypowiedziach z ironia.
Na prawde robotem kochennym i odkurzaczem dośc cięzko jest dorosłej MYSLĄCEJ osobie zrobić sobie krzywde (pomijam tuludzi wkłądających małe pieski do mikrofali żeby sie ogrzały, czy wysuszył), natomiast nieumiejętnie pracują frezarka- można się uszkodzić nawet myslącej osobie Tak samo jak bormaszyną, jakiej uzywaja dentyści.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 19:51   #400
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Frezarka dla laika

Albertynko to nie Madzia to pisala tylko ivjang
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 21:01   #401
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Frezarka dla laika

Cytat:
Napisane przez maguah Pokaż wiadomość
Albertynko to nie Madzia to pisala tylko ivjang
No właśnie jak weszłam na ten temacik i zobaczyła posta Albertynki, to się zastanawiałam co aj takiegoo napsiałam :P Ale to rzeczywiście chyba do ivjang, a nie do mnie...
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-02, 21:43   #402
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Frezarka dla laika

Frezarkę trzeba poprostu wyczuć.Też na kursie nie bylo mowy nawet o frezarce ale po niecalym roku robienia pazurkow zaryzykowalam i ją nabylam.Cwiczylam najpierw na sobie zanim odwazylam sie na klientce.I powiem,ze nigdy nie zdarzylo mi sie przepilować plytki pracując frezarką A jaka to wygoda ...hmmm teraz nie wyobrazam sobie życia bez niej - nawet matowię pazurki kapturkiem ściernym bo uwazam ,ze rewelacyjnie matowi tuż przy wale.(łatwiej sie tam dostać i dokladnie usunąć nablonek).
Wniosek z tego taki:jeśli komuś naprawdę zależy by sie nauczyć pracować na owym sprzęcie napewno da sobie radę.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 10:38   #403
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Frezarka dla laika

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
No właśnie jak weszłam na ten temacik i zobaczyła posta Albertynki, to się zastanawiałam co aj takiegoo napsiałam :P Ale to rzeczywiście chyba do ivjang, a nie do mnie...
Najmocniej przepraszam.....
Masz tu kwiatucha na przeprosiny
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 10:44   #404
ivjang
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnica, Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Frezarka dla laika

Cytat:
Napisane przez kamila.bg Pokaż wiadomość
Frezarkę trzeba poprostu wyczuć.Też na kursie nie bylo mowy nawet o frezarce ale po niecalym roku robienia pazurkow zaryzykowalam i ją nabylam.Cwiczylam najpierw na sobie zanim odwazylam sie na klientce.I powiem,ze nigdy nie zdarzylo mi sie przepilować plytki pracując frezarką A jaka to wygoda ...hmmm teraz nie wyobrazam sobie życia bez niej - nawet matowię pazurki kapturkiem ściernym bo uwazam ,ze rewelacyjnie matowi tuż przy wale.(łatwiej sie tam dostać i dokladnie usunąć nablonek).
Wniosek z tego taki:jeśli komuś naprawdę zależy by sie nauczyć pracować na owym sprzęcie napewno da sobie radę.
Właśnie mam podobne doświadczenia, też sama ćwiczyłam i szybko udało mi się wyczuć frezarkę, potem wypróbowałam na sobie i mężu, znajomych. Zachowując czujność i ostrożność unika się wyrządzenia krzywdy komuś. Faktycznie praca frezarką to wygoda ...Pozdrawiam.
ivjang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 19:21   #405
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Frezarka dla laika

ale mezowi przedluzalas paznokcie? Czy tak tylko przepilowałas mu płytke zeby zobaczyc jak dziala nowe cacko? pewnie nie masz dzieci, bo jakbys miala to byś na nich poćwiczyła...
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 20:54   #406
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Frezarka dla laika

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Najmocniej przepraszam.....
Masz tu kwiatucha na przeprosiny
Nie ma za co Pomyłki się zdarzają tylko się przestraszyłam, dlaczego się tak oburzyłaś moją wypowiedzią, skoro nic złego nie napsiałam - a tu na szczęście nie o mnei chodziło

Ja frezarki na pewno narazie nie będę używqć - miałam pookazję ostatnio nabyć dobrą frezarkę bardzo tanio, ale stwierdziłam, ze nie będę eksperymentować
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 21:44   #407
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Frezarka dla laika

Cytat:
Napisane przez ivjang Pokaż wiadomość
Właśnie mam podobne doświadczenia, też sama ćwiczyłam i szybko udało mi się wyczuć frezarkę, potem wypróbowałam na sobie i mężu, znajomych. Zachowując czujność i ostrożność unika się wyrządzenia krzywdy komuś. Faktycznie praca frezarką to wygoda ...Pozdrawiam.
No, ja to powiem tak... nauczyłam sie SAMA rąbac drewno siekiera. Po prostu była koniecznośc, nie było nikogo, kto by mi pomógł, to wzięłam siekierę, ustawiłam sie tak jak widziałam to na filmach i zastanawiałm sie, czy se zarąbie w nogę, czy w drewno. Wiele razy nie trafiłam, narobiłam kupę niepotrzebnych szczap, az wreszcie nauczyłam sie robić to w miare prawidłowo. Jednak, gdy pojawił sie właściciel i pokazał mi co i jak- od razu było mi łatwiej i lepiej... No, nie wspomne o tym, ze po mojej "nauce", trzeba było siekiere spowrotem osadzać na drzewcu, bo jak sie raz zamachnęłam, to gdzieś sobie poleciała.... (dobrze, że nie było nikogo w poblizu...)

A że, sama wiele razy w salonie mam do czynienia z klientkami, na których "stylistki" sie uczyły i które twardo twierdza "Frezarka zawsze boli", to po prostu uważam, ze lepiej udac sie na szkolenie, niż experynetować na kimś... A jak experymentowac to wyłącznie na SOBIE!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 07:07   #408
dorota83a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 23
Smile Dot.: frezarka do paznokci

Profesjonalna FREZARKA
NEONAIL
wraz z kompletem frezów i rolkami !


mam pytanie czy ta frezarka nadaje się do stylizacji paznokci? a jak tak to ktorym frezem np. mam piłować tipsa:/
dorota83a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 12:53   #409
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: frezarka do paznokci

Wygląda jak jedna z serii JD. Pewnie można..... Nie podałaś żadnych danych technicznych....
A do opiłowywania żelu, czy akrylu najlepszy bedzie mandrel z odpowiednimi nakładkami.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 13:34   #410
dorota83a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 23
Tak to jest model JD 500 a dzieki za odpowiedz mam nadzieje że sobie dam radę Pozdrawiam

Cześć dziewczyny to znowu ja odnośnie tej frezarki? czy któraś z was może mi powiedzieć który frez do czego służy?! zdjęcie juz wkleiłam wcześniej frezarki i frezów...

...

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-02-19 o 13:26
dorota83a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 11:23   #411
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: frezarka do paznokci

Dorota, a nie masz instrukcji obsługi do frezarki?
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 13:50   #412
dorota83a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 23
Dot.: frezarka do paznokci

Takiej konkretnej to nie! bo tam tylko pisze model i takie podstawowe rzeczy...
dorota83a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 13:50   #413
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: frezarka do paznokci

Poczytaj na roznych forach, dziewczyny czesto o to pytają, wklejają zdjęcia itp.
mam te frezarkę, jestem z niej zadowolona ,ale nie pamietam czy nie było konieczne dokupienie frezów diamentowych, poniewaz te w zestawie są za delikatne jak na sciaganie masy

W neonail chyba mają jakies frezy, poszukaj na ich stronce. Ja do sciagania masy nie uzywam mandreli z nakładkami,ale właśnie diamentowych walców, uwielbiam je
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 07:17   #414
dorota83a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 23
Dot.: frezarka do paznokci

No wlaśnie mam 5 frezów diamentowych i już je wypróbowałam jak na pierwszy raz to oki Dzięki i Pozdrawiam
dorota83a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 23:30   #415
honka81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
Dot.: frezarka do paznokci



hej dziewczyny te chcialabym kupic sobie frezarke... i juz mnie glowa boli od myslenia,bo nie wiem ktora kupic...Nie chce jakiej drogiej,robie tipsy tylko sobie,a znudzilo mi sie ciagle pilowanie Prosze doradzcie czy ta frezarka jest dobra?
Oto link http://www.allegro.pl/item648647832_...estaw_akc.html
dzieki i buziaki
Anka
honka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 05:41   #416
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: frezarka do paznokci

Wg. mnie to nie frezarka, tylko szlifierka i wygląda dosyć nieprofesjonalnie - nie wiadomo też, czy nie będzie przenosić drgeań z silnika na płytkę paznokcie a to jest nieprzyjemne.
Gdybym się zaopatrzyła w takie cudo, to po klentkach nie ma śladu
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 08:14   #417
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: frezarka do paznokci

Moja kolezanka zajmująca sie robieniem biżuterii miała taka i nazywała to diax.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 13:43   #418
honka81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
Dot.: frezarka do paznokci

dzięki dziewczyny dobrze ze sie nie pospieszyłam z zakupem... hehe
a powiedzcie mi jaka byłaby dobra w przystępnej cenie...????
znalazłam jeszcze cos takiego:




czy warto???
pozdrawiam Anka
honka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 15:49   #419
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: frezarka do paznokci

O Matko
Skąd Wy to macie???
Przecież to nawet na pierwszy rzut oka wygląda jak jakaś szlifierka z OBI
Nie warto
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 22:11   #420
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: frezarka do paznokci

Dziewczyny jestem nowa u Was na forum. Bardzo się cieszę, że odnalazłam je wśród tych wszystkich stron Paznokietki robię od niedawna ale już męczy mnie piłowanie Chciałabym dowiedziec się jaką frezarkę użyc przede wszystkim do piłowania masy. Wiem, że bardzo ważne są obroty i moc, jednak nie znam dokładnych parametrów. No i jakie jfirmy najlepiej miałaby byc?? Z góry dziękuję za pomoc...
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:24:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.