spóźniająca się miesiączka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-19, 19:43   #31
klamika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: spóźniająca się miesiączka

Ja tez czekam...

Opoznia mi sie 18dni.
Dzis rancem robilam test,ktory wyszedl negatywnie.

Brzuch mnie boli od dluzszego czasu.

Zadko miewalam miesiaczki co do dnia,ale raczej takiej obsowy to nie nie przypominam sobie.
Bylismy z mezem co prawda 22-30 lipiec w Egipcie i ludze sie,ze przez
zmiane klimatu...

Gdybym miala byc w ciazy,to na pewno test pokazalby mi dzisiaj,co nie?
Zwariuje...
klamika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 00:31   #32
kinia12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: spóźniająca się miesiączka

HEJ Standardowo, wiec spoznia mi sie okres. 25.06 tuz po zakonczeniu miesiaczki (dni nieplodne?) sex w prezerwatywie. Poniewaz nie biore juz tabletek(od lutego) cykl jest nieregularny. Potem od 17 do 21.07 plamienie takie jak ostatniego dnia. Skape, brazowe. A teraz wszystko mnie boli, łamie w kościach, pulsuje w podbrzuszu, czuje tak jakbym dostała, ale nic...więc CO JEST? Dwa testy za mną, ostatni dzisiaj (czyli jakies 60 dni po stosunku) oba negatywne...Wiem, ze nikt nie jest wrozka ani ginekologiem, ale moze ktos tez tak mial? Do gina tak czy siak wybieram sie w pon...I jeszcze jedno, glupie pytanie, ale raczej moge uwierzyc testowi?Dzieki za wyrozumialosc i odpowiedź !
kinia12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 06:50   #33
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: spóźniająca się miesiączka

Cytat:
Napisane przez kinia12345 Pokaż wiadomość
HEJ Standardowo, wiec spoznia mi sie okres. 25.06 tuz po zakonczeniu miesiaczki (dni nieplodne?) sex w prezerwatywie. Poniewaz nie biore juz tabletek(od lutego) cykl jest nieregularny. Potem od 17 do 21.07 plamienie takie jak ostatniego dnia. Skape, brazowe. A teraz wszystko mnie boli, łamie w kościach, pulsuje w podbrzuszu, czuje tak jakbym dostała, ale nic...więc CO JEST? Dwa testy za mną, ostatni dzisiaj (czyli jakies 60 dni po stosunku) oba negatywne...Wiem, ze nikt nie jest wrozka ani ginekologiem, ale moze ktos tez tak mial? Do gina tak czy siak wybieram sie w pon...I jeszcze jedno, glupie pytanie, ale raczej moge uwierzyc testowi?Dzieki za wyrozumialosc i odpowiedź !
Skoro zrobiłaś 2 testy, w tym jeden po 60 dniach, to sądzę, że test się nie pomylił.
Jak sama napisałaś, wiesz, że nikt cię tu nie zdiagnozuje, więc bardzo dobrze, że wybierasz się do gina.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 23:18   #34
klamika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: spóźniająca się miesiączka

Testy nie klamia.......
Ja po prawie 4tyg opoznienia dostalam miesiaczke.
Nie biore tabletek,zabezpieczamy sie gumowo,ale czasem i to nie pomaga...
Nie mialam takich opoznien,ale zmiana klimatu najprawdopodobniej
spowodowala to opoznienie.
A testy tez 2 zrobilam-negatywne.
klamika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 00:27   #35
Evah88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: spóźniająca się miesiączka

Witam!
To moj pierwszy post na forum. Mam problem i chcialabym,aby ktos mi doradzil. Przez 2 lata stosowalam tabletki Cilest- w maju przestalam brac, po odstawieniu miesiaczki mialam nieregularne, raz co 22, raz co 19 a raz co 25 dni. Poznalam kogos i postanowilismy ze znowu wroce do tabletek. Umowilam sie ginekologa, w celu dobrania nowych tabletek. Od 3 tygodni stosujemy prezerwatywy. Po pierwszym tygodniu wspolzycia na gumkach zle sie czulam, a mianowice bolal mnie brrzuch tak jak na @ ale jego nie bylo. Mialam tylko taka serkowata wydzieline z pochwy. Okresu nie bylo nadal. I przyszedl dzien wizyty u gina. Na 5 minut przed wyjsciem do niego w 28 dniu cyklu zauwazylam na bieliznie krew,a b rzuch bolal jak przy miesiaczce. Uradowana poszlam do ginekologa- dostalam recepte na Mercilon, a lekarka powiedziala,ze ta wydzielina to zapewne grzybica i wypisala odpowienie leki. Wrocilam do domu,wzielam pierwsza tabletke anty...i tu nagle...okres zniknal...rano moze dwie krople krwi ze mnie splynely i nic wiecej. Nie wiem czym to bylo spowodowane i nie wiem czy to byl w ogole okres. Zaczelam brac te tabletki anty i biore je dalej, nie wiem tylko czy sa one skuteczne, bo trzeba je brac w 1 dniu @. a ja nie wiem czy to mozna nazwac okresem:/ Zrobilam juz 4 testy ciazowe-wszystkie negatywne, od pierwsszego wspolzycia minely 3 tygodnie,wiec jesli bylabym w ciazy to test by juz cos pokazal. I teraz sie boje, bo nike wiem czy jestem zabezpieczona. Dzisiaj wspolzylam z chlopakiem i pekla nam prezerwatywa- jutro biegne do gina, moze trzeba bedzie wziasc tabletke "po", bo naprawde nie wiem czy jestem zabezpieczona tym Mercilionem. Co Wy o tym sadzicie? Przepraszam za taki monolog. Pozdrawiam serdecznie.
Evah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 19:18   #36
kinia12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: spóźniająca się miesiączka

Hej,
w ramach krotkiego podsumowania do mojej wczesniejszej wypowiedzi. Dostalam w koncu okres. Po 48 lub 79 dniach (zalezy jak liczyc) Nie mialam kiedy odwiedzic ginekologa wiec nie wiem co bylo przyczyna. Ale dla mnie to juz duza ulga. Pozdrawiam i dzieki za wsparcie.

Teraz juz na spokojnie, moze bede Ci mogła pomóc Evah88.

Miałam podobną sytuacje do Ciebie. Jakiś rok, półtora roku temu postanowiłam, że zacznę brać tabletki. Czekałam tylko na okres. I pewnego dnia wydawało mi się, że go dostałam (czyli tak jak Ty - zauważyłam krew). Szybko połknęłam swoją pierwszą tabletkę. Ale już po pierwszej wizycie w toalecie okazało się, że jestem czysta jak łza Zadzwoniłam do mojej lekarki, która mnie uspokoiła i powiedziała, że nie mam się denerwować, że prawdopodobnie się pospieszyłam z połknięciem i teraz zahamowałam okres, ale mam brać dalej tak jak to w instrukcji opisane. Z chłopakiem kochałam się przez cały miesiąc w gumce (ale tylko dlatego, że ja znana ze swojej paniki tak postanowiłam) i po skończeniu opakowania dostałam okres. Najlepsze jest to, że dopiero wtedy mój chłopak powiedział mi, że w dniu w którym wzięłam pierwszą tabletkę - pękła nam gumka...
Nie mówił mi tego wcześniej, bo wiedział, że ze mnie jest panikara (co do tej pory mi zostało ) a poza tym ochrona działa od pierwszej tabletki. Dlatego też, ja bym się nie martwiła na Twoim miejscu, w szczególności, że masz za sobą już tyle testów (skąd ja to znam :P)
Pozdrawiam
kinia12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 21:49   #37
agaxd16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: spóźniająca się miesiączka

Witam Was!
Ja również mam problem Ostatnia miesiaczke dostalam 31.10 a w tym miesiacu nie dostalam jeszcze wcale a mamy 12.12 okresy miewam mniej wiecej regularne.. dzisiaj rano zrobilam test ciazowy ale wyszedl negatywnie...
Dodam jeszcze ze 13.11 kochalismy sie z chlopakiem (w Anglii gdy bylam go odwiedzic) bez zabezpieczenia lecz nie doszedl we mnie.. Pobolewa mnie czasem podbrzusze, miewam zachcianki, zawroty glowy lecz nie bola mnie piersi, nie mam obrzydzenia do kawy ani wymiotow.. Nie wiem co mam myslec moze wy pomozecie???
agaxd16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 21:59   #38
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: spóźniająca się miesiączka

Ja okres powinnam mieć 7.12 , dziś jest 12.12 i go nie ma;/ piersi mam troszkę powiększone, a tak prócz tego objawów brak;/

Seks był w gumce, zawsze z wytryskiem na zewnątrz więc opcja żebym była w ciąży odpada..

Chociaż Tż nalega żebym mimo wszystko zrobiła test to jutro zrobię..

Wkurzam się bo rok czasu brałam Duphaston na uregulowanie miesiączek, w maju go odstawiłam i było super aż do tej pory;/

Ehh my kobiety to się mamy
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 21:20   #39
edziiiaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: spóźniająca się miesiączka

heej .. !
Mam probleem bo nie miałam nic wspólnego z chłopakiem a mam jakieś omamy że jestem w ciązy chociaż wiem że jest to nie możliwe .. ! choodzi o to że mam jakieś wrażenie że rośnie mi brzuch .. ;/ a mam nieregularną miesiączke .. zawsze sobie liczę taak co 28 dni .. i od tych 28 dni dostaje miesiączke za dwa dni za 3 dni róźnie coś mniej wiecej koło tegoo a teraz czekam 12 dnii i nie dostałam okresuu .. a brzuch mnie czasami pobolewa i leca mi strasznie upławy .. ; (
edziiiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 23:33   #40
Peyton22
Raczkowanie
 
Avatar Peyton22
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 142
Dot.: spóźniająca się miesiączka

Cytat:
Napisane przez edziiiaaaa Pokaż wiadomość
heej .. !
Mam probleem bo nie miałam nic wspólnego z chłopakiem a mam jakieś omamy że jestem w ciązy chociaż wiem że jest to nie możliwe .. ! choodzi o to że mam jakieś wrażenie że rośnie mi brzuch .. ;/ a mam nieregularną miesiączke .. zawsze sobie liczę taak co 28 dni .. i od tych 28 dni dostaje miesiączke za dwa dni za 3 dni róźnie coś mniej wiecej koło tegoo a teraz czekam 12 dnii i nie dostałam okresuu .. a brzuch mnie czasami pobolewa i leca mi strasznie upławy .. ; (
Może byś się wybrała do lekarza ? Nie wpadłaś na to , że jak masz upławy to możesz mieć jakąś infekcję ? Sprawy "ciąży" nie będę komentować
Peyton22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 11:24   #41
edziiiaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: spóźniająca się miesiączka

Sprawy ciąży .. ?
Jak mogę być w ciąży skoro nie miałam nic wspólnego z cħłopakiieem .. ?
edziiiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 11:42   #42
hihicz
Raczkowanie
 
Avatar hihicz
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: ~Łdz
Wiadomości: 480
Dot.: spóźniająca się miesiączka

Peyton22 napisała ciąży w cudzysłowie... Nie martw się, do niepokalanego poczęcia raczej nie doszło.
Idź do lekarza z tymi upławami, nikt na forum Cię nie uleczy.
Jeśli zawsze masz miesiączkę co 30-31 to jest regularna, z tego co pamiętam nieregularna jest jeśli wahania są powyżej 5 dni. Wyjeżdżałaś gdzieś? Jakiś stres może? Stosujesz dietę? Zresztą jeśli masz infekcję to pewnie też mogła na to wpłynąć. Według mnie bez gina się nie obejdzie, bo tak naprawdę na brak miesiączki mogły wpłynąć zarówno obecne wahania temperatur jak i np. torbiel jajnika. Kobieto zamij się sobą i jutro dzwoń umówić się na wizytę.
hihicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 19:35   #43
edziiiaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: spóźniająca się miesiączka

Dziękuuujee .
edziiiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.