Ciągle się świecę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-09, 15:12   #1
Done
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1

Ciągle się świecę


Używam przede wszystkim środków matujących i niestety, nie działają na moją strefę T. Toniki matujące nie sprawdzają się, a do tego moje pory stały się widoczne i rozszerzone. Od czasu do czasu coś wyskoczy na twarzy, w kącikach płatków nosa mam pęknięte naczynka. Poradźcie mi czego mam się "uczepić" by choć na dłuższy czas się nie świecić i nie wycierać mojego sebum z nosa, czoła i brody... Jeśli nałożę krem nawilżający, podkład i puder czuję, że na twarzy mam maskę...Dodam, że mam prawie 30-tkę Liczę na pomoc Dziękuję
Done jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-09, 19:31   #2
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Re: Ciągle się świecę

Hej
też mam prawię 30-tkę i też mam mieszaną cerę.. niestety... ale ostatnio tak przesadziłam z kosmetykami matującymi że pewna kosmetyczka powiedziała że skóra się broni i dlatego wytwarza wciąż to sebum - bo za dużo matowienia!!
Zaczęłam wiec (za radą kosmetyczki) stosować delikatny peeling (Nivea) a potem maseczkę nawilżającą (używam obecnie Yves Rocher z malwy - taki żelik i pięknym zapachu) - i tak 2 x w tygodniu.
Poza tym stosowałam krem nawilżający na dzień normalizujący z nowej serii Soraya (seria matująca) - z kapsułkami z wit.E oraz tonik też z tej serri bez alkoholu. Krem ma bardzo lekką kosystencję - tyle że nie matuje! Chciałam dac odpocząć cerze od tego ciągłego matowienia
A na pojawiające się naczynka kupiłam odżywczy kremik Gingko firmy Inter-Fragrance dla cery mieszanej i tłustej za jedyne 10,99
Też świetny - poczytałam o nim na stronach www.i-f.com.pl
Według informacji krem odżywczy z tej serii stosuje się na zimę a nawilżający na okres letni. Oba mają lekką konsystencję i pięknie się wchłaniają - przynajmniej na mojej cerze.
Muszę przyznać że po miesiącu stosowania zauważyłam lekkie zblednięcie naczynek... ale piszę lekkie bo nadal są

Poza tym proponuję Ci poczytać o naszych cerach na stronie www.eris.pl
tam są opisane problemy z cerą mieszaną
Być może spróbujesz którys z kremów Forte 25? ja cały czas się czaję na ten nawilżająco-matującqy

Obecnie mniej się świece ale też mam nowy problem bo zauważyłam wiotczenie skóry... więc znów muszę zmienić kremik żeby ją ujędrnić ....
Ach! my kobiety to mamy problemy

pozdrawiam serdecznie
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.