Co kupujecie w EcoSpa ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-24, 13:19   #1
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik

Co kupujecie w EcoSpa ?


No właśnie - co kupujecie w EcoSpa i co z tym robicie? Korzystał ktoś z ich receptur?

Ja miałam przyjemność umerdać sobie mus kakaowy do ciała, zmodyfikowałam lekko przepis dodając DRY Flo z Mazideł, żeby zmniejszyć tłustość specyfiku i bardzo go sobie w zeszłą zimę chwaliłam.

Wczoraj zakupiłam olejek różany i masło avokado. Czekam aż doleci.
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 12:10   #2
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

choomiku, który olejek kupiłaś: tne za 15 czy ten za 30 zł?
Mnie bardzo korci, żeby kupić któryś z nich, planuję większe zamówienie w Ecospa i dorzucę go.

Ja bardzolubię ich oleje. W końcu przekonałam się do oleju arganowego: zapach nadal mi się nie podoba, ale świetnie działana włosy. Poza tym mają świetny olej konopny, jojoba i oleje kokosowe. Mam ochotę wypróbować inne.
Lubię też ich masło karite; miałam avokado i mango, ale nie potrafię znaleźć dla nich zastosowania.

Korzystałam z (chyba) ich dwóch receptur, no wyszło to co miało wyjść, ale sama już nie pamiętam, co to dokłądnie było: na pewno masełko co ust.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 16:54   #3
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Mam ten za 30 zł - szarpnęłam sie na niego, bo moim zdaniem metoda ekstrakcji tego olejku jest bardziej ..."efektywna". Olejek wcale nie pachnie różami - żebys się nie zdziwiła pachnie bardzo miodowo - tak, że jak go pierwszy raz powąchałam to az mnie zęby zabolały na myśl o słodyczy jaką niesie ten zapach. Ale sprawdza się super. Stosuję go z masłem z avokado na twarz, albo dokapuje do kremów Efekty widziałam juz po tyg, szczególnie jeśli chodzi o wrażenia tuż po myciu twarzy. Mimo tego, że skóre mam suchą - myję ją mydłem i nie cierpie na jakieś straszne skutki uboczne w postaci wielkiej suszy na twarzy - czasem mnie trochę ściąga. Ale tydzień stosowania tego olejku i masła - sprawił, że gdyby nie fakt, że jestem przywyczajona do nakładaie czegoś na twarz (np. flitrów) - to nie musiałabym aplikowac absolutnie czegokolwiek. A zaczyna sie przecież cięzki okres - zawsze jesienia i zmią mam problemy z twarzą....a tymczasem poki co (odpukać tfuu tfuuu), pozim nawilżenia facjaty mam lepszy niz kiedykolwiek. No i zadnych niespodzianek - az nie wiem co się dzieje, ale poki co pielegnacji nie zmieniam bo mi jawnie sluży.

A masełko z avokado możesz stosowac na twarz jeśli cie nie zapycha i jest świetne równeż do ust.
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 18:50   #4
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Miałam kilka olejów - z pestek moreli, orzechów laskowych, makadamia, kiełki pszenicy. Wszystkie bardzo dobrej jakości - ale wiadomo, niektóre lepiej się spisywały na skórze, inne gorzej
Z receptur nie korzystałam - jako kopalnia przepisów służy mi strona mazideł.
Acha, bardzo podoba mi się to, że można zamówienie odebrać osobiście.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 21:34   #5
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

choomik, bardzo Ci dziękuję za opinię
Bardzo się napaliłam na ten droższy

Do tej pory na usta używałam masła karite, tez jest świetne.


schaetzchen napisz proszę coś więcej o oleju makadamia i oleju kiełków pszenicy. Zastanawiam się nad kupnem, ale jeszcze nie jestem zdecydowana.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 07:38   #6
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
schaetzchen napisz proszę coś więcej o oleju makadamia i oleju kiełków pszenicy. Zastanawiam się nad kupnem, ale jeszcze nie jestem zdecydowana.
Makadamii używam do smarowidła do dłoni (z mocznikiem i niacynamidem) - w tej mieszance jest świetny, ale to pewnie zasługa pozostałych składników Samego użyłam kilka razy i jakoś się nie zakochałam.

Kiełki pszenicy baaaaardzo intensywnie pachną, trzeba je mieszać z innym olejem. To bardzo treściwy olej - dodany do olejów które normalnie skóra wypija robi z nich ciężką maź. Rano skóra niby lepiej najedzona, ale mało to komfortowe w użyciu.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 12:07   #7
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Dziękuję

Z oleju z kiełków pszenicy zrezygnuję, na pewno będzie za tłusty i treściwy. Na makadamię chyba się skuszę.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 16:55   #8
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Dziewczyny, czy któraś kupowała może masło mango?
http://www.ecospa.pl/maslo-mango-p-66.html
Mam suchą, szorstką skórę na łydkach głównie i chciałabym używać go solo. Reszta ciała też się nie obrazi. Tylko nie mogę się zdecydować mango czy shea.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 20:42   #9
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Ja już pisałam wczesniej: mam masło mango. Nier potrafię znaleźć dla niego zastosowania. Ono jest takie dość kruche w pudełku, połamane. Jak je biorę, to zawsze mi coś tam upada po bokach i to mnie denerwuje. Ale ładnie i łatwo się topi. Jest tłuste, ale w taki lekki sposób: to nie jest taka tłusta maź.
Ja wolę masło karite, nawet zapach mi się podoba
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 00:37   #10
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

IlonaP - Ja masła z mango co prawda nie miałam, ale podkresle co jest napisane w opisie EcoSpa - jest rafinowane i deodoryzowane - rozumiem, że zapewne sam surowiec wymusza zastosowanie tych procesów, ale jednocześnie jak dla mnie to równiez go przekresla...oczywiście to tylko moje zdanie i co kto lubi niektórzy np lubią zapach karitki (fuuuj). A skoro już mowa o karite to to z EcoSpa jakos nie przypadło mi do gustu - cięzkie i tłuste, u mnie słabo się wchłania w przeciwieństwie do kilku innych karitek których uzywałam. Ostatnio odkryłam jakie cuda z moimi przetłuszczającymi się włosami potrafi zrobić karite i jestem zachwycona.
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 03:21   #11
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ja już pisałam wczesniej: mam masło mango. Nier potrafię znaleźć dla niego zastosowania. Ono jest takie dość kruche w pudełku, połamane. Jak je biorę, to zawsze mi coś tam upada po bokach i to mnie denerwuje. Ale ładnie i łatwo się topi. Jest tłuste, ale w taki lekki sposób: to nie jest taka tłusta maź.
Ja wolę masło karite, nawet zapach mi się podoba
rzeczywiście, nie zauważyłam dzięki za relację

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
IlonaP - Ja masła z mango co prawda nie miałam, ale podkresle co jest napisane w opisie EcoSpa - jest rafinowane i deodoryzowane - rozumiem, że zapewne sam surowiec wymusza zastosowanie tych procesów, ale jednocześnie jak dla mnie to równiez go przekresla...oczywiście to tylko moje zdanie i co kto lubi niektórzy np lubią zapach karitki (fuuuj). A skoro już mowa o karite to to z EcoSpa jakos nie przypadło mi do gustu - cięzkie i tłuste, u mnie słabo się wchłania w przeciwieństwie do kilku innych karitek których uzywałam. Ostatnio odkryłam jakie cuda z moimi przetłuszczającymi się włosami potrafi zrobić karite i jestem zachwycona.
Ciekawe czy można je połączyć z karite?
A można wiedzieć które karite preferujesz?
Ja początkowo chciałam tylko masło solo, ale chyba skuszę się na mus do ciała z przepisu EcoSpa lub z przepisu "niezmiennej..." Cóż, apetyt rośnie w miarę... czytania
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 14:51   #12
wholelottalove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Ecospa mnie bardzo przekonuje, ceny mają więcej niż przystępne, mam od nich olejek jojoba- doskonała jakość i cena. Przesyłka przyszła najszybciej w porównaniu z wieloma innymi sklepami internetowymi z kosmetykami. Ponadto ostrzegają w przypadku niekt. olejków eterycznych przed ich szkodliwością u kobiet w ciąży, co tym bardziej świadczy o ich uczciwości.
__________________
Jeśli pacjent jest uparty i chce wyzdrowieć, współczesna medycyna jest bezradna
wholelottalove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 18:14   #13
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Choomiku, lubisz dalej ten swój olejek różany z Ecospa, bo ja koło niego chodziłam i chodziłam aż się skończył, ale może jeszcze będzie. Czy ktoś to jeszcze używał i może mi powiedzieć jak to pachnie, naprawdę tak słodko? Kupilam inny olejek rozany i chcialabym sobie porownac czy tez jest taki prawdziwy jak ten w ecospa. A mial ktos ten tanszy rozany z ecospa, czy ona pachnie inaczej? bo na ecospa pisali ze bardziej rozanie. Ja znam tylko zapach hydrolatu rozanego z mazidel i biochemii no i oleju rozanego, ale to taki tlusty olej i on roza nie pachnie, one sie bardzo roznia?
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 18:19   #14
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Hej no właśnie wykańczam reszteczki tego olejku - do końca jestem bardzo zadowolona, a nie wiedziałam że zniknął z oferty mam też neroli - ale już nie jest taki fajny jak różany...

Różany pachnie inaczej niż hydrolaty - ma zdecydowaną i dominującą nutę miodową...tego tańszego nie znam, ale skoro drożdszy zniknął to chyba poznam go niebawem....
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 18:27   #15
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
Hej no właśnie wykańczam reszteczki tego olejku - do końca jestem bardzo zadowolona, a nie wiedziałam że zniknął z oferty mam też neroli - ale już nie jest taki fajny jak różany...

Różany pachnie inaczej niż hydrolaty - ma zdecydowaną i dominującą nutę miodową...tego tańszego nie znam, ale skoro drożdszy zniknął to chyba poznam go niebawem....
Choomiku najgorsze ze oba zniknely i neroli tez, zostal tylko jasmin jak tam wczoraj bylam. Ja juz do nich napisalam i zapytalam czy sie spodziewaja, a narazie kupilam taki slabszy bo tylko 1%.
A neroli nie jest fajne bo nie bardzo pachnie czy tak przez dzialanie?
Ja hydrolatu neroli nie moge zniesc to olejku pewnie jeszcze bardziej nie wytrzymam.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 18:31   #16
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Choomiku najgorsze ze oba zniknely i neroli tez, zostal tylko jasmin jak tam wczoraj bylam. Ja juz do nich napisalam i zapytalam czy sie spodziewaja, a narazie kupilam taki slabszy bo tylko 1%.
A neroli nie jest fajne bo nie bardzo pachnie czy tak przez dzialanie?
Ja hydrolatu neroli nie moge zniesc to olejku pewnie jeszcze bardziej nie wytrzymam.
o kurczaki - jak odpiszą daj znać prosze czy te olejki jeszcze będą...Neroli pachnie ładnie, znaczy nie tak jak perfumy neroli, które kiedyś miałam, ale ładnie. Działanie nawilżające ma IMHO słabsze niz różany. Olejek jest fajny, ale nie aż tak jak te różany.
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 18:36   #17
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Napisze jak oni napisza.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 20:26   #18
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

ja narazie zamawiałam produkty tylko z eco spa. teraz tez sie szykuje, ale część pójdzie z mazideł a część z ecospa.
miałam:
- masło karite (wielką paczkę, dalej je mam, używam cały czas w czystej postaci do buzi i do ust, jest dosyć ciężkie, równie ciężko się rozsmarowuje, specyficznie pachnie)
- olej jojoba - chwalę sobie, trochę śmierdzi wędzonką, albo raczej jak herbata pu-erh
- olej ryżowy - dosyć suchy, na dzień pod makijaż, ja na niego normalnie daję podkład mineralny, praktycznie bezzapachowy
- olej arganowy - uzywa moja mama, ja czasami też ale w sumie tylko pod oczy, dla mnie troche za suchy tak normalnie do stosowania na całą twarz, dla mnie bez zapachu
- olej z avocado - zwykły olej, może trochę ciężki
Ja najbardziej zadowolona jestem z jojoby. Jak mam hardcora na twarzy - giga przesuszenie - to nakładam jojobę a później jeszcze poprawiam suche miejsca karite. Naprawdę pomaga. Karita w ogóle jest nieoceniona jeżeli chodzi o przesuszenia.
IlonaP jeżeli bardzo chcesz wypróbować karitę to mogę ci podesłać go trochę.

Teraz szykuje się na inne oleje z ecospa. Mam strategię - wezmę prawie wszystkie ale w małych ilościach W dużym wydaniu gotowa jestem tylko powtórzyć jojobę. Zamawiam litra
Czy może różnić się karita z eco spa od innych? Bardzo chciałam się dowiedzieć. Proszę napiszcie. W ogóle czy czujecie różnice między produktami z ecospa, mazideł czy thanatosa?
-
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 20:33   #19
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Kesii ja Ci napiszę tylko o Karite, no to już tu kilka osób na forum pisało, że Karite z ecospa i mazidel się różni no i ja też powiem, ze się rozni. Dla mnie sie rozni glownie zapachem, bo w dzialaniu to sama nie wiem, chyba oba sa dobre, a w zapachu to to z mazidel ladniej pachnie, nie tak wedzonkowo jak to z ecospa.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-12, 20:43   #20
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Karite z mazideł jest odrobinę lżejsze, niż to z ecospa. Z ecospa takie tłustsze. Ale tak minimalnie.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 09:00   #21
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Napisze jak oni napisza.
Odpisała coś na temat olejków?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 09:14   #22
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
IlonaP jeżeli bardzo chcesz wypróbować karitę to mogę ci podesłać go trochę.

Teraz szykuje się na inne oleje z ecospa. Mam strategię - wezmę prawie wszystkie ale w małych ilościach W dużym wydaniu gotowa jestem tylko powtórzyć jojobę. Zamawiam litra
Czy może różnić się karita z eco spa od innych? Bardzo chciałam się dowiedzieć. Proszę napiszcie. W ogóle czy czujecie różnice między produktami z ecospa, mazideł czy thanatosa?
-
Dzięki wielkie, ale już mam cały słoiczek.
A jak dla mnie to między karite z ecospa a mazidłowym wielkiej różnicy nie ma - zapach obu średnio mi się podoba, ale działa rewelacyjnie. I może faktycznie z eco... jest tłuściejsze.
Olej najbardziej pasuje mi z avocado. A teraz ostrzę sobie ząbki na pestki granatu.
I mam jeszcze masło z avocado - wygląda jak wosk w świecy, topi się przy dotyku.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 17:46   #23
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Odpisała coś na temat olejków?
Niestety nie, pisalam przez ich strone moze to nie dziala? Napisze jeszcze raz na maila info. Narazie mi sie tak nie śpieszy bo mam dwa inne różane produkty, ale potem to mogliby to znowu mieć, widziałam, że hydrolat też już im poszedł, chociaż ja ich hydrolatu nie miałam, jakoś wolę kupować ten tańszy bez lodówki.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 19:09   #24
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Jeśli olejki zniknęły, to chyba znaczy, że pomysł wypalił i jest nadzieja na nową dostawę. Oby, bo nie zdążyłam tym razem. Pocieszam się, że może pojawi się coś odpowiadającego moim obecnym preferencjom. Akacja, lipa, wanilia... Pomarzyć wolno
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 13:16   #25
naturita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, Piaseczno
Wiadomości: 10
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Witam serdecznie,

Olejki różane (destylowany oraz absolut) są jak najbardziej w naszej ofercie Mieliśmy ostatnio opóźnienia w transporcie kilku dostaw (stąd braki produktów w olejkach eterycznych oraz hydrolatach).

Olejki różane będą ponownie w sprzedaży mam nadzieje już jutro a hydrolaty za około tydzień.

Pozdrawiam,
Rita Kozak-Chaber
naturita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 13:56   #26
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Ufff, mialam wczoraj skladac zamowienie - ale w takim razie sie wstrzymam Poczekam na olejki i hydrolat z kadzidlowca.

EDIT:
są już olejki i hydrolaty! Moje zamówienie:
Olejek różany (rosa damascena) 5%
Hydrolat drzewa herbacianego
Olej z pestek granatu
Olej jojoba (złoty)
Olejek jaśminowy 5%
Pipetka miarowa 3 ml
Olejek różany (Absolut) 5%
Olejek neroli 5%
Hydrolat kadzidłowca

Oczywiście nie wiedziałam, który olejek jaśminowy wybrać, następnym razem wypróbuję Sambac
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona

Edytowane przez schaetzchen
Czas edycji: 2008-02-01 o 20:58
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 09:55   #27
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Ja też juz dłużej nie wytrzymam i zamawiam:
*olej z pestek granatu
*szklana buteleczka do ser
*butelki z atomizerem
*zlewka 25ml

i strasznie podoba mi się to: http://www.ecospa.pl/podgrzewacz-ole...azu-p-137.html
mój TŻ bardzo polubił masaże olejami [wzajemne]

Schaetzchen, widzę że jojoba przypadła do gustu
A czy ten kadzidłowiec nada sie dla suchej cery? Zastanawiałam się nad lawendą ale wyczytałam na mazidłach, ze ściąga.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 10:33   #28
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

A ja wytrzymam... może
Choć kusicie jak nie wiem co... ale poczekam na Wasze relacje - najbardziej ciekawi mnie olej z pestek granatu i hydrolat z kadzidłowca.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 10:37   #29
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

tez sie zastanawialam nad ta butelecka, ale gdzies przeczytalam [chyba na BU], ze serum musi byc w ciemnej butelce, prawda to?
czy generalnie wszystko jedno?
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 17:42   #30
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Ja też juz dłużej nie wytrzymam i zamawiam:
*olej z pestek granatu
*szklana buteleczka do ser
*butelki z atomizerem
*zlewka 25ml

i strasznie podoba mi się to: http://www.ecospa.pl/podgrzewacz-ole...azu-p-137.html
mój TŻ bardzo polubił masaże olejami [wzajemne]

Schaetzchen, widzę że jojoba przypadła do gustu
A czy ten kadzidłowiec nada sie dla suchej cery? Zastanawiałam się nad lawendą ale wyczytałam na mazidłach, ze ściąga.
Ilona, jojoba jest świetna, dziękuję!

Podgrzewacz też mi chodzi po głowie... next time...

Hydrolaty kupiłam z myślą o TZ - on ma tłustszą skóre (jak to facet ) - już dziś go wysmarowałam kadzidłem, co za zapach! Napisane jest, że hydrolat polecany dla naczynkowców - on ma strasznie popękane naczynka na nosie - nie liczymy na to, że się zamkną, ale może następne nie będą pękać. No i może będzie dobry jako balsam po goleniu?

Oleju z granatów zamierzam użyć niebawem w jakiejś mieszance - ale dziś będę testować serum różane z BU
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 18:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.