Kolorowe notatki pomagają w nauce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-09-04, 13:46   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Kolorowe notatki pomagają w nauce


Koniec wakacji, powrót do szkoły i szkolnych stresów ? klasówki, testy, zadania domowe☠i mnóstwo, mnóstwo nauki pamięciowej. Jak sobie z tym poradzić? To pytanie rodzice stawiają sobie równie często, jak uczniowie. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 16:56   #2
Frau G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Austria
Wiadomości: 63
Dot.: Kolorowe notatki pomagają w nauce

Na studiach owszem pomagam sobie różnymi karteczkami porozwieszanymi nad głową, ale dużo robi ( w moim przypadku) ciągłe powtarzanie. Studiuję język obcy, więc systematyczność musi być.
Ale w liceum ( z przedmiotów humanistycznych) czytałam ten sam temat, ale z różnych źródeł, różne opracowania. Wtedy mamy większą wiedzę, bo za każdym razem dowiadujemy się czegoś nowego.
Sposób nauki zależy od tego czy ktoś jest wzrokowcem czy też nie. Na niektórych podziałają kolorowe karteczki, a na niektórych nie zrobi to żadnego wrażenia i nie pomoże w nauce. Najlepiej najpierw sprecyzować, jakim typem się jest ( są różne testy w internecie, ja pamiętam miałam w szkole taki test) i wtedy o wiele łatwiej się uczyć.
jednak jedna, stara zasada się nie zmienia - sukces w nauce to systematycznośc i samodzielna praca.
Frau G jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.