Ile jest masła czekoladowego w produktach "Ziaja" ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-04, 20:56   #1
maxcv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1

Ile jest masła czekoladowego w produktach "Ziaja" ?


Witajcie,
Zastanawiam się jakie jest stężenie masła kakaowego w tych produktach
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...a-formula.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...a-formula.html

Emulsja do twarzy i ciała z tej samej serii ma 5% masła kakaowego (50 ml / 1g ). Daje mi do myślenia czemu Ziaja nie podaje szczegółowych informacji w innych produktach.
maxcv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 00:22   #2
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Ile jest masła czekoladowego w produktach "Ziaja" ?

Cytat:
Napisane przez maxcv Pokaż wiadomość
Witajcie,
Zastanawiam się jakie jest stężenie masła kakaowego w tych produktach
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...a-formula.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...a-formula.html

Emulsja do twarzy i ciała z tej samej serii ma 5% masła kakaowego (50 ml / 1g ). Daje mi do myślenia czemu Ziaja nie podaje szczegółowych informacji w innych produktach.
Na pewno mniej niż 5%. W emulsji do twarzy i ciała masło kakaowe jest na 3. miejscu w składzie INCI, a w balsamie już na 7. Zresztą we wszystkich trzech produktach króluje parafina, a masło kakaowe jest jedynie dodatkiem. Lepiej już kupić sobie czyste masło kakaowe niż stosować kosmetyk o takim składzie
__________________
ChemicznieKosmetycznie.pl
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 22:19   #3
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Ile jest masła czekoladowego w produktach "Ziaja" ?

Na pewno mniej niż najgorszej, kosmetycznej chemii... Używałam paru "maseł kakaowych" z Ziaji. Jeśli chodzi o ich kolor, konsystencję, zapach, odczucia na skórze tuż po nałożeniu i działanie na dłuższą metę - to śmiało mogę stwierdzić, że nie mają nic wspólnego z prawdziwym masłem kakaowym kupionym w jakimkolwiek sklepie ze zdrowymi kosmetykami i zdrową żywnością.

Jeśli kusi Cię masło kakaowe, koniecznie kup sobie choćby małe opakowanko prawdziwego. Bo kosmetyki z Ziaji to taka najgorsza tanizna, która nic dobrego nie robi.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 23:21   #4
ewka_marchewka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 80
Dot.: Ile jest masła czekoladowego w produktach "Ziaja" ?

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;73020591]Na pewno mniej niż najgorszej, kosmetycznej chemii... Używałam paru "maseł kakaowych" z Ziaji. Jeśli chodzi o ich kolor, konsystencję, zapach, odczucia na skórze tuż po nałożeniu i działanie na dłuższą metę - to śmiało mogę stwierdzić, że nie mają nic wspólnego z prawdziwym masłem kakaowym kupionym w jakimkolwiek sklepie ze zdrowymi kosmetykami i zdrową żywnością.



Jeśli kusi Cię masło kakaowe, koniecznie kup sobie choćby małe opakowanko prawdziwego. Bo kosmetyki z Ziaji to taka najgorsza tanizna, która nic dobrego nie robi.[/QUOTE]


Ostatnie zdanie trafia w sedno. Niestety Ziaja to najgorsza tanizna. W tej cenie raczej nie ma się co spodziewać porządnych składów godnych uwagi. Co nie znaczy ze wszystko od Ziaji jest złe.
Ja jednak wolę używać naturalniejszych kosmetyków. Bo nie dość ze powietrze w moim mieście daje w kość to jeszcze psuć sobie cerę chemią to za dużo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_marchewka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 11:42   #5
mariuszkowat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 3
Dot.: Ile jest masła czekoladowego w produktach "Ziaja" ?

ewka_marchewka_81 ma rację !
__________________
nonacne składniki
mariuszkowat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-06 11:42:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.