mama mnie wykończy tym ; ( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-26, 14:47   #1
neuna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 15

mama mnie wykończy tym ; (


mam 17 lat . ale moja mama traktuje mnie jak dziecko małe;/. moi rodzice zarabiają bardzo przyzwoicie .. mama - 5 tysiecy, tata -6 tysiecy. na wszystko mam . co tylko chce . mam mala siostre i brata mniej wiecej w moim wieku ale im tez niczego nie brakuje. nie mowie o tym ze jestesmy rozpieszczani tylko tak ogolnie.
moj problem tkwi natomiast w tym ze moja mama sama kupuje mi ubrania, i to nie są zwykłe ubrania. tylko takie ktore mi sie wcale nie podobają, są ochydne, nigdy w nich nie wyszla bym sie pokazac. owszem kupuje mi tez markowe ciuchy ale takie bez gustu. fujj , ochyda. jakbyscie zobaczyly to tez byscie przyznaly mi racje .. moje kolezanki maja normalne ubrania a ja to co ;/ jak jakis dziwoląg;/. mowi jej zeby mi dala na ubrania ze sobie sama kupie to ona ze nie bo sama mi kupi. na kosmetyki mi daje. wiec tylko kosmetyki sobie kupuje. ale na ubranie mi juz nie zostaje zeby sobie co kupic w miare normalnego i na topie. ona takie obciachowe ubrania kupuje mi kilka razy w tygodniu .. ja w nich wcale nie chodze.. one leza, bo są ochydne. chodze w 3 parach jeansow, 4 podkoszulkach, 2 bluzach i 2 parach butow.;/ . a przeciez na wiecej mnie stac ale moją mame nie przegadam . ona sie mnie pyta czemu nie chodze w jej ubraniach to ja mowie ze mi sie nie podobaja i ich nie chce, zeby przestala mi je kupowac i wydawac bez potrzeby pieniadze. a ona na to ze oj tam nie znam sie , ze sa ladne itd... proponowalam jej zeby wybrala sie zemna na zakupy zebym ja cos wybrala a ona ze jak bedzie miala czas, a tak poza tym to nie jest konieczne bo wszystko mi kupuje .. i co z tego ze mam 20 par butow i wgl jak ja ich nie chce .. są paskudne. . ja wcale nie wyolbrzymiam bo naprawde tak jest .. co ja mam zrobic ? ?;( dodam ze moja mama nie jest wcale taka staroswiecka bo ma 39 lat a tata 42 . dwa lata temu urodziła mi siostrzyczke. i wiem ze ona mnie kocha i sie troszczy o mnie . zebym miala w co sie ubrac, co zjesc, dobra szkole, rozrywki. ale ja nie potrafie chodzic w tych ciuchach co mi kupuje. /

Edytowane przez neuna
Czas edycji: 2012-09-26 o 14:49
neuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 15:11   #2
mind explorer
Raczkowanie
 
Avatar mind explorer
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 413
Dot.: mama mnie wykończy tym ; (

Może sprzedaj ciuchy, które Ci się nie podobają i kup za to nowe, które będziesz nosić?
mind explorer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 15:19   #3
MissYunk
Przyczajenie
 
Avatar MissYunk
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19
Dot.: mama mnie wykończy tym ; (

albo się powymieniaj np na Wizażu lub oszczędzaj z tego co dostajesz na kosmetyki, czy jakieś kieszonkowe albo możesz poszukać sobie pracy i mieć pieniądze na takie rzeczy jakie Ty chcesz. Pokażesz mamie jaki masz styl to może zrozumie i zmieni zdanie
MissYunk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 15:22   #4
Blablubli
Rozeznanie
 
Avatar Blablubli
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 578
Dot.: mama mnie wykończy tym ; (

Może byłoby dobrze przedstawić problem jakiejś przyjaciółce/ciotce, z którą Twoja mama ma dobry kontakt i ona by ją przekonała? Jakoś jej zasugerowała, że wspólne kupowanie z Tobą ubrań byłoby też sposobem na miłe spędzenie razem czasu. Przy okazji naświetli jej, że w Twoim wieku możesz a nawet powinnaś mieć własne preferencje co do wyboru ubrań. Wspólne wypady byłyby najlepszym rozwiązaniem, bo mama poznałaby Twój styl i może nie byłaby już taka nadgorliwa, więc warto drążyć w tym kierunku.
Blablubli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 15:24   #5
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: mama mnie wykończy tym ; (

popros mame o wspolne zakupy. powiedz ze masz juz 17 lat i chcialabys zeby ci doradzala ale nie wybierala przypomnij jej np w pt i zapytaj czy w sobote moglaby z toba pojsc.

ubrania w dobrym stanie wypierz, wyprasuj, zrob foty i wystaw do wymiany na wizazu. albo sprzedaj na szafa.pl lub allegro.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.

Edytowane przez kennedy
Czas edycji: 2012-09-26 o 20:15
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 16:29   #6
Tor_Zireael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechy, Praha
Wiadomości: 1 059
Dot.: mama mnie wykończy tym ; (

Cytat:
Napisane przez mind explorer Pokaż wiadomość
Może sprzedaj ciuchy, które Ci się nie podobają i kup za to nowe, które będziesz nosić?
dokladnie, allegro
Tor_Zireael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 18:26   #7
neuna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 15
Dot.: mama mnie wykończy tym ; (

kochane ale w tym problem ze na pewno nikt takich ciuchów nie bedzie chciał kupic. one są kiczowate i staroswieckie chociaz drogie ;/
neuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 18:35   #8
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: mama mnie wykończy tym ; (

Wrzuć tu 2-3 zdjęcia tych ubrań, ocenimy czy nadają się do sprzedaży czy nie. Może nie jest tak źle
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 18:54   #9
lidkas102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 141
Dot.: mama mnie wykończy tym ; (

Coś chyba wyolbrzymiasz , le weź mamę na babski wypad do sklepu nawet jak nie ma wyjścia to z wózkiem i pokarz co się Tobie podoba. Może mama ma jakieś obiekcje do tego w czym Ty chcesz chodzić
lidkas102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 19:34   #10
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: mama mnie wykończy tym ; (

A masz paragony od tych ubrań? Wtedy można je wymienić w sklepie na coś innego lub zwrócić.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 20:05   #11
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: mama mnie wykończy tym ; (

Cytat:
Napisane przez neuna Pokaż wiadomość
mam 17 lat . ale moja mama traktuje mnie jak dziecko małe;/. moi rodzice zarabiają bardzo przyzwoicie .. mama - 5 tysiecy, tata -6 tysiecy. na wszystko mam . co tylko chce . mam mala siostre i brata mniej wiecej w moim wieku ale im tez niczego nie brakuje. nie mowie o tym ze jestesmy rozpieszczani tylko tak ogolnie.
moj problem tkwi natomiast w tym ze moja mama sama kupuje mi ubrania, i to nie są zwykłe ubrania. tylko takie ktore mi sie wcale nie podobają, są ochydne, nigdy w nich nie wyszla bym sie pokazac. owszem kupuje mi tez markowe ciuchy ale takie bez gustu. fujj , ochyda. jakbyscie zobaczyly to tez byscie przyznaly mi racje .. moje kolezanki maja normalne ubrania a ja to co ;/ jak jakis dziwoląg;/. mowi jej zeby mi dala na ubrania ze sobie sama kupie to ona ze nie bo sama mi kupi. na kosmetyki mi daje. wiec tylko kosmetyki sobie kupuje. ale na ubranie mi juz nie zostaje zeby sobie co kupic w miare normalnego i na topie. ona takie obciachowe ubrania kupuje mi kilka razy w tygodniu .. ja w nich wcale nie chodze.. one leza, bo są ochydne. chodze w 3 parach jeansow, 4 podkoszulkach, 2 bluzach i 2 parach butow.;/ . a przeciez na wiecej mnie stac ale moją mame nie przegadam . ona sie mnie pyta czemu nie chodze w jej ubraniach to ja mowie ze mi sie nie podobaja i ich nie chce, zeby przestala mi je kupowac i wydawac bez potrzeby pieniadze. a ona na to ze oj tam nie znam sie , ze sa ladne itd... proponowalam jej zeby wybrala sie zemna na zakupy zebym ja cos wybrala a ona ze jak bedzie miala czas, a tak poza tym to nie jest konieczne bo wszystko mi kupuje .. i co z tego ze mam 20 par butow i wgl jak ja ich nie chce .. są paskudne. . ja wcale nie wyolbrzymiam bo naprawde tak jest .. co ja mam zrobic ? ?;( dodam ze moja mama nie jest wcale taka staroswiecka bo ma 39 lat a tata 42 . dwa lata temu urodziła mi siostrzyczke. i wiem ze ona mnie kocha i sie troszczy o mnie . zebym miala w co sie ubrac, co zjesc, dobra szkole, rozrywki. ale ja nie potrafie chodzic w tych ciuchach co mi kupuje. /
to w końcu masz 17 czy 18 lat ;> wyciągnij mamę na zakupy, nawet pod innym pretekstem i pokaż co Ci się podoba, a tamte ciuchy sprzedaj na allegro, chyba aż takiej tragedii nie ma. Czy bratu też sama kupuje co jej się podoba?

Edytowane przez 201606210931
Czas edycji: 2012-09-26 o 20:10
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.