Przedłużanie rzęs - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-16, 22:40   #901
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Ryjek Pokaż wiadomość
dziewczyny jak w bezpieczny sposób zdjąć rzęski w domu?
chcę sobie zrobić przerwę...
spróbuj natluscic oliwka, powinna rozpuscic/zmiekczyc klej
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 22:52   #902
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: Przedłużanie rzęs

króliczku Ty tu tak mi się wydawało, że oliwką trzeba
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 22:54   #903
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Ryjek Pokaż wiadomość
króliczku Ty tu tak mi się wydawało, że oliwką trzeba
a tu, tu króliczek lubi wszelkie upiekszacze

ja swoje sciagalam oliwka dwa razy bez jakichs dramatów
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 07:25   #904
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Ryjek Pokaż wiadomość
dziewczyny jak w bezpieczny sposób zdjąć rzęski w domu?
chcę sobie zrobić przerwę...
ja proponuje olejek rycynowe nałożyć wieczorem ta szczoreczka co sie czesze rzesy a rano zmyc woda - olejek poprawia kondycje rzes
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 10:42   #905
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Przedłużanie rzęs

najlepiej oliwką lub olejkiem rycynowym natłuścić rzęski, dać im rtochę czasu, żeby olejek zaczął rozpuszczać klej i spora część powinna po jakimś czasie odejść.
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 09:57   #906
Calandiva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witajcie Dziewczyny,
Sztuczne rzęsy nosiłam ponad rok,aplikowane metodą 1:1, po ok 90-100 szt. na jedno oko,uzupełniałam co 3 tygodnie.Byłam zachwycona Dwa miesiące temu zdecydowałam jednak,że czas zrobić przerwę i dać odpocząć moim naturalnym.Przyznam,że wahałam się bardzo,ponieważ przyzwyczaiłam się już do tej niesamowitej gęstości i długości były momenty kiedy wydawało mi się,że nie będę potrafiła już bez nich funkcjonować!Rzęsy usunęłam sama w domu,wiedziałam jednak,że bardzo ryzykuję,bo efekt końcowy mógł być opłakany...nie było jednak tak źle,bardzo ostrożnie do tego podeszłam. Postanowiłam,że pozwolę im po prostu systematycznie wypadać,przecierając je codziennie wieczorem delikatnie oliwką,aby osłabić klej.Przyznaję,że nie czułam się komfortowo przez kilka dni kiedy były już bardzo przerzedzone,domalowywała m je wówczas trochę tuszem,aby zamaskować przerwy.Na szczęście wypadały w miarę równo z obu stron Był moment pierwszego szoku kiedy usunęłam ostatnie sztuki (nie obyło się bez usunięcia przy okazji kilku sztuk swoich własnych), pomyślałam sobie "o matko,co ja zrobiłam...jak ja
wyglądam!" rzęsy były cieńsze i krótkie (dolne dłuższe od górnych),wyglądały trochę jakby same końcówki zostały przycięte (zapewne moja zasługa przez samodzielne ich usunięcie). Powtarzałam sobie jednak,że muszę wytrzymać,być cierpliwa i systematycznie pracować nad ich regeneracją.Przez pierwsze tygodnie bardzo delikatnie malowałam tylko górne, nie było tak źle Od pierwszego dnia usunięcia, rzęsy smaruję olejkiem rycynowym,który uważam potrafi zdziałać cuda!myślę,że nie ma prostszego,tańszego i bardziej
sprawdzonego sposobu na ratowanie stanu osłabionych rzęs.Byłam kilka dni temu u kosmetyczki i przy okazji poprosiłam o nałożenie henny,byłam zaskoczona jak dobrze już wyglądają!są gęstsze,końcówki pięknie się wydłużyły.Podobno rzęsy potrzebują około 3 miesięcy na całkowitą regenerację,ja po dwóch jestem już zadowolona,oczywiście kurację stosuję dalej i czekam na dalsze rezultaty

Do wszystkich dziewczyn,które w rozpaczy przeglądają się w lustrze po usunięciu rzęs....spokojnie, rzęski odrosną,potrzebują po prostu chwili,aby się wzmocnić po dźwiganiu tych sztucznych Pozdrawiam!
Calandiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 10:14   #907
basaiii
Przyczajenie
 
Avatar basaiii
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Calandiva Pokaż wiadomość
Do wszystkich dziewczyn,które w rozpaczy przeglądają się w lustrze po usunięciu rzęs....spokojnie, rzęski odrosną,potrzebują po prostu chwili,aby się wzmocnić po dźwiganiu tych sztucznych Pozdrawiam!
zgadzam się, a sprawdzalam rzęsy u 5 stylistek i za każdym razem rzesy wracają do siebie, nawet widzę po moich klientkach, że wracając nawet po miesięcznej przerwie już są o wiele lepsze. i rownież polecam olejek rycynowy
basaiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 12:38   #908
ulinka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie rzęs

a ja mam taką sprawę: chyba narazie nie zdecyduję się na przedłużanie 1:1 bo boję się że za bardzo osłabię swoje rzęsy. Zamiast tego na jakieś imprezy-wesele itp aplikuję sobie kępki, starannie, dosyć gęsto i efekt też jest super-staram się tak dobierać aby nie wyglądało to sztucznie. Tylko zazwyczaj ten klej dodawany do kępek jest na tyle słaby że trzymają się ładnie max 2 dni. Chciałabym się doradzić co sądzicie o tym aby zakupić dobry-bardziej profesjonalny klej(podobno dobry jest DUO) i poprzyklejać na niego kępki?? Myślicie że będą się ładnie trzymały?? I jak myślicie-jak długo??Da radę kilka tyg.?? Ktoś się orientuje czy kępki trzymają się lepiej-na dobry klej- niż takie pojedyncze rzęski?? Z góry dziękuję za odpowiedź

ps. niektóre z Was piszą o kosmicznych cenach za "1:1". U mnie w mieście w tej chwili normalne ceny to 100-130zł czasami gdzieś jeszcze zostało 140-150zł Ja już ponad rok się zastanawiam nad tym "zabiegiem"...eh....

Edytowane przez ulinka7
Czas edycji: 2011-09-20 o 13:04
ulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 07:42   #909
blacklashes
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs

Należy pamiętać, że przy zdejmowaniu rzęs można sobie mocno poniszczyć naturalne rzęsy. Nie tyle im szkodzi samo przyklejanie, co nieprawidłowe ich usuwanie. Najlepiej robić to u stylistki. Zdejmuje je
w odpowiedni sposób i przy użyciu specjalnych preparatów.
Są też dostępne preparaty do usuwania rzęs typu Remover żel,
lub Remover w płynie Black-Lashes. Te preparaty są skuteczniejsze,
ale co ważne bezpieczniejsze dla oczu. Remover żel nie spływa i mogą go używać osoby o wrażliwych oczach, oraz alergicy.
blacklashes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 09:23   #910
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez ulinka7 Pokaż wiadomość
a ja mam taką sprawę: chyba narazie nie zdecyduję się na przedłużanie 1:1 bo boję się że za bardzo osłabię swoje rzęsy. Zamiast tego na jakieś imprezy-wesele itp aplikuję sobie kępki, starannie, dosyć gęsto i efekt też jest super-staram się tak dobierać aby nie wyglądało to sztucznie. Tylko zazwyczaj ten klej dodawany do kępek jest na tyle słaby że trzymają się ładnie max 2 dni. Chciałabym się doradzić co sądzicie o tym aby zakupić dobry-bardziej profesjonalny klej(podobno dobry jest DUO) i poprzyklejać na niego kępki?? Myślicie że będą się ładnie trzymały?? I jak myślicie-jak długo??Da radę kilka tyg.?? Ktoś się orientuje czy kępki trzymają się lepiej-na dobry klej- niż takie pojedyncze rzęski?? Z góry dziękuję za odpowiedź

ps. niektóre z Was piszą o kosmicznych cenach za "1:1". U mnie w mieście w tej chwili normalne ceny to 100-130zł czasami gdzieś jeszcze zostało 140-150zł Ja już ponad rok się zastanawiam nad tym "zabiegiem"...eh....
Ceny są zalezne od wielu czynników.W duzych miastach w salonach na markowych produktach ceny to około 300 zł za pierwszą aplikacje i jest to cena odpowiednia.Mniejsze miasta,tansze produkty to i usługa niższa.Pisałysmy tu juz wielokrotnie żeby nie łakomić sie na niską okazjonalną cene bo często potem pojawia sie "płacz" i zniszczone kondycyjnie rzęsy własne.
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 11:09   #911
czarnussssssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

hej dziewczyny popelnilam straszliwy blad zakupilam na gruponie przedluzenie rzes medota elos za 79 zl zrobilam je w Rybniku mam je ponad tydzien sam zabieg trwal tylko 30 minut nie swiadoma ze trwa to dluzej bo nigdy nie interesowalam sie przedluzaniem myslalam, ze wsyztsko jest ok teraz moje rzesy wygladaja okropnie pare lezy na sobie nie potrafie ich usunac te rzesy sa twarde i okropne modle sie zeby szybko odpadly czy macie jakis domowy sposob na ich odklejenie ? Boje sie, ze moje rzesy beda w strasznym stanie i czy jak juz beda to sie zregeneruja?
czarnussssssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 11:10   #912
Wiktusiaczek
Zadomowienie
 
Avatar Wiktusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 402
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez ulinka7 Pokaż wiadomość
a ja mam taką sprawę: chyba narazie nie zdecyduję się na przedłużanie 1:1 bo boję się że za bardzo osłabię swoje rzęsy. Zamiast tego na jakieś imprezy-wesele itp aplikuję sobie kępki, starannie, dosyć gęsto i efekt też jest super-staram się tak dobierać aby nie wyglądało to sztucznie. Tylko zazwyczaj ten klej dodawany do kępek jest na tyle słaby że trzymają się ładnie max 2 dni. Chciałabym się doradzić co sądzicie o tym aby zakupić dobry-bardziej profesjonalny klej(podobno dobry jest DUO) i poprzyklejać na niego kępki?? Myślicie że będą się ładnie trzymały?? I jak myślicie-jak długo??Da radę kilka tyg.?? Ktoś się orientuje czy kępki trzymają się lepiej-na dobry klej- niż takie pojedyncze rzęski?? Z góry dziękuję za odpowiedź

ps. niektóre z Was piszą o kosmicznych cenach za "1:1". U mnie w mieście w tej chwili normalne ceny to 100-130zł czasami gdzieś jeszcze zostało 140-150zł Ja już ponad rok się zastanawiam nad tym "zabiegiem"...eh....
Masz identyczny problem, jak ja - też cały czas się waham, czy przedłużać, czy nie... W przyszłym roku biorę ślub i boję się, że zniszczę sobie rzęsy... A jak jest z kępkami? Jakiej firmy kępek używasz i gdzie je kupujesz? Bo może wypróbuje je na sobie
Wiktusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 11:32   #913
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez czarnussssssss Pokaż wiadomość
hej dziewczyny popelnilam straszliwy blad zakupilam na gruponie przedluzenie rzes medota elos za 79 zl zrobilam je w Rybniku mam je ponad tydzien sam zabieg trwal tylko 30 minut nie swiadoma ze trwa to dluzej bo nigdy nie interesowalam sie przedluzaniem myslalam, ze wsyztsko jest ok teraz moje rzesy wygladaja okropnie pare lezy na sobie nie potrafie ich usunac te rzesy sa twarde i okropne modle sie zeby szybko odpadly czy macie jakis domowy sposob na ich odklejenie ? Boje sie, ze moje rzesy beda w strasznym stanie i czy jak juz beda to sie zregeneruja?
stylistka, która przedłużała Ci rzęsy powinna w ramach usługi, bez dodatkowych opłat równiez je zdjąć. idź do salonu, w którym je robiłaś i zanim będziesz je zdejmować domowymi sposobami dowiedz się czy nie zdejmą Ci ich profesjonalnie i za darmo.
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:09   #914
rzeskaOL
Raczkowanie
 
Avatar rzeskaOL
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 65
GG do rzeskaOL
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez czarnussssssss Pokaż wiadomość
hej dziewczyny popelnilam straszliwy blad zakupilam na gruponie przedluzenie rzes medota elos za 79 zl zrobilam je w Rybniku mam je ponad tydzien sam zabieg trwal tylko 30 minut nie swiadoma ze trwa to dluzej bo nigdy nie interesowalam sie przedluzaniem myslalam, ze wsyztsko jest ok teraz moje rzesy wygladaja okropnie pare lezy na sobie nie potrafie ich usunac te rzesy sa twarde i okropne modle sie zeby szybko odpadly czy macie jakis domowy sposob na ich odklejenie ? Boje sie, ze moje rzesy beda w strasznym stanie i czy jak juz beda to sie zregeneruja?
Właśnie już nie pierwszy raz słyszę o tym ,że Panie kupują zabieg na gruponie/gruperze itp a pozniej okazuje się ,że jest doklejone 20-30 rzęs...
Ale niestety czego możemy sie spodziewać za taką kwotę? dodam tylko że np 80zł płaci osoba która wykupuje dany kupon,ale salon dostaje z tego tylko 50% lub 60% czyli ok 40zł!!! jezeli sprzedało się ok 150 kuponów -to salon który pracuje na dobrych materiałach poszedł by z torbami pracując za 40zł,a tak dokleja po 20-30 rzęs i z głowy
__________________
20/40
rzeskaOL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:11   #915
rzeskaOL
Raczkowanie
 
Avatar rzeskaOL
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 65
GG do rzeskaOL
Dot.: Przedłużanie rzęs

Właśnie już nie pierwszy raz słyszę o tym ,że Panie kupują zabieg na gruponie/gruperze itp a pozniej okazuje się ,że jest doklejone 20-30 rzęs...
Ale niestety czego możemy sie spodziewać za taką kwotę? dodam tylko że np 80zł płaci osoba która wykupuje dany kupon,ale salon dostaje z tego tylko 50% lub 60% czyli ok 40zł!!! jezeli sprzedało się ok 150 kuponów -to salon który pracuje na dobrych materiałach poszedł by z torbami pracując za 40zł,a tak dokleja po 20-30 rzęs i z głowy
__________________
20/40
rzeskaOL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:54   #916
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez czarnussssssss Pokaż wiadomość
hej dziewczyny popelnilam straszliwy blad zakupilam na gruponie przedluzenie rzes medota elos za 79 zl zrobilam je w Rybniku mam je ponad tydzien sam zabieg trwal tylko 30 minut nie swiadoma ze trwa to dluzej bo nigdy nie interesowalam sie przedluzaniem myslalam, ze wsyztsko jest ok teraz moje rzesy wygladaja okropnie pare lezy na sobie nie potrafie ich usunac te rzesy sa twarde i okropne modle sie zeby szybko odpadly czy macie jakis domowy sposob na ich odklejenie ? Boje sie, ze moje rzesy beda w strasznym stanie i czy jak juz beda to sie zregeneruja?
O nie opłacalności korzystania z gruponów juz pisałyśmy.Idz do nich niech ci zdejmą removerem.Jestem w stanie sobie wyobrazic jaką masakre masz na oczach!Powodzenia

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez rzeskaOL Pokaż wiadomość
Właśnie już nie pierwszy raz słyszę o tym ,że Panie kupują zabieg na gruponie/gruperze itp a pozniej okazuje się ,że jest doklejone 20-30 rzęs...
Ale niestety czego możemy sie spodziewać za taką kwotę? dodam tylko że np 80zł płaci osoba która wykupuje dany kupon,ale salon dostaje z tego tylko 50% lub 60% czyli ok 40zł!!! jezeli sprzedało się ok 150 kuponów -to salon który pracuje na dobrych materiałach poszedł by z torbami pracując za 40zł,a tak dokleja po 20-30 rzęs i z głowy
Masakra!! Ale te grupony to w ogole pieknie sie można na nich przejechać.Usługi wykonywane marnie na szybkiego bo trzeba jak najwiecej klientek skasować danego dnia,ale też słyszałam o restauracjach z grupona.Pokazują ci do jakiej sumy możesz zamówić z karty menu.Jeśli chcesz cos wiecej to dopłacasz!
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 15:59   #917
czarnussssssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

z checia bym sie tam wybrala ale mieszkam w irlandii a rzesy zrobilam na urlopie i juz wrocilam na wyspe... no na oczach mam masakre bola juz mnie powieki rzesy sa twarde i wogule teraz posklejane istna masakra

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

no u mnie jest ze 30 rzes wyglada to tak, ze niektore sa przyczepione do kilku rzes.... i to miala byc metoda 1 do 1... mam tylko nadzieje, ze rzesy szybko odrosna i nie bede dlugo lysa na oczach jak juz to gowno odpadnie
czarnussssssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 18:14   #918
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

ulinka7 nie sądzę że DUO to dobry klej. moim zdaniem w ogóle jest jakiś śmieszny. polecam ten czarny z Ardela, trzyma na amen. tyle że lepiej nie przesadzać przy zdejmowaniu, bo można powyrywać swoje rzęski.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 09:31   #919
lewandm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 241
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez rzeskaOL Pokaż wiadomość
Właśnie już nie pierwszy raz słyszę o tym ,że Panie kupują zabieg na gruponie/gruperze itp a pozniej okazuje się ,że jest doklejone 20-30 rzęs...
Ale niestety czego możemy sie spodziewać za taką kwotę? dodam tylko że np 80zł płaci osoba która wykupuje dany kupon,ale salon dostaje z tego tylko 50% lub 60% czyli ok 40zł!!! jezeli sprzedało się ok 150 kuponów -to salon który pracuje na dobrych materiałach poszedł by z torbami pracując za 40zł,a tak dokleja po 20-30 rzęs i z głowy
Wiesz o chyba jednak od salonu zależy... po namowie Wizażanek zaczęłam wypytywać się nawet dalszych znajomych o przedłużanie rzęs. Okazało się, że jedna z nich pierwszy raz przedłużała właśnie z kuponem zakupów grupowych (nie z tych co wymieniłaś) i jest zachwycona. Efekt dla mnie niesamowity. Podobno dużo klientek z kuponami zostało w tym salonie, więc interes kwitnie

Dla mnie trochę szkoda, że się więcej ten gabinet nie wystawił jak na razie, bo naprawdę od razu bym tam poszła. A niestety normalne ceny mają nie na moją kieszeń w tej chwili (choć mam nadzieję, że to się niedługo zmieni)
lewandm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 19:56   #920
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cudownie!,ale może bez reklamy ordynarnej?!
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 07:50   #921
Alka2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 37
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej, czy możecie mi polecić dobry salon w Toruniu, gdzie można przedłużyć sobie rzęsy metodą 1:1, wiem, że tego jest dużo, ale chciałabym trafić naprawde do polecanego salonu.
Alka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 10:18   #922
ulinka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Wiktusiaczek Pokaż wiadomość
Masz identyczny problem, jak ja - też cały czas się waham, czy przedłużać, czy nie... W przyszłym roku biorę ślub i boję się, że zniszczę sobie rzęsy... A jak jest z kępkami? Jakiej firmy kępek używasz i gdzie je kupujesz? Bo może wypróbuje je na sobie



Hej ja kupuję w NATURZE, w takim różowym pudełeczku są w przezroczystą przykrywką Wybacz ale nigdy nie zwróciłam uwagi jakiej to to firmy Wybieram zazwyczaj średnią długość, co do przyklejania to schodzi mi około godzinki ale za to staram się baaardzo starannie przyklejać i efekt jest naprawdę ładny a nie tandetny

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez nadiuszka Pokaż wiadomość
ulinka7 nie sądzę że DUO to dobry klej. moim zdaniem w ogóle jest jakiś śmieszny. polecam ten czarny z Ardela, trzyma na amen. tyle że lepiej nie przesadzać przy zdejmowaniu, bo można powyrywać swoje rzęski.

Dziękuję za radę A ten co polecasz nadaje się do "domowego" użytku?? Raczej nie mam "drewnianych" rąk i nie powinnam sobie oka zaciapać ale jak należy potem ściągać kępki(bo o kępki pytałam) żeby nie wyłysieć oka? Bo skoro to mocny klej....Zazwyczaj jak kleiłam tym dziadostwem co dodawali w pudełku to kępki same odpadały następnego dnia. Więc jak teraz skusze się na przykombinowanie z lepszym klejem to jak potem "uwolnić" oko? Czekać jak same zaczną odpadać??
ulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 14:22   #923
oregon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez ulinka7 Pokaż wiadomość

Dziękuję za radę A ten co polecasz nadaje się do "domowego" użytku?? Raczej nie mam "drewnianych" rąk i nie powinnam sobie oka zaciapać ale jak należy potem ściągać kępki(bo o kępki pytałam) żeby nie wyłysieć oka? Bo skoro to mocny klej....Zazwyczaj jak kleiłam tym dziadostwem co dodawali w pudełku to kępki same odpadały następnego dnia. Więc jak teraz skusze się na przykombinowanie z lepszym klejem to jak potem "uwolnić" oko? Czekać jak same zaczną odpadać??
Jeżeli kępki i nie masz drewnianych rąk, to możesz je sobie sama uzupełnić, albo zwyczajnie zdjąć Removerem. Trzeba uważać, żeby nie otworzyć przy tym oczka, bo szczypie straszliwie. Rwać nie polecam, bo taka kępka się klei do kilku rzęsek.

chwalą ten DUO niebieski, ja jeszcze go nie wypróbowałam
oregon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 15:44   #924
agnieszkagolden
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs

witam, ja tez jestem po nieudanym przedłuzaniu..........ale polecam wszystkim tusz golden rose 3D czerwone opakowanie. Cena śmieszna ale nawet Loreal przy nim wymięka!
agnieszkagolden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 06:30   #925
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

ulinka7 wcale tak se po wodzie nie wypadną. jak chcesz usunąć to remówerem, albo dopełniaj. trochę ten klej zajeżdża formaliną ale do domowego użytku sie nadaje więc spoko.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 10:34   #926
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Przedłużanie rzęs

witam dziewczyny od miesiąca zastanawiam się nad przedłużeniem rzęs 1;1, czytam tak was i mówicie żeby nie łasić się na promocje i zbyt niskie ceny, a że im większe miasto tym ceny wyższe, to czy w małym miasteczku cena 100zł za zabieg jest w porządku czy wygląda podejrzanie? Dodam, że salonik schludny, certyfikaty wiszą, pani jak na pierwsze wrażenie wydaje się ogarnięta, pracuje z tego, co mówi na Secret Lashes
Będę wdzięczna za podpowiedź
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~



Edytowane przez karateczka000
Czas edycji: 2011-09-25 o 10:35
karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 13:52   #927
oregon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez czarnussssssss Pokaż wiadomość
z checia bym sie tam wybrala ale mieszkam w irlandii a rzesy zrobilam na urlopie i juz wrocilam na wyspe... no na oczach mam masakre bola juz mnie powieki rzesy sa twarde i wogule teraz posklejane istna masakra

W Irlandii też są salony, gdzie możesz iść i zdjąć nieudaną aplikację
oregon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 17:26   #928
Irwin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs

A ja tam się cieszę, że na forum można poznać profesjonalne firmy. Wolę kupować produkty od specjalistów, niż jakieś niewiadomego pochodzenia. Jeśli można, to poproszę kilka słów bliżej o firmie Blacklashes, osobiście znam tylko Secret Lashes
Irwin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 18:52   #929
czarnussssssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Oregon tak wiem, ze sa ale zycza sobie 20 euro za usuniecie:/

Edytowane przez czarnussssssss
Czas edycji: 2011-09-25 o 19:42
czarnussssssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 19:56   #930
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Irwin Pokaż wiadomość
A ja tam się cieszę, że na forum można poznać profesjonalne firmy. Wolę kupować produkty od specjalistów, niż jakieś niewiadomego pochodzenia. Jeśli można, to poproszę kilka słów bliżej o firmie Blacklashes, osobiście znam tylko Secret Lashes
Mam nie odparte wrażenie że pani irwin i blacklshes to ta sama osoba z dwoma postami w celu rozreklamowania firmy na forum.Sorry ale kiepsko wymyslone.Za długo juz siedzimy na tym forum żeby nie orientować sie w takich "zabiegach"
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.