Krem nawilżający a mróz - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-18, 21:44   #31
asieczka09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
Dot.: Krem nawilżający a mróz

mam cere tradzikowa, pojeyncze wypryski na nosie wagry a na skrzydelkach rozszerzone naczynka. kupilam zestaw kospetykow garniera i jest tam rem ,, garnier czysta skora, krem nawilzajacy- efekt matujacy".
-moja skora sie specjalnei nei blyszczy a teraz sa starszne mrozy, i nie wiem co kupic?
-czy uzywac tego zakupionego remu?
-Boje sie, zeby mi sie te nacyznka nie powiekszyly bardzije. Jaki polecacie krem?
-Moze jakis na dzien a tego garniera zywac bede na noc, co?
Prosze o rady
asieczka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 09:58   #32
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Krem nawilżający a mróz

Dla mnie sprawa jest jasna. jesli skora potrzebuje chrony to nalezy uzyc kremu z wieksza zawartoscia substancji tluszczowych. Jesli mamy skore sklonna do zapychania to uzywamy takiego kremu przed wyjsciem i po przyjsciu zmywamy go i nakladamy inny , lzejszy ktory nam sluzy.
Ja mam z tym dobrze ze moja skora majac 20 i 20-cia pare lat byla szczesliwa ze zwyklym lekkim kremem Nivea Soft. teraz uzywam Nivea Soft zeby ja nawilzyc, a na to idzie zwykly Nivea Creme, bo potrzebuje tez tluszczu, ktorego w wersji Soft jest za malo dla mojej cery. Sam Nivea Creme nawilza mnie za malo i buzia sie sciaga i wysusza. Moja cera potrzebuje tez nawilzenia i taka kombinacja sie sprawdza. nie musz po przyjsciu z dworu zmywac tych kremow, wiec rano jak zawsze robie makijaz i moje naczyka tez maja sie dobrze.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 12:30   #33
sistermoon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Serum nawilżające zimą?

Witajcie
Mam cerę trądzikową, przesuszoną leczeniem dermatologicznym, którą teraz, zimą dodatkowo przesusza suche powietrze, ogrzewanie. W związku z tym skóra zaczęła się łuszczyć.
Zastanawiam się nad użyciem serum nawilzającego, np. Bioderma Hydrabio, nie wiem tylko czy mozna go używać zimą na dzień pod inny krem, czy może lepiej tylko na noc?

Będę wdzięczna za pomoc
sistermoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 16:18   #34
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: czy ten krem nadaje sie na zime,?

Nie jestem fachowcem, ale mi wydaje się, że jeśli już to na noc, a na dzień coś bogadszego, ale nie zapychającego nie wiem co cię zapycha ale z tańszych produktów uniwersalny jest nivea soft(nie smaruj sie nim tuż przed wyjsciem z domu odczekaj 15-30min)

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 17:07   #35
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: czy ten krem nadaje sie na zime,?

"Idź do apteki o zapytaj o kremy Iwostin, czy Pharmaceris, a jeżeli chcesz zaoszczędzić to kup krem Flos-lek winter care."

dodam od siebie, ze dobre sa kremy dla dzieci, np babydream, do zakupienia w rossmanie za ok 7zl...
na zime nalepiej cos tlustszego

a i garnier to badziew, ale to moje zdanie i wielu tu zgromadzonych zwlaszcza dla osob majacych problemy z tradzikiem, odradzam.

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2010-12-19 o 17:08
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 15:41   #36
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Serum nawilżające zimą?

Mam identyczną cerę jak Ty, witaj
Na takie mrozy jak teraz są, nie można używac nawilżających kremów na dzień, ponieważ zawierają wodę. Trzeba sięgnąć po krem bogaty, ochronny, ja ze swojej strony (skorej do dużego i częstego zapychania od tego typu kremów) mogę polecić Perfecta Winter Care, dla narciarzy, ochrona SPF jest niewielka, bo zaledwie 20 SPF, ale zawsze to coś. Nadaje się pod makijaż, jest dość ciężki, ale ja za to go lubię, bo w bardzo fajny sposób otula moją twarz. Na noc używam Biodermę Hydrabio bogatą formułę, ale nie serum. Serum nie ma tak dobrego składu, a konsystencja jest nie fajna (u mnie w aptece był tester)

Polecam też zainwestować w oleje ze stron zsk, mazidla, bu, etc. Są silnie nawilżające, ale jeśli masz grzywkę i myjesz włosy wieczorem, to nie polecam, bo bardzo przetłuszczają Powodzenia!
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.