krem,podklad,cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-01-07, 07:24   #1
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652

krem,podklad,cera


Witam Agnieszko,
przede wszystkim SZCZESLIWEGO NOWEGO 2002 ROKU, WIELE SUKCESOW, SPELNIENEI MARZEN...

i tradycyjnie pare pytań:
1) czy na zime moge uzywac kremu matujacego?
2) czy ten sam krem moze byc uzywany pod oczy?
( cienie nie rozmazuja mi sie tak szybko)
3)kiedys pytalam o Lancome, Photogenic Foundation- 162 zl kiedy juz udalam sie do perfumerii z zamiarem kupna, byl tez inny Touche Liberte Lancome(rozswietlajacy)- 115 zl - przyznam ze dla mnie to spory wydatek.Chcialam wiec zapytac ktory jest lepszy?Pani w sklepie nie bardzo mogla mi doradzic?Moze Ty masz jakies rozeznanie? Touche Liberte - tylko czytalam ze jest dobry.
Z gory dziekuje za odpowiedzi!
Pozdrawiam serdecznie
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-07, 07:24   #2
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
krem,podklad,cera

Witam Agnieszko,
przede wszystkim SZCZESLIWEGO NOWEGO 2002 ROKU, WIELE SUKCESOW, SPELNIENEI MARZEN...

i tradycyjnie pare pytań:
1) czy na zime moge uzywac kremu matujacego?
2) czy ten sam krem moze byc uzywany pod oczy?
( cienie nie rozmazuja mi sie tak szybko)
3)kiedys pytalam o Lancome, Photogenic Foundation- 162 zl kiedy juz udalam sie do perfumerii z zamiarem kupna, byl tez inny Touche Liberte Lancome(rozswietlajacy)- 115 zl - przyznam ze dla mnie to spory wydatek.Chcialam wiec zapytac ktory jest lepszy?Pani w sklepie nie bardzo mogla mi doradzic?Moze Ty masz jakies rozeznanie? Touche Liberte - tylko czytalam ze jest dobry.
Z gory dziekuje za odpowiedzi!
Pozdrawiam serdecznie
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-07, 08:00   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: krem,podklad,cera

Witaj Wioletto
Ja rowniez zycze Ci aby ten Nowy 2002, byl rokiem obfitujacym w pasmo samych cudownych niespodzianek i sukcesow. [img]icons/icon27.gif[/img]
Jesli chodzi o kremy, to nie widze przeciwskazan. Natomiast jesli chodzi o pdklad to powiem Ci szczerze, ze nie znam tego podkladu Touche Liberte. Ale z tego co piszesz ma on miec wlasciwosci rozswietlajace i obawiam sie, ze w tym przypadku krem matujacy moze byc zbyt ciezka baza do tego typu kosmetyku. Podklad moze bardzo zle sie rozkladac a nawet rozwarstwiac. Najlepiej bedzie jak poprosisz o probke podkladu i w domu na spokojnie wyprobujesz jego wlasciwosci. Tym bardziej jak sama wiesz nie sa to male kwoty, panie w sklepie maja obowiazek dac Ci taka probke.
Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-07, 08:00   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: krem,podklad,cera

Witaj Wioletto
Ja rowniez zycze Ci aby ten Nowy 2002, byl rokiem obfitujacym w pasmo samych cudownych niespodzianek i sukcesow. [img]icons/icon27.gif[/img]
Jesli chodzi o kremy, to nie widze przeciwskazan. Natomiast jesli chodzi o pdklad to powiem Ci szczerze, ze nie znam tego podkladu Touche Liberte. Ale z tego co piszesz ma on miec wlasciwosci rozswietlajace i obawiam sie, ze w tym przypadku krem matujacy moze byc zbyt ciezka baza do tego typu kosmetyku. Podklad moze bardzo zle sie rozkladac a nawet rozwarstwiac. Najlepiej bedzie jak poprosisz o probke podkladu i w domu na spokojnie wyprobujesz jego wlasciwosci. Tym bardziej jak sama wiesz nie sa to male kwoty, panie w sklepie maja obowiazek dac Ci taka probke.
Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-07, 10:07   #5
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: krem,podklad,cera

PIEKNIE DZIEKUJE ZA B.SZYBKA ODPOWIEDZ!!!
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-07, 10:07   #6
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: krem,podklad,cera

PIEKNIE DZIEKUJE ZA B.SZYBKA ODPOWIEDZ!!!
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-07, 10:57   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: krem,podklad,cera

Wiolu,
Posłuchaj rady Agnieszki i wyprobuj go zanim kupisz. Ja dostalam probke Lancome Photogenic i go nie kupilam, bo sie okazalo, ze po prostu z moja skora jakos sie nie komponuje. Mialam wrazenie, ze lepiej podkreslal zmarszczki mimiczne, co wlasnie mial tuszowac. I na dodatek cos jakby mnie lekko wysypalo. Oczywiscie niekoniecznie od tego podkladu, bo u mnie na wyglad cery wszystko wplywa, na calej linii. Wiec po prostu wyprobuj. Dla kazdego cos innego [img]icons/icon7.gif[/img]
I daj znac o ostatecznych postanowieniach i efektach [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-01-07, 10:57   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: krem,podklad,cera

Wiolu,
Posłuchaj rady Agnieszki i wyprobuj go zanim kupisz. Ja dostalam probke Lancome Photogenic i go nie kupilam, bo sie okazalo, ze po prostu z moja skora jakos sie nie komponuje. Mialam wrazenie, ze lepiej podkreslal zmarszczki mimiczne, co wlasnie mial tuszowac. I na dodatek cos jakby mnie lekko wysypalo. Oczywiscie niekoniecznie od tego podkladu, bo u mnie na wyglad cery wszystko wplywa, na calej linii. Wiec po prostu wyprobuj. Dla kazdego cos innego [img]icons/icon7.gif[/img]
I daj znac o ostatecznych postanowieniach i efektach [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-07, 12:31   #9
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: krem,podklad,cera

Bardzo dzikeuje Ci za rady.
Mam nadzieje ze bedziemy sie nimi wymienialy w przyszlosci.
Pozdrawiam sedecznie
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-07, 12:31   #10
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: krem,podklad,cera

Bardzo dzikeuje Ci za rady.
Mam nadzieje ze bedziemy sie nimi wymienialy w przyszlosci.
Pozdrawiam sedecznie
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-08, 01:25   #11
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: krem,podklad,cera

Pozwólcie ,że się wtrącę do dyskusji: uważam ,że nie powinnaś stosować kremu matujacego pod oczy , kremy tego typu zwykle mają za zadanie absorbować nadmiar tłuszczu ze skóry , a skóra wokół oczu jest zwykle zbyt mało natłuszczona, takie postępowanie może przyspieszyć powstawanie zmarszczek. Dla polepszenia trwałości cieni możesz stosować specjalne bazy pod podkład (do okolic oczu), lub podkłady specjalne na powieki. Ja używam utrwalacza do cieni Art Deco i bardzo go sobie chwalę.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-01-08, 01:25   #12
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: krem,podklad,cera

Pozwólcie ,że się wtrącę do dyskusji: uważam ,że nie powinnaś stosować kremu matujacego pod oczy , kremy tego typu zwykle mają za zadanie absorbować nadmiar tłuszczu ze skóry , a skóra wokół oczu jest zwykle zbyt mało natłuszczona, takie postępowanie może przyspieszyć powstawanie zmarszczek. Dla polepszenia trwałości cieni możesz stosować specjalne bazy pod podkład (do okolic oczu), lub podkłady specjalne na powieki. Ja używam utrwalacza do cieni Art Deco i bardzo go sobie chwalę.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-08, 06:05   #13
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: krem,podklad,cera

Tradycyjnie SZCZESLIWGO NOWEGO ROKU.

I dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam.
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-08, 06:05   #14
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: krem,podklad,cera

Tradycyjnie SZCZESLIWGO NOWEGO ROKU.

I dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam.
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-09, 06:56   #15
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: krem,podklad,cera

Witam jeszcze raz Wszystkich serdecznie w Nowym Roku. [img]icons/icon40.gif[/img]
Niestety ktos albo cos od samego poczatku robi nam psikusa i ostatnio zdarzaly sie przerwy w nadawaniu stron. Za co najmocniej przepraszam, ale to nie z naszej winy. To tak na marginesie.

Natomiast jeszcze raz widac na forum jakim skarbem jest posiadanie dobrej kosmetyczki. Mnie samej o wysuszaniu skory wokol oczu nie przyszlo do glowy, tym bardziej, ze nigdy nie spotkalam sie z taka informacja na ulotce.
Serdeczne dzieki Beatko za skorygowanie i cenna wskazowke.
Pozdrawiam
Agnieszka Zembrzycka
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-09, 06:56   #16
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: krem,podklad,cera

Witam jeszcze raz Wszystkich serdecznie w Nowym Roku. [img]icons/icon40.gif[/img]
Niestety ktos albo cos od samego poczatku robi nam psikusa i ostatnio zdarzaly sie przerwy w nadawaniu stron. Za co najmocniej przepraszam, ale to nie z naszej winy. To tak na marginesie.

Natomiast jeszcze raz widac na forum jakim skarbem jest posiadanie dobrej kosmetyczki. Mnie samej o wysuszaniu skory wokol oczu nie przyszlo do glowy, tym bardziej, ze nigdy nie spotkalam sie z taka informacja na ulotce.
Serdeczne dzieki Beatko za skorygowanie i cenna wskazowke.
Pozdrawiam
Agnieszka Zembrzycka
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.