Praca licencjacka POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-27, 19:47   #1
magdalena54321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3

Praca licencjacka POMOCY


Witam . Jestem na 3 roku kosmetologii , poszukuje materiałów na temat rozstępów - książek , czasopism - jednak bardzo ciężko cokolwiek znaleźć . Stąd moje pytanie czy ktoś pisał prace na podobny temat ? jak wyglądała sytuacja z bibliografia ? Zastanawiam się nad zmianą tematu jeśli nadal nic nie znajde ... tylko właśnie na jaki ? Prosze o pomoc i rady bede wdzieczna
magdalena54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 20:01   #2
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Praca licencjacka POMOCY

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 20:18   #3
Leseratte93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 484
Dot.: Praca licencjacka POMOCY

Spróbuj popytać promotora, ewentualnie pracowników biblioteki. Jeżeli dobrze znasz języki, to poszukaj materiałów w języku obcym, może jest więcej.

Edytowane przez Leseratte93
Czas edycji: 2014-12-27 o 20:21
Leseratte93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 20:53   #4
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Praca licencjacka POMOCY

Sprawdź PubMed
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 22:57   #5
magdalena54321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Praca licencjacka POMOCY

Dziękuje Wam wszystkim za odpowiedzi tak szukam sama , mam już parę pozycji ale właśnie obawiam się ,że to będzie za mało . Nie mam też pomysłu jakby mógł wyglądać mój plan- czy zacząć od budowy skóry głównie chodzi mi o kolagen , czy odrazu rozstęp-jego fazy charakterystyka itd póżniej może metody zwlaczania (laser peeling mikrodermabrazja) , kolejno substancje aktywne zawarte w kosmetykach w walce z rozstępami . A co dalej ? Może podsunie ktoś mi pomysł. Szczerze mówiąc niedługo mamy styczeń a ja z moim promotorem raz sie widziałam i był to 19 grudnia przed świętami gdzie poświęcił nam parę minut i tyle:P więc stąd moja panika pisze tutaj dopiero pierwszy raz i bardzo jestem zadowolona że aż tyle osób odpowiedziało - dziękuje
magdalena54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 23:09   #6
Leseratte93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 484
Dot.: Praca licencjacka POMOCY

Ja co prawda piszę licencjat z zupełnie innej dziedziny (historia powszechna XX wiek) i jak tworzyłam konspekt, to najpierw skupiłam się na ogółach a potem przeszłam do szczegółów, wtedy wszystko jest logiczne i spójne, ale lepiej zapytaj promotora, bo historia a kosmetologia to inne bajki .
Leseratte93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 23:25   #7
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Praca licencjacka POMOCY

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 13:09   #8
gruniaa
Zadomowienie
 
Avatar gruniaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 996
Dot.: Praca licencjacka POMOCY

Z jakiej jestes uczelni?

W bibliotekach( bynajmniej u mnie) jest bardzo fajna baza w ktorej jest masa roznych artykułow, prac naukowych itd. To "Polska Bibliografia Lekarska".

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
gruniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 18:12   #9
Malinki13
Rozeznanie
 
Avatar Malinki13
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zaczarowana kraina
Wiadomości: 515
Dot.: Praca licencjacka POMOCY

Cytat:
Napisane przez magdalena54321 Pokaż wiadomość
Dziękuje Wam wszystkim za odpowiedzi tak szukam sama , mam już parę pozycji ale właśnie obawiam się ,że to będzie za mało . Nie mam też pomysłu jakby mógł wyglądać mój plan- czy zacząć od budowy skóry głównie chodzi mi o kolagen , czy odrazu rozstęp-jego fazy charakterystyka itd póżniej może metody zwlaczania (laser peeling mikrodermabrazja) , kolejno substancje aktywne zawarte w kosmetykach w walce z rozstępami . A co dalej ? Może podsunie ktoś mi pomysł. Szczerze mówiąc niedługo mamy styczeń a ja z moim promotorem raz sie widziałam i był to 19 grudnia przed świętami gdzie poświęcił nam parę minut i tyle:P więc stąd moja panika pisze tutaj dopiero pierwszy raz i bardzo jestem zadowolona że aż tyle osób odpowiedziało - dziękuje
Pamiętaj, że piszesz pracę naukową. Mi cały czas tłukli do głowy, że jak taki laik weźmie Twoją pracę do ręki to ma wiedzieć o co w niej chodzi. Im więcej informacji (oczywiście na temat) zamieścisz tym lepiej dla Ciebie i pracy.

Ja bym zaczęła jednak od budowy skóry ogólnej, potem napisała podrozdział o kolagenie w skórze (wszystko na ten temat jak powstaje, jak działa, co robi itp.) potem wszystko o rozstępach, potem metody zwalczania, metody zapobiegania itp. zaczniesz zbierać materiały to Cie zainspiruje, albo przejrzyj sobie inne prace tego typu jak są zbudowane i będziesz wiedzieć
__________________
Malinki13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 20:38   #10
magdalena54321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Praca licencjacka POMOCY

Dziękuje wsztskim którzy odpisali na mój post . Podnieśliście mnie na duchu i daliście kopa , zaczęłam szukać na własną reke po necie póki nie skocze do biblioteki i też jeszcze trochę znalazłam ciesze sie ze tutaj napisałam i dzięki wszystkim za dobre rady na pewno skorzystam ! Szczególnie Malinki13 bo to o kolagenie to tez fajny pomysł a zupełnie nie wpadł mi do głowy jakby jeszcze cos sie komus nasuneło to chętnie skorzystam ! pozdrawiam i jeszcze raz thx
magdalena54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 21:38:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.