Asp w Łodzi. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-30, 20:27   #1
Laana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 30

Asp w Łodzi.


Witam, chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o łódzkim asp. Podobno lepiej wyjechać. Co o tym sądzicie? Dodam że jestem stąd, więc jest to pewne że będę też tutaj starać się o przyjęcie, ale z tego co zauważyłam rzeczywiście jest tam średnio, wielu uczniów mówi że chętnie poszliby teraz gdzie indziej. Natomiast sporo starszych osób mówi że wyjazd jest mniej korzystny dla mnie, po pierwsze finanse, po drugie mniej czasu, chociaż ode mnie na asp jest ok. 1,5 h, więc się chyba do końca nie zgodzę. (A, Wybieram się na architekturę wnętrz.)
Laana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 17:57   #2
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Asp w Łodzi.

Cytat:
Napisane przez Laana Pokaż wiadomość
Witam, chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o łódzkim asp. Podobno lepiej wyjechać. Co o tym sądzicie? Dodam że jestem stąd, więc jest to pewne że będę też tutaj starać się o przyjęcie, ale z tego co zauważyłam rzeczywiście jest tam średnio, wielu uczniów mówi że chętnie poszliby teraz gdzie indziej. Natomiast sporo starszych osób mówi że wyjazd jest mniej korzystny dla mnie, po pierwsze finanse, po drugie mniej czasu, chociaż ode mnie na asp jest ok. 1,5 h, więc się chyba do końca nie zgodzę. (A, Wybieram się na architekturę wnętrz.)
1,5 godziny drogi? To już chyba jesteś z poza Łodzi bo z jednego końca na drugi w korkach się jedzie godzinę
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 16:00   #3
Laana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 30
Dot.: Asp w Łodzi.

Znaczy tak, mieszkałam tutaj, teraz mieszkam w okolicy, ale normalnie mam autobus itp.
Laana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 20:23   #4
TelephoneDesire
Evil olivE
 
Avatar TelephoneDesire
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 531
Dot.: Asp w Łodzi.

Cytat:
Napisane przez Laana Pokaż wiadomość
Witam, chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o łódzkim asp. Podobno lepiej wyjechać. Co o tym sądzicie? Dodam że jestem stąd, więc jest to pewne że będę też tutaj starać się o przyjęcie, ale z tego co zauważyłam rzeczywiście jest tam średnio, wielu uczniów mówi że chętnie poszliby teraz gdzie indziej. Natomiast sporo starszych osób mówi że wyjazd jest mniej korzystny dla mnie, po pierwsze finanse, po drugie mniej czasu, chociaż ode mnie na asp jest ok. 1,5 h, więc się chyba do końca nie zgodzę. (A, Wybieram się na architekturę wnętrz.)
Do Lodzi na ASP przyjezdzaja nawet ludzie z innych duzych miast bo to podobno najlepsza ASP w Polsce. Moja siostra w tym roku skonczyla tam wlasnie architekture wnetrz i byla bardzo zadowolona i z wykladowcow i z zajec.
__________________
We loved with a love that was more than love.
TelephoneDesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 21:25   #5
Laana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 30
Dot.: Asp w Łodzi.

No to naprawdę się zdziwiłam, bo słyszę wręcz odwrotnie, wielu studentów można powiedzieć że narzeka, bynajmniej z takimi opiniami się spotkałam. O.o
Laana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 16:39   #6
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Asp w Łodzi.

Cytat:
Napisane przez Laana Pokaż wiadomość
No to naprawdę się zdziwiłam, bo słyszę wręcz odwrotnie, wielu studentów można powiedzieć że narzeka, bynajmniej z takimi opiniami się spotkałam. O.o
studenci narzekają bo narzekają, tak już jest. Nie dogodzi sie wszystkim.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 17:29   #7
Laana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 30
Dot.: Asp w Łodzi.

Nie tylko studenci obecni, ale także niektóre starsze osoby po tej uczelni.
Laana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-16, 10:57   #8
Cobia
Raczkowanie
 
Avatar Cobia
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 32
Dot.: Asp w Łodzi.

A to dziwne, bo mam w rodzinie osobę, która skończyła ASP w Łodzi, a do tego przyjaciółkę od podstawówki, która skończyła tam dwa kierunki. Każda z tych osób jest zadowolona. Jedna nawet zgłosiła swój projekt, z jakiegoś tam przedmiotu, na konkurs i wygrała niezłą sumkę. Oczywiście zawsze trafi się dziwny wykładowca czy ludzie z rocznika. Mimo wszystko są zadowolone. Nie mniej, każda z nich podkreślała mi, że studia na ASP pozwalają też na ogarnięcie swojego CV. Dzięki temu w przeciągu kilku miesięcy znaleźli pracę.

Także chcieć to móc. Przynajmniej tak mi się wydaje
Cobia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 20:51   #9
Laana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 30
Dot.: Asp w Łodzi.

Cóż, wiadomo że opinia zależy od osoby, ale widzę że nie jest tak źle jakby się wydawało. :3 W sumie najważniejszy jest klimat uczelni i chęć nauki.
Laana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 18:42   #10
LouiseValiere
Przyczajenie
 
Avatar LouiseValiere
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 13
Dot.: Asp w Łodzi.

Hej, odkopuję wątek, ponieważ w tym roku muszę wybrać uczelnię na którą chcę iść. Miotam się między Łodzią, Gdańskiem i Warszawą i nie mam pojęcia co wybrać :/ Kierunek, który mnie interesuje to grafika. Macie może jakieś informacje na ten temat? Będę wdzięczna za każdą informację! Laana, którą uczelnię w końcu wybrałaś? Cobia, jakie kierunki ukończyły osoby, które znasz?
LouiseValiere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-22 19:42:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.