Białe włosy - wątek zbiorczy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-25, 10:05   #961
ozzieldz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Hej... chciałabym i ja poprosić o poradę, nie wiem jak mam rozjaśnić kudły dwukolorowe, gdzie żółty przenika się z białym, jaki chcę mieć na całej głowie. Moja fryzjerka użyła farby rozjaśniającej 1,5 mca temu, potem ja Palette a10 2 tyg temu i jak widać dalej bez efektu. Rozjaśniacz Joanny mi odradzała, ale mam 2 opakowania i mnie korci, skoro jej farba w salonie nie pomogła? Sama nie mam najmniejszego doświadczenia w rozjaśnianiu, stąd moje głupie może pytania- Czy jak użyję rozjaśniacza na żółte odrosty, to wyjdą bardziej żółte? Czy wtedy po rozjaśniaczu położyć farbę rozjaśniającą jeszcze? Naturalne mam mysiosiwy blond, atakowany od ponad roku gołębim popielem Joanny po dekoloryzacji z oberżyny (też Joanny )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06690.jpg (137,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06705.jpg (93,1 KB, 26 załadowań)
ozzieldz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 13:35   #962
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z ciemnych w platynę...

Rozjaśnic możesz, ale wszystkim, tylko nie Joanna! To pali włosy! No chyba że masz włosy ze stali...
Żółte włosy po rozjaśnieniu powinny stać się białe. Może jakaś farba rozjaśniajaca byłaby lepsza niż rozjaśnianie? Wella koleston 12.89 np?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 17:37   #963
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ozzieldz Pokaż wiadomość
Hej... chciałabym i ja poprosić o poradę, nie wiem jak mam rozjaśnić kudły dwukolorowe, gdzie żółty przenika się z białym, jaki chcę mieć na całej głowie. Moja fryzjerka użyła farby rozjaśniającej 1,5 mca temu, potem ja Palette a10 2 tyg temu i jak widać dalej bez efektu. Rozjaśniacz Joanny mi odradzała, ale mam 2 opakowania i mnie korci, skoro jej farba w salonie nie pomogła? Sama nie mam najmniejszego doświadczenia w rozjaśnianiu, stąd moje głupie może pytania- Czy jak użyję rozjaśniacza na żółte odrosty, to wyjdą bardziej żółte? Czy wtedy po rozjaśniaczu położyć farbę rozjaśniającą jeszcze? Naturalne mam mysiosiwy blond, atakowany od ponad roku gołębim popielem Joanny po dekoloryzacji z oberżyny (też Joanny )
Niekoniecznie. Mogą po prostu więcej sie nie rozjaśnić i zostać żółte (raz tak miałam, końce mi odpadły!) albo zejdziesz do bardzo jasnej żółci, prawie białej, ale wtedy zostanie ci tonowanie.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 23:30   #964
ozzieldz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Ogromne dzięki za wskazówki. Jak coś się na mej głowie zmieni, dam znać co i jak robiłam, być może komuś się przyda.
ozzieldz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 01:33   #965
amisu
Raczkowanie
 
Avatar amisu
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Ja uważam, że nie ma sensu rozjaśniać włosów do białości - zwykle już się do niczego nie nadają. Wystarczy rozjaśnić do "kurczaka" a potem tonować, czy farbą, czy tonerem, czy płukanką. "Stonowane" włosy może nie będą białe jak śnieg ale będą ładnie perłowo- popielate. Mi to wystarcza, wyglądają jak białe, chyba że założę białą koszulę, wtedy widać mała różnicę. To kwestia kontrastu.
amisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 10:58   #966
ozzieldz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Hej ponownie- tak jak poradziłyście, zostawiłam rozjaśniacz w szafie i w przeciągu 15 dni użyłam: garniera rozjaśniającego c10, po spłukaniu od razu gołębi popiel... i kupa- trochę sperłowiały i zróżowiały tylko. Wellatonu nie dało rady skołować, bo nie mieszkam w Polsce, a znajoma na urlopie w PL nie miała u siebie profesjonalnego sklepu, ale! Znalazłam na jakimś blogu info, że żółte włosy ładnie komuś pokrył L'oreal Stokholm- i o niego poprosiłam znajomą. Wczoraj nałożyłam na głowę całą farbę (choć jedna tubka spokojnie na 2 razy by starczyła) i wreszcie coś się zmieniło- vide fotki. Teraz pytanie, jak dalej atakować włosy: rozjaśniającą c10 a potem l'orealem, czy od razu samym l'orealem? Nie wiem, czy wcześniejszy użytek tamtych farb wpłynął na to, że l'oreal ładnie teraz rozjaśnił... w każdym razie polecam tę farbę na walkę z żółtkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg okk.JPG (228,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg okkk.jpg (91,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko.JPG (130,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg okok.JPG (208,2 KB, 30 załadowań)
ozzieldz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 16:31   #967
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Ja bym nawet nie farbowała, tylko tonowała
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 09:05   #968
ozzieldz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Nie mam dostępu do farb z pigmentem, tylko koloryzujących kilkanaście... no nic, poczekam do urlopu Dzięki!

Edytowane przez ozzieldz
Czas edycji: 2015-07-10 o 09:09
ozzieldz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 09:39   #969
agaklimek
Raczkowanie
 
Avatar agaklimek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 135
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Jak kiedyś starałam się osiągnąć platynkę na włosach to rozjaśniałam Syossem.
__________________
Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą, a jednocześnie pragną, by wszystko pozostało takie jak dawniej.
agaklimek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 19:58   #970
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Ja już nie wiem co mam robić. Miałam blond, ale przyciemnilam górę, bo miałam odrost 3 cm, tzn. przedłużyłam go aby wyglądał naturalniej, farbą ciemny blond pzez fryzjerkę. Potem mi odbiło i nałożyłam sama cynamonowy brąz Joanny, wyszedł piękny i odzywił mi włosy, byly błyszczące i lśniące. Efekt też wyszedł fajny, podobał mi się, alepo tygodniu stwierdziłam że za długo pociągnęłam ten brąz, za mało zostało mi blondu i zrobiłam kąpiel rozjaśniającą. Potem na dół nałożyłam Garnier 111 superjasny popielaty blond. Na blondzie wyszedł super. Niestety pociapałam też górę i z brązu wyszły mi rudawe nierównomierne pasemka i plamy. Teraz mi żal bo po cynamonie miały cudny kolor, podobny do mojego i wyglądałam dobrze w takich ciemnych przy twarzy. Reszta włosów jest blond ale mają też brązowe pasma. Zastanawiam się co zrobić. Kupiłam rozjaśniacz 12% i dwie farby Lorael - Extreme platinum i bardzo bardzo jasny chłodny kryształowy blond (mój ideał koloru). Drugi ideał to kolor z mojego Avatara.

Jak to teraz zrobić, aby jednak jakiś odrost zostawić, bo jak mam całą białą główkę to wyglądam na łysą. Jak zrobić blond, ale żeby przy twarzy było widać że jest ciemniej? Pasemka cieniutkie? Musiało by ich być mnóstwo... Jak mi się to uda? Fryzjerka zawołała 400 zł i mówiła o tonowaniu i pasemkach właśnie. Farby kupiłam za 60 zł i planuję farbowanie, ale boję się. bo nie mam aż takich zdolności, ani nikogo do pomocy. Poza tym przy pomocy to kiedyś straciłam pół włosów po rozjaśnianiu. Teraz chciałabym ruszyć jedynie górę (Ta góra mnie razi bo jest rudawa :/), bo dół w miarę mnie zadowala. Jest nawet platynowy i jasny (pewnie póki się nie wypłucze ) Dam mu trochę odpocząć bo jest najbardziej wymęczony.

Pomocy, co zrobić?

Dzięki jeśli komuś chciało się to przeczytać, jeśli napisałam chaotycznie to pytajcie, dopowiem co trzeba

Nigdy nie wrzucam fotek do sieci ale jestem już dosyć zdesperowana...

1 i 2 - foto po farbie cynamonowy brąz
3 i 4 - foto po kąpieli i Garnierze 111 superjasny popielaty blond
5 - czy takie coś byłoby dobrym rozwiązaniem mojego blondu + ciemnych? Ale jak uzyskać taki efekt + blond jaśniejszy oczywiście).

Z góry dziękuję za jakiekolwiek rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (69,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (72,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (81,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (64,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (12,2 KB, 26 załadowań)
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście

Edytowane przez kleo_4
Czas edycji: 2015-08-14 o 20:15
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 19:20   #971
hvitskog
heowlit
 
Avatar hvitskog
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 4
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Białowłose dziewczęta, proste pytanko:
lepiej samemu brać się za uzyskanie białych włosów w domowym zaciszu, czy oddać się w ręce specjalisty? Co sądzicie o tym po waszych domowych eksperymentach?
hvitskog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 14:14   #972
Agueda_
Raczkowanie
 
Avatar Agueda_
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 38
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hvitskog Pokaż wiadomość
Białowłose dziewczęta, proste pytanko:
lepiej samemu brać się za uzyskanie białych włosów w domowym zaciszu, czy oddać się w ręce specjalisty? Co sądzicie o tym po waszych domowych eksperymentach?
Specjalista nic innego Ci nie zrobi niż Ty sama, tylko zawoła za to 10 razy drożej.
Mi białe włosy robiła fryzjerka rozjaśniaczem Joanny za 10 zł (tym co w drogerii, widziałam na własne oczy) a płaciłam 100 zł za odrosty.
Białe włosy wychodzą bez problemu po Palette 100, jeśli regularnie robisz odrosty (co 3 tyg.). Włosy wcale się nie łamią intensywniej niż po rozjaśnianiu "profesjonalnym"
Agueda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 13:16   #973
anna_gadom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Białe włosy jak przygotować

Wiem, że było kilka już podobnych wątków, ale nie znalazłam odpowiedzi. Chce przefarbować sobie w te wakacje włosy na biało. Nigdy wcześniej nie farbowałam włosów. Często mogłam wyczytać, że po takim zabiegu włosy wypadałą kłębami. Jak je przygotować by zniszczenia były jak najmniejsze? Stosuje oleje i odżywki, biore skrzypovitę. Co powiedzieć fryzjerce by rozjaśniała/farbowała tak by włosy nie zrobiły się sianem i licznie nie wypadały?
anna_gadom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 20:37   #974
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z ciemnych w platynę...

Jaki obecnie masz kolor? Nawilżaj ile się da.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 21:00   #975
lunairei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2
Rozjaśnianie do platyny/białego koloru

Hejka Chciałam się dowiedzieć się czy z moimi włosami naprawdę nie da sie nic zrobić. Otóż jakoś w wakacje byłam u fryzjerki, która zrobiła mi ombre jakoś od połowy włosów. Na początek użyła farby, później poprawiła rozjaśniaczem z woda utleniona 6% prawdopodobnie. Mam blond włosy, na początku było dobrze, teraz moje włosy lekko zżółkły. I moje pytanie brzmi czy da rade je jeszcze rozjaśnić do platyny czy białego nawet najlepiej? Czy nie złapią mi w ogóle koloru/odpadną koncówki?
Chodzi mi o coś takiego jak na załączonym obrazku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11694127_1211114218902597_5861461161679814019_n.jpg (34,4 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez lunairei
Czas edycji: 2015-11-19 o 21:41
lunairei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 21:39   #976
lunairei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Hejka chcialam sie dowiedzieć się czy z moimi włosami naprawdę nie da sie nic zrobić. Otóż jakoś w wakacje byłam u fryzjerki, która zrobiła mi ombre jakoś od połowy włosów. Na początek użyła farby, później poprawiła rozjaśniaczem z woda utleniona 6% prawdopodobnie. Mam blond włosy, na początku było dobrze, teraz moje włosy lekko zżółkły. I moje pytanie brzmi czy da rade je jeszcze rozjaśnić do platyny czy białego nawet najlepiej? Coś takiego jak nizej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11694127_1211114218902597_5861461161679814019_n.jpg (34,4 KB, 8 załadowań)
lunairei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 10:57   #977
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lunairei Pokaż wiadomość
Hejka chcialam sie dowiedzieć się czy z moimi włosami naprawdę nie da sie nic zrobić. Otóż jakoś w wakacje byłam u fryzjerki, która zrobiła mi ombre jakoś od połowy włosów. Na początek użyła farby, później poprawiła rozjaśniaczem z woda utleniona 6% prawdopodobnie. Mam blond włosy, na początku było dobrze, teraz moje włosy lekko zżółkły. I moje pytanie brzmi czy da rade je jeszcze rozjaśnić do platyny czy białego nawet najlepiej? Coś takiego jak nizej
Włosy "zżółkły" nie dlatego, że ściemniały, tylko wypłukał się pigment i żółty wyszedł spod spodu. Należy włosy stonować czymś o lekko fioletowym odcieniu - np. płukanka do włosów "srebrząca", szampon do włosów siwych i rozjasnianych, szamponetka w kolorze "platynowy blond" albo wodny roztwór gencjany, ale ten ostatni musi być mocno rozcieńczony.

Nie ma sensu ich dalej rozjasniać, skoro kolor po wyjściu od fryzjerki był dobry. Włosy niekoniecznie dają się rozjaśnić na czysty biały, u większości osób zawsze będa mniej lub bardziej żółtawe, dlatego sięje właśnie tonuje.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 01:40   #978
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Marzy mi się podobna biel włosów jak na zdjęciu, które zamieściła lunairei Kiedyś gdy robiłam refleks u fryzjerki powiedziała mi, że mam dużo żółtego pigmentu, nie wiem czy w to wierzyć, ale od 3 lat farbuję włosy drogeryjnymi farbami lub apteczną na miodowy blond. Chciałabym mieć białe Planuję na początek kupić farbę Color&Soin 10A a następnie zaopatrzyć się w fioletowe szampony itp. gencjanę już mam Później ewentualnie chcę nałożyć rozjaśniacz.

Jaką inną farbę polecicie jeśli nie znajdę C&S? Taką, która dobrze by rozjaśniła?

Oraz czy warto iść do fryzjera, czy próbować samemu? Bo jeśli chodzi o fryzjerów to unikam ich od 5 lat, sama podcinam włosy, ścinam sobie grzywki itp. przynajmniej jestem wtedy zła na siebie i nic nie płacę

Ale jeśli istnieje dobry fryzjer w Rzeszowie, który potrafi dokonać tej metamorfozy to z chęcią się dowiem kto to taki
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 11:26   #979
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
Marzy mi się podobna biel włosów jak na zdjęciu, które zamieściła lunairei Kiedyś gdy robiłam refleks u fryzjerki powiedziała mi, że mam dużo żółtego pigmentu, nie wiem czy w to wierzyć, ale od 3 lat farbuję włosy drogeryjnymi farbami lub apteczną na miodowy blond. Chciałabym mieć białe Planuję na początek kupić farbę Color&Soin 10A a następnie zaopatrzyć się w fioletowe szampony itp. gencjanę już mam Później ewentualnie chcę nałożyć rozjaśniacz.

Jaką inną farbę polecicie jeśli nie znajdę C&S? Taką, która dobrze by rozjaśniła?

Oraz czy warto iść do fryzjera, czy próbować samemu? Bo jeśli chodzi o fryzjerów to unikam ich od 5 lat, sama podcinam włosy, ścinam sobie grzywki itp. przynajmniej jestem wtedy zła na siebie i nic nie płacę

Ale jeśli istnieje dobry fryzjer w Rzeszowie, który potrafi dokonać tej metamorfozy to z chęcią się dowiem kto to taki
Skoro masz już farbowane włosy to nawet nie próbuj dochodzić do bieli farbą, a tym bardziej taką. Szkoda męczyć włosów, bo i tak skończysz z rozjaśniaczem.
Ta farba to raczej słabizna, widziałam efekty na zdjęciach. Dla podatnych albo jasnych włosów. Żeby uzyskać czysty, prawie biały blond trzeba użyć lepszej farby albo być szczęściarą.

Jeżeli jakakolwiek farba miałaby coś zdziałać to jakiś superblond np. od Welli (Koleston), Alfaparfu, Matrix. Najlepiej ze wzmacniaczem rozjaśniania. Naturalne włosy powinny się rozjaśnić nawet do 5 może 6 tonów (woda 12% i wzmacniacz rozjaśniania), z farbowanymi to wielka niewiadoma.

Radziłabym Ci pójść na konsultację do dobrego fryzjera zanim zaczniesz się sama bawić. Jeżeli nie masz króciutkich włosów to będzie żal niepotrzebnie je poniszczyć.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2015-11-30 o 11:30
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 17:57   #980
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Z ciemnych w platynę...

Kupiłam już farbę Loreal Preference 92 bardzo jasny blond beżowoperłowy, w sumie to mam dwa opakowania już i dziś pofarbuję. Zapewne nie wyjdą białe ale dosyć już mam tego słonecznego miodu szczególnie na zimę >.< Kupiłam też niebieski szampon z Joanny niwelujący żółty odcień i dużo odżywek i masek do kolekcji. Nie boję się o włosy bo przeżyły schodzenie z czerni gdzie farbowałam na czarno przez ponad rok co miesiąc i tak stopniowo kupowałam jaśniejsza farbę. O włosy dbam co mycie, oleje maski itp. Stopniowe rozjaśnianie mi najbardziej pasuje

Edit: Pomalowałam, jednak różnicy w odcieniu nie ma zbytnio Następny zakup to Alfaparf i utleniacz 9%, czyli kombinujemy dalej
__________________
You are not alone dear loneliness.

Edytowane przez cassie91910
Czas edycji: 2015-12-03 o 04:08
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 21:15   #981
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Szkoda, że wątek umarł
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 14:38   #982
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cześć
Może ktoś jeszcze wpadnie na ten wątek to napiszę jakie postępy u mnie

Pomalowałam wczoraj włosy farbą Alfaparf 11.20 z utleniaczem Joanna 12% i mam włosy 2 tony jaśniejsze Załączam zdjęcie.
Jest to na prawdę postęp bo malowałam wcześniej Syoss Miodowy Blond (patrz zdjęcie nr2).

Co dalej będę robić przez 2-3 tyg:

1. 1x w tyg olejowanie + nawilżająca maska z kropką gencjany,
2. mycie 1x w tyg fioletowym szamponem aby ochłodzić kolor (jaki polecacie? Marion? Joanna?)
3. zazwyczaj myję włosy TYLKO odżywką nawilżającą


Następny cel to farba Wella Koleston Perfect 12/98 lub 12/22 jeszcze nie jestem zdecydowana... Myślę też aby kupić Wella Color Touch Instamatic odcień Muted Mauve ale to po farbowaniu Kolestonem. Oxy pewnie 9% tym razem.

Także jestem na poziomie 11 i wbijam pomiędzy 12/13
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12387778_1103489879661846_228353381_n_Fotor.jpg (226,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowa-farba-do-wlosow-syoss-miodowy-blond.jpg (100,0 KB, 10 załadowań)
__________________
You are not alone dear loneliness.

Edytowane przez cassie91910
Czas edycji: 2015-12-19 o 14:41
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 10:47   #983
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
Cześć
Może ktoś jeszcze wpadnie na ten wątek to napiszę jakie postępy u mnie

Pomalowałam wczoraj włosy farbą Alfaparf 11.20 z utleniaczem Joanna 12% i mam włosy 2 tony jaśniejsze Załączam zdjęcie.
Jest to na prawdę postęp bo malowałam wcześniej Syoss Miodowy Blond (patrz zdjęcie nr2).

Co dalej będę robić przez 2-3 tyg:

1. 1x w tyg olejowanie + nawilżająca maska z kropką gencjany,
2. mycie 1x w tyg fioletowym szamponem aby ochłodzić kolor (jaki polecacie? Marion? Joanna?)
3. zazwyczaj myję włosy TYLKO odżywką nawilżającą


Następny cel to farba Wella Koleston Perfect 12/98 lub 12/22 jeszcze nie jestem zdecydowana... Myślę też aby kupić Wella Color Touch Instamatic odcień Muted Mauve ale to po farbowaniu Kolestonem. Oxy pewnie 9% tym razem.

Także jestem na poziomie 11 i wbijam pomiędzy 12/13
E tam, od razu umarł, trochę przestoju, i tyle.

Ja używałam chyba obu, ale najbardziej lubiłam Marion tę wersję mocniejszą + odżywkę + od czasu do czasu tę maskę w saszetkach (z bławatkiem), nie wiem czy te produkty jeszcze są w sprzedaży.
ALE weź pod uwagę, że te szampony zawsze lekko wysuszają, bo zostawiasz je na włosach na dłużej, żeby działały.
Więc może raczej idź w odżywki, nawet ostatnio pojawiło się ich więcej, jest i Elseve i tańsza jego wersja Rossmannowska (obie chyba są z silikonami).
No i oczywiście zawsze zostaje opcja, że bierzesz zwykłą ulubioną odżywkę i dodajesz odrobineczkę gencjany. Tylko zaczynaj od bardzo małej ilości, bo możesz skończyć z fioletowymi (chyba, że to ci nie przeszkadza, mi np. nie przeszkadza).
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 13:10   #984
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
E tam, od razu umarł, trochę przestoju, i tyle.

Ja używałam chyba obu, ale najbardziej lubiłam Marion tę wersję mocniejszą + odżywkę + od czasu do czasu tę maskę w saszetkach (z bławatkiem), nie wiem czy te produkty jeszcze są w sprzedaży.
ALE weź pod uwagę, że te szampony zawsze lekko wysuszają, bo zostawiasz je na włosach na dłużej, żeby działały.
Więc może raczej idź w odżywki, nawet ostatnio pojawiło się ich więcej, jest i Elseve i tańsza jego wersja Rossmannowska (obie chyba są z silikonami).
No i oczywiście zawsze zostaje opcja, że bierzesz zwykłą ulubioną odżywkę i dodajesz odrobineczkę gencjany. Tylko zaczynaj od bardzo małej ilości, bo możesz skończyć z fioletowymi (chyba, że to ci nie przeszkadza, mi np. nie przeszkadza).
Dzięki za odpowiedź Właśnie jakiś przestój widzę a na ulicach co trzecia panna w jasnych włosach

Poszukam tych odżywek z Marionu następnym razem. Na razie będę dodawała kroplę gencjany do maski Equilibry, uwielbiam tę maskę super mi nawilża włosy Oczywiście po olejowaniu! Postaram się nie dopuścić do przesuszenia, ciągle obserwuję swoje włosy i są w naprawdę dobrej kondycji bo mam na nie oko od 4 lat Zastanawiam się tylko ostatnio czy ten odcień włosów na prawdę będzie mi pasował? Moja mama twierdzi, że najlepiej mi w ciepłym, rudawym blondzie bo mam tak samo ciepłe oczy i taki słoneczny wizerunek bardziej do mnie pasuje, nadaje bladej cerze blasku itp. A ja w związku z zimą przeszłam na zimowe klimaty i chciałabym być jak królowa śniegu Ciekawe co z tego wyjdzie narazie nadal jestem "ciepła"
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 21:24   #985
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Pewnie ta biel nie będzie aż tak chłodna, więc powinno być ok ale jak będzie się odcinać tonacją, to... ja miałabym to w nosie.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 16:43   #986
amisu
Raczkowanie
 
Avatar amisu
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Zalecam uważać przy dodawaniu gencjany do maski - łatwo przesadzić i nabawić się plam, tam, gdzie nałożysz więcej mieszanki. Strasznie się "wżera". Ja już dwa razy popełniłam taki błąd :p. Zdecydowanie wolę fioletowe szampony lub płukanki - łatwiej kontrolować efekt.

Dziewczyny, mam pytanie w sprawie olejów. Jakie NAJJAŚNIEJSZE oleje znacie jeśli chodzi o kolor? Jak na razie trzymam się oleju ze słodkich migdałów bo zauważyłam, ze ciemniejsze oleje, typu lniany czy oliwa z oliwek na dłuższą metę jednak trochę zmieniają kolor białych włosów :/.
amisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 22:06   #987
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez amisu Pokaż wiadomość
Zalecam uważać przy dodawaniu gencjany do maski - łatwo przesadzić i nabawić się plam, tam, gdzie nałożysz więcej mieszanki. Strasznie się "wżera". Ja już dwa razy popełniłam taki błąd :p. Zdecydowanie wolę fioletowe szampony lub płukanki - łatwiej kontrolować efekt.

Dziewczyny, mam pytanie w sprawie olejów. Jakie NAJJAŚNIEJSZE oleje znacie jeśli chodzi o kolor? Jak na razie trzymam się oleju ze słodkich migdałów bo zauważyłam, ze ciemniejsze oleje, typu lniany czy oliwa z oliwek na dłuższą metę jednak trochę zmieniają kolor białych włosów :/.
Najbielszy jaki znam - kokos
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 09:02   #988
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Najbielszy jaki znam - kokos

A z takich cięższych to karite powinno być ok.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 23:24   #989
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

olej z pestek malin też jest spoko, używałam i polecam

bardziej to chodziłoby mi o taki odcień jak na moim avatarze

siwy blond, delikatnie szary ale broń bosze nie jakieś popielato-fioletowe :p
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 08:52   #990
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
olej z pestek malin też jest spoko, używałam i polecam

bardziej to chodziłoby mi o taki odcień jak na moim avatarze

siwy blond, delikatnie szary ale broń bosze nie jakieś popielato-fioletowe :p
To wtedy lepiej płukankę srebrną i produkty do włosów siwych. Ogólnie produkty o kolorze zgaszonego fioletu.

Wyleciała mi z głowy nazwa, ale jest taki szampon do włosów siwych bez sls do kupienia w sklepach fryzjerskich, on daje właśnie bardziej szarawy kolor.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-29 18:58:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.