bRUNETKI,bLONDYNKI...:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-06, 16:09   #1
polka1990
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Talking

bRUNETKI,bLONDYNKI...:)


hEJ DZIEWCZYNY NIE WIEM JAKI MAM MIEC KOLOR WLOSOW CZY NADAL BLOND CZY JAKIS JASNY BRAZ...z NATURY WLOSY MAM CIEMNY BLOND A FARBUJE JJE NA JASNY BLOND,CHCIALABYM WYPROBOWAC INNY KOLOREK NP JAKIS BRAZ ALE NIE WIEM CZY BEDZIE MI PASOWAL...oCZY MAM ZIELONE NIE JESTEM BLADA ALE NIE ZA CIEMNA NA TWARZY WIEC NIE WIEM dORADZCIE COS A WLASNIE PO ILU UMYCIACH SPLUKUJE SIE SZAMPONETKA?? cZEKA M NA ODP
polka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 18:04   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: bRUNETKI,bLONDYNKI...:)

Spróbować mozna, własciwie najlepiej byłoby doradzać z fotką, ale z opisu wynika( zielone oczęta, niezbyt jasna karnacja), że brąz pasowałby Ci ( tylko jaki ? tu przydałoby sie jednak foto Szamponetka w teorii utrzymuje sie krótko- do 8 myć, jesli mnie pamięć nie zawodzi , ale po pierwsze unikaj szamponetek, i tego podobnych cudów z firmy Palette, bo może sie okazać , że wcale nie zejdzie. Po drugie i tak musisz sie liczyć, ze kolor utrzyma sie dłużej, będzie potem nierównomiernie schodził i nie jest wcale pewne , że do końca zupełnie. jednak możesz nalezec do tej częśći , u której po szamponetce nie zostanie żaden ślad . Nie chcę Cie oczywiście zniechecać( a tylko pokazac jakie sa problemy z szamponetkami , żebys nie była potem w szoku, bo moim zdaniem powinnas próbować, a potem wybrac kolorek ,w którym lepiej sie poczujesz
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 18:26   #3
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: bRUNETKI,bLONDYNKI...:)

Po 1 nie pisz dużymi literami bo to oznacza podniesiony głos, a chyba nie krzyczysz tu na nikogo????

po 2 najłatwiej doradzać jeśli umieścisz swoją fotke

a co do szmaponetek to chyba wszyscy tutaj wiedzą, że jhestem ich ostrą przeciwniczką i mówię im nie. A to dlatego, że rzadko kiedy wychodzi taki kolor, jak jest pokazany na opakowaniu, a poza tym to tak na prawde to one sie do konca nie zmywają z włosów. Ja raz w życiu zrobiłam sobie szmponetke i po pół roku mioałam odrosty na włosach jak po normalnej farbie
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.