krostki na posladkach i udach - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-01, 13:27   #121
ioanna11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie

Cytat:
Napisane przez wirka Pokaż wiadomość
Aloha, to znowu ja [img]icons/icon7.gif[/img]
Pani Beatko ( i nie tylko :P) chciałabym się dowiedzieć jak mogę zapobiec bardzo dokuczliwym, nieestetycznym i okropnym krostkom, które upodobały sobie moje pośladki,,, prysznic dwa razy dziennie nic nie daje, ona ciągle tam są, niedobre jedne... cóż mam począć?? O stringach na plaży mogę jedynie śnić... czy może jednak nie tylko?? Dziękuję z góry za odpowiedzi [img]icons/icon7.gif[/img]
Czesc . Ja mialam ten sam problem z pupa ,ale juz po bolu , zapomnialam o tym . Oczywiscie poszlam do dermatologa , dostalam dwie masci ,na rano i wieczor DECODERM i FUCICORT to w jezyku wloskim ,nieznam po polsku , smarowac przez 3 tygodnie ,ale to nie wszystko ,najwazniejsze uzywac tylko bawelnianych majtek i podczas prania \ wszystkiego \ zamiast plynu do plukania wlewam 100 ml octu zwyklego , bialego , a pod prysznic uzywam tylko neutro . dziala !!!!!!!!!!!!!! od 3 miesiecy moge chodzic z gola pupa !
ioanna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 15:49   #122
czoko1989
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: sierakowice- pomorskie
Wiadomości: 223
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie

a mi glupio isc do dermatologa i pokazywac mu tylek
czoko1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 16:06   #123
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie

Cytat:
Napisane przez czoko1989 Pokaż wiadomość
a mi glupio isc do dermatologa i pokazywac mu tylek
A ginekologowi nie wstydzisz się pokazać swoich narządów ? Nie ma się czego wstydzić.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 20:33   #124
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie



---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

[QUOTE=monikaW88;33105608][QUOTE=siostraelwa;2605865 6]Odnowię temat

Już jakiś dłuższy czas temu pojawił mi się na pośladku dziwny pryszcz. Z początku wydawało mi się, że jest zwykłym wypryskiem, dlatego też próbowałam go wyciskać, nakłuwać - wychodziło co miało wyjść z pryszcza i tyle. Niestety ślad jest wciąż, tak samo jak wciąż mam tego pryszcza. Kilka dni temu ścisnęłam go i wszyło troszeczkę ropki - jak z normalnego, większego prychola. Naczytałam się już o czyrakach i innych - tylko, co do czyraków - podobno strasznie bolą, rosną jakoś z 2tyg... Mnie nic a nic nie boli. Nie mam pojęcia co to, mam nadzieje, że jak wcześniej przypuszczałam zwykły pryszcz, może jakąś maścią spróbuję "wyciągnąć" go na wierzch?
Cytat:
Na takie niespodzianki maść ichtiolowa lub tormentiol.

Edytowane przez monikaW88
Czas edycji: 2012-03-23 o 20:33
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 13:54   #125
ioanna11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie

Cytat:
Napisane przez czoko1989 Pokaż wiadomość
a mi glupio isc do dermatologa i pokazywac mu tylek
mozesz poszukac dermatologa kobiete , ja tak zrobilam
ioanna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 15:15   #126
asiek567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie

Witajcie
Też miałam taki problem bardzo długi czas. Gdzieś przeczytałam że krostki na pośladkach, jak i na innych miejscach ciała mogą być spowodowane zapaleniem mieszków włosowych. U mnie chyba tak właśnie było, bo 2 dni temu kupiłam krem PILARIX firmy Lefrosch. Po 3 zastosowaniach moja pupa jest prawie idealnie gładka !! Polecam Wam wypróbować ten krem, jest też bardzo dobry na wrastające włoski na nogach, czy w okolicach bikini, i też na bardzo suchą skórę. Można go kupić w aptece za około 20 zł. Ja robię peeling kawowy i stosuję ten krem i u mnie od razu widać efekt
asiek567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 15:17   #127
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie

Cytat:
Napisane przez asiek567 Pokaż wiadomość
Witajcie
Też miałam taki problem bardzo długi czas. Gdzieś przeczytałam że krostki na pośladkach, jak i na innych miejscach ciała mogą być spowodowane zapaleniem mieszków włosowych. U mnie chyba tak właśnie było, bo 2 dni temu kupiłam krem PILARIX firmy Lefrosch. Po 3 zastosowaniach moja pupa jest prawie idealnie gładka !! Polecam Wam wypróbować ten krem, jest też bardzo dobry na wrastające włoski na nogach, czy w okolicach bikini, i też na bardzo suchą skórę. Można go kupić w aptece za około 20 zł. Ja robię peeling kawowy i stosuję ten krem i u mnie od razu widać efekt
bez recepty ten krem?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 15:20   #128
asiek567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie

Tak
asiek567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 22:18   #129
Oharu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie

Witam serdecznie wszystkie panie!

Przyznaje się od razu, że nie przeczytałam wszystkich odpowiedzi w tym wątku, więc moja podpowiedź może się powtórzyć Z góry przepraszam!

Otóż moje drogie panie- na krostki na pupie, na twarzy, na rękach (mam na myśli taka czerwoną kaszkę) najlepsza jest maseczka z drożdzy
Potrafi zdziałać cuda! Nie wierzyłam w to, dopóki nie spróbowałam.
Krostki na rękach odeszły w niepamięć, nie muszę stosować pellingow, skóra jest delikatna!

Stosuję maseczkę (na twarz ) dwa razy w tygodniu i siedzę z nią przez 15 minut, na rekach trzymam drozdze przez 20 minut 3 , 4 razy w tyg. na posladkach też!
gdyby pojawiły się jakieś czerwone plamki- nie przejmujcie sie! wszystko znika, na drugi dzień ani śladu.
Oharu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 13:48   #130
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie


Edytowane przez moolly
Czas edycji: 2013-02-03 o 21:33
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 19:26   #131
annussiaa91
Raczkowanie
 
Avatar annussiaa91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie

No nie wiem, jak ja przecierałam spirytusem to pomogło,ale jak używałam samego peelingu , a nie tarłam gąbką, to nawet spirytus nie pomagał. Każdemu pomaga coś innego,więc wydaje mi się, że trzeba wypróbować wszystkie sposoby i odnaleźć swój!
__________________
Zapuszczam włosy.
37 cm -> 40 cm -> 43 cm -> 46cm -> 50cm -> 55cm -> 60 cm ->
annussiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 17:10   #132
carrrmel
Przyczajenie
 
Avatar carrrmel
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie

mam ten sam problem.. od jakichś 3 tygodni stosuję mydlo siarkowe, krostki trochę "wyblakły", ale niestety nie znikły widzę, że chwalicie te drożdze, od jutra spróbuje, zobaczymy co z tego będzie
carrrmel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 02:15   #133
Kalina12_9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 21
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie

Tez mam Chciałam spytac czy któras próbowała skoncentrowanej wody morskiej z betterware? Sąsiadka która jest tam konsultantka mi doradziła, kosztuje nieduzo a podobno działa i na trądzik i na grzybice i łuszczycę i atopowe zapalenie skóry i tak myslę czy by mi nie pomogło
Kalina12_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 16:02   #134
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie

Pamiętam, że jak codziennie masowałam pośladki i uda rękawicą sizalową (na cellulit) to przy okazji przestały pojawiać się te krostki, także polecam regularny masaż tą rękawicą. Nie polecam natomiast zwykłych gąbek- po nich krostek przybywało...
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 10:41   #135
Kalina12_9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 21
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie

Zwykłe gabki mają sporo bakterii, pewnie dlatego przybywało

Takich masazy nie próbowałam, a te krostki przy tym sie ni scierają do krwi? Bo ja niektóre mam czasem i bolesne...
Kalina12_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 17:08   #136
11sandruska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie

Cytat:
Napisane przez wirka Pokaż wiadomość
Aloha, to znowu ja [img]icons/icon7.gif[/img]
Pani Beatko ( i nie tylko :P) chciałabym się dowiedzieć jak mogę zapobiec bardzo dokuczliwym, nieestetycznym i okropnym krostkom, które upodobały sobie moje pośladki,,, prysznic dwa razy dziennie nic nie daje, ona ciągle tam są, niedobre jedne... cóż mam począć?? O stringach na plaży mogę jedynie śnić... czy może jednak nie tylko?? Dziękuję z góry za odpowiedzi [img]icons/icon7.gif[/img]
słuchaj idź do dermatologa ( albo ) kup w aptece jakiś lek na hormony ...... masz z nimi problem jak ja
11sandruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 20:41   #137
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490
Krostki na posladkach nic nie pomaga

Od zawsze od kiedy pamiętam mam krostki na pośladkach, jakieś 2 lata temu wzięłam się za siebie i robię naprawdę regularne peelingi solą, co 2-3 dni i codziennie stosuje pilarix. Było dosyć dobrze, ale nie idealnie. Ostatnio niestety przez około miesiąc nie robiłam peelingów i strasznie mi się pogorszyło. Jako, że nigdy idealnie nie było to sama nie wiem czy te peelingi rzeczywiście mi pomagają czy nie. Jeśli nie peelingi to co innego może pomóc?
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 20:47   #138
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Krostki na posladkach nic nie pomaga

Są w miejscu granicy nóg i pośladków?
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 12:44   #139
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Krostki na posladkach nic nie pomaga

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Od zawsze od kiedy pamiętam mam krostki na pośladkach, jakieś 2 lata temu wzięłam się za siebie i robię naprawdę regularne peelingi solą, co 2-3 dni i codziennie stosuje pilarix. Było dosyć dobrze, ale nie idealnie. Ostatnio niestety przez około miesiąc nie robiłam peelingów i strasznie mi się pogorszyło. Jako, że nigdy idealnie nie było to sama nie wiem czy te peelingi rzeczywiście mi pomagają czy nie. Jeśli nie peelingi to co innego może pomóc?
Jeśli to rogowacenie okołomieszkowe to mi pomaga mycie ciałą mydłem aleppo, czaasem peeling kawowy i smarowanie miejsc dotknietych tym schorzeniem tonikiem z kwasem migdałowym.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 19:59   #140
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490
Dot.: Krostki na posladkach nic nie pomaga

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Są w miejscu granicy nóg i pośladków?
Tak, na pewno na granicy nóg i pośladków są takie drobne krostki, taka tarka, plus czerwone kropeczki, ale oprócz tego pojawią się takie guzkowate, czerwone, wypukłe wyżej bardziej na środku pośladków. Czy to możliwe, że one też są od tego rogowacenia okołomieszkowego?
Byłam z tym 2 razy u lekarza, żaden nie chciał nawet zobaczyć, polecali tylko peelingi i dałam sobie z pokoju z lekarzami w tym temacie.

Może ja za często ten peeling robię? Jak często powinno się robić? Czy Pilarix na dłuższą metę nie szkodzi tak jak np. kwas na twarz zbyt długo stosowany?

Edytowane przez masquenada
Czas edycji: 2013-12-11 o 20:00
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 13:07   #141
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Krostki na posladkach nic nie pomaga

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Tak, na pewno na granicy nóg i pośladków są takie drobne krostki, taka tarka, plus czerwone kropeczki, ale oprócz tego pojawią się takie guzkowate, czerwone, wypukłe wyżej bardziej na środku pośladków. Czy to możliwe, że one też są od tego rogowacenia okołomieszkowego?
Byłam z tym 2 razy u lekarza, żaden nie chciał nawet zobaczyć, polecali tylko peelingi i dałam sobie z pokoju z lekarzami w tym temacie.

Może ja za często ten peeling robię? Jak często powinno się robić? Czy Pilarix na dłuższą metę nie szkodzi tak jak np. kwas na twarz zbyt długo stosowany?
Możliwe. Pilarix nie powinien zaszkodzić stosowany długotrwale, toniki i kremy stosowane długotrwale też nie szkodzą na niektórych (innych mogą podrażnic itd.). Kremy mają odpowiednie ph itd. więc nie "wypalają" skóry jak kwasy w zabiegu Peeling robisz często, ja robię 2 razy na miesiąc, w połączeniu z kwasem tyle mi wystarcza. Każda skóra jest inna, więc nie mogę powiedzieć że u Ciebie sprawdzi się stosowanie tak jak u mnie. Może zmień krem? Peeling kawowy drobnoziarnisty u mnie sprawdził się lepiej niz cukrowy, ale póki masz zapalne krostki ja zrezygnowalabym z niego i smarowala się tylko kremem. Pamietaj też że zimą zmiany mogą sie nasilać, a na to rady juz nie ma
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 13:13   #142
Lubell
Raczkowanie
 
Avatar Lubell
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 470
Dot.: Krostki na posladkach nic nie pomaga

Ja wyleczyłam swoje krostki takim cudem jak maść Hasceral (kosztuje do 20 zl) + peeling kawowy co jakiś czas i bawełniana bielizna.Rzadko mogę go dostać od ręki w innych aptekach niż DOZ ale można spokojnie zamówić. Najpierw smarowałam codziennie 2 razy a teraz smaruje raz na jakiś czas kiedy mi się coś pojawi. Pilarix niestety się u mnie nie sprawdził.
Jego skład to kwas salicylowy i mocznik czyli złuszczanie i nawilżanie.
__________________
When life gives you lemons add vodka.

Edytowane przez Lubell
Czas edycji: 2013-12-12 o 13:15
Lubell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 17:33   #143
GinaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20
Dot.: Krostki na posladkach nic nie pomaga

Ja moje krostki wyleczyłam używając Brevoxylu (teraz Acnecide bo łatwiej dostać - ta sama substancja czynna - nadtlenek benzoilu), robiąc peelingi z cukru i rezygnując ze stringów na rzecz bardziej "zabudowanych" bawełnianych majtek. Zauważyłam, że niektóre spodnie (szczególnie dżinsy, sztruksy) bardzo podrażniały skórę i pogarszały mój stan. Bardzo pomogło chodzenie w rajstopach (może niekoniecznie w lecie). Po miesiącu czy dwóch miałam problem z głowy. Czasem wyskoczy coś pojedyńczego, ale to nic w porównaniu z tym, co było.

Edytowane przez GinaG
Czas edycji: 2013-12-14 o 17:59
GinaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 23:29   #144
Namibiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Krostki na pupie.. POMOCY.

Hej dziewczyny mam nadzieje, że pomożecie..
Od zawsze miałam problemy z pupą zawsze jakieś krostki czy coś teraz ona wygląda tak (zdj w linku).
Robiłam już wszystko teraz stosuje aspiryne lub polopirynę i kładę na 10 minut na posladki od dwóch dni jeszcze nie wiem czy pomoże.. Co mi radzicie?
Pośladki lekko zaczerwienione bo po kąpieli więc na to nie patrzeć.

Wypraszam sobie nie miłe komentarze.

http://images.tinypic.pl/i/00478/79pujrfjgix4.jpg
Namibiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 23:59   #145
201703160940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 900
Dot.: Krostki na pupie.. POMOCY.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=20353
201703160940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 11:54   #146
Bohemienne
Raczkowanie
 
Avatar Bohemienne
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dijon
Wiadomości: 188
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie

Odświeżam temat ponieważ... udało mi się ich pozbyć!
Mam raczej siedzący tryb życia, pomimo tego że uprawiam dużo sportu, więc moja pupa bardziej się poci. Zaczęłam od zmiany bielizny na bawełnianą, lub po prostu na stringi żeby pupa nie była ubrana na cebulkę i żeby oddychała. Potem doszła zmiana piżamy - sama koszula nocna. Peeling z grubej soli raz na tydzień, ale rewolucją okazało się... body mist z Playboya. Dostałam go prezencie i zapach mi się nie podobał więc go odstawiłam gdzieś na półkę. Kiedy zauważyłam, że dużo się pocę, zastanowiłam się czym wysuszyć pupę. Ten produkt okazał się strzałem w dziesiątkę!!! Po 2 tygodniach nie ma już praktycznie nic!!! Spryskuję się zazwyczaj 30min przed wyjściem z domu i przed pójściem spać. Niedużo oczywiście i zaczekam aż wyschnie. Mam nadzieję że komuś się to przyda
__________________
Keep smiling it doesn't cost anything!

Sacre Francais!


I WANNA MORE SPORT!!!
Bohemienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 23:35   #147
AnnaBauer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie

Witam wszystkie Panie,mam bardzo podobny problem, a jestem za granicą i nie bardzo znam język żeby udać sie do lekarza, muszę nadmienić że choruje przewlekle na grzybicę pochwy, która odnawia mi się po zastosowaniu żelu do higieny intymnej, nowej bielizny a już o koronce nie wspomnę. Lekarz ginekolog do którego chodziłam jeszcze w Polsce twierdził że taka moja uroda, ale co tym jest to nie wiem. Chciałabym zniwelować jakoś ten problem bo odczuwam duży dyskomfort z tym związany zwłaszcza jak chodzę po domu w bieliźnie to krępuję się przed mężem. Nie mogę stosować maści z antybiotykiem bo jestem w ciąży. Czy może któraś z was próbowała jakiś puder dla dzieci, tak zwane " nasiadówki", a może jakieś toniki ziołowe? Jak myślicie maseczka do twarzy która pomogła mi na wypryski na twarzy może jakoś pomóc.Dziękuję za odpowiedz.
AnnaBauer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 11:01   #148
zuella
Przyczajenie
 
Avatar zuella
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie

Cytat:
Napisane przez asiek567 Pokaż wiadomość
Witajcie
Też miałam taki problem bardzo długi czas. Gdzieś przeczytałam że krostki na pośladkach, jak i na innych miejscach ciała mogą być spowodowane zapaleniem mieszków włosowych. U mnie chyba tak właśnie było, bo 2 dni temu kupiłam krem PILARIX firmy Lefrosch. Po 3 zastosowaniach moja pupa jest prawie idealnie gładka !! Polecam Wam wypróbować ten krem, jest też bardzo dobry na wrastające włoski na nogach, czy w okolicach bikini, i też na bardzo suchą skórę. Można go kupić w aptece za około 20 zł. Ja robię peeling kawowy i stosuję ten krem i u mnie od razu widać efekt
Też polecam Pilarix plus oczywiście peelingi. Jako pierwsza pomoc na prawdę się spisał i przez kilka miesięcy miałam spokój z krostkami.
Ale... od 2 miesięcy chodzę na siłownię (dodam, że mam siedzącą pracę) i temat nie dość, że powrócił to jeszcze się nasilił I nie wiem o co chodzi ale chyba moja skóra "uodporniła się" na Pilarix bo poprawy nie widziałam. Dlatego postanowiłam dorzucić smarowanie przed Pilarixem... ałunem w spray'u :P używam go po każdym goleniu i depilacji w celu zmniejszenia zaczerwień i uniknięcia podrażnień głównie spowodowanych maszynką. Nie zaszkodzi a może pomoże Lekka poprawa jest, ale przyznam, że szału nie ma.
zuella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 15:16   #149
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie

a tribiotyk? stosujecie? bo on też bardzo dobrze się sprawdza w przypadku różnych problemów ze skórą
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 21:50   #150
ania136175
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Krostki na pośladkach, pupie

Mialam podobny problem.. Dlugo szukalam dobrego rozwiazania i w koncu sie udalo. Otoz smaruje posladki codziennie po prysznicu mleczkiem ziaja z olejkiem arganowym. Dodalam do niego kilka kropelek olejku z drzewa herbacianego i po problemie. Dodam ze nie uzywam gabek do mycia sie i peelingow bo po tym mialam tylko gorzej. Mam nadzieje ze komus pomoglam
ania136175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-26 22:50:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.