Remont pokoju- Doradźcie mi coś... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-17, 20:01   #1
sstokrottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 75

Remont pokoju- Doradźcie mi coś...


Planuje remont w pokoju. Jest on dość mały-ma niecałe 8 m kwadratowych i jest zawsze dobrze oświetlony. Dokładne wymiary to 3m/2,5m. Na krótszych ścianach, na przeciwko siebie są drzwi i okno. Na ściany wybrałam farbę "Błękitna Laguna" ze Śnieżki. Sufit, ramę okna, drzwi i framugi zostają białe. Podłogi jeszcze nie wybrałam, ale na pewno będą to panele w średnim odcieniu brązu-nie jasne, nie ciemne. Chcę też odnowić stare meble. Zdecydowałam się na malowanie. Nie wiem tylko, czy kolor, który wybrałam będzie ładnie zgrany z resztą. Mianowicie jest to "Lustereczko Lustereczko" z kolekcji Śnieżka Disney-tak, tak, wiem, ale tylko ich odcień mi się spodobał. To taki ni to krem, ni to biel, ni ecru. W takim samym kolorze planuję kupić niewielki dywanik-chodniczek. Kanapa-łóżko ma brzydkie obicie (brąz-beż, ale w brzydkie,geometryczne wzory), dlatego planuję uszyć narzutę, która przykryje je całkowicie. Byłaby w takim samym kolorze jak meble i dywanik. Do tego kilka poduszeczek w różnych kolorach-białym, błękitnym, turkusowym, beżowym, jasnym brązowym). Nie wiem tylko jakie kupić listwy przypodłogowe. Czy białe, żeby ładnie kontrastowały z podłogą i ścianą, rozświetlały pomieszczenie i komponowały się z oknem, sufitem i drzwiami, czy może w kolorze ecru, żeby pasowały do mebli, czy w kolorze podłogi, a może ściany? Wiem, że to szczegół, ale to przecież w nich tkwi diabeł Nie jestem też w 100% pewna, czy to wszystko będzie do siebie pasowało, czy będzie zgrane kolorystycznie i nie będzie się gryzło. Może macie jakieś propozycje jak uzupełnić, albo poprawić to zestawienie? Będę wdzięczna. Załączam linki do kolorów farb, żebyście nie musieli szukać

"Błękitna Laguna"- http://www.przemaluj.pl/_images/kart...atury_2009.jpg
"Lustereczko Lustereczko"- http://www.disney-sniezka.pl/#/511/2/0
sstokrottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 18:06   #2
sstokrottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 75
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

Ktoś? Ktokolwiek?
sstokrottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 07:45   #3
sstokrottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 75
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

A może jednak?

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Nikt mi nic nie doradzi??
sstokrottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 08:11   #4
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

Ja osobiście dopasowałabym listwe przypodłogową do koloru panel, wtedy tworzyłaby z podłogą jedną całość, gdyby była w kolorze framugi lub mebli mogłoby się to gryźć z podłogą. Co do koloru błękitna laguna to zależy czy jest to pokój dzienny, sypialnia czy może pokój nastolatki?
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."



Edytowane przez SleepingBeuty
Czas edycji: 2009-08-19 o 08:15
SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 08:31   #5
sstokrottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 75
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

Pokój nastolatki. Łączy w sobie funkcje zarówno sypialni jak i pokoju dziennego. Ma też być komfortowy do nauki. Trochę się boję, czy nie wybrałam złego koloru. Taki morski/turkus to mój ulubiony kolor, ale jestem osobą bardzo nerwową i szybko się stresującą a zależy mi na tym, aby nowy wystrój mojego pokoju sprzyjał dobremu samopoczuciu i chęci do nauki, bo we wrześniu idę do dobrego liceum i chcę coś stamtąd wynieść. Z kolei typowa zieleń mnie nudzi, bo reszta pomieszczeń w mieszkaniu jest właśnie w odcieniach beż-brąz-zieleń.
sstokrottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 10:39   #6
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

Sama jestem nastolatka i uważam że odcienie beżu i brązu do pokoju dziewczyny nie pasują - są monotonne . Niebieski zaś jest kolorem smutnym i wszelkie jego odcienie nie pasują do sypialni. Zielony to kolor uspokaja, istnieje bardzo dużo gam kolorystycznych tego koloru, poza tym ściany można urozmaicić, czy koniecznie chcesz cały pokój w jednym kolorze . Jedną ściane można np urozmaicić w bardzo prosty sposób, jakieś pasy, wzory. Mam kilka pomysłów.

Mój pokój jest pomarańczowy - moge podesłać fotki
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 12:12   #7
sstokrottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 75
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

Nie zgodzę się z tym, że niebieski jest kolorem smutnym. Wcale tak nie jest. Poczytaj sobie o znaczeniu kolorów i ich wpływie na ludzkie samopoczucie. Ja nie zdecydowałabym się natomiast na pomarańczowy, bo ten kolor z kolei użyty na dużej powierzchni może rozdrażniać. A ja jestem dość drażliwa.
sstokrottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 12:22   #8
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

W 100% zgadzam się jeśli chodzi o kolor pomarańczowy. Rozdrażnia oraz pobudza. Czytałam na temat kolorów, nawet miałam zajęcia w szkole o ich wpływie, stąd moje zdanie. Jednak to ma być Twój pokój i Ty masz się w nim dobrze czuć .

A myślałaś o urozmaiceniu ścian ? Jak przedtem napisałam, jedna ściana w jakiś wzór, tynk ozdobny, mazy, paski, inny kolor, albo pasek tapetowy w całym pokoju ?
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 14:36   #9
PrincessSmall
Raczkowanie
 
Avatar PrincessSmall
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 143
GG do PrincessSmall
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

hej! nie zgadzam sie również że odcienie beżu i brązu nie pasuję do pokoju dziewczyny....wręcz przeciwnie. Jeżeli masz łądne meble to kolor ścian powinien być "nautralny", ale jeśli chciałabyś żeby nie zwracano uwagi na meble(bo np. ci sie nie podobają, albo brzydko wyglądają) to wtedy polecam, aby ściany były w ostrzejszych kolorach z jakimiś wzoram. Jestem pewna tego, co napisałam-konsultowane ze znajomą projektantką(nooo prawie)
PrincessSmall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 22:07   #10
anusiabestfriend
Raczkowanie
 
Avatar anusiabestfriend
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 56
GG do anusiabestfriend
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

Witajcie
Myślę, że "błękitna laguna" będzie się ładnie komponować z resztą ;]

Ja tak jakby przeżywam ten sam problem - chcę 'zmienić styl' pokoju i też mam wątpliwości...
Lubię muzykę, żywe kolory, coś 'oryginalnego' i własnego...

Myślałam nad zielono-pomarańczowymi ścianami, gdzieniegdzie z tapetą w paski w pionie (paski oczywiście zielone i pomarańczowe).
Tapeta coś w stylu tej na ścianie, na załączonym obrazku :
http://bi.gazeta.pl/im/8/5526/z5526598X.jpg
tylko oczywiście paski nie w poziomie, a w pionie.

Myślałam również nad czarnymi, białymi i czarno-białymi dodatkami ?
Będą pasować do reszty ?
meble mam z olchy, parkiet pod kolor...
Mój pokój ma następujące wymiary: 3,5mx4m.
wysoki na 2,5m.
drzwi w ogóle mi się nie podobają, jak dla mnie są 'za sztywne'...
mają ozdobną (taki jakby witrażyk z kwiatami - przezroczysty oczywiście) szybkę 97cmx73cm, a całe mierzą 2mx0,83m.
- macie jakieś ciekawe pomysły ?

mam plan na lustro i na wieszak - oba oryginalne.

Załatwiłam sobie średniej wielkości lustro (bez ramy). Zamierzam obić je 'podwójnie listewkami' tzn. zrobić "podwójną ramkę" - coś w tym stylu.
pierwsza [wewnętrzna] będzie zielona a druga [zewnętrzna] będzie pomarańczowa. (te same odcienie co na ścianach).
W lewych, górnych rogach ramy chcę przylepić białą i czarną różyczkę z gipsu.
Jeśli chcecie wiedzieć jak taką zrobić możecie do mnie napisać - chętnie opisze.
Podobnie chcę zrobić z wieszaczkiem,
w tym samym stylu.
może przy tym wykorzystam tapetę, jaką kupię na ściany.
Jeśli efekty wyjdą fajne - bo mam taką nadzieję,
to opisze szczegółowo i dam foty.
;]
Piszcie, co o tym sądzicie.
- jak najszybciej, bo dużo wakacji nie zostało, a chcę to do 31 sierpnia raczej skończyć.
Z góry baaardzo dziękuję
__________________

Zwariowana inspiracja ... ;] ---> przerabiam pokój ... xD



"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


"Gdyby tak można sfotografować nasze sny!"

Emil Cioran
anusiabestfriend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 06:31   #11
PrincessSmall
Raczkowanie
 
Avatar PrincessSmall
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 143
GG do PrincessSmall
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

Cześć, widzę że masz bardzo oryginalny styl. Jednak do pomarańczowego i żółtego koloru nie dawałabym dodatków czarno biało czerwonych za bardzo by się gryzło....nooo chyba że lubisz duuuży kontrast. A może pomaluj ściany na biało czerwono i do tego czarne dodatki.....albo podaj kolory, które ewentualnie byś akceptowała


ps. to mój pięćdziesiąty post
PrincessSmall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 08:25   #12
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

Gratuluje 50 postu

Jeśli chodzi o te dodatki to PrincessSmall ma racje .
Połączenie białego z czerwonym też jest bardzo ciekawe.
---

Połączenie zielonego i pomaranczowego mi się bardzo podoba ! Jeszcze te pasy - miodzio. Ale czarne i biale dodatki ? Nieporozumienie, powinny być w jakiś żywych kolorach. Lustro w kolorach ścian - zleje sie ze ściana. Ja bym zaszalała z jakimś kontrastowym kolorem .

Jeśli stawiasz na kolor dodatków to posłuchaj lepiej rady PrincessSmall.
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 11:07   #13
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

Cytat:
Napisane przez sstokrottka Pokaż wiadomość
Na ściany wybrałam farbę "Błękitna Laguna" ze Śnieżki. Sufit, ramę okna, drzwi i framugi zostają białe. Podłogi jeszcze nie wybrałam, ale na pewno będą to panele w średnim odcieniu brązu-nie jasne, nie ciemne. Chcę też odnowić stare meble. Zdecydowałam się na malowanie. Nie wiem tylko, czy kolor, który wybrałam będzie ładnie zgrany z resztą. Mianowicie jest to "Lustereczko Lustereczko" z kolekcji Śnieżka Disney-tak, tak, wiem, ale tylko ich odcień mi się spodobał. To taki ni to krem, ni to biel, ni ecru. W takim samym kolorze planuję kupić niewielki dywanik-chodniczek. Kanapa-łóżko ma brzydkie obicie (brąz-beż, ale w brzydkie,geometryczne wzory), dlatego planuję uszyć narzutę, która przykryje je całkowicie. Byłaby w takim samym kolorze jak meble i dywanik. Do tego kilka poduszeczek w różnych kolorach-białym, błękitnym, turkusowym, beżowym, jasnym brązowym).
(...)
Nie jestem też w 100% pewna, czy to wszystko będzie do siebie pasowało, czy będzie zgrane kolorystycznie i nie będzie się gryzło. Może macie jakieś propozycje jak uzupełnić, albo poprawić to zestawienie?
W przeciwieństwie do dziewczyn które konsultowały swoje zdanie z projektatkami i miały w szkole (na plastyce) zajęcia na temat znaczenia kolorów uwazam że zestawienie niebieskich scian i mebli w kolorze ecru jest odpowiednie do pokoju nastolatki.
tymbardziej ze autorka wątku sama pisze ze chciałaby się w tym pokoju wyciszyć.
niebieski nie jest kolorem smutnym - wszystko zalezy od odcienia jaki się wybierze (moze to byc ciepły odcień zamiast zimnego), oswietlenia pokoju (swiatło słoneczne, sztuczne) oraz dodatków towarzyszących.
taki kolor sprzyja spokojowi i koncentracji, zwłaszcza jesli wzbogaci pokój i turkusowe dodatki jak sama pisała.

ponizej wrzucam zestaw: niebieska sciana + jasny mebel - przepraszam ze tak mało tu widać - mieszkanie było wynajęte na rok, więc kolor scian nie zależał ode mnie, a i tak dobrze się zgrał z moimi białymi meblami, no i nie chciało mi sie tego mieszkania obfotografowywac specjanie, więc mam niewiele zdjęć tego połączenia kolorów.

w kwestii białych listew przy podłodze:
efekt moze byc ciekawy bo i pomysł nietypowy ale... co jesli bedziesz zmieniac kolor mebli i scian za pare lat, czy bedzie ci sie chciało zmieniac listwy.
drugie ale: to może optycznie obnizyc pokój, pociąć go na pół i zprawic wrażenie że sciny sa niskie ponieważ bedzie widać gdzie dokładnie zaczyna się sciana a gdzie podłoga.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_5166.jpg (65,6 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5168.jpg (49,5 KB, 52 załadowań)
__________________
Forum o wiewiórkach: Wiewiórki
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 11:09   #14
anusiabestfriend
Raczkowanie
 
Avatar anusiabestfriend
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 56
GG do anusiabestfriend
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

no więc rama będzie w pasy (tapeta) albo coś jeszcze wymyśle...

rezygnuję z czarno-białych dodatków.
to jakie proponujecie ?

- fiolet ? xDD'
lubię ten kolor... ale nie za bardzo by się to wszystko gryzło ?
- jeszcze mam meble w odcieniu jasnej olchy ... i panele.

Kurcze.. trudno tak dobrać wszystko do swojego stylu.
__________________

Zwariowana inspiracja ... ;] ---> przerabiam pokój ... xD



"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


"Gdyby tak można sfotografować nasze sny!"

Emil Cioran

Edytowane przez anusiabestfriend
Czas edycji: 2009-08-21 o 11:11
anusiabestfriend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 14:39   #15
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

Ja mam pokój pomarańczowy, do tego dodatki róznych kolorów : fioletowe, rózowe, chabrowe i pasuje swietnie - pokój jest bardziej radosny . Nie bój sie mieszać kolorów
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 19:31   #16
PrincessSmall
Raczkowanie
 
Avatar PrincessSmall
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 143
GG do PrincessSmall
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

SleepingBeuty dziękuje za wsparcie

A co do łączenia kolorów, to zgadzm się z tobą....tylko trzeba uważać, żeby nie przesadzić.
PrincessSmall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 22:12   #17
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

Nie ma za co

Racja . Nadmiar jest niezdrowy.

Ostatnio wymyśliłam, żeby do pomarańczowego pokoju dokupić chabrowy dywan, mam kilka dodatków w tym kolorze i wydaje mi się, że efekt byłby ciekawy . Co myślicie ?
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 08:31   #18
PrincessSmall
Raczkowanie
 
Avatar PrincessSmall
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 143
GG do PrincessSmall
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

Efekt moze być super....ale najpierw rozłóż na części podłogi np. kartki w kolorze chabrowym i zobaczysz czy będzie pasować, powodzenia
PrincessSmall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 09:34   #19
Integra
Zakorzenienie
 
Avatar Integra
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 4 616
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

sstokrottka
Bardzo ciekawe połączenie wymyśliłaś. Świetny kolor na ściany, będzie się ładnie komponował z jasnymi meblami. Zrezygnowałabym z brązowych dodatków. Listwa oczywiście w kolorze paneli. Zamiast standardowego wzoru i odcienia podłogi polecam Ci panele Varilla Bianco http://housik.pl/img/varilla_bianco2_d.jpg Lekkie, nowoczesne wzornictwo idealnie pasować będzie do pokoju nastolatki (można je dostać w wielu sklepach, a cena nie przyprawi Twoich rodziców o zawał ). Kolor narzuty, taki jak planowałaś. Do tego poduszki na kanapę w kolorach od szarości, przez intensywny turkus do kremowych.
__________________

Integra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 14:58   #20
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

Dziękuje
Spróbuje z tymi kartkami , ale najpierw postaram się odłożyć troszke grosza na dywanik;p
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 15:21   #21
PrincessSmall
Raczkowanie
 
Avatar PrincessSmall
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 143
GG do PrincessSmall
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

SleepingBeuty widzę, że coraz częściej się spotykamy i chyba mamy podobny gust. Powodzenia z dywanikiem
PrincessSmall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 18:57   #22
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

Również to zauważyłam

Dziękuje, napewno sie przyda ;*

Co sądzisz na temat połączenia - białe ściany + ciemne meble ? Przyjaciółka ma właśnie remont i wymyśliła z mama takie połączenie. Według mnie pokój stanie sie bardzo smutny i ponury.
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 08:35   #23
PrincessSmall
Raczkowanie
 
Avatar PrincessSmall
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 143
GG do PrincessSmall
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

Będzie strasznie duży kontrast....ale jeżeli koleżanka zdecyduje sie jednak to polecam jakiś czerwony wzór na jednej ze ścian. Będzie tak elegancko.
PrincessSmall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 11:23   #24
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Remont pokoju- Doradźcie mi coś...

Znając koleżanke jestem pewna, że nie zdecyduje sie na wzór. Zawsze miała w tym pokoju biało-czerwoną tapete w paski. Szczerze mówiąc wyglądalo to bardzo fajnie , do tego miała jasne meble. Pokoik ma malutki na moje oko jakies 6metrów kwadratowych , a dodatki różnego rodzaju, kolorowe, bardziej klasyczne. Według mnie wszystko będzie sie gryzło a pokój będzie ponury.
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.