Impreza andrzejkowa- pomocy ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-21, 16:36   #1
Lula
Raczkowanie
 
Avatar Lula
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: Trzebinia-Kraków
Wiadomości: 81
GG do Lula

Impreza andrzejkowa- pomocy !


Help me Za tydzien czeka mnie impreza..w sumie to bym sie tym tak nie przejmowala...ale zostalam zaproszona na nia przez wspanialego chlopaka i chcialabym zrobic naprawde dobre wrazenie na nim...i jego znajomych Takze mam ogromna prosbe (licze na Was dziewczyny ) w co sie mozna ubrac na andrzejki , jaki zrobic makijaz...fryzure ..bo ja kompletnie nie wiem co mam zrobic ze soba:/ Jestem szczuplutka ,niewysoka , wloski mam troszeczke za ramiona..a i mam zielone oczka . Pliiizzzz pomozcie
__________________
Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam, wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy
Lula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 16:42   #2
cosmopolitanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 99
GG do cosmopolitanka
Re: Impreza andrzejkowa- pomocy !

cóż..dla mnie najbardzije sprawdzonym i wielofunkcyjnym strojem są: jeansy biodrówki i jakiś gorsecik :Pnajlepiej czanry włosy zazwyczaj wyprostowane, a jeśli chodzi o makijaż to typowe "kocie oko" i usta pociągnięte mieniącym się błyszczykiem (ostatnio przekonał sie do glam shine z l'oreala, chociaż wcześniej dwa kolory wylądowały w kosmetyczce przyjaciółki :P )aa no i oczywiście jakies zpileczki beda do tego super pasować
cosmopolitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 17:43   #3
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Re: Impreza andrzejkowa- pomocy !

też jestem niewysoka,drobna,mam wlosy za ramiona i zielone oczy i zgadzam sie z przedmówczynią,jakies fajne dżinsy,najlepiej biodrówi,które odsłonią Twój zgrabny brzuszek,jakis fajny top naprawde fajnie wyglądają,a nie będziesz czuła się skrępowana nie zamieściłaś zdjęcia,więc trudno cokolwiek doradzic,może masz fotke?
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.