Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-07, 23:54   #1
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Exclamation

Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(


Czeee
Taki problem juz mnie meczy od jakiegoś pół roku. W maju rok temu farbłam sie na czarno a jestem z natury ciemna blondynka. Dopiero teraz żałuje tego co zrobiłam. Sama teraz nie wiem co zrobic zeby sie pozbyc tej "Cholerjen "czerni. Mam 13 cm odrosty wygląda to tak szpecąco jakbym nie znała fryzjera. A chcialabym coś zmienic. Napewno nie jakies pasemka ale jakiś nie wiem ciemny blond a i "pod spodem" i koncówki czarne. No wiecie cos w stylu balejażu. I teraz boje sie jak to wyjdzie. Najlepiej bym sie odrazu na jasną blondynka farbła bo mam ciemne brwi i by fajnie kontrastowało, no wiecie.
Ja jestem taka niezdecydowana że masakra
Ale moze któraś z was znajdzie chwilke czasu i odpisze....
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 13:51   #2
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

Ja się podpinam!! Jak z ciemnego brązu(farba) zrobić naturalny ciemny blond??? Bez refleksów rudych. Pomóżcie mi PROSZĘ!!!
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 15:21   #3
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

Cytat:
Napisane przez szaramysz
Ja się podpinam!! Jak z ciemnego brązu(farba) zrobić naturalny ciemny blond??? Bez refleksów rudych. Pomóżcie mi PROSZĘ!!!
Help!!
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 08:28   #4
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

up! czy ktoś nam pomoże??????
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 08:38   #5
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

dziewczyny w innym watku pisaly o jakichs szamponach , plynach... watek cos w stylu bylam czarna, czy zmylam czern- jakos tak
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 11:34   #6
kędzior
Raczkowanie
 
Avatar kędzior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 168
GG do kędzior
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

W drogeriach są środki tzw. "re-nature", które ponoc powodują powrót do naturalnego koloru włosów. Może to coś zmieni ale sama nie próbowałam. Słyszałam też, że u fryzjera można "zdjąć" farbę z włosków...Ja radzę wybrać sie do dobrego fryzjera, zrobić wywiad i na fotel! Powodzonka
Ja z kolei mam sprawę nieco inną ale tez nie mam pojecia co zrobić ze swoją miotłą. Na końcach, jakieś 5 cm mam pozostałosci trwałej. Wybieram się do fryzjera ale obawiam się, że po wycieniowaniu może zostać trochę tego loczków . Żeby to jakoś wygładało potrzebuję fryzurke z krótkich (nie chce też mieć za krótkich) włosów "wiatrem czesaną", bo mam włoski układające się, podatne- tak mi się wydaję. A co Wy myślicie?
pozdrawiam wiosennie
kędzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 13:11   #7
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

niedawno widziałam nową farbę L'oreala Preference Recital rozjaśniającą do włosów brązowych i czarnych naturalnych oraz tych farbowanych. Farba działa jak rozjaśniacz tyle, że rozjaśnia włosy do jaśniejszego brązu - są różne odcienie do wyboru, w zależności od aktualnego koloru włosów. Myślę, że można tym osiagnąć całkiem niezły efekt. producent zapewnia, że nie wyjdą pomarańczowe refleksy. Chyba warto spróbować, bo rozjaśniacza bym nie polecała.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-09, 13:46   #8
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

w środe ide do fryzjera. Farbowanie i ścięcie DODY. Co wykonac pierwsze??? i pójśc z wyprostowanymi włosami?????????
__________________
Mój cel: 59 kg

Edytowane przez MyLifeIsMusic
Czas edycji: 2006-04-09 o 15:37
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 13:46   #9
NiUśKa_
Rozeznanie
 
Avatar NiUśKa_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa/Słupsk
Wiadomości: 711
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

ja ta farba loreala rozjasnialam i rozjasnia-smiesznie to troche wyglada bo jak zmywalam farbe to ona wygladala jakbym zmywala czarny atrament(ehs, te skojarzenia) a po zmyciu brazowe wlosy... czulam sie, jakbym je "uwolnila od farby", hehe.

tyle, ze ja wczesniej mialam pasemka, ktore ta farba znowu uwidocznila, wiec ostrzegam-jak wczesniej, przed ciemna farba ktos mial pasemka to nie polecam
NiUśKa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 10:18   #10
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

Cytat:
Napisane przez NiUśKa_
ja ta farba loreala rozjasnialam i rozjasnia-smiesznie to troche wyglada bo jak zmywalam farbe to ona wygladala jakbym zmywala czarny atrament(ehs, te skojarzenia) a po zmyciu brazowe wlosy... czulam sie, jakbym je "uwolnila od farby", hehe.

tyle, ze ja wczesniej mialam pasemka, ktore ta farba znowu uwidocznila, wiec ostrzegam-jak wczesniej, przed ciemna farba ktos mial pasemka to nie polecam
jaki kolor miałaś przed rozjaśnianiem tą farbą????Jak się nazywa ta farbka i czy dostanę ją w drogerii????Pozdrawiam
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 12:41   #11
malazabcia11
Raczkowanie
 
Avatar malazabcia11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

Rzeczywiście bidulka z Ciebie. Ja proponuje dwie rzeczy:

1. Taka feria L'oreala do zrobienia tez pasemek w czerownym opakowaniu, nietsety nie pamietam dokładnej nazwy. Teraz jest tańsza prawie o 20 zł i dlatego się skusiłąm. Musze przyznać że kolor włosów i paseka sa przesliczne. Do zrobienia pasemek masz taką szczoteczke jak od maskary. Radze Tobie rozjaśniać włosy stopniowo, teraz mogłabyś sobie kupić jaśnijszy brąz.

2. Jeżeli boisz się zrobić pasemek a naparwde źle wygladasz to albo zostaje fryzjer albo dobra farba taka jak właśnie L;oreal albo safira.
malazabcia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 12:42   #12
malazabcia11
Raczkowanie
 
Avatar malazabcia11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

--------------------------------------------------------------------------------

w środe ide do fryzjera. Farbowanie i ścięcie DODY. Co wykonac pierwsze??? i pójśc z wyprostowanymi włosami?????????


sami ci wyprostują włoski...
malazabcia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 13:38   #13
isasi
Przyczajenie
 
Avatar isasi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

Jeej, ja właśnie mam ten sam problem. Wczoraj chciałam zafarbować włosy na ciemny brąz, zresztą nie po raz pierwszy, ale wyszedł CZARNY (po raz pierwszy ;p) I jestem kompletnie załamana, niewiem co mam robić. Najgorsze jest to, że sie tak w szkole nie moge pokazać.. Naprawdę, ta farba działa? Ile kosztuje mniej/więcej? (ta L'oreal preference recital)
isasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 20:46   #14
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

A laski nie wiem jeszcze czy moze wziasc swoją farbe albo cos podobne?? bo mi sie ten kolor strasznie podoba...czy moze fryzjerka bedzie go miała?????? tenn http://www.goldmax.pl/product_info.php?products _id=446
doradzcie cosik
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 08:42   #15
kędzior
Raczkowanie
 
Avatar kędzior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 168
GG do kędzior
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

fajni kici-avatarek
Tak, farbka jest w drogeriach, ja widziałam w Naturze i Rossmanie, poza tym w marketach.
pozdr
kędzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 11:32   #16
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
A laski nie wiem jeszcze czy moze wziasc swoją farbe albo cos podobne?? bo mi sie ten kolor strasznie podoba...czy moze fryzjerka bedzie go miała?????? tenn URL="http://www.goldmax.pl/product_info.php?products _id=446"
http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=446


doradzcie cosik
Do fryzjera z własną farbą chodzic?
W salonie będą mieli wybór profesjonalnych farb i kolorów i napewno razem z fryzjerem coś dobierzecie. Nie polecam Ci sama eksperymentowac bo możesz jeszcze bardziej pogorszyc stan swoich włosów. Powodzenia.
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 12:12   #17
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

Właśnie kupiłam popielaty kasztan z tych rozjaśniających L'oreal'a.
Wieczorem napiszę jaki efekt.Trzymajcie kciuki
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 12:57   #18
isasi
Przyczajenie
 
Avatar isasi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

Ja już z problemem sobie poradziłam. Byłam dzisiaj u fryzierki, króra odradzała mi rozjaśnianie, co by strasznie zniszczyło włosy. Zrobiła mi za to blond pasemka, na które nałożyła ciemniejszą farbę i kolorowe refleksy. Pozatym podcięła je i wyglądam ok, a włosy nie wydają się już takie czarne A za całą wizyta zapłaciłam 60 zł, pozdrawiam
isasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 13:13   #19
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

Cytat:
Napisane przez szaramysz
Właśnie kupiłam popielaty kasztan z tych rozjaśniających L'oreal'a.
Wieczorem napiszę jaki efekt.Trzymajcie kciuki

Obawiam sie, ze to nie o tę farbe chodzilo - to co kupilas to Feria, to co nadaje sie do farbowanych wlosow to Recital Preference. Jesli masz farbowane wlosy (na ciemny), Feria nie rozjasni go nawet o pol tonu. Z naturalnych wlosow tez robi sieczke - z brazu przygotuj sie na jasnorudy ognisty blond (sprawdzone na sobie ;] ) Przemysl sprawe..
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 15:13   #20
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

Cytat:
Napisane przez czarna.noc
Obawiam sie, ze to nie o tę farbe chodzilo - to co kupilas to Feria, to co nadaje sie do farbowanych wlosow to Recital Preference. Jesli masz farbowane wlosy (na ciemny), Feria nie rozjasni go nawet o pol tonu. Z naturalnych wlosow tez robi sieczke - z brazu przygotuj sie na jasnorudy ognisty blond (sprawdzone na sobie ;] ) Przemysl sprawe..
Kupiłam L'oreala recital preference ultrarozjaśnienie.
Chyba o to chodziło??
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 16:29   #21
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

A, mowisz o tych nowych farbach no, to mimo wszystko radze sprawdzic kolor na pasemku, ja uzywalam tych rozjasniajacych specjalnie do ciemnych wlosow i oba (feria i recital) wyszly mi jasnorude
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 21:57   #22
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

Cytat:
Napisane przez czarna.noc
A, mowisz o tych nowych farbach no, to mimo wszystko radze sprawdzic kolor na pasemku, ja uzywalam tych rozjasniajacych specjalnie do ciemnych wlosow i oba (feria i recital) wyszly mi jasnorude
He, za późno przeczytałam
Jestem ruda na 10cm i czarna na 30cm
słodki odrościk w kolorze machewkowym
No nic, kolega fryzjer obiecał uratować- po raz kolejny
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 22:13   #23
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

Ups, szkoda.. totrzymam kciuki zeby naprawa koloru sie udala
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 22:15   #24
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

wybieram sie do fryzjera w czwartek,. juz jestem z rana umówiona Poprostu nie wiem czy mam jej powiedziec zeby jak nie rozjaśni jednym rozjasniaczem tych moich kudłów to jeszcze raz i jeszcze raz rozjaśniała??
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 22:20   #25
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
wybieram sie do fryzjera w czwartek,. juz jestem z rana umówiona Poprostu nie wiem czy mam jej powiedziec zeby jak nie rozjaśni jednym rozjasniaczem tych moich kudłów to jeszcze raz i jeszcze raz rozjaśniała??
Nieee, no jeden raz wystarczy. Nawet jesli beda troche zbyt ciemne, to mozna powtorzyc rozjasnienie za jakis miesiac, ale wczesniej to niebardzo.. Moga sie powaznie zniszczyc.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 23:50   #26
karii86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: jasło
Wiadomości: 151
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

Cytat:
Napisane przez szaramysz
He, za późno przeczytałam
Jestem ruda na 10cm i czarna na 30cm
słodki odrościk w kolorze machewkowym
No nic, kolega fryzjer obiecał uratować- po raz kolejny


ech widze ,że nie tylko ja cierpie z powodu tej farby mam 2 cm blond odrosty ,7 cm bordo a reszta to moja czern ech coś sie farbowanie nie powiodło jutro farbuje się znowu tyle ,ze juz wyprobowana farba boje się tylko o stan moich włosów ,czy to farbowanie ich nie zniszczy? ,dziewczyny znacie jakies dobre odzywki do wlosów ,musze je jakos ratowac!
__________________
Ciuszki , buty firmówki .Listopad https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=569705
karii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 07:07   #27
kędzior
Raczkowanie
 
Avatar kędzior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 168
GG do kędzior
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

hej!
ja uzywam Fitokeratyne z Joanny i naprawde jest efekt, poza tym Garnier i FRuctis mają całkiem niezłe
pozdrufka
kędzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 09:45   #28
malazabcia11
Raczkowanie
 
Avatar malazabcia11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

Cytat:
Napisane przez karii86
ech widze ,że nie tylko ja cierpie z powodu tej farby mam 2 cm blond odrosty ,7 cm bordo a reszta to moja czern ech coś sie farbowanie nie powiodło jutro farbuje się znowu tyle ,ze juz wyprobowana farba boje się tylko o stan moich włosów ,czy to farbowanie ich nie zniszczy? ,dziewczyny znacie jakies dobre odzywki do wlosów ,musze je jakos ratowac!




Ja mam fioła na punkcie włosków i na swoich wypróbowałam juz prawie wszstkiego, ale musze ci powiedzeć że paraktycznia każda odzywka jest dobra o ile dopasujesz sobie do twojego rodzaju włosów czyli do czarnych blond czy rudych itd. Firma na dobra sprawę nie ma znaczenia. Na moich działa i Joanna za 5 zł i Loreal za 15 zł. Natomiast Timotei odpada.

Jeżeli chcesz je doprowadzić do dobrego stanu i dbać o nie cały czas to polecam dwie rzeczt.
1. To serum do wlosów Avonu kosztuje 14 zł. Po każdym myciu na mokre wkońcówki i moge ci zagwarantować że dwa razy wolniej niszczą się końcówki. A ja ciagle farbuje prostuję susze itd.
2. Druga rzecz z któej jestm bardzo zadowlona to taka maska-serum tez na mokre włosy pantin provi, tylko troszke droga więc moze byc proble.

Ale polecam głównie to serum z Avonu REWELACJA!!!!

Jedną rzecz mogę odradzić jedwab do włosó gliskur włosy są tłuste.
malazabcia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 12:19   #29
karii86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: jasło
Wiadomości: 151
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

Cytat:
Napisane przez malazabcia11
Ja mam fioła na punkcie włosków i na swoich wypróbowałam juz prawie wszstkiego, ale musze ci powiedzeć że paraktycznia każda odzywka jest dobra o ile dopasujesz sobie do twojego rodzaju włosów czyli do czarnych blond czy rudych itd. Firma na dobra sprawę nie ma znaczenia. Na moich działa i Joanna za 5 zł i Loreal za 15 zł. Natomiast Timotei odpada.

Jeżeli chcesz je doprowadzić do dobrego stanu i dbać o nie cały czas to polecam dwie rzeczt.
1. To serum do wlosów Avonu kosztuje 14 zł. Po każdym myciu na mokre wkońcówki i moge ci zagwarantować że dwa razy wolniej niszczą się końcówki. A ja ciagle farbuje prostuję susze itd.
2. Druga rzecz z któej jestm bardzo zadowlona to taka maska-serum tez na mokre włosy pantin provi, tylko troszke droga więc moze byc proble.

Ale polecam głównie to serum z Avonu REWELACJA!!!!

Jedną rzecz mogę odradzić jedwab do włosó gliskur włosy są tłuste.
Malazabcia dziekuje za odpowiedz dobrze ,że mi przypomniałas o tym serum ,stosowalam je kiedyś i faktycznie etekt był dobry zastanawiam się tez nad odzywka z Sunsilk ,boje się farbować je drugi raz zeby ich nie zniszczyć całkiem ale z drugiej strony w takim stanie to z domu nie wyjde
__________________
Ciuszki , buty firmówki .Listopad https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=569705
karii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 23:36   #30
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Jejku co mam z tymi włosami zrobić?? :(

Laski 3mac kciuki
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.