Cienie, palety cieni - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-20, 21:15   #1201
n0name
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 7
Dot.: prezent dla dzieczywyny - Paleta Sephora XXL.

Hm i co jak Monaco i Sunset jest niedostępny ? A Sleeka nie znajdę w jakiś drogeriach w warszawie?
n0name jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 21:33   #1202
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: prezent dla dzieczywyny - Paleta Sephora XXL.

z
Cytat:
Napisane przez n0name Pokaż wiadomość
Hm i co jak Monaco i Sunset jest niedostępny ? A Sleeka nie znajdę w jakiś drogeriach w warszawie?
To wez inne np. curacao i pqq. Popatrz na kolory i sam zdecyduj. Nie, tylko w UK. W Polandii tylko allegro i inne netowe drogerie.
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 14:27   #1203
kingowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Exclamation Jaka paleta do cieni najlepsza?

Witam, z góry przepraszam jeśli wątek sie powtórzyl, a jesli tak to prosze o linki do podobnych. Szukam palety do cieni, jak najwięcej kolorów. Ma ona sluzyc do wykonywania makijażu oczu na sesje foto więc potrzebne są kolory żywe. Podobają mi się kolorki z allegro ale cena 80 zl z przesylka nie przemawia do mnie. Wydaje mi się, że to będzie tandeta- matowe nie dające otrzymać koloru na oczach takich jak na palecie, kruszące się... chyba wiecie o co mi chodzi No więc czytałam sobie w internecie i np. paleta sephory kosztuje ok. 399 zł PODOBNO ale ten koszt juz jest dla mnie zabójczy :p Szukam czegoś co będzie dobre i z ograniczeniem do 150 zl (jak będzie coś tańszego i dobrego to nie pogardzę ) W sklepach kosmetycznych zaglądałam to widziałam taką paletkę firmy beauties factory i to kosztowało 60 zł ale cienie były matowe, żadnej żywej zieleni czy niebieskości a do tego wielkość tych cieni mnie zamurowała, były malutkie ,,kupeczki'' Nie jestem wizazystką ani nie mam kursów ale lubię wykonywać makijaze oczu, więc proszę o radę te panie, które mają swoje paletki i są z nich zadowolone
kingowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 20:21   #1204
Cornette
Raczkowanie
 
Avatar Cornette
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 259
Dot.: Jaka paleta do cieni najlepsza?

A słyszałaś o cieniach z firmy ELF - duża gama kolorów i dziewczyny je naprawde zachwalają
http://www.eyeslipsface.com/studio/s...shadow_palette

A ze swoich obserwacji powiem, że ja jestem najbardziej przekonana do cieni Ruby Rose, tanie a naprawde dobre, mi trzymają się na bazie bez poprawek od 8 rano do teraz a i zapewne jeszcze by się potrzymały ale niestety muszą zostać zmyte
__________________

Cornette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 20:23   #1205
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Jaka paleta do cieni najlepsza?

ja polecam Inglota, duzy wybór kolorów no i sama sobie komponujesz paletke
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 20:43   #1206
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jaka paleta do cieni najlepsza?

ja mam taki 'no-name' z allegro, 180 cieni, sygnowane jako Mario Luigi. niebieskości/zieleni/żółci/turkusów/czerwieni/pomarańczy żywych mnóstwo. Aż za dużo, bo z nich nie korzystam :P Ale z pigmentacją różnie - niektóre są wspaniałe, miękkie, kremowe, wilgotne, kolory niesamowite na powiece. A są też takie, że tylko rzucić o ścianę, kreda do drapania patykiem. Istna loteria, można zaryzykować, ale czy warto?
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 00:22   #1207
prralka
Raczkowanie
 
Avatar prralka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 114
Dot.: Jaka paleta do cieni najlepsza?

żywe, napigmentowane kolory i mała cena to chyba będą pojedyncze cienie MIYO, ja tam zawsze uważam, że lepiej mieć mniej, ale konkretnie wybrać , aby posłużył, co najwyżej wymieszać z innym. bo tak naprawdę po co Ci paleta 100 cieni, przecież takiej różnorodności kolorów tam nie znajdziesz, cena i ilość nie będą raczej adekwatne do jakości, dostaniesz 100 matów albo 100 shimmerów, nie doszukasz się tam żadnych duochromów czy ciekawych kolorów tylko np 10 odcieni zieleni, które możesz sama zbudować, kupując jeden trawiasty zielony i porządny żółty + czarny.

sama do sesji nie używam masakrycznie dużo kolorów, częściej mieszam by uzyskać dany efekt, takie wielkie palety naprawdę cudów nie zrobią.

ewentualnie porządne palety po 12-15 cieni np z Urban Decay, tam są i dzienne i kolorowe, ewentualnie kupić kilka sleeków
prralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 11:18   #1208
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Jaka paleta do cieni najlepsza?

Ja sama poszukuję fajnej paletki dla siebie. Wczoraj byłam w sephorze i kupiłam fajną paletę mamie przeceniona ze 199,99 zł na 89 zł. Więc jeżeli interesuje Cię sephora to warto zajrzeć, ponieważ są wyprzedaże. Wizażystka doradzała mi cienie z Inglota lub z MAC'a. Inglota kupisz raczej w każdym centrum handlowym. Jeżeli chodzi o MAC to kupisz go albo w Krakowie, z tego co się orientowałam jest bodajże w galerii krakowskiej, lub w Warszawie lub w Katowicach w szkole makijażu Agnieszki Brody www.biarbeauty.com

Jeżeli chodzi o beauty factory mam tą paletkę i cienie bardzo fajne
http://allegro.pl/paleta-cieni-120-kolorow-cienie-do-makijazu-1-i2020229981.html - dokładnie te co w linku
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 15:34   #1209
kingowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Thumbs down Dot.: Jaka paleta do cieni najlepsza?

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Ja sama poszukuję fajnej paletki dla siebie. Wczoraj byłam w sephorze i kupiłam fajną paletę mamie przeceniona ze 199,99 zł na 89 zł. Więc jeżeli interesuje Cię sephora to warto zajrzeć, ponieważ są wyprzedaże. Wizażystka doradzała mi cienie z Inglota lub z MAC'a. Inglota kupisz raczej w każdym centrum handlowym. Jeżeli chodzi o MAC to kupisz go albo w Krakowie, z tego co się orientowałam jest bodajże w galerii krakowskiej, lub w Warszawie lub w Katowicach w szkole makijażu Agnieszki Brody www.biarbeauty.com

Jeżeli chodzi o beauty factory mam tą paletkę i cienie bardzo fajne
http://allegro.pl/paleta-cieni-120-kolorow-cienie-do-makijazu-1-i2020229981.html - dokładnie te co w linku

Heh, dałam sie namówić i kupiłam na allegro za 170 zł z wysyłką kombajn SEPHORY :P O proszę http://allegro.pl/sephora-nowa-palet...039402116.html

Do tego musze kupić to: http://allegro.pl/sleek-i-divine-pal...020164230.html

tylko do drugiego nie jestem pewna, po prostu zapatrzyłam się w kolory
kingowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 22:58   #1210
Marik1a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: paleta anette collection

Kupiłam tą palete około 3 miesięcy temu nie wypróbowałam każdego koloru ale nie jest ona zachwycająca, jak dla mnie jest zbyt mało kolorów do makijazu dziennego. Odcienie fioletów i róży nie nadają sie jak dla mnie do uzytku ponieważ po roztarciu są blade. Podsumowując duża część kolorów jest bardzo słabo napigmentowana i niestety szczególnie te odcienie "dzienne". Osobiście nie kupiłabym ich ponownie!
Marik1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 14:04   #1211
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Do posiadaczek palety Manly 120!

Cytat:
Napisane przez Madziaska Pokaż wiadomość
Ja kupilam podrobke i niestety jestem tego pewna Ogladalam filmiki na yt, moje kolory sa zupelnie inne masakra ;/ sprzedam ta i kupie nowa z oryginalnej strony manly ;/
a na allegro zamówiłaś tą podróbkę?
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 15:35   #1212
kar93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Smile tanie a jednoczesnie dobre palety cieni !

no własnie poszukuję palete cieni tania a zarazem dobra
tak max do 70 zł, ale żeby tych cieni było dosyć sporo 50-150
widziałam sporo ich na allegro, szukałam i czytałam o nie różne opinie, jedne były negatywne drugie pozytywne. więc jestem zdezorintowana

POLECICIE MI JAKĄŚ?
kar93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 12:11   #1213
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: tanie a jednoczesnie dobre palety cieni !

Cytat:
Napisane przez kar93 Pokaż wiadomość
no własnie poszukuję palete cieni tania a zarazem dobra
tak max do 70 zł, ale żeby tych cieni było dosyć sporo 50-150
widziałam sporo ich na allegro, szukałam i czytałam o nie różne opinie, jedne były negatywne drugie pozytywne. więc jestem zdezorintowana

POLECICIE MI JAKĄŚ?
Ja na Twoim miejscu zainwestowałabym w magnetyczną paletę i zaczęła kolekcjonować cienie osobno. Bardzo lubię cienie Inglot. Wklad kosztuje 10 zł. Stosunek jakości do ceny jest naprawde korzystny. Duża palete z allegro (beauties factory) też posiadam, ale jakość jest wg mnie marna. Aczkolwiek do zabawy kolorami może być.
__________________
Aga walczy o idealną sylwetkę !
-> cel: 54 kg

moje recenzje -> https://wizaz.pl/kosmetyki/recenzent...ent=boangelina
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 12:35   #1214
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: tanie a jednoczesnie dobre palety cieni !

kar93 Te palety, o których piszesz z allegro, to cienie chińskiej produkcji. Ja osobiście, nie mam do takich zaufania...no ale to ja
Na Twoim miejscu, podobnie jak boangelina kupiłabym Inglota (wkład 10zł/szt. + paleta) lub ewentualnie (choć też chińskie) Sleek'a (ok.30zł/szt - 12 cieni) - jakość mimo kraju produkcji jest nieporównywalnie lepsza od tych wielkich ponad 100cieni i nie podrażniają wrażliwych oczu.
Chyba, że wolisz np. kupić kilka paletek np. po 4cienie, to Hean (High Definition) są niezłej jakości
__________________
DONE
is better
THAN
perfect



Edytowane przez anibiaa
Czas edycji: 2012-02-08 o 12:36
anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 15:39   #1215
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: tanie a jednoczesnie dobre palety cieni !

Również odradzam takie palety. Bałabym się ich Osobiście kupiłam sobie paletkę na 40 kwadretów w Inglocie i powoli zbieram. Ponoć palety Sleeka są całkiem ok. Mam też paletkę z H&M na 36 cieni, kosztowała 25 zł i nadal jest dostępna.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 15:47   #1216
agatat84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: tanie a jednoczesnie dobre palety cieni !

Podpisuję się pod tym. Palety z allegro ( duże, z małymi okrągłymi cieniami) porażka. Miałam z nimi styczność- żeby uzyskać kolor to nie wiem ile warstw trzeba by nałożyć, okropnie się osypują. Polecam również Inglot oraz SLEEK.
agatat84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 09:39   #1217
Kaja2253
Raczkowanie
 
Avatar Kaja2253
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wszechświat
Wiadomości: 31
paleta cieni!

witam !
planuje zakup palety cieni ( raczej duży zestaw, urozmaicone kolory ), i w związku z tym moje pytanie- jaką palete i z jakiej firmy mi polecicie? zależy mi by cienie były dobrej jakości , by dobrze utrzymywały się na powiecie..
aha, i jeszcze takie pytanko z ciekawości może któraś z Was zaryzykowała i kupiła palete na allegro? dobrej jakości są tam cienie? trafiłam na taką strone
http://allegro.pl/paleta-cieni-180-k...038603798.html moja koleżanka przymierzała się do kupienia właśnie tych i nie wiem czy kupiła je bo nie mam z nią kontaktu teraz, więc nie wiem;/ może któraś z Was kupowała, byłabym wdzięczna za radę i propozycję, pozdrawiam
Kaja2253 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 10:03   #1218
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: paleta cieni!

Kurcze, a użyłaś może wyszukiwarki
Wiesz, ile jest już tematów o paletach, od groma... wystarczy się wysilić odrobinkę
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 17:55   #1219
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: paleta cieni!

Wiem, że nie powinnam odpowiadać na milionowy temat z tej samej serii, przepraszam.

Nie lepiej kupić coś znanego o dobrej jakości, a nie paletę marki nieznanej za ponad stówę? Można skomponować Inglota czy Mac, ja ze swojej strony polecam Sleeka. Paletki za ok. 30 zł od sztuki, znana sprawa na Wizażu, można za tę cenę kupić 4 i mieć bogatą bazę kolorów.
Zresztą mamy przecież KWC i wyszukiwarkę.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 19:01   #1220
Kaja2253
Raczkowanie
 
Avatar Kaja2253
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wszechświat
Wiadomości: 31
Dot.: paleta cieni!

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość

ja ze swojej strony polecam Sleeka. Paletki za ok. 30 zł od sztuki, znana sprawa na Wizażu, można za tę cenę kupić 4 i mieć bogatą bazę kolorów.
Zresztą mamy przecież KWC i wyszukiwarkę.
tak wiem, że powinnam użyć wyszukiwarki , wiem ...
czyli polecasz cienie z Sleeka? kiedyś jedna koleżanka mi je polecała ale sama nie wiedziałam czy są dobre, czy nie... są dobrej jakości według Ciebie? długo się utrzymują? z góry dziękuje za odpowiedź
Kaja2253 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 21:12   #1221
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: paleta cieni!

Cytat:
Napisane przez Kaja2253 Pokaż wiadomość
tak wiem, że powinnam użyć wyszukiwarki , wiem ...
czyli polecasz cienie z Sleeka? kiedyś jedna koleżanka mi je polecała ale sama nie wiedziałam czy są dobre, czy nie... są dobrej jakości według Ciebie? długo się utrzymują? z góry dziękuje za odpowiedź
Nie mam dużego doświadczenia z cieniami, ale jak dla mnie Sleek jest rewelacyjny. W połączeniu z dobrą bazą (używam takiej z Hean, też poleconej z Wizażu) trzymają mi się cały dzień, przykładowo dziś pomalowałam oczy o 7, zmyłam przed chwilką nienaruszone. Nie spływają też z deszczem. I jest mnóstwo kolorów, chociaż większość tych bardziej jaskrawych wychodzi w edycjach limitowanych.
Ja mam Oh So Special, Monaco i Bad Girl i to nawet za dużo o tę ostatnią, jak się okazało. Ale jakbym chciała mieć przekrój kolorystyczny jak na tej dużej palecie, poszukałabym też Curacao i może Original czy Storm (chociaż Original, Storm i Oh So Special to jak dla mnie praktycznie to samo, dużo delikatnych kolorów). Ubóstwiam Monaco, nie wyglądam po niej jak papuga (a uwielbiam turkusy i zieleń z niej), ale jest kolorowo na powiekach.
Miałam też Sunset, ale większość kolorów jest w niej praktycznie taka sama jak dla mnie.

Strona Sleeka, starsze edycje na Allegro i eBayu (głównie UK, bo to stąd firma).
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 22:57   #1222
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: paleta cieni!

Ja na sleeku się trochę zawiodłam... Zachęcona pochwałami na wizażu kupiłam 5 palet i... kolory są bardzo ładne, trzymają się na oku aż do demakijażu, jednak niektóre nie są tak mocno napigmentowane jak oczekiwałam i nakłada się je średnio, a aplikatory do nich dołączone można od razu wyrzucić;P Z Inglotem zdecydowanie przegrywają. W skali 0:10 daje im 6.
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 23:45   #1223
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: paleta cieni!

Cytat:
Napisane przez Dizzzy87 Pokaż wiadomość
Ja na sleeku się trochę zawiodłam... Zachęcona pochwałami na wizażu kupiłam 5 palet i... kolory są bardzo ładne, trzymają się na oku aż do demakijażu, jednak niektóre nie są tak mocno napigmentowane jak oczekiwałam i nakłada się je średnio, a aplikatory do nich dołączone można od razu wyrzucić;P Z Inglotem zdecydowanie przegrywają. W skali 0:10 daje im 6.
Mnie na razie nie stać na Inglota, więc szukam czegoś dobrego z niższej półki cenowej. I za matowymi cieniami nie przepadam, faktycznie są słabe, ale za to metaliczne biją je na głowę.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 00:02   #1224
sniezka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: paleta cieni!

A ja polecam z sephory. Kosztuje ona ok. 50/60 zl a jest naprawde super. Okolo 20 odcieni, roznorodne, perlowe, matowe itp. itd. Naprawde jest w czym wybierac. Cienie sa trwale, maja sliczne, poreczne opakowanie - wszedzie bedziesz mogla je ze soba zabrac. Ja naprawde je lubie, moje kolezanki tez uzywaja tych cieni i sa rownie zadowolone.
sniezka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 07:32   #1225
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: paleta cieni!

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Mnie na razie nie stać na Inglota, więc szukam czegoś dobrego z niższej półki cenowej. I za matowymi cieniami nie przepadam, faktycznie są słabe, ale za to metaliczne biją je na głowę.
Hmmm w sumie masz racje, to matowe sleeki są średnie, metaliczne o niebo lepsze:P
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 08:59   #1226
Kaja2253
Raczkowanie
 
Avatar Kaja2253
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wszechświat
Wiadomości: 31
Dot.: paleta cieni!

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Nie mam dużego doświadczenia z cieniami, ale jak dla mnie Sleek jest rewelacyjny. W połączeniu z dobrą bazą (używam takiej z Hean, też poleconej z Wizażu) trzymają mi się cały dzień, przykładowo dziś pomalowałam oczy o 7, zmyłam przed chwilką nienaruszone. Nie spływają też z deszczem. I jest mnóstwo kolorów, chociaż większość tych bardziej jaskrawych wychodzi w edycjach limitowanych.
Ja mam Oh So Special, Monaco i Bad Girl i to nawet za dużo o tę ostatnią, jak się okazało. Ale jakbym chciała mieć przekrój kolorystyczny jak na tej dużej palecie, poszukałabym też Curacao i może Original czy Storm (chociaż Original, Storm i Oh So Special to jak dla mnie praktycznie to samo, dużo delikatnych kolorów). Ubóstwiam Monaco, nie wyglądam po niej jak papuga (a uwielbiam turkusy i zieleń z niej), ale jest kolorowo na powiekach.
Miałam też Sunset, ale większość kolorów jest w niej praktycznie taka sama jak dla mnie.

Strona Sleeka, starsze edycje na Allegro i eBayu (głównie UK, bo to stąd firma).
Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź ja także potrzebuje cieni niezbyt drogich jak na razie a dobrych ( musze mieć na czym ćwiczyć w domu po zajęciach z kosmetologi na studiach ) . Myślę nad kupnem Inglota ale jak na razie może zdecyduję sięi kupię jedną paletkę z Sleeka na próbę, może mi przypadną do gustu czytałam wiele recenzji że są dobre, utrzymują się na powiece długi czas, więc chyba zakupię na próbę
Kaja2253 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 14:57   #1227
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: paleta cieni!

Cytat:
Napisane przez sniezka1 Pokaż wiadomość
A ja polecam z sephory. Kosztuje ona ok. 50/60 zl a jest naprawde super. Okolo 20 odcieni, roznorodne, perlowe, matowe itp. itd. Naprawde jest w czym wybierac. Cienie sa trwale, maja sliczne, poreczne opakowanie - wszedzie bedziesz mogla je ze soba zabrac. Ja naprawde je lubie, moje kolezanki tez uzywaja tych cieni i sa rownie zadowolone.
mam paletę sephory - i jest to zdecydowanie najgorzej napigmentowana paleta jaką miałam. Kolory są dobrane do niej pięknie - ale co z tego, skoro są jakościowo totalnie bezwartościowe i zupełnie nietrwałe nawet na najlepszych bazach. Bardzo cieszę się, że paletkę tę dostałam w prezencie, bo inaczej plułabym sobie w brodę, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. Z całej palety do jakiegokolwiek użytku nadają się może 2-3 kolory cieni. Całkiem miłe są błyszczyki, ale chyba nie o to chodzi.
To już naprawdę lepiej kupić metaliczne/perłowe sleeki, albo inglota (to i to będzie się osypywać, ale pigmentacja i trwałość są nieporównywalnie lepsze). A przy wzroście doświadczenia i funduszy inwestować w make up atelier.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 19:12   #1228
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: paleta cieni!

Cytat:
Napisane przez Kaja2253 Pokaż wiadomość
Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź ja także potrzebuje cieni niezbyt drogich jak na razie a dobrych ( musze mieć na czym ćwiczyć w domu po zajęciach z kosmetologi na studiach ) . Myślę nad kupnem Inglota ale jak na razie może zdecyduję sięi kupię jedną paletkę z Sleeka na próbę, może mi przypadną do gustu czytałam wiele recenzji że są dobre, utrzymują się na powiece długi czas, więc chyba zakupię na próbę
Nie ma sprawy Moim zdaniem naprawdę warto chociaż spróbować.
Swoją drogą, Sleek powinien mi płacić, polecam go wszystkim znajomym
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 10:50   #1229
Kaja2253
Raczkowanie
 
Avatar Kaja2253
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wszechświat
Wiadomości: 31
Dot.: paleta cieni!

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy Moim zdaniem naprawdę warto chociaż spróbować.
Swoją drogą, Sleek powinien mi płacić, polecam go wszystkim znajomym
dokładnie , na próbę kupię jedną paletkę i zobaczę czy wpadnie mi w gust muszę porozglądać się za paletką z Inglota dla zorientowania się w cenach, bo jednak z Inglota najbardziej mi odpowiadają ( z tego co zauważyłam na zajęciach na uczelni ) . Ale mam nadzieję, że Sleeka też będę mogła niedługo polecać znajomym heh
Kaja2253 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 19:29   #1230
miia1520
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Red face Paleta cieni Mario Luigi 120 kolorów

Hej Czy któraś z was miała może styczność z tą paletą? Polecicie, czy może trzymać się od tego z daleka?
chodzi mi o te cienie:

http://allegro.pl/profesjonalna-pale...147878081.html
miia1520 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-12 10:45:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.