Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-05, 18:29   #781
Cobaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 34
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Maska p&r to zdecydowanie ich najlepszy produkt w moim odczuciu.
Myślę,że ona nie nadaję się na szybcika.Trzeba z nią posiedzieć.
Jak lubisz szybkie maski to może organique anti-age?jest rewelacyjna i jej zapachMnóstwo dziewczyn od nas ją ma i wszystkie z niej zadowolone.
Za tą Organique to ja w dwóch miastach polowałam i ciągle jej nie mieli albo przyszły dwie sztuki i już sprzedali.
Nawet pani mi dała numer prywatny komórki, żebym zadzwoniła jak znów będę miała plany zawitać w okolicy sklepu, to jeśli akurat będzie to mi odłoży. Nie po drodze mi do ich sklepu, ale mam nadzieję dorwać kiedyś tą maskę
Cobaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:34   #782
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Cobaya Pokaż wiadomość
Za tą Organique to ja w dwóch miastach polowałam i ciągle jej nie mieli albo przyszły dwie sztuki i już sprzedali.
Nawet pani mi dała numer prywatny komórki, żebym zadzwoniła jak znów będę miała plany zawitać w okolicy sklepu, to jeśli akurat będzie to mi odłoży. Nie po drodze mi do ich sklepu, ale mam nadzieję dorwać kiedyś tą maskę
U mnie w końcu otworzyli sklep organique i mam zamiar przed świętami ją kupić.Tyle tylko,że trzeba patrzeć na datę produkcji,bo w ciągu roku od daty prod.trzeba ją zużyć.Trochę się boję,że zostanie mi za mało czasu na zużycie jej,bo ona jest mega,megaaaa wydajna.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:35   #783
Cobaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 34
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
U mnie w końcu otworzyli sklep organique i mam zamiar przed świętami ją kupić.Tyle tylko,że trzeba patrzeć na datę produkcji,bo w ciągu roku od daty prod.trzeba ją zużyć.Trochę się boję,że zostanie mi za mało czasu na zużycie jej,bo ona jest mega,megaaaa wydajna.
Dobrze wiedzieć Dzięki, bo nie wiem czy bym na to zwróciła uwagę.
Cobaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:37   #784
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Po mieszance vatika+sesa mam tak cudowne włosy,że non stop je macamPrzez to boję się hennować włosy,żeby efektu nie spierniczyć

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Cobaya Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć Dzięki, bo nie wiem czy bym na to zwróciła uwagę.
Ja też bym nie wiedziała gdyby tutaj któraś z dziewczyn tego nie napisałaale szukaj jej szukaj,bo naprawdę warto
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:39   #785
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wiecie co?
Pisałam wam,że po 30 listopada ten krem z kawą pod oczy podrożał o 1 zł.Teraz znowu jest droższy:z 24 zł.podskoczył na 26,50 i jego większa wersja podskoczyła z 49zł na 54zł
Ja też zauważyłam jego większą cenę po akcji DDD, a teraz znów? Kurczę...

Anakazar, powiedz mi proszę kiedy używasz tego kremu - dwa razy dziennie, czy raz? Jak na razie jestem zadowolona z jego szybkiego wchłaniania się i przyjemności aplikacji, ale o działaniu na razie nie wypowiem się.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:46   #786
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja też zauważyłam jego większą cenę po akcji DDD, a teraz znów? Kurczę...

Anakazar, powiedz mi proszę kiedy używasz tego kremu - dwa razy dziennie, czy raz? Jak na razie jestem zadowolona z jego szybkiego wchłaniania się i przyjemności aplikacji, ale o działaniu na razie nie wypowiem się.
Używam musowo na noc,a w dzień zazwyczaj na twarz ląduje krem hauschki albo african earth i je nakładam również pod oczy.Jeśli na dzień idzie sanoflore orzezwiający to wtedy pod oczy osobno ten kofeinowy.
Ja też o działaniu się nie wypowiem,ale ma z czym walczyć-piękne fiolety i widoczne żyłki pod oczami

A Ty Natka używasz rano i wieczorem?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:23   #787
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

A teraz zdobycze DDD
1 zdjęcie - zakupy w zdrowych-kosmetykach:
- korektor punktowy alva
- dezodorant alva kokos i cytrynka - zapach bardzo mi sie podoba
- maseczki nawilżające: safea mini, alva, logona
a te cuda pozostałe to próbeczki dodane do zamówinia nie ma tylko na zdjęciu 2 próbek podkładów kuomaye, bo one sa w strunach i dodatkowo juz częściowo zuzyte

2 zdjęcie - zakupy w zdrowychkosmetykach: szampon khadi i dostałam do niego próbke kremu do rak lavery

Po całym dniu z podkładem kuomaye jestem nim zachwycona!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 036.jpg (168,8 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 037.jpg (109,7 KB, 38 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 19:32   #788
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Anula fajne zakupki i bardzo kusisz tym podkładem Jest on mocno kryjący?Ja o ile pamiętam czekam już tylko na część kosmetyków dla mojego synka (topfer) i chemię do domu. Długo już czekam Za to przyszły moje oleje z EcoSpa (ekologiczny kokosowy i migdałowy )

A dla oczekujących na śnieg, chyba dobra nowina - mnie jakieś dwie godz. temu zasypało, a mam jeszcze letnie opony (wstyd), ale dojechałam
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2011-12-05 o 19:34
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:34   #789
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Anula super łupy
A to moje zdobycze z Lawendowej Farmy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP3561.jpg (48,1 KB, 43 załadowań)
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:36   #790
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Używam musowo na noc,a w dzień zazwyczaj na twarz ląduje krem hauschki albo african earth i je nakładam również pod oczy.Jeśli na dzień idzie sanoflore orzezwiający to wtedy pod oczy osobno ten kofeinowy.
Ja też o działaniu się nie wypowiem,ale ma z czym walczyć-piękne fiolety i widoczne żyłki pod oczami

A Ty Natka używasz rano i wieczorem?
Tymczasem używam i rano, i wieczorem , na zmianę z kremami pod oczy mniej naturalnymi, których resztki mi pozostały do wykończenia. Nie mam dużych cieni, raczej zasinienia lekkie z powodu siedzenia po nocy, czyli trybu życia oraz przez kilkunastogodzinną pracę przed komputerem. Jak na razie nie zauważyłam cudownego uzdrowienia okolic oczu, ale krem przyjemny. Tym bardziej się ciesze, bo ostatnio trafiałam na same niewypały.

A Hauschka krem jak Ci się sprawuje, warto kupić? Kreska malutka mi się zrobiła pod oczami, chyba czas na walkę przeciwzmarszczkową
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2011-12-05 o 19:36 Powód: błąd
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:40   #791
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Anula super łupy
A to moje zdobycze z Lawendowej Farmy.
Lawendowa Farma to moje niedawne odkrycie i wielka miłość
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 19:52   #792
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

anulka, grażynka cudne łupy
Ja uwielbiam patrzeć na te mydełka z LF...tak słodko wyglądają że aż żal ich używać

anakazar a może mogłabym wziąść z Tobą maskę na pół?
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:55   #793
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz zdobycze DDD
1 zdjęcie - zakupy w zdrowych-kosmetykach:
- korektor punktowy alva
- dezodorant alva kokos i cytrynka - zapach bardzo mi sie podoba
- maseczki nawilżające: safea mini, alva, logona
a te cuda pozostałe to próbeczki dodane do zamówinia nie ma tylko na zdjęciu 2 próbek podkładów kuomaye, bo one sa w strunach i dodatkowo juz częściowo zuzyte

2 zdjęcie - zakupy w zdrowychkosmetykach: szampon khadi i dostałam do niego próbke kremu do rak lavery

Po całym dniu z podkładem kuomaye jestem nim zachwycona!!!!!
za zakupy
Jutro zrobię sobie test z logony i jak mi nie podejdzie to chyba kupię kuomaye.Tylko tam do wyboru aż 2 kolory,nie?Maz ten ciemniejszy pewnie?
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Anula super łupy
A to moje zdobycze z Lawendowej Farmy.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Tymczasem używam i rano, i wieczorem , na zmianę z kremami pod oczy mniej naturalnymi, których resztki mi pozostały do wykończenia. Nie mam dużych cieni, raczej zasinienia lekkie z powodu siedzenia po nocy, czyli trybu życia oraz przez kilkunastogodzinną pracę przed komputerem. Jak na razie nie zauważyłam cudownego uzdrowienia okolic oczu, ale krem przyjemny. Tym bardziej się ciesze, bo ostatnio trafiałam na same niewypały.

A Hauschka krem jak Ci się sprawuje, warto kupić? Kreska malutka mi się zrobiła pod oczami, chyba czas na walkę przeciwzmarszczkową
Ja cienie mam po mamusi,moje biedne siostry też je dostały w prezencie.Fajnie by było gdyby choć ciut mi pomógł.

Fajny ten Hauschkowy krem na takie zimniejsze dni.Wiosna-lato byłby dla mnie za ciężkiChcesz go na zmarszczki?bo on to raczej na nie zadziałaOn to taki odżywczy nawilżacz moim zdaniem.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
anulka, grażynka cudne łupy
Ja uwielbiam patrzeć na te mydełka z LF...tak słodko wyglądają że aż żal ich używać

anakazar a może mogłabym wziąść z Tobą maskę na pół?
JasneTylko poczekasz do 18 grudnia?bo wtedy lecę na Szczecin po większe zakupyTo zostawie sobie opakowanie po masce p&r i wyślę Ci w orginalnym opakowaniu.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:56   #794
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


JasneTylko poczekasz do 18 grudnia?bo wtedy lecę na Szczecin po większe zakupyTo zostawie sobie opakowanie po masce p&r i wyślę Ci w orginalnym opakowaniu.
Pewnie że poczekam nie śpieszy mi się bo mam co używać jak na razie
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:59   #795
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Patrząc na problem z tym sklepem, to tak wpadło mi do głowy że moglibyśmy sobie zrobić listę sklepów internetowych i oceniać, wszystko w jednym miejscu.
Ja dostałam już dzisiaj przesyłkę z matique. Chociaż zamówienie malutkie, to próbki były.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 20:02   #796
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

anakazar kup kup kuomaye jak Tobie podpasuje to i ja się skuszę tylko boję się że ten jaśniejszy odcień może być dla mnie za ciemny

anulka a czy kuomaye pobił u Ciebie lauressa?
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 20:15   #797
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Niedobre, kusicie tą maską z organique a akurat mam dostęp stacjonarny do stoiska tej firmy

Jutro jadę do Krakowa i odbiorę moje cuda! (w tym paczkę ze zrób sobie krem, którą panie na poczcie musiały przepakować, bo sie w niej coś wylało ).

Śliczne zakupy dziewczyny
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 20:19   #798
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Anula fajne zakupki i bardzo kusisz tym podkładem Jest on mocno kryjący?Ja o ile pamiętam czekam już tylko na część kosmetyków dla mojego synka (topfer) i chemię do domu. Długo już czekam Za to przyszły moje oleje z EcoSpa (ekologiczny kokosowy i migdałowy )

A dla oczekujących na śnieg, chyba dobra nowina - mnie jakieś dwie godz. temu zasypało, a mam jeszcze letnie opony (wstyd), ale dojechałam
Kusze, bo to pierwszy podkład naturalny, który zachowuje sie jak podkład a nie krm tonujący naprawdę fajnie kryje, ładnie sie rozprowadza, nie zniknął mi z twarzy i utrzymał naprawdę dobre krycie przez cały dzień. Nawet sie po nim nie świecę bardzo.
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Anula super łupy
A to moje zdobycze z Lawendowej Farmy.
ło matko!!!!! Alez to pięknie wyglada
Ja chce moje LF!!! Ja chce moje LF!!!!
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Patrząc na problem z tym sklepem, to tak wpadło mi do głowy że moglibyśmy sobie zrobić listę sklepów internetowych i oceniać, wszystko w jednym miejscu.
Ja dostałam już dzisiaj przesyłkę z matique. Chociaż zamówienie malutkie, to próbki były.
A wiesz, że tez o tym myslalam - taki ranking sklepów kazda mogłaby wpisywac tam sklepy, w ktorych robiła zakupy i opisywac swoje wrażenia..... Tylko nie wiedziałam jakbu to technicznie rozwiązac, bo generalnie jak ktoś chce plotkowac o sklepie to zakłada watek o tym konkretnym.... A jak by to mogło wyglądać, jakbysmy chciały zebrać w jednym watku info o różnych sklepach

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
anakazar kup kup kuomaye jak Tobie podpasuje to i ja się skuszę tylko boję się że ten jaśniejszy odcień może być dla mnie za ciemny

anulka a czy kuomaye pobił u Ciebie lauressa?
Dziewczynki ja mam oba kolory kuomaye. I ten jasniejszy jest dla mnie troszke za ciemny... Magi dla Ciebie to kolor moim zdaniem odpada, mając na uwadze kolory jakie wzięłąś z lauressa....Ja z lauressa mam soft i pure gold i kuomaye light beige jest chyba mniej wiecej na poziomie pure gold jesli chodzi o "ciemność".
Anakazar Tobie ten jasniejszy mógłby przypasowac jest według mnie troszkę ciemniejszy od 2 lavery, ale niewiele (przynajmniej mam takie wrazenie, bo obecnie nie dysponuję 2 lavery, żebym mogła porównać).
Sprawdze jeszcze te próbki logony i dam znac, o których mam lepsze zdanie. Ale napewno najpierw musze zużyć próbki kuomaye, bo w tych strunach one bardzo szybko wysychają.
Magi chyba nie jestem w stanie porównac lauressa i kuomaye - powiem tak: lauress na razie najlepszy dla mnie z prochów, kuomaye na razie najlepszy z płynnych to zalezy od dnia, raz wole płynny, raz prochy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 20:31   #799
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja mam oba kolory kuomaye. I ten jasniejszy jest dla mnie troszke za ciemny... Magi dla Ciebie to kolor moim zdaniem odpada, mając na uwadze kolory jakie wzięłąś z lauressa....Ja z lauressa mam soft i pure gold i kuomaye light beige jest chyba mniej wiecej na poziomie pure gold jesli chodzi o "ciemność".
Anakazar Tobie ten jasniejszy mógłby przypasowac jest według mnie troszkę ciemniejszy od 2 lavery, ale niewiele (przynajmniej mam takie wrazenie, bo obecnie nie dysponuję 2 lavery, żebym mogła porównać).
Sprawdze jeszcze te próbki logony i dam znac, o których mam lepsze zdanie. Ale napewno najpierw musze zużyć próbki kuomaye, bo w tych strunach one bardzo szybko wysychają.
Magi chyba nie jestem w stanie porównac lauressa i kuomaye - powiem tak: lauress na razie najlepszy dla mnie z prochów, kuomaye na razie najlepszy z płynnych to zalezy od dnia, raz wole płynny, raz prochy

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź w takim razie przynajmniej mnie kusić nie będzie

Myślę że pomysł z rankingiem i oceną sklepów jest super

zetuzetia to na co czekasz jeszcze?? Marsz po maskę
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 20:35   #800
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dobrze, wybaczcie mi. Nie mam aż takiej wiedzy na temat składów jak wy. Spojrzałam na tę odżywkę, sprawdziłam podejrzane składniki i wydało mi się, że w tym wątku się nie nadają. Jeśli uważacie inaczej to zwracam honor
A ja dziś wzięłam z ciekawości mojego Yesa marchewkowego i ma Dimethicone w składzie i troszkę mnie to wkurzyło bo pomidorek nie miał tego dziadostwa

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja sie bardzo boje gazu. Wcale Ci się nie dziwię....
Może jednak bezpieczniej przeczyścić?
Kakulinka - zielony krem MF bardzo ładnie pachnie. Może Twój się zepsuł .
Już zadzwoniłam do Pana od piecyka i w piątek będzie mi czyścił rurę
a odnośnie MF to mnie zmartwiłaś bo mój nie pachnie a lekko trąci zjełczałym tłuszczem. Kupiłam go 3 tygodnie temu więc u mnie się raczej nie zepsuł, ale obawiam się ze w Sephorze nie koniecznie był odpowiednio przechowywany - na gorącej szklanej podświetlonej półeczce. Ciekawe czy jak bym znalazła gdzieś paragon to czy kosmetyki można reklamować?
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 20:41   #801
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

To i ja wkleję moje ostatnie zdobycze. Jeszcze na jedną rzecz tylko czekam

Od lewej:

- Amla do włosów
- olejek do włosów Bhringraj
- kwas fitowy ( jeszcze nie wiem co z nim zrobię, bo dostałam gratis z wymiany)
- Henna Cassia
- Silk Naturals serum do twarzy Aloe Vera & Green Tea (też z wymiany)
- Eubiona szampon odbudowujący z henną i aloe verą
- Eubiona odżywka do każdego rodzaju włosów
- jeszcze tam w próbkach są 3 struny podkładów ze Sweetscents

Reszta to próbki, łącznie z tym mydełkiem. Większość próbek jest ze sklepu zdrowekosmetyki.com.pl

Przepraszam za takie pstrokate tło, ale na łóżku mam najwidniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3534.jpg (121,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3536.jpg (167,5 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3535.jpg (101,2 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez Klolcia
Czas edycji: 2011-12-05 o 20:44
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 20:52   #802
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Eubiona Ja na moją muszę poczekać jeszcze około trzech tygodni (matique czeka na dostawę)
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 20:59   #803
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ja swoje zakupy wkleje zbiorowo jak przyjdzie zamówienie z LF. Powinno przyjść jutro :P

Ankazar, nie mam pojęcia co można dodać do henny aby kolor się dłużej trzymał. Moja czerwona trzyma się bez wspomagaczy więc nie przywiązywałam do tego wagi, jak ktoś pisał o dodatkach.

Magnesita, szalona kobieto, dostałam od Ciebie paczuchę. Piękne prochy. Aż mnie korci aby coś wypróbować. Ale niestety muszę się powstrzymać bo mnie tusz uczulił i nic na twarz nie kładę a włoski ma umyte wczoraj wieczorem, więc ewentualnie jutro coś wykorzystam. A jak to wszystko pięknie pachnie Szczególnie ta nutka sandałowa... Mikołaj był u mnie wcześniej
A teraz napisz jak mogę Ci się odwdzięczyć

Moje zakupy z zdrowekosmetyki przyszły bez problemów. No prawie... Wybrałam formę przesyłki kuriera a dostałam pocztą. Ale przysłali mi maila, że tak zrobili. W sumie kosmetyki pocztą przyszły w tym samym czasie jakby wysłali je kurierem, więc się nie czepiam.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 21:01   #804
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Magnesita, polecam się myslę, że dla Ciebie proszki lepsze, bo wsrod płynnych trudno takie jasne odcienie znaleźć.....

Kakulinka spróbuj sie przejść do sephory u Ciebie napewno nie zdążył sie zepsuć, więc musiała to byc wina złego przechowywania. A jak bedziesz w sepho to powąchaj sobie tester tego kremu - dla mnie to jest naprawde bardzo ładny zapach, nie podjeżdża smalcem
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 21:01   #805
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
w każdym cynamonie? bo ja uwielbiam i dodaje do różnym rzeczy
były robione badania przez świat konsumenta jakiś czas temu i w wielu cynamonach na polskim rynku były przekroczone dopuszczalne poziomy, wtedy było o tym głośno, teraz chyba jakoś przycichło

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Nie wiem czy się śmiać czy płakać wiecie co mi babka odpisała- że oni zazwyczaj wysyłają ten zamiast tamtego bo ten ma lepszy skład a tamten jest z parabenami i będą ten z bhringraj wycofywać....
cóż za troska o klienta...

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, dzisiaj mam kiepski dzień.
Powinnam wczoraj, ewentualnie dzisiaj dostać okres i nie ma. Jestem już strzępkiem nerwów.
więcej martwienia się niż to warte, myślę, że to fałszywy alarm, bo pewnie nie masz w ogóle podstaw żeby się martwić (w znaczeniu jesteś uświadomiona o zabezpieczaniu się?)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz zdobycze DDD
1 zdjęcie - zakupy w zdrowych-kosmetykach:
- korektor punktowy alva
- dezodorant alva kokos i cytrynka - zapach bardzo mi sie podoba
- maseczki nawilżające: safea mini, alva, logona
a te cuda pozostałe to próbeczki dodane do zamówinia nie ma tylko na zdjęciu 2 próbek podkładów kuomaye, bo one sa w strunach i dodatkowo juz częściowo zuzyte

2 zdjęcie - zakupy w zdrowychkosmetykach: szampon khadi i dostałam do niego próbke kremu do rak lavery

Po całym dniu z podkładem kuomaye jestem nim zachwycona!!!!!
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Anula super łupy
A to moje zdobycze z Lawendowej Farmy.
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
To i ja wkleję moje ostatnie zdobycze. Jeszcze na jedną rzecz tylko czekam

Od lewej:

- Amla do włosów
- olejek do włosów Bhringraj
- kwas fitowy ( jeszcze nie wiem co z nim zrobię, bo dostałam gratis z wymiany)
- Henna Cassia
- Silk Naturals serum do twarzy Aloe Vera & Green Tea (też z wymiany)
- Eubiona szampon odbudowujący z henną i aloe verą
- Eubiona odżywka do każdego rodzaju włosów
- jeszcze tam w próbkach są 3 struny podkładów ze Sweetscents

Reszta to próbki, łącznie z tym mydełkiem. Większość próbek jest ze sklepu zdrowekosmetyki.com.pl

Przepraszam za takie pstrokate tło, ale na łóżku mam najwidniej
wow, jakie zakupki macie piękne
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 21:05   #806
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Eubiona Ja na moją muszę poczekać jeszcze około trzech tygodni (matique czeka na dostawę)
Oj, ale Ci się trafiło. A co zamówiłaś w końcu ?

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Anula super łupy
A to moje zdobycze z Lawendowej Farmy.
Wszystkie zakupy z LF cudnie wyglądają Gratuluję!

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz zdobycze DDD
1 zdjęcie - zakupy w zdrowych-kosmetykach:
- korektor punktowy alva
- dezodorant alva kokos i cytrynka - zapach bardzo mi sie podoba
- maseczki nawilżające: safea mini, alva, logona
a te cuda pozostałe to próbeczki dodane do zamówinia nie ma tylko na zdjęciu 2 próbek podkładów kuomaye, bo one sa w strunach i dodatkowo juz częściowo zuzyte

2 zdjęcie - zakupy w zdrowychkosmetykach: szampon khadi i dostałam do niego próbke kremu do rak lavery

Po całym dniu z podkładem kuomaye jestem nim zachwycona!!!!!
Piękne zakupy Kusisz tym podkładem

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

A jeszcze co do rankingu sklepów to można zrobić to w arkuszu w excelu tak jak robią dziewczyny zestawienia ze wspólnych zakupów. Można wtedy wkleić taki link na początku wątku i każdy kto zrobi jakieś zakupy w sklepie wpisze tam swoją opinię. Co wy na to ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 21:07   #807
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Klolcia piękne zakupy. Jak to możliwe ze nie słyszałam jeszcze o firmie Eubiona?
Mhh... im bardziej się staram nie kupować nic i zużywać zapasy tym mam więcej pomysłów czego mi jeszcze brakuje do szczęścia. Ale będę twarda i w nagrodę kupie sobie pierońsko drogą kurację do pyszczka Hauschki i pożegnam wszystkie moje krostki na zawsze
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 21:12   #808
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja mam oba kolory kuomaye. I ten jasniejszy jest dla mnie troszke za ciemny... Magi dla Ciebie to kolor moim zdaniem odpada, mając na uwadze kolory jakie wzięłąś z lauressa....Ja z lauressa mam soft i pure gold i kuomaye light beige jest chyba mniej wiecej na poziomie pure gold jesli chodzi o "ciemność".
Anakazar Tobie ten jasniejszy mógłby przypasowac jest według mnie troszkę ciemniejszy od 2 lavery, ale niewiele (przynajmniej mam takie wrazenie, bo obecnie nie dysponuję 2 lavery, żebym mogła porównać).
Sprawdze jeszcze te próbki logony i dam znac, o których mam lepsze zdanie. Ale napewno najpierw musze zużyć próbki kuomaye, bo w tych strunach one bardzo szybko wysychają.
Magi chyba nie jestem w stanie porównac lauressa i kuomaye - powiem tak: lauress na razie najlepszy dla mnie z prochów, kuomaye na razie najlepszy z płynnych to zalezy od dnia, raz wole płynny, raz prochy
No to muszę go mieć
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 21:19   #809
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Klolcia śliczne zakupydużo rzeczy mnie ciekawi a najbardziej olejek bringraj

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość

Magnesita, szalona kobieto, dostałam od Ciebie paczuchę. Piękne prochy. Aż mnie korci aby coś wypróbować. Ale niestety muszę się powstrzymać bo mnie tusz uczulił i nic na twarz nie kładę a włoski ma umyte wczoraj wieczorem, więc ewentualnie jutro coś wykorzystam. A jak to wszystko pięknie pachnie Szczególnie ta nutka sandałowa... Mikołaj był u mnie wcześniej
A teraz napisz jak mogę Ci się odwdzięczyć
Cieszę się że dotarło używaj używaj- mam nadzieję że cokolwiek przypadnie Ci do gustu widzę że jesteś maniaczką takich zapachów ajurwedyjskich skoro Ci się podobają a heenara nie przyćmiła całej reszty? Bo ja jak rozpakowywałam swoją paczkę kiedyś z helfów to nic oprócz tej heenary w proszku nie czułam, dlatego przesypałam do słoiczka żeby zapach się nie ulatniał
Niczym nie musisz się odwdzięczać Kochana będę się cieszyć jak te kilka skromnych proszków będzie Ci służyć
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 21:26   #810
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Klolcia piękne zakupy. Jak to możliwe ze nie słyszałam jeszcze o firmie Eubiona?
Mhh... im bardziej się staram nie kupować nic i zużywać zapasy tym mam więcej pomysłów czego mi jeszcze brakuje do szczęścia. Ale będę twarda i w nagrodę kupie sobie pierońsko drogą kurację do pyszczka Hauschki i pożegnam wszystkie moje krostki na zawsze
Nie wiem, ale warto na nią zwrócić uwagę. Na pewno niedługo zrecenzuję szampon, bo to mój jedyny na razie w domu

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Klolcia śliczne zakupydużo rzeczy mnie ciekawi a najbardziej olejek bringraj
Na pewno niedługo opiszę relacji z jego stosowania, bo ma krótką datę przydatności i będę miała motywację, żeby go używać

Z takich ajurwedyjskich kosmetyków to mam jeszcze do testowania maseczkę do twarzy Manjishta
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.