Mój kosmetyczny niezbędnik. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-23, 18:13   #1
Marik1a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13

Mój kosmetyczny niezbędnik.


Witam, Opiszę wam w skrócie co jest niezbędne w mojej kosmetyczce i jakich kosmetyków używam codziennie. A więc aby nie przedłużać zacznę od kosmetyków pielęgnacyjnych. Balsam Neutrogena Formuła Norweska dla skóry bardzo suchej ponieważ przy mojej tarczycy i mrozach z którymi zmagam się w górach takową posiadam. Kolejną rzeczą którą mam zawsze przy sobie jest krem do rąk tej samej firmy oraz balsam do ust z filtrem przeciwsłonecznym firmy La Rohe Posay, również na twarz obowiązkowy jest krem z dużym filtrem 50+La Rohe Posay ponieważ moja skóra jest bardzo wrażliwa na słońce. Makijaż kolorowy rozpoczynam od nakładania bazy pod cienie Artdeco na to jasny beżowy cień oraz ciemny brąz firmy Catrice, kreska czarnym eyelinerem Elf, tuszuję rzęsy maskarą marki AVON-Supershock. W drugiej kolejności jest twarz- Rozpoczynam od zakrywania niedoskonałości oraz cieni pod oczami korektorem Bourjois następnie podkład Revlon Colorstay w najjaśniejszym odcieniu. Róż, Bronzer- duo E.L.F. Całość wykańczam pudrem sypkim Clinique-Blended Face Powder. Szybki psiiik perfumai Dolce& Gabbana light blue. Zazwyczaj czasu zostaje niewiele do wyjścia, a wtedy mój makijaż wystawiam na pierwszą próbę, biegnąc do szkoły

Edytowane przez Marik1a
Czas edycji: 2012-03-23 o 18:16
Marik1a jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.