kszta³t naturalego paznokcia a kszta³t tipsa? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielêgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kszta³cie, stylizacji i dominuj±cych trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-03-26, 20:59   #1
martawlkp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 10

kszta³t naturalego paznokcia a kszta³t tipsa?


Czesæ kole¿anki,mam pytanie i proszê Was o rade...czy Wy do ka¿dej klientki u¿ywacie tych samych tipsów czy zwracacie uwage na kszta³t naturalnego paznokcia?bo mam taka sytuacje ze mam ,,jakie¶"tipsy sa dla Mnie dobre nie pêkaj± przy pi³owaniu ca³kiem elastyczne i ja nosze i tipsy mi sie trzymja a mam klientke ktorej zak³ada³am tipsiki dwa razy i po jednym dniu wszystkie jej odesz³y:-((((zauwa¿y³am ¿e ona t± p³ytke ma jak±¶ tak± p³ask± i tak jakby g³êboko osadzon± bo te opuszki wko³o palca s± grubsze i mam wizualne wra¿enie tak jakby ta p³ytka wpad³a do ¶rodka w opuszek?czy jest mo¿liwo¶æ ¿e mam z³y kszta³ tipsa bo widzia³am w katalogach ró¿nych firm ¿e s± tipsy proste,wypuk³e,z p³ytk± i krótk± kieszonk± itp...jak Wy to widzicie bo my¶la³am nad b³êdami ze swojej strony ale gdybym pope³nia³a jakie¶ powa¿ne b³êdy to tipsy mnie te¿ by siê nie trzyma³y i innym klientk± równie¿,prosze o pomocdziêkuje z góry za Wasze rady
martawlkp jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-26, 21:09   #2
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomo¶ci: 1 044
GG do asikczek
Dot.: kszta³t naturalego paznokcia a kszta³t tipsa?

moja kolezanka ma ten sam problem, ma p³aska plytke i tipsy jej bardzo szybko odchodza po bokach. Zawsze mozesz spróbowac formy (¶wietna dla problematycznych paznokci) albo kup bardziej elastyczne tipsy ( ja uzywa³am Christrio, s± bardzo mieciutkie i nie sciskaja tak paznokci jak np Ra Nails, latwiej dostosuja sie do p³ytki, niestety sa troche dro¿esze niz standardowe tipsy)
__________________

asikczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-27, 07:41   #3
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 782
Dot.: kszta³t naturalego paznokcia a kszta³t tipsa?

Dobre elastyczne tipsy nie powinny "odskakiwac" od p³askiej p³ytki - ja taka mam i od czasu do czasu robie sobie paznokcie na tipsie i nie ma problemów.
Jednak dla nietypowych paznoci zazwyczaj lepsza jest forma
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-27, 08:17   #4
martawlkp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: kszta³t naturalego paznokcia a kszta³t tipsa?

Mam formy,które zamówi³am kiedy¶ dla klientki która ma tak szerok± p³ytke paznokciow±,¿e standartowa ,,1'' jest na ni± za w±ska szuka³am tipsów XXL na allegro ale tam takich chyba nie maj± nie wiem jak teraz i postanowi³am zamówæ te formy ale nie wiem dlaczego jako¶ bojê siê zacz±æ na nich robiæ poniewa¿ wydaje Mi siê ¿e nie dam sobie rady ¿eby dobrze pod³o¿yæ forme i ukszta³towaæ,,tunel"fakt ¿e uczy³am siê tego 3 lata temu na kursie i nasza instruktorka by³a tylko za robieniem pazurkow na szablonie uwa¿a³a ¿e tips to pój¶cie na ³atwizne ale co tu siê dziwiæ jak nawet w gabinetach robi± przed³u¿enie paznokci na tipsie,i my¶le ¿e do szablonu chyba jest potrzebny specjalny ¿el który nadaje siê do formy taki gêsty ¿eby nie sp³ywa³...
martawlkp jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-27, 13:52   #5
duduskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: kszta³t naturalego paznokcia a kszta³t tipsa?

jesli dobrze podlozysz forme to nic ci nie bedzie splywac pod paznokcia jesli boisz sie bo dawno tego nie robilasz to pocwicz sobie podkladanie formy pod swoje paznokcie albo zaproponuj to jakiejs kolezance bedziesz bardziej pewna siebie i nie bedziesz sie stresowac przy klientce czy dobrze to zrobisz czy zle a nawet jesli troszke ci wplynie pod forme to mozesz od spodu wyrownac to frezarka
duduskaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-27, 15:56   #6
martawlkp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: kszta³t naturalego paznokcia a kszta³t tipsa?

Cytat:
Napisane przez duduskaa Poka¿ wiadomo¶æ
jesli dobrze podlozysz forme to nic ci nie bedzie splywac pod paznokcia jesli boisz sie bo dawno tego nie robilasz to pocwicz sobie podkladanie formy pod swoje paznokcie albo zaproponuj to jakiejs kolezance bedziesz bardziej pewna siebie i nie bedziesz sie stresowac przy klientce czy dobrze to zrobisz czy zle a nawet jesli troszke ci wplynie pod forme to mozesz od spodu wyrownac to frezarka
Mo¿e i racja ¿eby poæwiczyæ na kole¿ance bo przecie¿ ka¿da dobra stylistka paznokci powinna umieæ robiæ na formie pazurki a Ja uczy³am siê tego a nie próbowa³am zawsze na szkoleniu przechodzi³am ,,katorgii" z podk³adaniem tej formy mo¿e faktycznie æwiczenia Mi pomog±,a z rozlaniem ¿elu to bêde mia³a pewnie problem bo nie posiadam frezarki a pewnie jest to bardzo po¿yteczne urz±dzenie,tzn nie mam profesjonalnej zakupi³am kiedy¶ pewn± na allegro ale Ja na szkoleniu nie uczu³am siê pracowaæ frezarka i niestety nie wiedzia³a do czego który frez s³u¿y a tak¿e nie otrzyma³am instrukcji obs³ugi frezów tak¿e le¿y ona bezu¿yteczna....
martawlkp jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-27, 19:07   #7
duduskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: kszta³t naturalego paznokcia a kszta³t tipsa?

Jak podlozysz rowno forme, dokladnie i starannie to nie bedziesz miec z tym problemu. Jesli masz frezarke kupiona na allegro (nie profesionalna lub taka do naturalnych paznokci) to mozesz nia wypilowac ewentualne niedociagniecia lub zalania spod spodu. Taka zwykla frezarka poradzi sobie z taka mala iloscia zelu ale z akrylem nie da sobie rady. Zycze powodzenia
duduskaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Paznokcie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.