"Bole podbrzusza" POMOCY ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-26, 21:55   #1
paulina_mysha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3

"Bole podbrzusza" POMOCY !


Wiec tak zaczeło sie 1 wrzesnia.
Ide sobie zadowolona na rozpoczecie roku szkolnego..
Żle sie czułam od momentu , gdy pospiesznym krokiem szłam do autobusu ale myślalam ze to normalne w końcu to pierwszy dzień okresu.
W szkole było mi strasznie słabo a więc wyszłam i poszłam na przystanek po coś do picia i tam tez zemdlałam.Obudziłam sie w karetce pogotowia podczas zastrzyku znieczulającego , wyjaśniłam lekarzowy swoje dolegliwosci i pokazałam gdzie mnie boli.Lekarz stwierdził ze to jest jego zdaniem są to jajniki, kazał isc do ginekologa. Tak więc uczyniłam :| Na wizyte musiałam czekac miesiac :-/ i jak już poszlam do lekarza pwoiedziałam mu o moich ostatnich zdarzeniach to przeszedł do badania.Był dla mnie strasznie niemiły i niedelikatny gdy płakalam z bólu ( przy włozeniu mi takich jakby szczypiec ) powiedział ze to nie jego wina i nie ma dziewiczych urzaden.Stwierdził ze mam zapalenie pęcherza ( pomimoze przy zapalneiu pęcherza sie czesto oddaje mocz i pieką narzady płuciowe podczas go oddawania a ja jazdych takich objawów nie miałam ) oczywscie wypisal odpowiednią recepte o odpowiednio wysokiej cenie no ale co zrobic wykupiłam , wybrałam, przyszedł kolejny okres a ja znow umierałam z bólu , męczyłam sie z tabletkami przeciwbólowymi . Lecz znow miałam potworne omdlenia, udałam sie do innego lekarza ( liczyłam na kogos mądrzejszego ) który powiedział ze taką mam budowe i nic na to nie poradxze bóle takie niestety zostaną do momentu kiedy nie urodze dziecka. Oczywiscie powiedziałam o tym co na pogotowiu mi powiedzieli ale Pani doktor uznała ze przy bólu jajników boli cały czas nie tylko przy okresie.Dała silne tabletki przeciw bólowe i koniec. Tymczasem moje bóle pogarszały sie jeszcze bardziej, po sexie to już w ogole nie mogłam sie ruszać, wiec udałam sie po raz kolejny do tej lekarki co ostatnio. Wreszcie raczyła mnie ( po spóźnieniu do pracy 50 min ) przyjąć i zbadać
Podotykała i stwierdziła w koncu ze to jednak zapalenie jajników ( tym razem obu i to przewlekłe ) wypisała recepte i kazala przyjsc po swiętach.
Pomimo ze wybrałam leki bóle są dalej i to silne i nie mam okresu od miesiąca, zastanawiałam sie czu nie jest to ciąza ( test ciązowy wyszedł negatywnie ) powiedzialam o tym doktorowej , ona stwierdziła ze zanik okresu moze wystąpić przy zapalneiu jajników. Sama nie wiem co mam o tym wsyztskim myślec jak tu wierzyć lekarzom ? to w koncu ciaża , jajniki , zapalenie pecherza czy co ?


Prosze o pilną opinie jakiegos specjalisty i w ogole kogos bo nie wiem co dalej robić
paulina_mysha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 22:59   #2
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: "Bole podbrzusza" POMOCY !

być może popytać wśród znajomych, poszukać w necie, na wizażu kontaktu do porządnego specjalisty, który nie będzie robił łaski z badania, zajmie się Tobą, przejmie Twoim zdrowiem? ja bym stawiała na takie rozwiązanie.
i nie wiem, co Ci jest. przez net nikogo nigdy nie da się zdiagnozować. niestety.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 11:21   #3
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: "Bole podbrzusza" POMOCY !

Przykro mi że tak cie potraktowali Z tego co wiem, to bardzo możliwe że masz ostre zapalenie jajników i jak najszybciej poszukaj dobrego lekarza nawed jeśli byś musiała dużo zaplacic za wizyte-może gdzieś w sąsiednim miescie jak w twoim nie ma dobrego specjalisty.( Miałam kiedyś lekkie zapalenie jajnika i bolało okropnie. Poszłam do lekarza i mówie mu że to może jest jakieś ostre zapalenie ze tak boli a lekarz mi na to tak: popatrzył na mnie i powiedział -...jak by pani miała ostre zapalenie to by pani tu do mnie nawed na kolanach nie doszła tylko zwijała się z bólu! ... i przy takim zapaleniu powinno sie leżeć w łóżku jak przy grypie bo jajniki trzeba wygrzać). Na szczęscie nie mialam wtedy az tak powaznie chorych jajnikow, przepisał mi tylko czopki przeciwzapalne i ketonal -przeciwbólowy-przeszło po kilku dniach a męczylam się ok. dwóch miesięcy -bo na początku podejżewali wyrostek-ehhh ci lekarze. Dlatego popytaj znajomych może oni będą znali jakiegoś dobrego lekarza -nic wiecej niestety nie pomogę
A jeszcze jedno pytanko w jakim mieście mieszkasz?
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 17:18   #4
paulina_mysha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: "Bole podbrzusza" POMOCY !

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
Przykro mi że tak cie potraktowali Z tego co wiem, to bardzo możliwe że masz ostre zapalenie jajników i jak najszybciej poszukaj dobrego lekarza nawed jeśli byś musiała dużo zaplacic za wizyte-może gdzieś w sąsiednim miescie jak w twoim nie ma dobrego specjalisty.( Miałam kiedyś lekkie zapalenie jajnika i bolało okropnie. Poszłam do lekarza i mówie mu że to może jest jakieś ostre zapalenie ze tak boli a lekarz mi na to tak: popatrzył na mnie i powiedział -...jak by pani miała ostre zapalenie to by pani tu do mnie nawed na kolanach nie doszła tylko zwijała się z bólu! ... i przy takim zapaleniu powinno sie leżeć w łóżku jak przy grypie bo jajniki trzeba wygrzać). Na szczęscie nie mialam wtedy az tak powaznie chorych jajnikow, przepisał mi tylko czopki przeciwzapalne i ketonal -przeciwbólowy-przeszło po kilku dniach a męczylam się ok. dwóch miesięcy -bo na początku podejżewali wyrostek-ehhh ci lekarze. Dlatego popytaj znajomych może oni będą znali jakiegoś dobrego lekarza -nic wiecej niestety nie pomogę
A jeszcze jedno pytanko w jakim mieście mieszkasz?


heh.. najśmieszniejsze jest to , że mieszkam w Łodzi :|
To zna ktoś dobrego lekarza ?
paulina_mysha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 17:54   #5
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: "Bole podbrzusza" POMOCY !

Cytat:
Napisane przez paulina_mysha Pokaż wiadomość
heh.. najśmieszniejsze jest to , że mieszkam w Łodzi :|
To zna ktoś dobrego lekarza ?
przykro mi ze tak potraktowali Cie lekarze u ktorych bylas. Przejrzyj watek DOBRY GINEKOLOG-kogo polecamy?? bo ja przerzucilam 4 pierwsze strony i juz znalazlam dwa namiary na ginekologow w Lodzi.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 21:04   #6
paulina_mysha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: "Bole podbrzusza" POMOCY !

No to już wiem ,jak to z lekarzami..
Tak więc, zrobiłam kolejne 2 testy ciązowe , tym razem oba wyszły pozytywne.I gdzie Ci lekarze niedorobieni jacyś czy co ?
Odwiedziłam rózniez lekarza , który wziął za wizyte sume konkretną lecz niestety sie jasno nie potrafił określić.
Jeżeli mam to zapalenie jajników i zaszłam w tym czasie w ciąze to jaka jest szansa ze płód wytrzyma i urodze zdrowe dziecko ?
urodze ? jest szansa ze poronie ?
jestem załamana
Chce tego dziecka ale czy nie bedzie jakies upośledzone ?
lekarz określił ze mam ostre zapalenie jajników .
paulina_mysha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.