Rękawiczki mimo wszystko? Grupa wsparcia. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-04, 11:33   #31
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Rękawiczki mimo wszystko? Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o strój ślubny to raczej nie patrzy się na to co akurat jest modne a co się podoba lub nie
U nas tak jak u Pani Jesień oboje nie lubimy kamizelek, po prostu nam się nie podobają i nie wyobrażam sobie męża w kamizelce i krawatce
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 21:44   #32
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Rękawiczki mimo wszystko? Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ale stwierdziliśmy po prostu że szkoda nam pieniędzy na coś co założy tylko raz
Jedno tylko "ale" - Ty suknię też założysz tylko raz
__________________



Edytowane przez verumka
Czas edycji: 2011-08-04 o 21:49
verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 07:49   #33
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Rękawiczki mimo wszystko? Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
Jedno tylko "ale" - Ty suknię też założysz tylko raz
tak wiem, ale u nas jeszcze inne sprawy wchodziły w grę - z mojej strony pomogli finansowo rodzice, ze swojej strony mąż dużo musiał odłożyć sam....przekroczył z lekka "budżet" i patrzył trochę na kasę
sam garnitur - nie zastanawiał się nad ceną bo wiadomo że ubierze go kilka razy jeszcze, a jak pomyślał że ma dać 150-200zł na samą kamizelkę na jeden raz to po prostu zrezygnował
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 20:01   #34
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Rękawiczki mimo wszystko? Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
ogladalam ostatnio zdjecia z wesela na ktorym nie bylam. panna mloda wygladala bardzo ladnie. natomiast pan mlody mial stalowy swiecacy garnitur z okropnymi czarnymi lamowkami, kamizelki nie mial zadnej tylko zwykly krawat w czarno stalowo biale paski. uwierz ze gdyby nie towarzystwo panny mlodej to w zyciu bym nie powiedziala ze to pan mlody. wygladal po prostu strasznie pospolicie. a klasyka to jest wlasnie biala kamizelka i krawat, od dawien dawna tak bylo i jest. i nie podoba mi sie ten trend ze pan mlody idzie bed kamizelki i tylko w jakims krawaciku. to jest jedyny dzien w zyciu i po prostu trzeba wygladac wyjatkowo.
moj mąż mialy biały krawat w delikatny prążek i według nas wyglądał wyjątkowo
na pewno nikt by go nie pomylił z ktoryms z gości

co do rękawiczek to mnie sie niestety nie podobaja żadne
ale za to żeby przełamac stereotypy i nie wyglądać sztampowo ja miałam diadem
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 09:27   #35
madmag1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 13
Dot.: Rękawiczki mimo wszystko? Grupa wsparcia.

ja tez slyszalam ze rekawiczki to tandeta a mimo wszystko bede je mialaklasyczne bez zadnych ozdob koronek itp!zwykle proste dlugie za lokiec!do kosciola z palcami(chociaz to delikatne utrudnieniea na sale bez palcow!to ty masz sie dobrze czuc i nie zwracaj uwagi kto co mowi!sluchaj jakiejs zaufanej osoby ktora ci prawde powie!a na weselu nigdy wszystkich nie zadowolisz i tak zawsze ktos powie ze bylo cos nie tak!pozdrawiam i wytrwalosci w postanowieniu zyczejak bede po slubie to wrzuce kilka zdjec jak to wszystko u mnie wygladalo
madmag1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 21:29   #36
sweetthings
Raczkowanie
 
Avatar sweetthings
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 97
Dot.: Rękawiczki mimo wszystko? Grupa wsparcia.

Przeczytałam cały wątek,nie powiem z lekkim rozbawieniem. Dziewczyny, po to jest forum żeby każda z nas mogła wyrazić SWOJĄ opinię. Więc nie ma co się spierać która ma rację. Autorka wątku pytała o wasze zdanie na temat rękawiczek. Nie wiem co miało jej to dać,skoro w następnych postach ich broni. Podobają się- nakładaj i nie pytaj nikogo o zdanie. Z drugiej strony wiem jak to wygląda w praktyce. Nikt z bliskiego otoczenia nie skrytykuje Twoich marzeń dot. sukni ślubnej i dodatków. Kto miałby być bardziej szczery od obcych osób,którym NAPRAWDĘ nie zależy żebyś wyglądała brzydko,pospolicie lub tandetnie. Pytasz o szczere opinie - takie dostajesz. Przynajmniej w moim przypadku.

Nie wiem jaką będziesz miała suknię. Może ją zaprezentujesz? Ja widzę rękawiczki tylko w stylizacjach a'la lata 60te,retro. Obowiązkowo krótsza suknia ślubna. Jest to wtedy tzw. wisienka na czubku tortu. W innych przypadkach tego nie chwytam i po prostu nie rozumiem.... Jeszcze te z palcami ujdą,ale te bez + nieśmiertelne tipsy = tandeta.

Co do kamizelek,muszników, jasnych, błyszczących garniturów jestem stanowczo na nie. Nie jest to ani ładne i mało na którym facecie wygląda to dobrze.
sweetthings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 22:03   #37
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Rękawiczki mimo wszystko? Grupa wsparcia.

To Twój dzień i skoro marzyłaś o rękawiczkach to załóż,czółenka ze spiczastym noskiem też są niemodne ale jak ktoś ma ochotę założyć takie do ślubu to dlaczego by nie.
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 11:46   #38
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Rękawiczki mimo wszystko? Grupa wsparcia.

Nigdy wszystkim nie dogodzisz! Jednym podoba się matka innym córka i tak samo jest z rękawiczkami.
Jeśli dobrze się w nich czujesz to zakładaj i bądź szczęśliwa i wyjątkowa w tym dniu.
Ja uwielbiam suknie z rozporkami i w takiej też idę do ślubu tak samo jest z welonem - wyglądam w nim okropnie i sama na siebie nie mogę patrzeć więc będę mieć kapelusz albo toczek a wiele osób jak słyszy że nie będę miała welonu robi wielkie oczy. Ale to Ja mam się sobie podobać i koniec
A forum jest od tego aby dyskutować i wymieniać się poglądami. Dobrze jest jak ktoś coś doradzi bo my sami możemy wiele rzeczy nie widzieć
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 14:25   #39
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Rękawiczki mimo wszystko? Grupa wsparcia.

Te stylizacje, w których rękawiczki mi się podobają

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-08-11 o 14:27
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 11:17   #40
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Rękawiczki mimo wszystko? Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez dr_ka Pokaż wiadomość

Ja podsumuję wątek tylko jednym zdaniem: klasyka sprawdza się zawsze; inwestując w to co proste i nieprzekombinowane nie ryzykujemy, że będziemy wyglądać śmiesznie, albo, że za 20 lat ślubne zdjęcia będziemy upychać ze wstydem na dnie szuflady..
Dokładnie, klasyczna sukienka i garnitur będą zawsze wyglądały elegancko

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
ogladalam ostatnio zdjecia z wesela na ktorym nie bylam. panna mloda wygladala bardzo ladnie. natomiast pan mlody mial stalowy swiecacy garnitur z okropnymi czarnymi lamowkami, kamizelki nie mial zadnej tylko zwykly krawat w czarno stalowo biale paski. uwierz ze gdyby nie towarzystwo panny mlodej to w zyciu bym nie powiedziala ze to pan mlody. wygladal po prostu strasznie pospolicie. a klasyka to jest wlasnie biala kamizelka i krawat, od dawien dawna tak bylo i jest. i nie podoba mi sie ten trend ze pan mlody idzie bed kamizelki i tylko w jakims krawaciku. to jest jedyny dzien w zyciu i po prostu trzeba wygladac wyjatkowo.
Białej kamizelki i musznika w żadnym wypadku nie nazwałbym klasyką To moda, która pojawiła się jakiś czas temu, i trwa. Na szczęście coraz częściej powraca się do klasycznego garnituru i krawata. Zgadzam się, ze w takim stroju jaki opisujesz wygląda się wyjątkowo- tylko czy wyjątkowo dobrze, czy wyjątkowo źle? To jest oczywiście moje zdanie

Cytat:
Napisane przez sweetthings Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek,nie powiem z lekkim rozbawieniem. Dziewczyny, po to jest forum żeby każda z nas mogła wyrazić SWOJĄ opinię. Więc nie ma co się spierać która ma rację. Autorka wątku pytała o wasze zdanie na temat rękawiczek. Nie wiem co miało jej to dać,skoro w następnych postach ich broni. Podobają się- nakładaj i nie pytaj nikogo o zdanie. Z drugiej strony wiem jak to wygląda w praktyce. Nikt z bliskiego otoczenia nie skrytykuje Twoich marzeń dot. sukni ślubnej i dodatków. Kto miałby być bardziej szczery od obcych osób,którym NAPRAWDĘ nie zależy żebyś wyglądała brzydko,pospolicie lub tandetnie. Pytasz o szczere opinie - takie dostajesz. Przynajmniej w moim przypadku.

Nie wiem jaką będziesz miała suknię. Może ją zaprezentujesz? Ja widzę rękawiczki tylko w stylizacjach a'la lata 60te,retro. Obowiązkowo krótsza suknia ślubna. Jest to wtedy tzw. wisienka na czubku tortu. W innych przypadkach tego nie chwytam i po prostu nie rozumiem.... Jeszcze te z palcami ujdą,ale te bez + nieśmiertelne tipsy = tandeta.

Co do kamizelek,muszników, jasnych, błyszczących garniturów jestem stanowczo na nie. Nie jest to ani ładne i mało na którym facecie wygląda to dobrze.
Dokładnie, rękawiczki mogą świetnie wyglądać, ale muszą pasować do całej stylizacji.

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Te stylizacje, w których rękawiczki mi się podobają
Super

Utrudnieniem, i to dość sporym, rękawiczki mogą się okazać w kościele, bo przecież trzeba je zdjąć przed włożeniem obrączek, a stres robi swoje
__________________
"mów mi dobrze
albo nie mów nic"

Edytowane przez izabla
Czas edycji: 2011-08-12 o 11:18
izabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 11:41   #41
Laura Romano
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 184
Dot.: Rękawiczki mimo wszystko? Grupa wsparcia.

Mój mąż nie miał kamizelki, jakoś nie zastanawialiśmy się nad tym.
Natomiast ja od zawsze wiedziałam, że nie założę rękawiczek. Oczywiście nieśmiertelnych tipsów też nie miałam, sama pomalowałam paznokcie mlecznym lakierem.

Z rękawiczek podobają mi się jedynie krótkie, z palcami, najlepiej z siateczki albo koronki, ale to wyłącznie do stylizacji na retro, czyli krótsza sukienka, toczek z woalką
Laura Romano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-23, 09:29   #42
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Rękawiczki mimo wszystko? Grupa wsparcia.

Ja się sama zastanawiam, bo będę brac slub zimą i możliwe, że będę mieć ciepłą etolę na ramiona, a przedramiona jakoś tak średnio mam ochotę wymarznąć...

Co powiecie o takich? Nie ma tego "tandetnego" 1 palca i nie trzeba będzie ich ściągać przy przysiędze
http://www.dommody.pl/rekawiczki-slu...c6_203050.html
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 11:15   #43
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Rękawiczki mimo wszystko? Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez CoffeeMonster Pokaż wiadomość
Ja się sama zastanawiam, bo będę brac slub zimą i możliwe, że będę mieć ciepłą etolę na ramiona, a przedramiona jakoś tak średnio mam ochotę wymarznąć...

Co powiecie o takich? Nie ma tego "tandetnego" 1 palca i nie trzeba będzie ich ściągać przy przysiędze
http://www.dommody.pl/rekawiczki-slu...c6_203050.html
Jak dla mnie okropne i niczym się nie różnią od tandetnego 1 palca. Nie wiem czy ściąganie to taki problem. To moze być nawet uroczy element.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 17:47   #44
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Rękawiczki mimo wszystko? Grupa wsparcia.

Mi się marzyły takie rękawiczki jak w załączniku, ale niestety nie będę miała wcale, bo moje sukienka lepiej wyglada bez

Co do autorki - jakbym chciała coś, i jeszcze bym uważała, że pasuje do całości, to bym się nie przejmowała gadaniem innych. W końcu to ja mam lepszy gust, nie inni
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.