Fryzjer w STALOWEJ WOLI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-31, 12:28   #61
Martycja
Przyczajenie
 
Avatar Martycja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Witam!
Dołączam się do pytania poprzedniczki, gdyż jestem w prawdziwej rozpaczy!
Pracownię fryzur MB odwiedzam od 7 lat (pamiętam jak mieściłą się keidyś jeszcze z boku blaszanego marketu Justyna ) Do Pana Marka poszłam raz, dawno temu... i jak w przypadku poprzedniczek wyszłam z płaczem - pieczołowicie zapuszczane włosy zostały bezlitośnie obcięte, co ciekawsze Pan Marek stwierdził, że jest ładna pogoda (lato, 30 stopni) i że nie będzie mi układał, a nawet mocno suszył (!) włosów. Z salonu wyszłam z półwilgotną strzechą na głowie... nie sądziłam, ze to mozliwe, a jednak...
Drugie podejście było zdecydowanie trafione - znów poszłam do salonu MB, tym razem do p. Agnieszki. I tak już mi zostało. Przez następne lata strzygłam się wyłacznie u niej ( za 2 grzeszne odstępstwa od reguły znów zapłaciłam płaczem ). Zawsze mogłam liczyć na jej kreatywność i radę, jednak nigdy nie zrobiłą niczego bez mojej zgody.

Kilka dni temu okazało się, że już nie pracuje w MB. I co teraz?? Ratunku! Nie wiem nawet jak ją w googlach znaleźć, gdyż nie znam nazwiska ;((( Czy ktoś może pomóc ? Jeżeli szybko jej nie odnajdę- zarosnę jak człowiek w czasach kamienia łupanego!

Pozdrawiam!
Martycja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 22:06   #62
ssonik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Cytat:
Napisane przez Martycja Pokaż wiadomość
Witam!
Dołączam się do pytania poprzedniczki, gdyż jestem w prawdziwej rozpaczy!
Pracownię fryzur MB odwiedzam od 7 lat (pamiętam jak mieściłą się keidyś jeszcze z boku blaszanego marketu Justyna ) Do Pana Marka poszłam raz, dawno temu... i jak w przypadku poprzedniczek wyszłam z płaczem - pieczołowicie zapuszczane włosy zostały bezlitośnie obcięte, co ciekawsze Pan Marek stwierdził, że jest ładna pogoda (lato, 30 stopni) i że nie będzie mi układał, a nawet mocno suszył (!) włosów. Z salonu wyszłam z półwilgotną strzechą na głowie... nie sądziłam, ze to mozliwe, a jednak...
Drugie podejście było zdecydowanie trafione - znów poszłam do salonu MB, tym razem do p. Agnieszki. I tak już mi zostało. Przez następne lata strzygłam się wyłacznie u niej ( za 2 grzeszne odstępstwa od reguły znów zapłaciłam płaczem ). Zawsze mogłam liczyć na jej kreatywność i radę, jednak nigdy nie zrobiłą niczego bez mojej zgody.

Kilka dni temu okazało się, że już nie pracuje w MB. I co teraz?? Ratunku! Nie wiem nawet jak ją w googlach znaleźć, gdyż nie znam nazwiska ;((( Czy ktoś może pomóc ? Jeżeli szybko jej nie odnajdę- zarosnę jak człowiek w czasach kamienia łupanego!

Pozdrawiam!
moja droga kolezanko moge sie z Toba podzielic radosna nowina bo ja poruszylam niebo i ziemie ,zeby odnalesc pania Agnieszke dobrze ,ze istnieje nasza klasa) i takim to sposobem dowiedzialam sie ,ze pracuje w METAMORFOZIE!!!!!!!!!!! nawet juz bylam i mam super kolor i sciecie wykonane przez p.Agnieszke polecam z calego serca)))))))))))))))
ssonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 22:02   #63
MrowkiBigbitowki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Jak wyglada ta pani Agnieszka? Bo bylam tam kilka razy i kilka razy trafilam w rece pani, ktora sciela mnie fajniej od MB Czy ona ma ciemne wlosy, "na chlopaka", ma tatuaz i wiekowo - nie wiem, kolo 30stki? Teraz jestem w Bialymstoku i jako, ze moja tutejsza fryzjerka juz tu nie pracuje to planuje sciac sie jak wroce do domu.
Fajnie by bylo isc do tamtej pani, ale wlasnie nie wiem jak sie nazywa. Czy moj opis pasuje do p. Agnieszki?
MrowkiBigbitowki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 07:42   #64
ssonik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Cytat:
Napisane przez MrowkiBigbitowki Pokaż wiadomość
Jak wyglada ta pani Agnieszka? Bo bylam tam kilka razy i kilka razy trafilam w rece pani, ktora sciela mnie fajniej od MB Czy ona ma ciemne wlosy, "na chlopaka", ma tatuaz i wiekowo - nie wiem, kolo 30stki? Teraz jestem w Bialymstoku i jako, ze moja tutejsza fryzjerka juz tu nie pracuje to planuje sciac sie jak wroce do domu.
Fajnie by bylo isc do tamtej pani, ale wlasnie nie wiem jak sie nazywa. Czy moj opis pasuje do p. Agnieszki?
lepiej nie mogla byc opisana to właśnie p.Agnieszka O. pozdrawiam i życzę udanej wizyty !!!!!!

Edytowane przez ssonik
Czas edycji: 2009-11-16 o 20:49
ssonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 14:39   #65
MrowkiBigbitowki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Super, dziekuje przeogromnie!
MrowkiBigbitowki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 14:16   #66
niebieski pantofelek
Raczkowanie
 
Avatar niebieski pantofelek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 128
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

przed Sylwestrem miałam okazję być w 'Metamorfozie'. odczucia po pierwszej wizycie?
baaardzo pozytywne. na pewno to nie była ostatnia wizyta bo teraz mam zamiar być stałą klientką. ścinała mnie bardzo miła pani (blondynka) i dzięki niej wyglądam teraz jak człowiek
10/10

a wszystkim Wizażankom samych dobrych dni w Nowym Roku
niebieski pantofelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 18:15   #67
aga1401
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Post Fryzjerzy w Stalowej Woli.

Witam !W czerwcu biorę ślub więc szukam dobrego fryzjera który uczesze mnie tą okazję!Chodzi mi o salony w Stalowej Woli lub Nisku. DZIĘKI
aga1401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 20:49   #68
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Fryzjerzy w Stalowej Woli.

Ja też podbijam temat. We wrześniu biorę ślub i chciałabym jakieś w miarę naturalne upięcie, bez tony lakieru na głowie. Możecie kogoś polecić???
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:08   #69
aga878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjerzy w Stalowej Woli.

hej mam zamiar zmienić fryzurę zastanawiam się nad pracownią MB lub nad panią Agnieszką z METAMORFOZY ? I mam pytanie kogo bardziej polecacie???
aga878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 16:16   #70
claudiaa9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 201
Arrow Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Chciałabym wybrać się do salonu Fryzjerskiego "BASIA" w Rozwadowie. Polecał go ktoś na forum. Wiecie coś jeszcze o nim?
ILE KOSZTUJE CIENIOWANIE WŁOSÓW?

Troszkę wyjdę z tematu, ale zastanawia mnie, że w przymierzalniach w TESCO w St. Woli są kamery. Zazwyczaj jak tam jestem, kupuję ubrania i boje się, że przez te kratki nad głową kamerują (obym się myliła) . Wie ktoś o tym?
claudiaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 15:37   #71
claudiaa9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 201
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Up up
claudiaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 17:39   #72
niulun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

zależy jakie długie te włosy . Moja kolezanka ma takie sięgające do polowy ramion to zapłaciła 17 zł . ogólnie całkiem tanio i dobrze scinają ja podcinałam tylko koncówki to jestem zadowolona bo zazwyczaj jak prosilam o podcięcie koncówek to wychodzilam z włosami o 7 cm krótszymi i z płaczem także polecam .
niulun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 20:32   #73
201lila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

ja polecam salon na edukacji jest tam pani ewa zawsze doradzi zna sie na tym co robi uwielbiam ja bo jezeli mowie 1 cm to jest 1 cm zawsze jak tam jestem to do niej jest najwieksza kolejka
201lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 15:51   #74
kaaasiulaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

co sądzicie o fryzjerze STUDIO MłODZIEZOWE ? miesci sie na alejach Jana Pawła niedaleko centrum 4 , był ktoś ? polecacie?
kaaasiulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 16:43   #75
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Dziewczyny, który fryzjer w Stw potrafi dobrze obcinać kręcone włosy?

Od razu mówię, że odpada MB i Ilona, tym fryzjerom już dziękuję. Kiedyś obcinałam włosy w Bajce z fajnym efektem, ale ta fryzjerka wyjechała za granicę - byłam też w Rozwadowie u p. Basi, nie było źle, ale ona niestety nie potrafi fajnie obcinać kręconych włosów.

Czy ta cała Metamorfoza to jest salon takiej platynowej blondynki z gadatliwą mamą ? Chodziłam tam lata temu, kiedy zaczynała i szału na głowie mi nie zrobiła, choć płakać nie płakałam. Jestem w stanie zapłacić każdą kwote, byle te moje loki fajnie wyglądały, ale strasznie ciężko znaleźć fryzjera, który umiejętnie się nimi zajmie
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 12:50   #76
Blondie993
Raczkowanie
 
Avatar Blondie993
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 95
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

No właśnie ja też się zastanawiam nad Metamorfozą. Tylko czy tam doradzą jaka faryzura będzie najlepiej pasować? Bo nie mam bladego pojęcia jak się ściąć żeby wyglądać Aktualnie mam grzywkę na bok już trochę podrośniętą, włosy ścięte na równo troche za ramiona. Strasznie nudna fryzura :p I do której fryzjerki najlepiej się wybrać? Czy do wspominanej już p. Agnieszki?
__________________
Studing semestr VII/XII


Zrzucamy tluszczyk!


71 --70 -- 69 --68 -- 67 -- 66 -- 65 -- 64-- 63 --60 -- 58
Blondie993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 22:21   #77
niebieski pantofelek
Raczkowanie
 
Avatar niebieski pantofelek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 128
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Layila
nie mam pojęcia czyj to salon
Blondie993 nie widzę Twojego typu urody ale z włosów, które opisałaś przypuszczam, że albo da się zmienić kolor i wystopniować włoski albo może coś takiego? ------> wpisz w google grafika "krótkie z grzywką"

Edytowane przez niebieski pantofelek
Czas edycji: 2010-10-22 o 22:30
niebieski pantofelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 08:56   #78
ssonik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

salon platynowej blondynki to awangarda!! METAMORFOZA jest na gorze ,nad osemką:P
ssonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 14:42   #79
mrs Visage
Raczkowanie
 
Avatar mrs Visage
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Chwastożywopłotki Duże
Wiadomości: 47
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

W AWANGARDZIE jest jedna pani, która ma ogromne znudzenie, wręcz rozpacz na twarzy, ale jako tako robi dobrze. Niestety nie wiem jak się nazywa, wiem tylko, że ma bardzo smutny wyraz twarzy. Jest tam jeszcze jedna pani, trochę weselsza, która nawet pasemek nie potrafi dobrze wykonać!
Jeżeli chodzi o tą gadatliwą mamę właścicielki - porażka. Wmawiała mi jakaś odżywkę, która za moją I wizytą była na zniszczone włosy, za II ewoluowała, bo była do włosów blond a za III - już na wypadające włosy ( zaczęły mi wypadać ). Na siłę chce wcisnąć produkt z niskiej półki za wysoką cenę. Nie polecam salonu ze względu na tą panią.
mrs Visage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 09:38   #80
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Hej Dziewczyny a co sądzicie o salonie "U Asi" na energetyków"? Mam wesele w niedziele i mam problem ze znalezieniem fryzjera albo otwartego salonu albo żeby do domu przyjechał. Może kogos znacie?
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 12:53   #81
bettinkaroj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Cytat:
Napisane przez neptun Pokaż wiadomość
nie zgadzam sie z tym radze sie wam zastanowić zanim tam pójdziecie. pan Marek jest zadufanym w sobie gogusiem, wszystko wie lepiej i nawet jak sie myli to zadziera nosa. byłam wczoraj w pracowni i moja noga więcej tam nie postanie!


gdybym dostała pana Marka w swoje ręce...ech szkoda gadać
mimo to nie chce robić panu Markowi antyreklamy, bo sam salon i jego asystentki przypadły mi do gustu. ale tego co zrobił z moimi włosami nie wybacze!!
............ z moim komentarzem
trafiłam do salonu pana Marka Bembenek
sugerowałam się podobnymi jak wyżej opiniami i decyzja była TYLKO farbowanie
godzina moich polemik że tylko farbowanie i obserwacja poprzedniej klientki salonu i jej super metamorfoza która wychodziła spod dłoni pana Marka bardziej niż jego słowa przekonujące mnie do ścinania zadziałały...
jednak patrzec na inną kobietę to mało ,więc zaparcie trzymałam się, że NIE DAM się Panu Markowi.... oj nie oddam swojej głowy w jego ręce....
i fakt jak rzekł tak zrobił...czyli mnie jednak obciął....... ON nie robi niczego połowicznie
'i ma rację ....teraz wiem bo się w jego ręce jednak oddałam'
CHCECIE dokłądnie to z czym przychodzicie ...to do zwykłego fryzjera najtańszego idzcie... obetnie was "jak zawsze" zapłacicie "jak zawsze"
a chcecie coś ,co qrcze z pełna świadomościa słów tu piszę: chcecie z kaczątka zrobić kobietę..... qrcze on powaznie to potrafi....
i powaznie, uważnie was wysłucha o tym czego nie chcecie, z czym macie kompleks co chcecie zakryc.... a reszta ...jego dłonie ......
chcecie tylko 2 cm zrobi to ale z jakim efektem............
ja w max szybkim temepie nabierałam usmiechu zadowolenia ...jak kociak przy smietance.....
zamarłam tylko przy radykalnym ciachnięciu grzywki.... zamarłam , krzyknęłam nie.............a wtedy on miał ten usmiech kota....
i ja dopiero dzis ...przepraszam Panie Marku za wczoraj ..za niechęc ,za towarczenie po ostatnim cięciu grzywki ...miał pan w każdym momencie walki ze mną RACJĘ
dzis widzę ze ten ostatni "ciach" był superrrr
dzis jestem inna - w pozytywnym wydaniu
a wszystkim tu powiem żem leń i bałam sie dzis wstac ..bo .jak ja to ułoże....
a wstałam i dalej wyglądam jak wczoraj tuz po wyjściu z salonu pana MB
tak więc KOBIETY moje zdanie zapartej od lat w cięciu tak samo non stop to samo bo sie boję .... bom leń,.....
korzystajcie z tych cudownych dłoni które faktycznie działają cuda.....
polemizujcie z panem MB on wysłucha gdzie was boli.... te odstające uszka i inne ... i wyciągnie dzięki swoim cięciom to co w was najfajniejsze a ukryje co ma zostac ukryte
a KOLORY które waszym włosom nałoży- powalają dopasowaniem i barwami -do oczu twarzy i do wszystkiego co lubicie
P. Marku ja jesio raz przepraszam ...kajam się i zwracam honor.....
BR

Edytowane przez bettinkaroj
Czas edycji: 2011-04-30 o 13:12
bettinkaroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 09:06   #82
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Podbijam,
zastanawiam się nad salonem Gabriel, bo jest dosyć chwalony, ale którą fryzjerkę polecacie?
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 07:18   #83
nettka6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 82
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

w Gabrielu nie polecam nikogo, ostatnio była tam moja koleżanka z zamysłem zrobienia blond pasemek...wyszła ruda z nieudolnie wyprostowanymi włosami i zapłaciła 160 zł

sama korzystałam z usług tego salonu...ze wzgl na farby jakie tam używają, nie niszczą tak włosów....ale kiedyś była tam p.Ania (ciemne włosy)...miła, uśmiechnięta...fajnie robiła fryzurki...pozostałe dwie...Marzena..naburmusz ona, zero komunikacji, rozmowy ,stoi przy klientce jak za karę.....zrobiła mi tak pasemka, że wyglądalam jak bym nic nie robiła z włosami, byłam bardzo nie zadowolona
...druga Ania...też mało przyjazna, mało uśmiechnięta...ale ona już tam nie pracuje, podobno otworzyła swój zakład...teraz na pewno będzie się uśmiechać ale ja do niej na pewno nie zaglądnę...zapamiętałam ją właśnie tak
nettka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 18:49   #84
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Podbijam! Zastanawiam się nad zmianą fryzjerki, bo moja jest rencistką i ostatnio kilka razy sama musiałam poprawiać po niej grzywkę... Kogo polecicie? gdzie teraz pracuje p. Agnieszka?
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 17:27   #85
angelaaa94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 145
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Polećcie mi fryzjera w stalowej woli, który pomaluję moję włosy na mroźny platynowy blond [broń boże żółty] i w miarę możliwości ceny, włosy mam za łopatki + swoje naturalne mam ciemny blond malowane farbami w domu do efektu żóltawego blondu

SERDECZNIE DZIĘKUJE Z GÓRY
__________________

angelaaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 12:04   #86
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Dziewczyny, którą dziewczynę z Metamorfozy polecacie jeśli chodzi o upięcia ślubne obecnie? bo pracownice zmieniają się co chwilę, a widzę, że dawno nikt nie pisał nic w tym wątku. Albo czy macie kogoś godnego polecenia z salonu Gabirel lub jakiegoś innego? chodzi mi zarówno o makijaż jak i fryzurkę?
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 06:50   #87
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Trochę nie w temacie ale ja czesałam się w Nowej Sarzynie, taki mały salon bardzo dobra fryzjerka, generalnie cała moja rodzina wtedy się u niej czesała więc moge parę jej fryzur pokazać I nie drogo...tylko dojechać trzeba...
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 12:26   #88
kapetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

A jak wyglądają ceny w "Metamorfozie"?
kapetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 21:39   #89
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Cytat:
Napisane przez ssonik Pokaż wiadomość
salon platynowej blondynki to awangarda!! METAMORFOZA jest na gorze ,nad osemką:P
Cytat:
Napisane przez mrs Visage Pokaż wiadomość
W AWANGARDZIE jest jedna pani, która ma ogromne znudzenie, wręcz rozpacz na twarzy, ale jako tako robi dobrze. Niestety nie wiem jak się nazywa, wiem tylko, że ma bardzo smutny wyraz twarzy. Jest tam jeszcze jedna pani, trochę weselsza, która nawet pasemek nie potrafi dobrze wykonać!
Jeżeli chodzi o tą gadatliwą mamę właścicielki - porażka. Nie polecam salonu ze względu na tą panią.
Zawsze mi sie wydawalo, ze ta pani robi corce czarny PR Chodzilam tam, kiedy jej corka dopiero zaczynala - wtedy sie jeszcze starala...

W Metamorfozie tez bylam. Nie pamietam imienia pani, ktora mnie obcinala, ale efekt byl oplakany. Wytlumaczylam jej, ze nie moze pod zadnym pozorem cieniowac moich wlosow, gdyz po wysuszeniu wygladam jak wkurzony Chopin. Stwierdzila, ze wie lepiej jak sie obcina krecone wlosy i efekt koncowy byl taki, ze ona sama az zaniemowila. Wpadla w panike, bo przyszlam z ladna fryzura a to co mi zrobila przypominalo bardziej miotle niz wlosy. Kazalam sobie zmoczyc wlosy, dac suszarke z dyfuzorem i ulozylam je sobie SAMA, bo ona nie wiedziala co z tym dalej zrobic. Wiec ten salon tez odpada

Przez dwa lata bylam w USA i mimo, ze chodzilam do polskich fryzjerek to roznica byla kolosalna! Po raz pierwszy w zyciu mialam naprawde dobrze obciete wlosy i fryzure, ktora podreslala moje rysy twarzy, a nie oszpecala. Teraz wrocilam do STW i dalej szukam przyzwoitego fryzjera...


Btw. dlaczego prawie wszystkie pozytywne posty o salonie pana MB sa pisane przez nowych uzytkownikow forum, z 1 postem na koncie? Good luck!
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler

Edytowane przez Layila
Czas edycji: 2012-09-19 o 04:49
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 19:17   #90
bettinkaroj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Zawsze mi sie wydawalo, ze ta pani robi corce czarny PR Chodzilam tam, kiedy jej corka dopiero zaczynala - wtedy sie jeszcze starala...

W Metamorfozie tez bylam. Nie pamietam imienia pani, ktora mnie obcinala, ale efekt byl oplakany. Wytlumaczylam jej, ze nie moze pod zadnym pozorem cieniowac moich wlosow, gdyz po wysuszeniu wygladam jak wkurzony Chopin. Stwierdzila, ze wie lepiej jak sie obcina krecone wlosy i efekt koncowy byl taki, ze ona sama az zaniemowila. Wpadla w panike, bo przyszlam z ladna fryzura a to co mi zrobila przypominalo bardziej miotle niz wlosy. Kazalam sobie zmoczyc wlosy, dac suszarke z dyfuzorem i ulozylam je sobie SAMA, bo ona nie wiedziala co z tym dalej zrobic. Wiec ten salon tez odpada

Przez dwa lata bylam w USA i mimo, ze chodzilam do polskich fryzjerek to roznica byla kolosalna! Po raz pierwszy w zyciu mialam naprawde dobrze obciete wlosy i fryzure, ktora podreslala moje rysy twarzy, a nie oszpecala. Teraz wrocilam do STW i dalej szukam przyzwoitego fryzjera...


Btw. dlaczego prawie wszystkie pozytywne posty o salonie pana MB sa pisane przez nowych uzytkownikow forum, z 1 postem na koncie? Nie jest panu wstyd, panie MB? Gdyby pan rzeczywiscie byla takim dobrym fryzjerem jak pan mysli, to nie musialby pan TEGO robic. Good luck!


No i.... jako że... spokojna jestem jak śpię ....
więc się ustosunkuje do tych bredni które przeczytałąm wyżej ....
pewnie włąscicielowi Salonu MB wisi co pani bredzi.... ale nie mnie ...
bo m.innymi ja jestem jedną z takich osób , które raz cos wpisały i tyle ...i to mnie Pani tu obraża....

zacznę od tego jak dobrze że kiedys tam włączyłąm tzw subskrybcję wątku o fryzjerach...
włąsnie dostałam kolejny raz powiadomienie że ktoś napisał coś tutaj ...
poprzednimi razy nie było nic szczególnego ale po Pani wpisie ciśnienie mi sie podniosło....
i TERAZ to chyba sobie JA po pańci pojadę....

Layilo..kimkolwiek jestes ..czy moze podać Tobie dane do mnie???..
.żebyś się przekonała że jestem kobietą z krwi i kości i do tego 100% czyli taką , która chamstwa i kłamstwa nie znosi... podać Tobie dane????
chcesz skonfrontowac kto sie pod kogo podszywa....
jeśli zalogowąłam sie tu kiedyś ...na jak zauwazyłąs -ten 1 raz - to WIDAC TAKĄ miałąm potrzebę ...
i nie zrobiłąm tego dla kogokolwiek - jak tylko dla siebie ...by pewnego pana z salonu fryzjerskiego MB ..przeprosic za swoje głupkowate zachowanie....
a zachowałam sie tam jak idiotka ..może włąśnie przez to że wczesniej TUTAJ czytałam takie puste wpisy jak Pani --droga pani Layilo!!!!!! co to szczyci się napisaniem postów 1500 ileś tam ....

nie interesują mnie pani 1500 czy więcej kłąmliwych lub pustych postów czy oskarżeń bez pokrycia....

tym samym nie życze sobie żeby MNIE tu oskarżać - że nie jestem sobą
a mój wpis to czyjeś podszywanie się pod klientkę ......

jeżeli jednak sobie pani życzy konfrontacji prosze przez administratorów tego serwisu ...
i zaznaczam że jeśli pani tylko prowokuje oskarża bo tak sie pani zachciało... to ja sama wystąpię do administratorów o sprawdzenie kim pani jest i pod kogo sie PANI podszywa ..oskarżając i wypisując brednie do których sie teraz ustosunkowałam .... a które mi podniosły ciśnienie na maxa.,....

a juz poza Panią ....bo więcej na panią MOJEGO czasu tracic nie warto ...

napisze tylko skoro mam tu pisać o fryzjerach w st.woli....
od mojego 1go wpisu minęło dosc dużo czasu..
a JA salonu nie zmieniłam ...
dalej jestem klientką w Salonie MB....
lubuję się w zawczesnym przychodzeniu aniżeli na umówioną godzinę ...gdyż b.lubię sobie tam posiedziec ,odpocząc po pracy i upajac sie widokiem pracujących tam osób ...zarówno płci męskiej jak i żeńskiej... .... /nie jestem reklamodawcą więc nie wymieniam z imion ))./
oraz widziec metamorfozy który wychodza spod ich nożyczek...

co więcej -do wszystkich czytajacych i do Pani sznaownej Layilo pewnie tez...- dodam że gdyby mnie tylko na to było stac - to bym na każde strzyżenie zabierała tam moją 4letnią córeczkę.....

i bynajmniej ..Polką jestem więc nie napisze głupawo jak Pani Layila... "Good luck!"

a tylko ...
pozdrawiam kazdego kto ma włąsne zdanie w kazdym temacie ..byle było ono szczere i prawdziwe ... Beata
bettinkaroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-20 17:40:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.