Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-31, 11:47   #2431
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Idealnie to ujęłaś. Radience to w zasadzie podkład matujący( extra firming jak lingerie, raczej nawilżający), trochę podobny do Inka YSL. Ja za takimi nie przepadam, w zasadzie trwałości też nie wymagam.
Mi z Lingerie też najbardziej kojarzy się Skin Ilusion tyle źe skin Ilusion jest bardziej mokry, ale u mnie nie spływał.
Aaa czyli lingerie też capnęłaś zaszalałaś.
Masz cerę mieszaną?
Zimą mam bardzo mieszaną, gehennę z nią przechodzę Dlatego marzę, żeby to był mój ostatni rok w klimacie umiarkowanym Bo latem latam bez szpachelki zadowolona z życia, z buzią cacy jak u noworodka
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 18:22   #2432
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, znacie może ten podkład? Shu Uemura Face Architect Smooth Fit: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,59109,face-architect-smooth-fit-fluid-foundation.html

Moja cera zwariowała i prawie przestała się przetłuszczać, mimo że wcześniej mocno się świeciłam. Policzki mam wręcz odwodnione To pewnie efekt ogrzewania i ujemnych temperatur. Oczywiście nawilżam się, ale Fusion Ink YSL którego używałam do tej pory i byłam zadowolona, jest dla mnie obecnie nieco "zbyt suchy" jeśli chodzi o wykończenie.

Szukam podkładu o naturalnym wykończeniu (nie suchym-pudrowym), który będzie wygładzać, trochę rozświetlać - ale nie świecić się jak latarnia (mocne "dewy" odpada, bo ze mnie spłynie), nie podkreśli skórek i nierówności, nie wysuszy dodatkowo. Na kryciu mi nie zależy, chcę tylko wyrównać koloryt. Shu z opisu wydaje się ok, ale nie wiem, jak dobrać sobie odcień. Może któraś z Was go zna i mogłaby coś doradzić - albo odradzić. A może macie jakieś inne typy?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-01, 18:19   #2433
JaJendza
Przyczajenie
 
Avatar JaJendza
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 10
Jaki podkład dla porowatej cery?

Hej, szukam idealnego podkładu dla takiego typu cery tak do 35 zł.
Próbowałam już kilku, jeden był zbyt gęsty, drugi podkreślał każde załamanie, a ten trzeci zapychał :/
JaJendza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-01, 19:22   #2434
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla porowatej cery?

Cytat:
Napisane przez JaJendza Pokaż wiadomość
Hej, szukam idealnego podkładu dla takiego typu cery tak do 35 zł.
Próbowałam już kilku, jeden był zbyt gęsty, drugi podkreślał każde załamanie, a ten trzeci zapychał :/
Przesuwam we właściwe miejsce i zapraszam tutaj
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-01, 19:39   #2435
Andzela19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Besko
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

hej dziewczyny do niedawna mialam cere trodzikowa teraz pozostaly mi czerwone przebarwienia , od czasu do czasu wyskakuja jakies niespodzianki i potrzebuje kremu lub czegos innego co zlagodzi zniweluje te nieladne czerwone plamki i jakiegos podkladu ktory w nie najlepszych mometach mojej cery przykryje niedoskonalosci ????
Andzela19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 13:28   #2436
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Andzela19 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny do niedawna mialam cere trodzikowa teraz pozostaly mi czerwone przebarwienia , od czasu do czasu wyskakuja jakies niespodzianki i potrzebuje kremu lub czegos innego co zlagodzi zniweluje te nieladne czerwone plamki i jakiegos podkladu ktory w nie najlepszych mometach mojej cery przykryje niedoskonalosci ????
Everlasting?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 14:37   #2437
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej Na co dzień używam Revlon Colorstay 180 do tłustej (mimo, że mam cerę sucho-mieszaną). Chcę kupić Loreal Lumi Magique. Czy kolor C4 lub N3 będą dla mnie dobre? Nie chcę różowych czy pomarańczowych tonów, a C2 ponoć takie ma. N1 może być zbyt jasny.

Karnację mam raczej jasną, ale nie bardzo, policzki czerwone, bo naczynkowe, cera bez innych problemów.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2015-01-02 o 14:40
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-02, 14:47   #2438
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Chce Wam pokazać jak zrobiłam a raczej jak dałam się zrobić Pani W Douglasie... Poprosiłam o kolor ciut bardziej żółty ( chodzi o clarins SI) niż 105 clarinsa... Porównywalny do sand EL.. Pani dała mi 107.. Wzięłam i poszłam. Wklejam zdjęcie... Samd i clarins SI ....... Omg .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (123,6 KB, 31 załadowań)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 20:44   #2439
Olciak13
Raczkowanie
 
Avatar Olciak13
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 30
GG do Olciak13
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jaki polecicie podklad matujacy ale nie wymagam jakiegos duzego krycia mam cere mieszana a kierunku tlustej i zalezy mi zeby dobrze matowal polecicie cos? )
Olciak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 21:46   #2440
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Chce Wam pokazać jak zrobiłam a raczej jak dałam się zrobić Pani W Douglasie... Poprosiłam o kolor ciut bardziej żółty ( chodzi o clarins SI) niż 105 clarinsa... Porównywalny do sand EL.. Pani dała mi 107.. Wzięłam i poszłam. Wklejam zdjęcie... Samd i clarins SI ....... Omg .
W sensie, że lekko bardziej różowy? Dla mnie odcienie w sumie podobne, a butelki potrafią zakłamać rzeczywistość.
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 22:30   #2441
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
W sensie, że lekko bardziej różowy? Dla mnie odcienie w sumie podobne, a butelki potrafią zakłamać rzeczywistość.
Clarins jest ciut ciemniejszy ale jest totalnie różowy. Bardzo
Jakby widać mi było tylko twarz to ładnie ale niestety widać więcej wyglądam w nim koszmarnie:O odcina się w baaardzo
Kurcze nie byłam pierwszy raz po podkład a dałam sobie wcisnąc taki kolor. Nic ten będę mieszać z innym i kupie inny kolor. Sam podkład u mnie super

Jak tam Radience? Doszedł już?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-02, 22:42   #2442
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Czy ktoś miał te podkłady Lumi Magique Loreal? Poszłam do Hebe i dobrano mi kolor C4... Jest za ciemny. Był bardziej żółty od ziemistego N3, ale pani powiedziała, że będzie mi bardziej pasował.
Czy miałyście styczność z tymi kolorami? N3, C4, N1?

I jeszcze mam pytanie odnośnie True Match. Czy kolor C3 jest ziemisto-żółty? Jeśli używam Revlon CS 180 do tłustej to C3 będzie ok? Czym się różni od N3?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 22:47   #2443
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał te podkłady Lumi Magique Loreal? Poszłam do Hebe i dobrano mi kolor C4... Jest za ciemny. Był bardziej żółty od ziemistego N3, ale pani powiedziała, że będzie mi bardziej pasował.
Czy miałyście styczność z tymi kolorami? N3, C4, N1?

I jeszcze mam pytanie odnośnie True Match. Czy kolor C3 jest ziemisto-żółty? Jeśli używam Revlon CS 180 do tłustej to C3 będzie ok? Czym się różni od N3?
C są różowe, N neutralne a W żółte. Także nie, C3 nie będzie ziemisto-żółty
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 23:15   #2444
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
C są różowe, N neutralne a W żółte. Także nie, C3 nie będzie ziemisto-żółty
Wiem co oznaczają literki C4 Lumi jest wbrew pozorom bardzo żółty. Pytam o wasze doświadczenie z nimi, a nie teorię. Jeśli ktoś miał podane wyżej podkłady to proszę o opinię i poradę co będzie mi pasowało, jeśli używam 180 CS Revlonu i mam naczynkową w miarę jasną cerę. Chodzi mi o odcienie zbliżone do koloru 180 głównie z Lumi Magique. N1 nie było w Hebe i Rossmannie, także nie wiem jaki to kolor, a cały dzień siedzę na google i szukam i dalej nie wiem. Może N3 byłoby dla mnie lepsze, ale nie mam porównania. Czy można gdzieś kupić/dostać próbki Lumi?

Jak oceniacie kolorystykę 180 Colorstaya (do tłustej)? Moim zdaniem jest ziemisty, czy to odpowiednik N?

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2015-01-02 o 23:47 Powód: dopisek
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 12:23   #2445
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Clarins jest ciut ciemniejszy ale jest totalnie różowy. Bardzo
Jakby widać mi było tylko twarz to ładnie ale niestety widać więcej wyglądam w nim koszmarnie:O odcina się w baaardzo
Kurcze nie byłam pierwszy raz po podkład a dałam sobie wcisnąc taki kolor. Nic ten będę mieszać z innym i kupie inny kolor. Sam podkład u mnie super

Jak tam Radience? Doszedł już?
Przypomniałaś mi, że miałam kiedyś próbki 108 i 109 SI, i 108 była tak żółta, że aż za bardzo Lubię żółte podkłady (jaha, że nienawidzę różowych!), ale nie aż tak żółte
A Radiance jeszcze nie dotarł i mam focha, bo ja lubię szybkie paczki (choć się boję, bo wziełam 108 )
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 12:58   #2446
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

south A możesz 108 porównać z sand EL? Albo znasz jakiegoś jaśniejszczego choćby minimalnego żółtka. Ja miałam w zasadzie tylko 105 :/
Też nie lubie różów a ten jest po prostu bardzo różowy. Najbardziej ze wszystkich kolorów.... Jak ona( ekspedientka) wpadła na to żeby mi go dać jeśli poprosiłam o żółtka...
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 13:11   #2447
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ale mówisz o Radiance? Bo SI już nie mam. EL też nie mam, więc niestety nie porównam.
Jak dojdzie to mogę porównać z 103 z Radiance i Extra Firming, bo mi panie zrobiły próbki ultra jasne (swoją drogą fascynująca perfumeria, Douglas ma kolory od 107 wzwyż, a ta moja noname od 103 ) i do 02 Idole Ultra, 03 Lingerie i taki żółtek to rossmannowski CC Cream z Bourjoisa w odcieniu 31 (ew. jeszcze 035 z Air Miracle Lancome, super brzoskwiniowego 150 Revlona Nearly Naked i C1 MACa F&B o ile nie zasechł ). Jeśli chodzi o szpachelkę to niestety nic więcej nie mogę zaoferować
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 13:25   #2448
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ooooodo lingerie 03 może. Jak Ci dojdzie. Nie musi być na zdjęciach chodzi tylko o to żebyś może napisała czy jest jaśniejszy/ ciemniejszy od Lingerie . Ten 107 porównać mogę do 02 Od Guerlaina tylko chyba bardziej różowy. Będę go mieszać z D&G. Mam taki za jasny kolor
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 13:37   #2449
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Zrobi się
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 19:21   #2450
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny co mozna dodac do podkladu,zeby wygladal bardziej swiezo,nie byl zbyt szarawy ?

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2015-01-03 o 20:17
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 19:27   #2451
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, dorwałam próbkę tego true match, i to w moim kolorze (!!!!) ale kurde, nie kryje ani trochę mam sporo zaczerwienień po operacji, i różne niespodzianki (okres) i niestety, nie dość, że nie przykrył, to podkreślił wszystkie suche skórki (a że jestem po operacji nosa, to nie bardzo mogę spilingować)
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 20:16   #2452
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny co mozna dodac do podkladu Uzywam MAKE UP FOR EVER HD odcien 115- jest to odcien : mleczno-różano -beżowy ,prawie jak kolor mojej karnacji czyli : mleczno-różano -beżowa CHLODNY TYP URODY-Krolowa sniegu ,ale czasami mam wrazenie ,ze wyglada on troche jakby szarawo i za malo ma bardzo jasnego mlecznego bezu.TESTOWALAM ,probowalam mnostwo podkladow,odcieni i zaden tak do mnie ,do koloru mojej karacji nie pasowal jak ten odcien z MUFE( jasny mleczny bez+mleczny delikatny roz ) - 115.


Wszystkie podklady przewaznie ,sa zbyt żółtkowate badz wpadaajce w pomarancze badz zbyt szarawe ,co na karnacjji CHLODNEJ JASNEJ-daje efekt postarzenia,okropie wyglada.. takich jasnych mlecznych bezowych odcini brak... Beż a żolc to roznica


PODKLAD Make up for ever HD-nie jest zbyt rozowy,ani zbyt bezowy,taki akurat mix i nie zawiera w sobie zadnych pomaranczy,ani brzydkich zoltosci.

,co moza dodac do podkladu,zeby wygladal bardziej swiezo,nie byl zbyt szarawy

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2015-01-03 o 20:20
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 21:06   #2453
ja578
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witam, dziewczyny mam problem-jestem nastolatką i nigdy nie używałam żadnych kosmetyków kolorowych. Mam suchą skórę i nie wiem czy jakiś podkład to dobry pomysł, najbardziej chciałabym zatuszować pojawiające się co jakiś czas pojedyncze, ale dosyć uciążliwe i rzucające się w oczy wypryski. Po przejrzeniu kilkunastu wątków na forum i KWC mam mętlik w głowie... Może jakiś korektor? Ale jeśli już to jaki-w płynie czy w sztyfcie, typowo antybakteryjny czy nie..?
Kolejny mój problem, chociaż drugorzędny, to straszne sińce pod oczami. Nie pomagają ani domowe sposoby (np. ogórki, herbata), ani porządne wysypianie się, chyba już taka moja uroda. Czy taki korektor kupiony pod kątem maskowania wyprysków nadawałby się pod oczy?
Bardzo Was proszę o poradę, może polecicie coś w miarę niedrogiego?
ja578 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 00:04   #2454
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ja578 Pokaż wiadomość
Witam, dziewczyny mam problem-jestem nastolatką i nigdy nie używałam żadnych kosmetyków kolorowych. Mam suchą skórę i nie wiem czy jakiś podkład to dobry pomysł, najbardziej chciałabym zatuszować pojawiające się co jakiś czas pojedyncze, ale dosyć uciążliwe i rzucające się w oczy wypryski. Po przejrzeniu kilkunastu wątków na forum i KWC mam mętlik w głowie... Może jakiś korektor? Ale jeśli już to jaki-w płynie czy w sztyfcie, typowo antybakteryjny czy nie..?
Kolejny mój problem, chociaż drugorzędny, to straszne sińce pod oczami. Nie pomagają ani domowe sposoby (np. ogórki, herbata), ani porządne wysypianie się, chyba już taka moja uroda. Czy taki korektor kupiony pod kątem maskowania wyprysków nadawałby się pod oczy?
Bardzo Was proszę o poradę, może polecicie coś w miarę niedrogiego?
Na pojedyncze wypryski wybierz korektor, jaki, to już sprawdź kwc.
A pod oczy lepiej kupić coś lżejszego i w płynie, by nie wysuszyło skóry pod oczami. L'Oreal True Match podobno jest całkiem niezły. Po prostu poszperaj w kwc
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 00:04   #2455
lebazi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 9
Jaki podkład do twarzy

Drogie Panie potrzebuję kupić jakiś podkład do twarzy (w formie kremu)

Kolor naturalny.

Czy jest sens kupować coś drogiego np:

Dior Diorskin Forever Fluid

CHANEL Perfection Lumière Podkład kryjący SPF 10 30ml 20 Beige

Czy Avon Luxe który jest prawie 10 krotnie dużo odstaje od tych dwóch pierwszych ??


Czy możecie doradzić jaki kolor naturalny kupić z tych 3 firm


PS

Pytanie do szanownej moderatorki czy linki do podkładów do twarzy

z poniższych sklepów mogę umieścić, czy znów będzie to traktowane jako reklama sklepów.

https://www.douglas.pl http://www.dolce.pl/
lebazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 01:09   #2456
ja578
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ok, dziękuję bardzo za radę, teraz wiem już w jakich kategoriach szukać
ja578 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 15:20   #2457
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Jaki podkład do twarzy

Jesli jestes w stanie wydac wiecej na podklad to polecam ten z chanel. Zauwazylam, ze od kiedy uzywam lepsze podklady nie mam takich problemow z cera, latwiej sie z nimi pracuje. Co do koloru naturalnego, co masz na mysli ? Ja na Twoim miejscu poszlabym na stanowisko firmy i tam juz pomoga Ci wybrac kolor.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 20:22   #2458
Olciak13
Raczkowanie
 
Avatar Olciak13
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 30
GG do Olciak13
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Olciak13 Pokaż wiadomość
Jaki polecicie podklad matujacy ale nie wymagam jakiegos duzego krycia mam cere mieszana a kierunku tlustej i zalezy mi zeby dobrze matowal polecicie cos? )
Doradzi ktos?
Olciak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 20:33   #2459
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Olciakjaka cena jest dla Ciebie akceptowalna?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 20:43   #2460
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Olciak13 Pokaż wiadomość
Doradzi ktos?
A może CC z Burżuja?
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.