Diroseal - ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-26, 18:49   #31
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Sandija
Diroseal tylko wieczorem.
Rano zawsze filtry i Antirougers albo coś z wit. c - może być ten z Body Shopu. Witaminę C najlepiej na dzień, pod filtry, bo wzmacnia ich działanie.
Może na to jakie chcesz filtry.


Dziękuję przeogromnie .
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 18:59   #32
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Proszę
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 00:42   #33
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Diroseal - Pomocy!

a ja mam takie pytanko.. czy w noce bezdirosealowe mozna nakladac juvit jako nawilzacz do podraznionej cery po retinoidzie?
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 08:09   #34
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Ash
a ja mam takie pytanko.. czy w noce bezdirosealowe mozna nakladac juvit jako nawilzacz do podraznionej cery po retinoidzie?
tak, albo Phisiogel, krem Dermalibour lub Epitheliale
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 09:34   #35
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Ash tak , możesz juvit ,a oprócz tego :physiogel, nanobase, lipobase, HOL, HOR...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 09:35   #36
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez green_tea
Dziękuję, dziękuję .

Na pewno nie zrobię tego od ręki, ale w najbliższym czasie.

nie ma sprawy , służę uprzejmie pomocą
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 10:13   #37
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez aniolekandrzejka1
Ash tak , możesz juvit ,a oprócz tego :physiogel, nanobase, lipobase, HOL, HOR...
Cytat:
Napisane przez Contax
tak, albo Phisiogel, krem Dermalibour lub Epitheliale
Dzieki
wiem, ze mozna hol, hor i te inne.Nie wiedzialam tylko co z juvitem. Poki co mojej mamie sluzy i jesli mozna tanim kosztem, to czemu nie uzywac
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 10:26   #38
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Diroseal - Pomocy!

no pewnie ASH!!!

nie ma sprawy
pzdr
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 18:04   #39
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Diroseal - Pomocy!

dopisuję się do wątku ze swoimi wątpliwościami na temat Diroseala- zamierzam potraktować nim w końcu moje naczynka, ale tylko naczynka.
Pytanie jest więc takie: czy mogę nakładać Diroseal tylko na obszary naczynkowe? Planuję dłuższą i systematyczną kurację (min. rok). Ale co wtedy z resztą twarzy? Jak ten Diroseal rzeczywiście pogrubia naskórek, to czy po jakimś czasie b ędzie widać u mnie jakąś różnice między policzkami a resztą twarzy . Na resztę chciałabym stosować retin-a, bo w sferze T bardzo dobrze go znoszę, ale on z kolei złuszcza...
I czy po takiej kuracji pogrubiania naskóraka mogła bym przejść do stosowania silniejszych retinoidów na całą twarz, czy to mogłoby zniweczyć działanie Dirosealu?

Sandija, jeszcze do ciebie małe pytanko- jak ty uzywałaś Dirosealu, na całą twarz?
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 08:16   #40
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Cytat:
Pytanie jest więc takie: czy mogę nakładać Diroseal tylko na obszary naczynkowe?
własciwie diroseal sie uzywa tylko na obszary naczynkowe=nawet na opakowaniu tak pisze

jak ci sie pogrubi naskórek ,to na pewno nie tak że bedzie widac różnicę miedzy np.czołem ,to ni tego typu pogrubienie-raczej bedziesz miała bledsze,mniej czerwone policzki ,po prostu
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 19:57   #41
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Evitko dzięki za wyjaśnienia

może jeszcze ktoś coś poradzi na ten temat- zwłaszcza jeśli ma dośwoadczenie w użytkowaniu Dirosealu
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-08, 20:27   #42
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
może jeszcze ktoś coś poradzi na ten temat- zwłaszcza jeśli ma dośwoadczenie w użytkowaniu Dirosealu
Doświadczeń w stosowaniu Dirosealu nie posiadam, ale za jakiś czas mam zamiar "potraktować" nim moje naczynka. Ja zamierzam stosować go wyłącznie w obrębie zmian naczyniowych - tj. policzki i nos.

Wydaje mi się, że Diroseal można stosować zarówno miejscowo jak i na całą twarz.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 09:30   #43
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Cytat:
Wydaje mi się, że Diroseal można stosować zarówno miejscowo jak i na całą twarz
może i mozna,ale po co... tubka ma tylko 30 ml i lepiej zuzyc kremik tam gdzie jest potrzebny....owszem jest dośc wydajny,ale bez przesady....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 09:40   #44
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
tubka ma tylko 30 ml i lepiej zuzyc kremik tam gdzie jest potrzebny....owszem jest dośc wydajny,ale bez przesady....
To, że tubka ma 30 ml. wiem doskonale.

Moim stwierdzeniem, że "Diroseal można stosować zarówno miejscowo, jak i na całą twarz" chciałam powiedzieć, że jeśli ktoś posmaruje nim całą twarz nic złego się nie stanie.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
może i mozna,ale po co...
Diroseal oprócz tego, że jest kremem na naczynka, działa również przeciwzmarszczowo - może po to.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 10:05   #45
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Diroseal - Pomocy!

suri
ja sie nie zamierzam spierać, suri,naprawdę

ja uzywam tylko na naczynka,bo z nimi walczę,ale w takim razie dobrze wierdziec ,że na coś jeszcze działa

jeszcze raz
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 10:13   #46
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
suri
ja sie nie zamierzam spierać, suri,naprawdę

ja uzywam tylko na naczynka,bo z nimi walczę,ale w takim razie dobrze wierdziec ,że na coś jeszcze działa

jeszcze raz
Evitko, ja się nie spieram tylko wyjaśniam . Ja Dirosealu jeszcze nie stosowałam, ale się do niego przymierzam. Tak jak Ty, będę go stosować tylko na obszary naczynkowe . Pozdrawiam
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 10:23   #47
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Diroseal - Pomocy!

No tak, Diroseal z pewnością można stosować na całą twarz- retinaldehyd wszędzie da pozytywne efekty, tylko że mi właśnie szkoda Diroseala na te pertie gdzie naczynek niet, a gdzie świetnie działa Retin-A.
Właśnie Retinu na poliki za bardzo kłaść nie mogę, ale zastanawiam się czy po odpowiednio długiej kuracji Dirosaelem mogłabym zacząć stosować Retin już na całą twarz
Czy ten naskórek pogrubia się na stałe?
No i prawdę powiedziawszy to nie do końca chyba rozumiem dziełanie tego Dirosealu- myślałam że wszystkie pochodne wit. A to przede wszystkim złuszczają
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 16:04   #48
majolka
Raczkowanie
 
Avatar majolka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dublin/Warszawa
Wiadomości: 205
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Witajcie dziewczęta! Nie chce osłabić Waszego entuzjazmu co do kuracji Dirosealem, gdyż wiem, że kremik ów pomógł już wielu Wizażankom, ale mi niestety nie posłużył. Wręcz przeciwnie, dostałam straszliwego uczulenia - twarz niesamowicie piekła i wyglądała jak po silnym oparzeniu słonecznym, byłam czerwona jak burak. Do tej pory, choć minął ponad miesiąc walcze ze skutkami tego koszmarnego podrażnienia. Niestety przybyło mi także kilka nowych pajączków.
Tak więc jeśli zaobserwujecie po stosowaniu Dirosealu jakieś niepokojące objawy (np. nadmierna suchość i reaktywność skóry czy zaczerwienienie) to po prostu odstawcie go natychmiast.
Niestety każdemu służy co innego i trzeba eksperymentować.
PS. Teraz używam kremiku Biodermy - AR i moja skóra powoli powraca do normy, choć jak wiadomo dodatkowe pajączki pozostaną i będą mi przypominały, aby po Diroseal więcej nie sięgać.
majolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 12:14   #49
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez majolka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczęta! Nie chce osłabić Waszego entuzjazmu co do kuracji Dirosealem, gdyż wiem, że kremik ów pomógł już wielu Wizażankom, ale mi niestety nie posłużył. Wręcz przeciwnie, dostałam straszliwego uczulenia - twarz niesamowicie piekła i wyglądała jak po silnym oparzeniu słonecznym, byłam czerwona jak burak. Do tej pory, choć minął ponad miesiąc walcze ze skutkami tego koszmarnego podrażnienia. Niestety przybyło mi także kilka nowych pajączków.
Tak więc jeśli zaobserwujecie po stosowaniu Dirosealu jakieś niepokojące objawy (np. nadmierna suchość i reaktywność skóry czy zaczerwienienie) to po prostu odstawcie go natychmiast.
Niestety każdemu służy co innego i trzeba eksperymentować.
PS. Teraz używam kremiku Biodermy - AR i moja skóra powoli powraca do normy, choć jak wiadomo dodatkowe pajączki pozostaną i będą mi przypominały, aby po Diroseal więcej nie sięgać.
Majolka, czy podczas kuracji Dirosealem stosowałaś filtry na dzień i dostatecznie nawilżałaś skórę?
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 12:31   #50
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
No tak, Diroseal z pewnością można stosować na całą twarz- retinaldehyd wszędzie da pozytywne efekty, tylko że mi właśnie szkoda Diroseala na te pertie gdzie naczynek niet, a gdzie świetnie działa Retin-A.
Właśnie Retinu na poliki za bardzo kłaść nie mogę, ale zastanawiam się czy po odpowiednio długiej kuracji Dirosaelem mogłabym zacząć stosować Retin już na całą twarz
Czy ten naskórek pogrubia się na stałe?
No i prawdę powiedziawszy to nie do końca chyba rozumiem dziełanie tego Dirosealu- myślałam że wszystkie pochodne wit. A to przede wszystkim złuszczają
Kajol, kiedyś ktoś zapytał Basię, czy może jednocześnie stosować Diacenal i diroseal? Tak może, na obszary naczynkowe diroseal, reszta Diacenal. Myślę, że na obszary naczynkowe możesz stosować Diroseal, reszta twarzy retin-a.

Pogrubienie naskórka to efekt działania retinoidów. Złuszczanie to zadanie kwasów, a retinoidy mają o wiele szrsze spektrum działania:
"Dzialanie retinoidow jest zupelnie inne niz kwasu glikolowego AHA. Glownym celem stosowania retinoidow (mam tu na mysli formy dostepne na recepte) nie jest zluszczanie. Zakres dzialania retinoidow jest duzo bardziej skomplikowany, bardziej zlozony i duzo szerszy niz kwasow. Tak wiec jesli ktos ma dylemat co wybrac kwasy czy retinoidy powinien zawsze stawiac na retinoidy, zas kwasy ewentualnie na drugim miejscu.
Kwasy nie sa w stanie wplynac tak na procesy regeneracji skory jak retinoidy."
To cytat z Basi.
http://www.wizaz.pl/witaminy_i_kosme...mina_a_cz2.php
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 12:42   #51
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez majolka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczęta! Nie chce osłabić Waszego entuzjazmu co do kuracji Dirosealem, gdyż wiem, że kremik ów pomógł już wielu Wizażankom, ale mi niestety nie posłużył. Wręcz przeciwnie, dostałam straszliwego uczulenia - twarz niesamowicie piekła i wyglądała jak po silnym oparzeniu słonecznym, byłam czerwona jak burak. Do tej pory, choć minął ponad miesiąc walcze ze skutkami tego koszmarnego podrażnienia. Niestety przybyło mi także kilka nowych pajączków.
Tak więc jeśli zaobserwujecie po stosowaniu Dirosealu jakieś niepokojące objawy (np. nadmierna suchość i reaktywność skóry czy zaczerwienienie) to po prostu odstawcie go natychmiast.
Niestety każdemu służy co innego i trzeba eksperymentować.
PS. Teraz używam kremiku Biodermy - AR i moja skóra powoli powraca do normy, choć jak wiadomo dodatkowe pajączki pozostaną i będą mi przypominały, aby po Diroseal więcej nie sięgać.
Aby ocenić właściwie Diroseal, warto zdać sobie sprawę, że zawiera o retinal, silniejszy niż retinol, i że nie jest to taki zwykły kremik na naczynka!!!! Bez takiej wiedzy ocenia się krem niesprawiedliwie. Działa on mocno przeciwzmarszczkowo przede wszystkim. A porównywanie Dirosealu do Biodermy AR nie ma sensu, bo to całkiem inny skład i nna kategoria produktu, choć wg zapewnień producentów niby ta sama - na naczynka.
Myślę, że zastosowałaś Diroseal jak zwykły kremik na naczynka, maziałaś się i tyle. A stosowanie Dirosealu to już kuracja retinoidowa, podczas której nie zachowałaś odpowiednich środków bezpieczeństwa, stosowałaś za często (może trzeba było zacząć od 2 razów na tydzień), bez filtrów, nie nawilżając twarzy łagodnymi kremami o prostym składzie typu Physiogel. Pzry takiej kuracji trzeba stosować łagodne środki zmywające bez SLS, toniki i lepiej takiej kuracji retinoidowej nie zaczynać latem.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 16:19   #52
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Cytat:
może trzeba było zacząć od 2 razów na tydzień),
to taka częstotliwosć stosowania wystarcza? czy to "na początek" żeby skórę przyzwyczaić?

Ja uzywam dirosealu od maja mniej więcej, nie mam żadnych problemów typu uczulenie czy łuszczenie (może tylko lekkie wysuszenie) -uzywam codziennie na noc

A czy uzywanie "na co drugą " by wystarczyło? wtedy w dni-noce bez d.walnęłabym sobie tylko nawilżacza jakiegoś
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 16:29   #53
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Dla cery bardzo wrażliwej, to lepiej zacząć 2-3 razyw tygodniu, jak każdy inwazyjny preparat.

Skoro nie przeszkadza Ci używanie codziennnie, nie masz podrażnień, to nie widzę potrzeby, żeby z tego rezygnować np. na rzecz kremu nawilżającego. Chyba że masz przesuszoną, wołającą pić skórę, to warto kupic jakiś prosty nawilżacz, ale jeśli nie, to po co Ci taki krem?
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 18:16   #54
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Cytat:
Chyba że masz przesuszoną, wołającą pić skórę, to warto kupic jakiś prosty nawilżacz, ale jeśli nie, to po co Ci taki krem?
tak mi sie chyba ostatnio wydaje że moja chce własnie pić....to co można stosować d.co drugi dzień na przemian z nawilżaczem,czy lepiej nawilżacz np.co pare dni?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 10:53   #55
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Dirosealuję się codziennie wieczorem, na dzień zaś wit. C i filtr. I właśnie tak, jak sobie czytam ten wątek pomyślałam, że dam też tej mojej skórze pić, bo wydaje się być trochę spragniona. I stąd pytanko: po jakim czasie od nałożenia Dirosealu mogę kłaść nawilżacz? I prośba: polećcie coś fajnego do nawilżenia, please
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 11:03   #56
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez green_tea Pokaż wiadomość
Dirosealuję się codziennie wieczorem, na dzień zaś wit. C i filtr. I właśnie tak, jak sobie czytam ten wątek pomyślałam, że dam też tej mojej skórze pić, bo wydaje się być trochę spragniona. I stąd pytanko: po jakim czasie od nałożenia Dirosealu mogę kłaść nawilżacz? I prośba: polećcie coś fajnego do nawilżenia, please
Wydaję mi się, że lepiej byłoby gdybyś zamiast nakładania na Diroseal nawilżacza zaczęła stosować go np. co drugi dzień i w dni "bezdirosealowe" nakładała nawilżacz. Jak szukasz dobrego nawilżacza to polecam przeczytać wątek - "Nawilżanie podczas kuracji kwasowo-retinoidowych" -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=116074 Pozdrawiam
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 11:12   #57
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Wydaję mi się, że lepiej byłoby gdybyś zamiast nakładania na Diroseal nawilżacza zaczęła stosować go np. co drugi dzień i w dni "bezdirosealowe" nakładała nawilżacz. Jak szukasz dobrego nawilżacza to polecam przeczytać wątek - "Nawilżanie podczas kuracji kwasowo-retinoidowych" -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=116074 Pozdrawiam

Dzięki, Suri .
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 11:16   #58
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
tak mi sie chyba ostatnio wydaje że moja chce własnie pić....to co można stosować d.co drugi dzień na przemian z nawilżaczem,czy lepiej nawilżacz np.co pare dni?
Wszystko zalezy od potrzeb twojej skóry, ja jej nie znam tak jak Ty. Jeśli potrzebujesz mocnego nawilżenia, to co drugi dzień.
Można też kłaść nawilżacz na retinoid, ale trzeba odczekac co najmniej godzinę.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 11:16   #59
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez green_tea Pokaż wiadomość
Dzięki, Suri .
Proszę bardzo
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 12:43   #60
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Pytanie do Wizażanek, które stosują/stosowały Diroseal - w jakiej ilości nakładacie go na twarz, tzn. cienką warstwę czy raczej grubą?
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.