antykoncepcja a epilepsja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-26, 21:08   #1
marika19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 29

antykoncepcja a epilepsja


Witam
Mój problem jest dość nietypowy. Mam epilepsje, pare dni temu zaczełam współżyć.Lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne Yasmin ale nie jestem pewna co do ich skuteczności(boje się,że moje leki na epilepsje osłabią ich działanie). Wprawdzie lekarz powiedział, że nie ma obaw ale nawet mnie nie zbadał i nie zapytał jak nazywają się te leki na epilepsje.Więc mam wątpliwości.Podejrzewam,ż e mało z was ma podobny problem ale może akurat ktoś taki się znajdzie lub ktoś kto będzie coś wiedział na ten temat i zechce mi pomóc
marika19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 09:58   #2
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: antykoncepcja a epilepsja

Witam kochana,
Mam taki sam problem jak ty. jakis czas temu poszlam do lekarza po tabletki, wspominajac przy okazji ze biore inne leki. pani niestety nie miala jakiegokolwiek pojecia co mi w tej sytuacji przepisac i dala mi Harmonet, bo maja bardzo mala ilosc hormonow. jednak gdy sama poszperalam troche w necie doczytalam, ze powinnysmy brac tabletki z jak najwieksza iloscia hormonow. poszlam wiec do innej pani doktor, ktora przepisala mi Cilest. Zastanawiala sie jeszcze nad plastrami Evra, lecz po wykonaniu kilku telefonow, stwierdzila ze Cilest bedzie lepszy.
Pomimo iz mowila mi, ze rowniez nie mam sie czym martwic to jednak czesto zdaza mi sie miec watpliwosci co do skutecznosci tabletek... ale nie mam wyboru staram sie im ufac.
Za kilka dni ide znowu do Gin, bo skonczylam juz wszystkie opakowania i mam zamiar porozmawiac na temat zastrzykow antykoncepcyjnych. podobno tabletki na epilepsje nie wchodza z nimi w zadne interreakcje takze bylabym o wiele bardziej spokojniejsza.
Napisze cos wiecej jak bede po rozmowie z lekarzem.
PZDR.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 12:26   #3
marika19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 29
Dot.: antykoncepcja a epilepsja

Ja chciałam brać najpierw Yasminelle to są tabletki najnowsze na rynku ale lekarz powiedział mi, że maja wlasniw za małą dawke hormonów więc odpadają dlatego przepisał mi Yasmin one są podobne jednak mają większą dawke hormonów.Niewiem ale jak narazie to i tak pewnie nie odważe się same tabletki bez prezerwatywy może z czasem Napisz pózniej co Ci powiedziała pani doktor. A ile masz lat jeżeli mogę wiedzieć ?
marika19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 12:47   #4
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: antykoncepcja a epilepsja

Jestesmy w tym samym wieku
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 18:06   #5
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: antykoncepcja a epilepsja

Witam.
juz jestem po wizycie u lekarza, pani doktor zmieniła mi dotychczasowe tabletki Cilest na Anteovin. Sa to tabletki o wysokiej ilosci hormonow, niestety jak sie zorientowalam dopiero po kupnie tabletek sa one dwufazowe.... co tez mnie zastanawia bo czytalam,ze takich tabletek uzywa sie juz najrzadziej... hm nie wiem sprobuje mam nadzieje ze organizm bedzie je dobrze tolerowal, jesli nie to powrot na Cilest.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 15:40   #6
marika19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 29
Dot.: antykoncepcja a epilepsja

Ja już od paru dni biorę Yasmin narazie jest oki a u Ciebie?
marika19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 09:51   #7
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: antykoncepcja a epilepsja

Przyjmuje Anteovin, hmm w sumie jestem dopiero jakos w polowie opakowania, takze nie moge za duzo powiedziec... wydaje sie byc rowniez ok i mam nadzieje ze tak bedzie dalej
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-15, 08:41   #8
skorpion75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 19
Exclamation Dot.: antykoncepcja a epilepsja

Najlepiej porozmawiajcie ze swoim neurologiem. Niech sie "konsultuje" z ginekologiem i odpowie na Wasze wątpliwości. Bo internet nie zawsze jest najlepszym źródłem wiedzy....
skorpion75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.