Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-22, 13:14   #481
dispersi
Rozeznanie
 
Avatar dispersi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 905
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

ABSOLUTE ORGANIC odżywczy krem na noc

Skład INCI:
Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Cetearyl Wheat Straw Glycosides, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Glyceryl Stearate SE, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Galactoarabinan, Glycerin, Tricaprylin, Glyceryl Stearate Citrate, Squalane, Salvia Sclarea (Clary) Seed Oil, Buddleja Davidii Extract*, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower & Leaf Extract*, Aqua (Water), Sodium Hyaluronate, Beeswax*, Parfum (Fragrance), Propanediol, Tocopheryl Acetate, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Benzoic Acid.


Nada się dla cery suchej na noc?
__________________
"...błąd oka nadaje kierunek myśli.."
dispersi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 16:50   #482
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Cytat:
Napisane przez dispersi Pokaż wiadomość
ABSOLUTE ORGANIC odżywczy krem na noc

Skład INCI:
Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Cetearyl Wheat Straw Glycosides, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Glyceryl Stearate SE, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Galactoarabinan, Glycerin, Tricaprylin, Glyceryl Stearate Citrate, Squalane, Salvia Sclarea (Clary) Seed Oil, Buddleja Davidii Extract*, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower & Leaf Extract*, Aqua (Water), Sodium Hyaluronate, Beeswax*, Parfum (Fragrance), Propanediol, Tocopheryl Acetate, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Benzoic Acid.


Nada się dla cery suchej na noc?
Miałam ten krem, on ma konsystencję takiego lekkiego masełka, ładnie nawilża, ale na pewno są lepsze kremy, bo ja mam cerę tłustą, a on ją nawilżał tak normalnie, bez spektakularnych efektów. Myślę, że jest wart tej ceny, jest wydajny i buzia była po nim przyjemnie wygładzona.

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
Bardzo prosiłabym o analizę kremu CC z Sephory

Titanium Dioxide 5.1% (Sunscreen) -Zinc Oxide 2.8% (Sunscreen) -Sea Kale: Provides antiaging properties. -Hydra24 Complex: Hydrates skin. -Rice Botanical Extract: Protects and nourishes. Water, Dimethicone, Triethylhexanoin, Glycerin, Talc, PEG-10 Dimethicone, Imperata (Imperata Cylindrica) Root Extract, Benzyl Alcohol, Triethoxycaprylylsilane, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Disteardimonium Hectorite, C12-13 Alkyl Lactate, Acrylates /Dimethicone Copolymer, Alumina, Sodium Dehydroacetate, Dimethicone/Methicone Copolymer, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Squalane, PEG-8, Potassium Sorbate, Dipotassium Glycyrrhizate, Dehydroacetic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Carbomer, Blue Sea kale (Crambe Maritima) Extract, Tocopherol, Rice (Oryza Sativa) Extract, Sodium Benzoate. (+/-): Titanium Dioxide, Iron Oxides.
Nie najgorszy skład, silikonowy co prawda, ale są gorsze. Powinien się dobrze trzymać i matowić
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 20:38   #483
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie najgorszy skład, silikonowy co prawda, ale są gorsze. Powinien się dobrze trzymać i matowić
dziękuję
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 11:05   #484
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

A ja jeszcze poprosze ten sklad zobaczyc:

Skład: Hydrogenated Coconut Oil (Emollient/Hair Conditioner), Caprylic/Capric Triglyceride (Emollient), PEG-8 Beeswax (Emulsifier), Hydrogenated Vegetable Oil (Emollient/Hair Conditioner), Lanolin (Emollient), Carnauba (Copernica Cerifera (Carnauba) Wax) (Stabiliser/Viscosity Modifier), Octyldodecanol (Emollient), Parfum (Fragrance), Mica (Opacifier), Propylparaben (Preservative), Helianthus annuus (Sunflower Seed Oil) (Emollient), Methylparaben (Preservative), Tocopherol (Antioxidant), Isopropyl Myristate (Emollient), Daucus carota (Carrot Extract) (Natural Additive), Beta-Carotene (Colorant), Limonene (Fragrance Ingredient), Geraniol (Fragrance Ingredient), Linalool (Fragrance Ingredient), CI 77891 (Colour), CI 77492 (Colour).

Jest to produkt do wlosow, bez splukiwania
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 15:00   #485
dispersi
Rozeznanie
 
Avatar dispersi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 905
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Miałam ten krem, on ma konsystencję takiego lekkiego masełka, ładnie nawilża, ale na pewno są lepsze kremy, bo ja mam cerę tłustą, a on ją nawilżał tak normalnie, bez spektakularnych efektów. Myślę, że jest wart tej ceny, jest wydajny i buzia była po nim przyjemnie wygładzona.[COLOR="Silver"]
Dzięki

A ja jeszcze poproszę o analizę składu tego kremu:

ULTRAKOMFORTOWY KREM NA NOC

INCI : CERA ALBA/BEESWAX, OLUS OIL/VEGETABLE OIL, LECITHIN, BEHENOXY DIMETHICONE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER) EXTRACT, MEL /HONEY, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER), DIMETHICONE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CITRUS GRANDIS (GRAPEFRUIT) PEEL OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, ROSA MOSCHATA SEED OIL, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, CITRUS MEDICA LIMONUM (LEMON) PEEL OIL, CANDELILLA CERA/EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX, ALLANTOIN, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, BHT, CITRIC ACID, CITRAL, LIMONENE, LINALOOL [N0802/C].
__________________
"...błąd oka nadaje kierunek myśli.."
dispersi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 18:19   #486
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Spf nie jest konieczny przy stosowaniu tego kremu, ale przy cerze naczynkowej tak zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim
Poza tym ryzyk-fizyk, krem jak pewnie zauważyłaś, zawiera alkohol denat, olejki eteryczne oraz sodium laureth sulfate (SLES), substancję, która rzadko pojawia się w kremach, ponieważ powinno się ją spłukiwać z twarzy, jest to silny detergent, więc może i działa, tak jak sugerują opinie, ale doradzam ostrożność
Dzięki piękne!
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 01:12   #487
praula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Mogłabym prosić o analizę składu tych dwóch produktów? Chodzi mi głownie o to, czy mogą powodować zapychanie bądź wysuszanie. I czy nadają się do nieco wrażliwej cery, czy nie mają składników mogących podrażniać.

Bell, Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection (Trwały fluid rozświetlająco - korygujący (niestety nie mogłam znaleźć składu ani wyraźniejszego zdjęcia)


Soraya, So Pretty! Piękna Cera, BB Cream Pretty Woman

Edytowane przez praula
Czas edycji: 2014-05-24 o 01:14
praula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 11:28   #488
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Korah chyba zablokuje ten watek

Ja jeszcze prosze o zerkniecie na ten sklad
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg woskbodyshop.jpg (57,2 KB, 13 załadowań)
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 17:43   #489
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
A ja jeszcze poprosze ten sklad zobaczyc:

Skład: Hydrogenated Coconut Oil (Emollient/Hair Conditioner), Caprylic/Capric Triglyceride (Emollient), PEG-8 Beeswax (Emulsifier), Hydrogenated Vegetable Oil (Emollient/Hair Conditioner), Lanolin (Emollient), Carnauba (Copernica Cerifera (Carnauba) Wax) (Stabiliser/Viscosity Modifier), Octyldodecanol (Emollient), Parfum (Fragrance), Mica (Opacifier), Propylparaben (Preservative), Helianthus annuus (Sunflower Seed Oil) (Emollient), Methylparaben (Preservative), Tocopherol (Antioxidant), Isopropyl Myristate (Emollient), Daucus carota (Carrot Extract) (Natural Additive), Beta-Carotene (Colorant), Limonene (Fragrance Ingredient), Geraniol (Fragrance Ingredient), Linalool (Fragrance Ingredient), CI 77891 (Colour), CI 77492 (Colour).

Jest to produkt do wlosow, bez splukiwania
Dość ryzykowny, może puszyć, chociaż to oczywiście zależy od typu włosow, raczej nie do wysokoporowatych, ale ogólnie skład niezły

Cytat:
Napisane przez dispersi Pokaż wiadomość
Dzięki

A ja jeszcze poproszę o analizę składu tego kremu:

ULTRAKOMFORTOWY KREM NA NOC

INCI : CERA ALBA/BEESWAX, OLUS OIL/VEGETABLE OIL, LECITHIN, BEHENOXY DIMETHICONE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER) EXTRACT, MEL /HONEY, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER), DIMETHICONE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CITRUS GRANDIS (GRAPEFRUIT) PEEL OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, ROSA MOSCHATA SEED OIL, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, CITRUS MEDICA LIMONUM (LEMON) PEEL OIL, CANDELILLA CERA/EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX, ALLANTOIN, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, BHT, CITRIC ACID, CITRAL, LIMONENE, LINALOOL [N0802/C].
To mi wygląda na konkretne masło, jeśli Twoja skóra lubi oleje, to powinien się sprawdzić, jeśli jednak potrzebuje oprócz natłuszczenia też nawilżenia, to może być różnie. To tłuścioch. Zawiera substancje pochodzenia pszczelego, nie dla alergików na miód, pyłek, ogólnie dobry skład wartościowy

Cytat:
Napisane przez praula Pokaż wiadomość
Mogłabym prosić o analizę składu tych dwóch produktów? Chodzi mi głownie o to, czy mogą powodować zapychanie bądź wysuszanie. I czy nadają się do nieco wrażliwej cery, czy nie mają składników mogących podrażniać.

Bell, Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection (Trwały fluid rozświetlająco - korygujący (niestety nie mogłam znaleźć składu ani wyraźniejszego zdjęcia)

Soraya, So Pretty! Piękna Cera, BB Cream Pretty Woman
Obydwa mogą zapychać i obciążać skórę oraz podrażniać, jeśli jest naprawdę problematyczna.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Korah chyba zablokuje ten watek

Ja jeszcze prosze o zerkniecie na ten sklad
A co to, do czego? Wygląda mi na olejowe coś, niezłe, zależy do czego
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 18:26   #490
dispersi
Rozeznanie
 
Avatar dispersi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 905
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Dziękuję przepraszam, że Cię tak będę zasypywać teraz tymi składami, ale szukam czegoś, co wreszcie dobrze się u mnie sprawdzi ;-)


A ciekawa jestem, co powiesz na temat tego kremu. Jest dość drogi.

KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY NA NOC

aqua (water), caprylic/capric triglyceride, cyclopentasiloxane, butylene glycol, pentylene glycol, C12-15 alkyl benzoate, glycerin, lauryl glucoside, polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearate, ethylhexyl methoxycinnamate, creatine, capryloyl glycine, ethylhexylglycerin, sarcosine, sorbitan stearate, benzophenone-3, polysorbate 20, sodium carbomer, tribehenin, hydroxypropyl methylcellulose, ceramide 2, sodium hyaluronate, algin, PEG-10 rapeseed sterol, saccharide isomerate, acacia senegal gum, serine, palmitoyl oligopeptide, palmitoyl tripeptide-38, hydroxypropyl cyclodextrin, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, rosa centifolia extract (rosa centifolia flower extract), disodium EDTA.

Warty zakupu?
__________________
"...błąd oka nadaje kierunek myśli.."
dispersi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 19:23   #491
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Cytat:
Napisane przez dispersi Pokaż wiadomość
Dziękuję przepraszam, że Cię tak będę zasypywać teraz tymi składami, ale szukam czegoś, co wreszcie dobrze się u mnie sprawdzi ;-)


A ciekawa jestem, co powiesz na temat tego kremu. Jest dość drogi.

KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY NA NOC

aqua (water), caprylic/capric triglyceride, cyclopentasiloxane, butylene glycol, pentylene glycol, C12-15 alkyl benzoate, glycerin, lauryl glucoside, polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearate, ethylhexyl methoxycinnamate, creatine, capryloyl glycine, ethylhexylglycerin, sarcosine, sorbitan stearate, benzophenone-3, polysorbate 20, sodium carbomer, tribehenin, hydroxypropyl methylcellulose, ceramide 2, sodium hyaluronate, algin, PEG-10 rapeseed sterol, saccharide isomerate, acacia senegal gum, serine, palmitoyl oligopeptide, palmitoyl tripeptide-38, hydroxypropyl cyclodextrin, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, rosa centifolia extract (rosa centifolia flower extract), disodium EDTA.

Warty zakupu?
Dziewczyny, ale jaki jest sens pytania o cos bez podawania nazwy?
Ja czasami szukam czegos i wyszukiwarka mi tego nie znajdzie po skladzie bo podajecie tylko skladniki?
Podawajcie prosze nazwy kosmetykow, a nie tylko, ze jest to na przyklad krem na noc bo sa ich tysiace
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 19:39   #492
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Korah to jest taki jakby wosk do wlosow z The body shop
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 21:03   #493
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Cytat:
Napisane przez dispersi Pokaż wiadomość
Dziękuję przepraszam, że Cię tak będę zasypywać teraz tymi składami, ale szukam czegoś, co wreszcie dobrze się u mnie sprawdzi ;-)


A ciekawa jestem, co powiesz na temat tego kremu. Jest dość drogi.

KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY NA NOC

aqua (water), caprylic/capric triglyceride, cyclopentasiloxane, butylene glycol, pentylene glycol, C12-15 alkyl benzoate, glycerin, lauryl glucoside, polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearate, ethylhexyl methoxycinnamate, creatine, capryloyl glycine, ethylhexylglycerin, sarcosine, sorbitan stearate, benzophenone-3, polysorbate 20, sodium carbomer, tribehenin, hydroxypropyl methylcellulose, ceramide 2, sodium hyaluronate, algin, PEG-10 rapeseed sterol, saccharide isomerate, acacia senegal gum, serine, palmitoyl oligopeptide, palmitoyl tripeptide-38, hydroxypropyl cyclodextrin, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, rosa centifolia extract (rosa centifolia flower extract), disodium EDTA.

Warty zakupu?
Jeśli jest drogi, to absolutnie nie wart, moim zdaniem kiepścizna, działanie przeciwzmarszczkowe jedynie wizualne, nic na korzyść skóry, puste wypełniacze kiepski filtr do tego.

Zgadzam się z BlackDaisy, w pierwszym poście tego wątku jest regulamin. Należy podawać pełne nazwy produktów. Wątek ma służyć wszystkim i nie trzeba robić zbędnych off-topów, za które przyczajony mod może nas niebawem zganić

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Korah to jest taki jakby wosk do wlosow z The body shop
Skład jest naprawdę prozdrowotny Ale czy to będzie utrwalać fryzurę, a nie zamieniać ją we "frytki" to nie ręczę.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 23:53   #494
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

dziekuje
ja chce cos do wygladzenia wlosow, juz do stosowania na sucho zeby ten puch jakos ujarzmic
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 15:19   #495
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

skład
water, alcohol denat., glycerin, PEG 150, cetyl ethylhexanoate, xylitol, peg/ppg 14/7 dimethyl ether, potassium methoxysalicylate, dimethicone, isostearic acid, phenoxyethanol, carbomer, butylene glycol, potassium hydroxide, lauryl betainę, xanthan gum, acrylates / c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, tocopheryl acetate, 2-0-ethyl ascorbic acid, alcohol, fragrance, disodium edta, glucosyl hesperidin, polyquaternium-51, limonene, sodium hylauronate, angelica acutiloba root extract, paeonia suffruticosa root extract, benzyl benzoate, serine, rehmannia chinensis root extract, artemisia princeps leaf extract, sodium benzoate

Shiseido Intensiv Anti-Spot Serum
chciałam jeszcze dodać, że działa super ale ciekawi mnie co daje taki efekt
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)

Edytowane przez Gwiazda Wieczorna
Czas edycji: 2014-05-25 o 15:32
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 18:33   #496
dispersi
Rozeznanie
 
Avatar dispersi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 905
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale jaki jest sens pytania o cos bez podawania nazwy?
Ja czasami szukam czegos i wyszukiwarka mi tego nie znajdzie po skladzie bo podajecie tylko skladniki?
Podawajcie prosze nazwy kosmetykow, a nie tylko, ze jest to na przyklad krem na noc bo sa ich tysiace
Jasne, masz rację


Poproszę jeszcze to :

AJURWEDYJSKI KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY LASS

INCI : Rose Water (Rosa Damascena), Olive Oil (Olea Euroea), E.Wax, GMS, Stearid Acid, IPM* Octyl Methoxy Cinnamate*, Lanette 18*, Vegetable Glycerin , Aloe Vera Juice (Aloe Barbadensis), Walnut Oil (Juglans Regia), Pomegranate Ext. (Punica Granatum), Primerose Oil (Oenothera Biennis ), BioStine HP ( Botinichal Polysachcharide & Nano Collagen), Dimethicone, HEC, Sod Hyaluronate, Almond Oil (Prunus Amygdalus), Jojoba Seed Oil (Simmondsia Chinensis), Saw Palmetto (Serenoa Serrulata), Green tea Ext. ( Cammelia Sinensis Leaf ), Kokum Butter (Garcinia indica), Shea Butter (Cegesoft SB), Wheat Germ Oil (Tritcum Vulgare), Vitamine E, DMDM, hydrolized Wheat Protein, Jasmine Flower Ext. (Jasminum sambac.)
* naturalne składniki certyfikowane
__________________
"...błąd oka nadaje kierunek myśli.."
dispersi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 21:54   #497
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
skład
water, alcohol denat., glycerin, PEG 150, cetyl ethylhexanoate, xylitol, peg/ppg 14/7 dimethyl ether, potassium methoxysalicylate, dimethicone, isostearic acid, phenoxyethanol, carbomer, butylene glycol, potassium hydroxide, lauryl betainę, xanthan gum, acrylates / c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, tocopheryl acetate, 2-0-ethyl ascorbic acid, alcohol, fragrance, disodium edta, glucosyl hesperidin, polyquaternium-51, limonene, sodium hylauronate, angelica acutiloba root extract, paeonia suffruticosa root extract, benzyl benzoate, serine, rehmannia chinensis root extract, artemisia princeps leaf extract, sodium benzoate

Shiseido Intensiv Anti-Spot Serum
chciałam jeszcze dodać, że działa super ale ciekawi mnie co daje taki efekt
Znikome ilości substancji zatykających skórę i jej dostęp do świeżego powietrza Oprócz tego sporo składników gojących, kojących, przeciwzapalnych i nawilżających. Do tego łagodne substancje oczyszczające. Dobry skład wart nawet większego wydatku, chociaż wrażliwcy powinni najpierw sięgnąć po próbki.

Cytat:
Napisane przez dispersi Pokaż wiadomość
Jasne, masz rację


Poproszę jeszcze to :

AJURWEDYJSKI KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY LASS

INCI : Rose Water (Rosa Damascena), Olive Oil (Olea Euroea), E.Wax, GMS, Stearid Acid, IPM* Octyl Methoxy Cinnamate*, Lanette 18*, Vegetable Glycerin , Aloe Vera Juice (Aloe Barbadensis), Walnut Oil (Juglans Regia), Pomegranate Ext. (Punica Granatum), Primerose Oil (Oenothera Biennis ), BioStine HP ( Botinichal Polysachcharide & Nano Collagen), Dimethicone, HEC, Sod Hyaluronate, Almond Oil (Prunus Amygdalus), Jojoba Seed Oil (Simmondsia Chinensis), Saw Palmetto (Serenoa Serrulata), Green tea Ext. ( Cammelia Sinensis Leaf ), Kokum Butter (Garcinia indica), Shea Butter (Cegesoft SB), Wheat Germ Oil (Tritcum Vulgare), Vitamine E, DMDM, hydrolized Wheat Protein, Jasmine Flower Ext. (Jasminum sambac.)
* naturalne składniki certyfikowane
Bardzo ładny skład, krem nie powinien być zbyt ciężki, a przy tym jednak robić dobrze to, co do niego należy, nawilżać, napinać i nie najgorzej się wchłaniać. Sporo antyoksydantów. W składzie woda różana, zamiast zwykłej wody, to się ceni.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-05-25 o 21:56
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 23:25   #498
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

dziękuję
a jakie substancje są rozjaśniające?


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Znikome ilości substancji zatykających skórę i jej dostęp do świeżego powietrza Oprócz tego sporo składników gojących, kojących, przeciwzapalnych i nawilżających. Do tego łagodne substancje oczyszczające. Dobry skład wart nawet większego wydatku, chociaż wrażliwcy powinni najpierw sięgnąć po próbki.



Bardzo ładny skład, krem nie powinien być zbyt ciężki, a przy tym jednak robić dobrze to, co do niego należy, nawilżać, napinać i nie najgorzej się wchłaniać. Sporo antyoksydantów. W składzie woda różana, zamiast zwykłej wody, to się ceni.
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 08:59   #499
dispersi
Rozeznanie
 
Avatar dispersi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 905
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Dziękuję Ci Korah bardzo, bardzo, bardzo serdecznie. Na tym chyba poprzestaniemy, bo na ten krem się zdecyduję


Proszę Cię o jeszcze o jedną rzecz. Jakbyś mogła zwrócić uwagę na te mydełka i porównać ich składy. Wszystkie są dla cery problematycznej. Chcę kupić partnerowi, a nie wiem, na które się zdecydować.


1. MYDEŁKO Z PRZYPRAWAMI INDYJSKIMI LASS :

inci: Coconut Oil, Castor Oil, Rose Water, Cotton Seed Oil, Sugar, Cinnamon Oil, Anise Oil, Cardamom Oil, Turmeric Oil, Fennel Extract, Nutmeg Oil, Clove Oil, Sage oil, Bay leaf, Saffron, Sodium Hydroxide.

2. CZARNE MYDŁO AFRYAŃSKIE DUDU-OSUN :

inci : miód, masło shea, sproszkowane afrykańskie drzewo sandałowe Osun, olej palmowy, palone strąki drzewa kakaowego, palone liście palmy, aloes, sok z limonki, woda, aromat.

3. DARMAFEX AJURWEDYJSKIE MYDEŁKO :

inci: Chakramard (Cassia Tora) 0.05 %, Krishna Marich (Piper Nigrum) 0.05 %, Dhamasa (Fagonia Arabica) 0.10 %, Haldi (Curcuma Longa) 0.10 %
Khas (Vetiveria Zizanioides) 0.10 %, Kritmala (Cassia Fistula) 0.10 %, Majitha (Rubia Cordifolia ) 0.10 %, Neem (Azadirachta Indica ) 0.10 %, Tulsi (Ocimum Sanctum ) 0.10 %, Vasaka (Adhatoda Vasica) 0.10 %, Sadafal Oil 0.30 %, Dalchini Oil 0.10 %, Laving Oil 0.10 %, Karanj Oil 0.25 %, Bruhad Marichyadi Oil 0.25 %
__________________
"...błąd oka nadaje kierunek myśli.."
dispersi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-26, 09:51   #500
Magdalena512
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena512
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraina Deszczowców w DE
Wiadomości: 231
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Kupiłam już drugie opakowanie, jestem bardzo zadowolona ale chciałabym wiedzieć, czy mój zachwyt jest uzasadniony
Loreal Hydra Activ 3- płyn micelarny do skóry suchej i wrażliwej

INCI - AQUA / WATER, HEXYLENE GLYCOL, GLYCERIN, POLOXAMER 184, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, DISODIUM EDTA, POLYAMINOPROPYL BIGUANIDE
__________________

Magdalena512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 01:57   #501
Magda_Sco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 6
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Które serum/lotion jest bardziej warte zakupu.Chcę coś z kwasem hialuronowym.Mam mieszaną cerę, ale często odwodnioną.Z góry dziękuję za odpowiedź.

ekoampułka 1
skład:Aqua, Rosa Damascena Flower Water, Sodium Hyaluronate, Tripleurospermum Maritima Extract, Phenethyl Alcohol, Sodium Phytate


Hada Labo Super Hyaluronic Moisturizing Lotion
skład:Water, glycerin, caprylic acid/capric acid, glyceryl, DPG, squalane, An olefin oligomer, PPG-10 methyl glucose, hydrolysis hyaluronic acid (nano-ized hyaluronic acid), Acetyl hyaluronic acid Na (super hyaluronic acid), hyaluronic acid Na, isostearic acid PEG-20 Sorby Tan, glyceryl stearate, stearyl alcohol, TEA, EDTA-2Na,etc...
Magda_Sco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 08:00   #502
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

ja jeszcze poprosze

Simple, Soothing Facial Toner (Kojący tonik do twarzy)
Aqua, Sorbitol, Sodium PCA, Allantoin, Disodium Laureth Sulfosuccinate Methylparaben, Propylene Glycol, Hamamelis Virginiana Distillate, 2 Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol Chamomilla Recutita Extract, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Butylparaben, Ethylparaben Propylparaben, Isobutylparaben.

Simple, Purifying Cleansing Lotion (Mleczko oczyszczające)
Skład: Aqua, Hydrogenated Vegetable Oil, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Polysorbate 60, Sorbitan Stearate, Panthenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Bisabolol, Cetearyl Alcohol, Methylparaben, Sodium Hydroxide, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, BHT, EDTA.
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 09:34   #503
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
dziękuję
a jakie substancje są rozjaśniające?
Pewnie pochodne wit. C się przyczyniają, ascorbic acid, ale i substancje kojące, np xylitol (cukier brzozowy), betaina i antyoksydanty zawarte w ekstraktach roślinnych.


Cytat:
Napisane przez dispersi Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci Korah bardzo, bardzo, bardzo serdecznie. Na tym chyba poprzestaniemy, bo na ten krem się zdecyduję


Proszę Cię o jeszcze o jedną rzecz. Jakbyś mogła zwrócić uwagę na te mydełka i porównać ich składy. Wszystkie są dla cery problematycznej. Chcę kupić partnerowi, a nie wiem, na które się zdecydować.


1. MYDEŁKO Z PRZYPRAWAMI INDYJSKIMI LASS :

inci: Coconut Oil, Castor Oil, Rose Water, Cotton Seed Oil, Sugar, Cinnamon Oil, Anise Oil, Cardamom Oil, Turmeric Oil, Fennel Extract, Nutmeg Oil, Clove Oil, Sage oil, Bay leaf, Saffron, Sodium Hydroxide.

2. CZARNE MYDŁO AFRYAŃSKIE DUDU-OSUN :

inci : miód, masło shea, sproszkowane afrykańskie drzewo sandałowe Osun, olej palmowy, palone strąki drzewa kakaowego, palone liście palmy, aloes, sok z limonki, woda, aromat.

3. DARMAFEX AJURWEDYJSKIE MYDEŁKO :

inci: Chakramard (Cassia Tora) 0.05 %, Krishna Marich (Piper Nigrum) 0.05 %, Dhamasa (Fagonia Arabica) 0.10 %, Haldi (Curcuma Longa) 0.10 %
Khas (Vetiveria Zizanioides) 0.10 %, Kritmala (Cassia Fistula) 0.10 %, Majitha (Rubia Cordifolia ) 0.10 %, Neem (Azadirachta Indica ) 0.10 %, Tulsi (Ocimum Sanctum ) 0.10 %, Vasaka (Adhatoda Vasica) 0.10 %, Sadafal Oil 0.30 %, Dalchini Oil 0.10 %, Laving Oil 0.10 %, Karanj Oil 0.25 %, Bruhad Marichyadi Oil 0.25 %
Wszystkie 3 są godne uwagi Może na początek warto sięgnąć po najprostsze składy, np dudu osun.

Cytat:
Napisane przez Magdalena512 Pokaż wiadomość
Kupiłam już drugie opakowanie, jestem bardzo zadowolona ale chciałabym wiedzieć, czy mój zachwyt jest uzasadniony
Loreal Hydra Activ 3- płyn micelarny do skóry suchej i wrażliwej

INCI - AQUA / WATER, HEXYLENE GLYCOL, GLYCERIN, POLOXAMER 184, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, DISODIUM EDTA, POLYAMINOPROPYL BIGUANIDE
Skład krótki, zwięzły i na temat. Może nie idealny, bo jednak tani, ale nie przekombinowany, dlatego nie powinien szkodzić.

Cytat:
Napisane przez Magda_Sco Pokaż wiadomość
Które serum/lotion jest bardziej warte zakupu.Chcę coś z kwasem hialuronowym.Mam mieszaną cerę, ale często odwodnioną.Z góry dziękuję za odpowiedź.

ekoampułka 1
skład:Aqua, Rosa Damascena Flower Water, Sodium Hyaluronate, Tripleurospermum Maritima Extract, Phenethyl Alcohol, Sodium Phytate


Hada Labo Super Hyaluronic Moisturizing Lotion
skład:Water, glycerin, caprylic acid/capric acid, glyceryl, DPG, squalane, An olefin oligomer, PPG-10 methyl glucose, hydrolysis hyaluronic acid (nano-ized hyaluronic acid), Acetyl hyaluronic acid Na (super hyaluronic acid), hyaluronic acid Na, isostearic acid PEG-20 Sorby Tan, glyceryl stearate, stearyl alcohol, TEA, EDTA-2Na,etc...
Na pewno ten drugi będzie treściwszy i bardziej uniwersalny, bo może zastąpić krem. Obydwa składy są dobre, ale cena eko-ampułki nie jest uzasadniona.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja jeszcze poprosze

Simple, Soothing Facial Toner (Kojący tonik do twarzy)
Aqua, Sorbitol, Sodium PCA, Allantoin, Disodium Laureth Sulfosuccinate Methylparaben, Propylene Glycol, Hamamelis Virginiana Distillate, 2 Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol Chamomilla Recutita Extract, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Butylparaben, Ethylparaben Propylparaben, Isobutylparaben.

Simple, Purifying Cleansing Lotion (Mleczko oczyszczające)
Skład: Aqua, Hydrogenated Vegetable Oil, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Polysorbate 60, Sorbitan Stearate, Panthenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Bisabolol, Cetearyl Alcohol, Methylparaben, Sodium Hydroxide, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, BHT, EDTA.
Tonik niestety nie dla alergicznej skóry.
Mleczko podobnie, oprócz tego będzie zostawiać tłustą powłokę na skórze i może zapychać, powodować bolesne gule, nie polecam. Raczej do suchej, ale zdrowej cery.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 09:37   #504
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

dziekuje korah a polecane sa te produkty do bardzo wrazliwych cer ... i badz tu czlowieku madry

ide szperac dalej.

Korah a czy woda rozana polecana wczesniej moze zastapic zwykly tonik? Ona tez reguluje ph?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 09:39   #505
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
dziekuje korah a polecane sa te produkty do bardzo wrazliwych cer ... i badz tu czlowieku madry

ide szperac dalej.

Korah a czy woda rozana polecana wczesniej moze zastapic zwykly tonik? Ona tez reguluje ph?
Myślę, że się sprawdzi do tonizowania delikatnego
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 10:30   #506
dispersi
Rozeznanie
 
Avatar dispersi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 905
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wszystkie 3 są godne uwagi Może na początek warto sięgnąć po najprostsze składy, np dudu osun
Dziękuję Ci bardzo
__________________
"...błąd oka nadaje kierunek myśli.."
dispersi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 11:38   #507
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Cześć bardzo ciekawi mnie co siedzi w nowej odżywce, ale opakowanie do testów jest całe białe, bez etykiety, podany jest tylko skład i sposób użycia, a jedyne co wiem - do zniszczonych włosów, więcej nie mam jak podać.
Dużej ilości z tych składników jeszcze w odżywce nie widziałam, stąd ciekawość

Aqua, Cetearyl alcohol, Behentrimonium chloride, Cetyl esters, Niacinamide, Saccharum officinarum extract/Sugar cane extract, Hydrolyzed vegetable protein pgpropyl, Silanetriol, Trideceth-6, Chlorhexidine digluconate, Limonene, Camellia sinensis leaf extract, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Amodimethicone, Isopropyl Alcohol, Pyrus malus extract/Apple fruit extract, Pyridoxine HCI, Citric acid, Butylphenyl methylpropional, Cetrimonium chloride, Citronellol, Citrus medica limonium peel extract/Lemon peel extract, Hexyl cinnamal, Phyllanthus emblica fruit extract, Parfum/Fragnance.
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 17:03   #508
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Cześć bardzo ciekawi mnie co siedzi w nowej odżywce, ale opakowanie do testów jest całe białe, bez etykiety, podany jest tylko skład i sposób użycia, a jedyne co wiem - do zniszczonych włosów, więcej nie mam jak podać.
To ta do testów z konkursu? Czekam właśnie na nią, fajnie byłoby dowiedzieć się przed zastosowaniem czy nie wypali włosów.
edt: właśnie dostałam

Korah napisz wszystko co wiesz.
Do jakich włosów się nadaje? I czy naprawdę jest w stanie podziałać długofalowo?
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2014-05-27 o 17:07
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 20:05   #509
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
To ta do testów z konkursu? Czekam właśnie na nią, fajnie byłoby dowiedzieć się przed zastosowaniem czy nie wypali włosów.
edt: właśnie dostałam
Tak, dokładnie ta, jak już sama wiesz
Nie mam zielonego pojęcia co jest czym i co jak działa w składach, a ciekawość zżera, jutro pierwszy raz wypróbuję
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 20:18   #510
skincareobsession
Przyczajenie
 
Avatar skincareobsession
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Krem pod oczy:

Aqua,Dimethicone,Glycerin ,Propylene Glycol,Cyclopentasiloxane ,Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid,Phyllanthus emblica,PEG/PPG-18/18 dimethicone,Potassium Hydroxide,Carbomer,Soybea n oil,Dimethiconol,Ceteth-10,Caffeine,Methyl methacrylate crosspolymer,Escin,Sodium Citrate,Sodium Hyaluronate,Silica,Adenos ine,Ascorbyl Glucoside,Ammonium Polyacryldimethyltauramid e,Laureth-4,Crithmum Maritimum Callus Culture Filtrate,Polysilicone-8,Acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer,Tocopherol,M ethylparaben,Phenoxyethan ol,Ethylparaben,Titanium Dioxide,Mica

Czy warto wypróbować?
skincareobsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-04 00:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.