Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-21, 14:46   #451
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Właśnie mogłam przewidzieć
no to moze odrobinke? ale juz i tak nic nie zrobisz bo za pozno ale prezent na pewno sie spodoba mozesz dodatkowo cos dokupic jako zadosc uczynienie?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:51   #452
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Słuchajcie, jestem zła Dostałam juz tyle paczek z Tru bez postoju w UC a teraz zamówiłam prezent dla Mamy na Dzień Matki, na jej adres. I przed chwilą Mama zadzwoniła i pyta czy nie wiem co to może być, bo dostała pisamo jakieś z Bytomia, że ma przesłać jakieś ksero czegoś a ona nie wie, o co chodzi... Nie mogli zatrzymać jakiejś paczki dla mnie, tylko właśnie tę??
no to lacze sie z Toba w bolu Serenite, moja paczuszka juz 3 tygodnie do mnie idzie przez to glupie UC, wlasnie z prezentem dla mamy (i moimi pryzmami LM)

Cytat:
Napisane przez Klarcia79 Pokaż wiadomość
Nulka, skupmy się w takim razie na pozytywach tej tragicznej, jakby nie patrzeć , sytuacji: "dostrzeżesz w najbliższym otoczeniu życzliwą osobę" .
Osobiście myślę, że już dostrzegłam. Na tym forum są same życzliwe dusze .
hihih, to prawda, nasze forum jest przemiluskie i w ogole super ale ja widzac o tej "zyczliwej osobie" pomyslalam o kims z karta kredytowa kto bedzie marzyl o tym zeby zaplacic za moje zakupy na Tru na razie korzystam z karty brata ale musze mu potem splacac, achh achh!


cocco, ja tez tez jestem z Toba!! trzymaj sie i nawrzucaj bratu TZ-ta, a co on sobie mysli!!!!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:58   #453
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomozcie
Zakupilam karte przedplacona ale nie moge jej zarejestrowac na Paypalu
Probowalam cos kupic na Tru ale napisala mi ze transakcja odrzucona
A zaladowalas karte? Jak sama nazwa wskazuje najpierw musza byc na niej srodki, by moc nia zaplacic. Zaladuj karte, zarejstruj w PP i dopiero wtedy plac na Tru.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 15:03   #454
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
własnie kurier przyniósł mi srebrną szafę na kółkach
melduję , ze sie zmieszczę ze wszystkim, ale jeszcze musze podumac co gdzie ma byc- od godziny juz ukladam i mi ciagle cos nie pasuje jak juz się z tym problemem uporam to będe cykac zbiory w szafie i wrzucę na "moje zbiory kosmetyczne"
aha i stwierdziłam, że parę rzeczy mi się gdzieś zapodziało ....hmm.....

Jaz, a co zrobisz jak Ci miejsce zostanie? Zapewne to, co Tygryski lubią najbardziej
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 15:09   #455
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
cudownie ktoś utwierdzi mnie w tym przekonaniu

Dziewczyny.. a mam taki mały OT - czy gdybym poszła do Sephory i poprosiła jakąś miłą ( ) panią o przypruszenie mi twarzy diorowskim brązerem, to czy zostanę uznana za pannice, która przychodzi specjalnie się wymalować a nic nie kupić? Zbieram się do tego brązerajak pies do jeża.. cały czas mam obawy, że okaże się zbyt "brązujący" i bedę wyglądać nienaturalnie (chociaż planuję zakup koloru 010- najjaśniejszego)
Nie wiem co robić.. dodatkowo- nigdy nie miałam brązera i nie wiem jak go nanosić..
Iść do sephory i udawać biedne, niepewne dziecko?
Nic nie udawać Idziesz i mowisz , co chcesz. Chcesz sprawdzic na pysiu Ja tak zrobilam przed kupnem meteorytow. Poszlam do Douglasa i poprosilam, zeby mnie pani umazała Nie była zdziwiona
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 15:12   #456
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

A ja chyba też muszę kufra poszukać na te swoje Tru-skarby
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 15:14   #457
Anthuria
Raczkowanie
 
Avatar Anthuria
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 110
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dziewczyny nie wiecie co z numerem Urzędu Celnego w Bytomu? Dzwonię i automat mi mówi, że abonent czasowo wyłączony. Nie zapłacili rachunku, czy co;-)
Anthuria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 15:15   #458
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to moze odrobinke? ale juz i tak nic nie zrobisz bo za pozno ale prezent na pewno sie spodoba mozesz dodatkowo cos dokupic jako zadosc uczynienie?
Na pewno się spodoba, bo to ulubiony krem pod oczy mojej Mamy. Mam też dla niej serum ANR Estee Lauder, które (na szczęście) kupiłam wcześniej na lotnisku, więc nie jest tak źle

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
no to lacze sie z Toba w bolu Serenite, moja paczuszka juz 3 tygodnie do mnie idzie przez to glupie UC, wlasnie z prezentem dla mamy (i moimi pryzmami LM)

nulka, Twoją paczkę trzymają już skandalicznie długo Ale myslę, że dostaniesz ja przed Dniem Matki
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 15:17   #459
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

A ja dzisiaj po potwornej, bardzo nieprzyjemnej rozmowie (kłótni właściwie) z szefem podjęłam decyzję, że odchodzę z pracy Nasz konflikt trwał od dość dawna i narastał, a dzisiaj osiągnął apogeum. Czy jest coś na tru co mogłoby poprawić mi humor ? Nie sądzę Jaki mam dziś straszny dzień
Niedługo zapewne znacznie obniżą mi się dochody to przynajmniej wyleczę się z nałogu i wystąpię z naszej czerwonej sekty
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 15:22   #460
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj po potwornej, bardzo nieprzyjemnej rozmowie (kłótni właściwie) z szefem podjęłam decyzję, że odchodzę z pracy Nasz konflikt trwał od dość dawna i narastał, a dzisiaj osiągnął apogeum. Czy jest coś na tru co mogłoby poprawić mi humor ? Nie sądzę Jaki mam dziś straszny dzień
Niedługo zapewne znacznie obniżą mi się dochody to przynajmniej wyleczę się z nałogu i wystąpię z naszej czerwonej sekty
o rany... wspolczucje ale nie martw sie - czesto takie decyzje wychodza na dobre! mi np wyszlo na bardzo dobre trzymam kciuki, zeby u Ciebie tez tak bylo! glowa do gory a na jakies skamieliny zawsze sie znajdzie 20zl z sekty nie jest tak latwo wystapic o nie nie... Ty sobie nie mysl, ze Ci sie uda
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 15:22   #461
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj po potwornej, bardzo nieprzyjemnej rozmowie (kłótni właściwie) z szefem podjęłam decyzję, że odchodzę z pracy Nasz konflikt trwał od dość dawna i narastał, a dzisiaj osiągnął apogeum. Czy jest coś na tru co mogłoby poprawić mi humor ? Nie sądzę Jaki mam dziś straszny dzień
Niedługo zapewne znacznie obniżą mi się dochody to przynajmniej wyleczę się z nałogu i wystąpię z naszej czerwonej sekty


To juz 100% decyzja? Nie da rady się dogadać i naprawić stosunki?

A z sekty nie wystąpisz, bo mój dochód to ubogie stypendium , ma jakoś się trzymam
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 15:24   #462
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj po potwornej, bardzo nieprzyjemnej rozmowie (kłótni właściwie) z szefem podjęłam decyzję, że odchodzę z pracy Nasz konflikt trwał od dość dawna i narastał, a dzisiaj osiągnął apogeum. Czy jest coś na tru co mogłoby poprawić mi humor ? Nie sądzę Jaki mam dziś straszny dzień
Niedługo zapewne znacznie obniżą mi się dochody to przynajmniej wyleczę się z nałogu i wystąpię z naszej czerwonej sekty


Nie wiem, dlaczego, ale ostatnio wszyscy są bardzo nerwowi (ja też)...Może to pogoda?
na Tru na pewno się coś znajdzie Ale może lepsza będzie dobra kawka z kims miłym?
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 15:26   #463
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

rozszyfrowalam zagadke
okazalo sie ze przemily pan z ING wplacil moja kase nie na konto karty tylko na moj rachunek oszczednosciowy i dlatego nie moglam sie zarejestrowac

a ja zamierzam kupic sobie bronzer Chanela
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 15:28   #464
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Jaz, a co zrobisz jak Ci miejsce zostanie? Zapewne to, co Tygryski lubią najbardziej
w chwili obecnej stwierdzam, ze miejsce jest tak dobrze zagospodarowane, ze napewno bede musiała zapełnic jedyną wolną przegrodę w 3 poziomie, oraz pół na drugim poziomie w dziale pudrów brazujacych - więc nie wykluczam , że niejako bede zmuszona nabyć jakies pryzmy, czy inne tego typu cacko

mój Wizazysio juz ją obejrzał i miał niesamowity szelmowski usmiech na twarzy,
a teraz majstruje przy zamkach- na sczczescie zamyka się na klucz
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 15:28   #465
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

melduje sie w kolejnej odslonie Piekniejszych i biedniejszych... Zdazyliscie tyle napisac ze nie jestem w stanie nadrobic juz ;D Ale widze ze sie dzialo... uh-uh

sine.ira

Ide uwadniac marynarke...
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 15:30   #466
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Nic nie udawać Idziesz i mowisz , co chcesz. Chcesz sprawdzic na pysiu Ja tak zrobilam przed kupnem meteorytow. Poszlam do Douglasa i poprosilam, zeby mnie pani umazała Nie była zdziwiona
Cudnie właśnie się poddałam woli TŻ-ta i miałam już zamówić ten brązer, ale jego karta kredytowa jest jeszcze nieaktywna ( szczęście? nieszczęście? ) więc w piątek zrobie nalot na Sephore i poproszę o help Dzięki Lipgloss

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj po potwornej, bardzo nieprzyjemnej rozmowie (kłótni właściwie) z szefem podjęłam decyzję, że odchodzę z pracy Nasz konflikt trwał od dość dawna i narastał, a dzisiaj osiągnął apogeum. Czy jest coś na tru co mogłoby poprawić mi humor ? Nie sądzę Jaki mam dziś straszny dzień
Niedługo zapewne znacznie obniżą mi się dochody to przynajmniej wyleczę się z nałogu i wystąpię z naszej czerwonej sekty
O masz.. Ale pomyśl- teraz, w kolejnej pracy, będzie już lepiej, bez konfliktu.. Dobrze zrobiłaś , szkoda nerwów, na pewno znajdziesz coś lepszego

(a nasza sekta jest fioletowa )
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 15:31   #467
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
o rany... wspolczucje ale nie martw sie - czesto takie decyzje wychodza na dobre! mi np wyszlo na bardzo dobre trzymam kciuki, zeby u Ciebie tez tak bylo! glowa do gory a na jakies skamieliny zawsze sie znajdzie 20zl z sekty nie jest tak latwo wystapic o nie nie... Ty sobie nie mysl, ze Ci sie uda
Dzięki za dobre słowo Mam nadzieję, że wyjdzie mi to na dobre. No gorzej w sumie już być nie może. Nie dam się wykorzystywać, mam swoją godność. Jestem skorpionica, to pamiętliwa i mściwa ze mnie bestia. A honor i dobre imię są dla mnie najważniejsze. Choćbym miała jeść chleb z margaryną, z tym gościem współpracy już sobie nie wyobrażam.

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość


To juz 100% decyzja? Nie da rady się dogadać i naprawić stosunki?

A z sekty nie wystąpisz, bo mój dochód to ubogie stypendium , ma jakoś się trzymam
Tak, to ostateczna decyzja, myślałam o tym już od jakiegoś czasu, ale dzisiaj przelała się czara goryczy. Dawałam szansę i byłam bardzo wyrozumiała, ale dłużej nie dam rady Po prostu czułam się na maksa wykorzystywana (niedawno, tzn. prawie dwa miesiące temu awansowałam na stanowisko kierownicze, odpowiadam za kilkunastoosobowy zespół, a moje warunki płacy nie zmieniły się ani o jotę. Zwodzono mnie i obiecywano gruszki na wierzbie a dzisiaj się okazało, że to ja najwyraźniej za dużo oczekiwałam). Porażka...Tak dużo pracy włożyłam w to wszystko, pracowałam bardzo długo i ciężko i taka "zapłata"...

Niedługo będą mnie na tru interesować wyłącznie purchawkowe oferty
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 15:31   #468
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Sine.ira - trzymaj się.

Malduję że błyszczyk JT nr 56 - Miss rose znalazł się już w moim posiadaniu. Jest fajny, ma śliczny brzoskwiniowy kolorek. Takiego mi właśnie brakowało.

Na Tru pojawiły się nowe pojedyncze cienie Clinique:
- Frosted Blossom:
http://eu.strawberrynet.com/productD...51822&goChar=C
w ilości 5 sztuk oraz

- Apricot Spice:
http://eu.strawberrynet.com/productD...51823&goChar=C
w ilości 49 sztuk
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 15:33   #469
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

A ja melduję, że nasza sekta otumania i prowadzi do niekontrolowanych, niepokojących zachowań. Wczoraj usiłowałam użyć zamiast dezodorantu...pianki do włosów...
Apeluję do nowych członków o zachowanie ostrożności, bo nam nawet siano zaaplikowane przez Maję nie pomoże...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 15:36   #470
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dzięki za wsparcie kobitki, jesteście kochane
OK, nie smęcę już przed kolejnym długim weekendem Wybaczcie OT
Idę się rozejrzeć na tru, póki mnie na cokolwiek jeszcze stać
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 15:38   #471
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Ja natomiast melduję, że sniło mi się dzisiaj że składam na coś (pewnie bardzo ważnego i potrzebnego ) zamówienie na Tru i widzę jak znikają mi ilości ich posiadanego produktu, tzn jest ich coraz mniej a ja popadam w panikę, że zabraknie
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 15:42   #472
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Tak, to ostateczna decyzja, myślałam o tym już od jakiegoś czasu, ale dzisiaj przelała się czara goryczy. Dawałam szansę i byłam bardzo wyrozumiała, ale dłużej nie dam rady Po prostu czułam się na maksa wykorzystywana (niedawno, tzn. prawie dwa miesiące temu awansowałam na stanowisko kierownicze, odpowiadam za kilkunastoosobowy zespół, a moje warunki płacy nie zmieniły się ani o jotę. Zwodzono mnie i obiecywano gruszki na wierzbie a dzisiaj się okazało, że to ja najwyraźniej za dużo oczekiwałam). Porażka...Tak dużo pracy włożyłam w to wszystko, pracowałam bardzo długo i ciężko i taka "zapłata"...


W takim razie nie ma co. Na pewno wyjdzie Ci to na dobre. Wszystkie będziemy trzymać kciuki

----> pan szef
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 15:49   #473
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

sine.ira - takie decyzje najtrudniej jest podjąć, później może być tylko lepiej Dasz rade
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 15:50   #474
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
W takim razie nie ma co. Na pewno wyjdzie Ci to na dobre. Wszystkie będziemy trzymać kciuki

----> pan szef

oooo tak, pan szef oraz
Oczywiście, że dam sobie radę Ale dzisiaj czuję się dziwnie...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 16:14   #475
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Na pewno się spodoba, bo to ulubiony krem pod oczy mojej Mamy. Mam też dla niej serum ANR Estee Lauder, które (na szczęście) kupiłam wcześniej na lotnisku, więc nie jest tak źle

no widzisz i juz jest lepiej niz by sie wydawalo
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj po potwornej, bardzo nieprzyjemnej rozmowie (kłótni właściwie) z szefem podjęłam decyzję, że odchodzę z pracy Nasz konflikt trwał od dość dawna i narastał, a dzisiaj osiągnął apogeum. Czy jest coś na tru co mogłoby poprawić mi humor ? Nie sądzę Jaki mam dziś straszny dzień
Niedługo zapewne znacznie obniżą mi się dochody to przynajmniej wyleczę się z nałogu i wystąpię z naszej czerwonej sekty
ehm to faktycznie nie za dobrze ale jakbyscie sie mieli tak dalej klocic? znajdziesz szybko cos lepszego gdzie rozwiniesz skrzydla!a z sekty nie da sie wystapic bo jej czlonkowie beda Cie wciagac na nowo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 16:32   #476
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Sine.ira trzymaj się- w życiu jest najważniejsze BHP psychiczne....przerobiłam to, znam, i jak mawiał Kochanowski 500 lat temu: "dochody szczuplejsze, ale mysl bezpieczniejsza i serce wolniejsze..."
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 16:52   #477
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj po potwornej, bardzo nieprzyjemnej rozmowie (kłótni właściwie) z szefem podjęłam decyzję, że odchodzę z pracy Nasz konflikt trwał od dość dawna i narastał, a dzisiaj osiągnął apogeum. Czy jest coś na tru co mogłoby poprawić mi humor ? Nie sądzę Jaki mam dziś straszny dzień
Niedługo zapewne znacznie obniżą mi się dochody to przynajmniej wyleczę się z nałogu i wystąpię z naszej czerwonej sekty
Sine...wiesz ze Ci zazdroszczę odwagi. Nie martw się, znajdziesz sobie lepsza pracę


Odebrałam dziś z poczty mój deo i dwa JT oraz paczkę z Biochemii.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 16:53   #478
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

dziewczyny dziękuję za rady co do samoopalacza
lepsze mleczko czy żel??
http://eu.strawberrynet.com/productD...44327&goChar=C
czytałam na KWC o nich, trochę przeraziło mnie właśnie to wysuszanie o jakim dziewczyny pisały
ale skoro mówicie, że nie jest tak źle to chyba zaryzykuję
warto kupić ten do nóg??
ceny różne, czyżby za opakowanie tyle się płaciło czy to może starsze purchawki ...
http://eu.strawberrynet.com/productD...49303&goChar=C

Serenite, moja paczka po UC była nienaruszona
wstążeczka była na swoim miejscu, a perfumki opakowane w sreberka
także nie zawsze celnicy je rozbebeszają
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 16:55   #479
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Próbowałam się do was przyłączyć jakieś 3 strony wcześniej ale zostałam nie zauważona. Może teraz się uda. Czy mogę prosić link do tego fatale? nie mogę go znaleźć w zestawach?
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 16:58   #480
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Próbowałam się do was przyłączyć jakieś 3 strony wcześniej ale zostałam nie zauważona. Może teraz się uda. Czy mogę prosić link do tego fatale? nie mogę go znaleźć w zestawach?
Witamy w Truskawkowym gronie

Link do Fatala
http://www.strawberrynet.com/product...78399&goChar=L
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.