nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-31, 17:36   #2101
anetka0205
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 20
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Używam teraz fresh beige, ale wydaje mi się, że odrobin wpada w róż. Niewiele ciemniejszy jest golden beige i dużo ładniej wygląda. Niestety nie mogę zrobić zdjęcia - zepsuty aparat. Trzeba kupić nowy. Mam też sand beige - wydaje mi się zbyt jasny. Ale jak troszkę wezmę kulkami brązującymi to jest ok. Sama zastanawiam sią nad Medium beige. Według mnie każdy musi spróbować na swojej skórze, gdyż efekt na każdym może być inny. Na przykład parę postów wyżej pisano, że fresh beige jest niewiele ciemniejszy od sand beige -uważam że to nieprawda(jest dużo ciemniejszy).
anetka0205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 17:40   #2102
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja mialam za ciemny buff to posmarowałam się balsamem brązującym raz i już jest idealny
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 17:58   #2103
Eventuate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja mialam za ciemny buff to posmarowałam się balsamem brązującym raz i już jest idealny

To tak jak ja ;D

Ale jak nałoże go to jest idealny [ szyje mam teraz troche przyciemnioną właśnie balsamem], ale po jakimś czasie jaśnieje jakby.. i niewiem o co chodzi. I nie to, że on zszedl bo widac ze jest hehe, tylko jaśniejszy..
Eventuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 20:48   #2104
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez patrice Pokaż wiadomość
poszukuje zwyklego revlon colorsty podkład (ten bez softflexu) odcienie true beige lub natural tan lub early tan lub rich tan??wiecie czy ten zwykly jest w douglasie dostepny ? na alegro nie ma:/

Ja ostatnio kupowałam na allegro zwykłego Colorstaya, tylko, że Ivory. Podejrzewam, że jeszcze będzie można nieraz go upolować, dlatego zerkaj na all, może na niego wpadniesz.
Integral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 23:35   #2105
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, żadna z Was nie miała revlon active ?? Myślę nad czymś takim, bo planuję zacząć przejażdżki na rowerach, rolki w południe i nie chcę wyglądać jak "dziunia na rolkach z full make up'em" tylko z czymś delikatnym

Jakie wrażenia po nim? I jak to jest z kolorystyką?
Przejde się do Douglasa, może użyczą Pani szanowne Panie próbki
Activa nie mam, ale cieniutka warstwa colorstay'a się sprawdza w takich momentach, może za dużo nie zakryje, ale wyrówna kolor.
A może minerały Ciebie zainteresują? Można osiągnąc naprawdę naturlany efekt.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 11:46   #2106
laura999
Raczkowanie
 
Avatar laura999
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 164
Dot.: Revlon colorstay

Dziewczyny mam kilka pytań odnośnie Revlona.
Czytając o nim tyle pozytywnych recenzji postanowiłam nabyć ten podkład na allegro.
No i tu moje pierwsze pytanie, tylko się nie śmiejce- jak wygląda aplikator w tym podkładzie? Tzn. jak się go wydobywa z buteleczki Bo do tej pory miałam same podkłady z pompkami a wydaje mi się, że w Revlon colorstay ich nie ma...
No i druga sprawa- Nie wiem jaki odcień wybrać- Ivory czy Buff? Teraz używam Rimmela True Ivory i ten odcień jest dla mnie za ciemny- moja buźka wygląda trochę nienaturalnie. Moja cera jest jasna, ale nie jest to cera np.typowej rudej dziewczyny- oprawę oczu i włosy mam dość ciemne ale cerę jasną, przy opalaniu z wysokimi filtrami robi się i tak strasznie czerwona, trudno jest mi się opalić. Dodam jeszcze, że moja skóra na twarzy wpada troszkę w taki żółtawy odcień ale ogólnie jest ,,blada''.
laura999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 15:51   #2107
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Activa nie mam, ale cieniutka warstwa colorstay'a się sprawdza w takich momentach, może za dużo nie zakryje, ale wyrówna kolor.
A może minerały Ciebie zainteresują? Można osiągnąc naprawdę naturlany efekt.
Nie miałąm jeszcze podkładu mineralnego, a color stay mineralny dobry??
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 19:22   #2108
marlienkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: K-W/Krk
Wiadomości: 494
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Gdzie w Krakowie dostanę ten podkład, bo w GK go nie ma.
marlienkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 20:07   #2109
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez laura999 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam kilka pytań odnośnie Revlona.
Czytając o nim tyle pozytywnych recenzji postanowiłam nabyć ten podkład na allegro.
No i tu moje pierwsze pytanie, tylko się nie śmiejce- jak wygląda aplikator w tym podkładzie? Tzn. jak się go wydobywa z buteleczki Bo do tej pory miałam same podkłady z pompkami a wydaje mi się, że w Revlon colorstay ich nie ma...
No i druga sprawa- Nie wiem jaki odcień wybrać- Ivory czy Buff? Teraz używam Rimmela True Ivory i ten odcień jest dla mnie za ciemny- moja buźka wygląda trochę nienaturalnie. Moja cera jest jasna, ale nie jest to cera np.typowej rudej dziewczyny- oprawę oczu i włosy mam dość ciemne ale cerę jasną, przy opalaniu z wysokimi filtrami robi się i tak strasznie czerwona, trudno jest mi się opalić. Dodam jeszcze, że moja skóra na twarzy wpada troszkę w taki żółtawy odcień ale ogólnie jest ,,blada''.
to buff, a dozownika nie ma , ulewasz ilechcesz, co dla mnie jest duzym plusem.
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 20:08   #2110
Eventuate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

NIE NAKŁADAJCIE GO GĄBECZKĄ ! Masakra poprostu, zamówiłam go miesiac temu a teraz juz prawie pusta buteleczka gdzie zwykle przy 30ml starcza mi zwykły puder za 20 pare zł ponad 2 miesiące.. Strasznie gąbeczka go 'wsysa' a taki jest/ był dobry ;((
Eventuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 20:33   #2111
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Nie miałąm jeszcze podkładu mineralnego, a color stay mineralny dobry??
Akurat revlona mineralnego nie znam. Ale tutaj jest chyba i wątek o nim:

http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=113

Jak masz ochotę na prawdziwego minerałka to polecam zacząć od everyday minerlas.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 20:48   #2112
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez marlienkaa Pokaż wiadomość
Gdzie w Krakowie dostanę ten podkład, bo w GK go nie ma.
Jest w Super Pharm w Galerii Kazimierz (przynajmniej jest zawsze kiedy ja tam jestem) mają nawet dość duży wybór odcieni, szczególnie tych jaśniejszych i do skóry mieszanej/tłustej jak i do suchej, kosztuje coś ok. 58/68 zł.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 21:11   #2113
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Revlon colorstay

jestem w szoku, wątep PRZED/PO mnie wmurował niesamowicie. Idę czytać wątpie o minerałach i chyba opuszczę revlon raz na zawsze.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 22:34   #2114
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
jestem w szoku, wątep PRZED/PO mnie wmurował niesamowicie. Idę czytać wątpie o minerałach i chyba opuszczę revlon raz na zawsze.
Oj mi niestety revlon został - kiedy potrzebuje całodziennej trwałości jest niezastąpiony. Ale jeszcze zostało mi troche firm mineralnych do przetestowania, min. EDM, więc może znajdę coś tak nieścieralnego jak revlon.

Ale minerały jak najbardziej polecam, krycie super, efekt naturalny, a skóra nie dusi się tak jak pod chemicznymi. Tylko trochę więcej zachodu z dobraniem koloru, formuły, firmy.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2009-04-06 o 22:36
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 23:17   #2115
Domisiasta
Przyczajenie
 
Avatar Domisiasta
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mam 14 lat, cerę mieszaną (policzki suche, strefa T tłusta) i do niedawna używałam Maybelline Dream Matte Mousse, jednak zamierzam z niego zrezygnować. (po 2h błyszczy mi się buzia) Mianowicie chciałam się dowiedzieć czegoś na temat tego podkładu: czy jest odpowiedni dla mojej cery i nie będzie za ciężki? Czy dobrze matuje i łatwo się go rozprowadza? Jeśli tak jaki odcień jest najjaśniejszy?
Domisiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 07:20   #2116
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Revlon colorstay

Ja byłam i jestem pod wielkim wrażeniem zdjęć, które zobaczyłam w tamtym temacie ! No szok! Tylko, że nie mam zielonego pojęcia ktory kupić, a większość z nich niedostepna na allegro.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 09:34   #2117
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Domisiasta Pokaż wiadomość
Mam 14 lat, cerę mieszaną (policzki suche, strefa T tłusta) i do niedawna używałam Maybelline Dream Matte Mousse, jednak zamierzam z niego zrezygnować. (po 2h błyszczy mi się buzia) Mianowicie chciałam się dowiedzieć czegoś na temat tego podkładu: czy jest odpowiedni dla mojej cery i nie będzie za ciężki? Czy dobrze matuje i łatwo się go rozprowadza? Jeśli tak jaki odcień jest najjaśniejszy?
podkład jest kryjący, na twoim miejscu nie używałabym go na tak młodą cerę
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 18:25   #2118
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny, jaka jest różnica miedzy tym z Soft Flexem a tym bez niego? jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o revolona (rym ) ostatnio zamówiłam sobie próbkę tego z Soft Flexem na all i znalazłam idealny kolor dla siebie! teraz chce kupić pełnowymiarowy produkt, ale nie mogę zorientować się o jaką rożnicę miedzy nimi chodzi
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 20:04   #2119
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

mam pytanie do posiadaczek cer mieszanych Ktorego rodzaju podkladu uzywacie ? Przez zime uzywalam revlona do cery N/T i byl super,mat trzymal sie prawie caly dzien. Zastanawiam sie czy teraz nie kupic tego do cery M/T - no i moje pytanie - jak jest z matem ? dlugo sie trzyma ?
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 20:29   #2120
migotka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 64
Question Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dzis zrobilam wycieczke cel próbki zebralam różne i bede testowala qlinicue ,lakome ,ester lauder leigh MAC . jakis czas temu kupilam buff rewlona jest znacznie lepszy w konsystencji jak ester lauder (ten normalny) choc odcieni jest na prawde mnóstwo i łatwiej jest dobrac odcien to wydaje mi sie ze pozostawia tynk na twarzy i wszystkie skórki widac na pewno dla tłustej cery byl by lepszy ja mam suchą. i przede wszystkim silikony w revlonie sprawiaja ze jest gładka cera. ja osobiscie przetestowalam jeszcze rimmel i z niego tez jestem zadowolona lasting finish 16 h nr 200 soft beige na mojej twarzy dobrze sie trzyma kolor dobrze sie wtapia dla mnie jak dotad licza sie te dwa revlon i rimmel 16h. aczy dla was istnieja odbowiedniki revlona bo ja chcialabym bardzo spróbowac czegos innego równie gobrego jak revlon poniewaz nie dobralam dla sie bie odpowiedniego koloru albo za jasny albo za ciemny DZIEWCZYNY bym zapomniala a jaki jest kolor NUDE z revlona bo w angli nie widze tego odcienia moze by sie okazal dla mnie akurat
migotka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 22:53   #2121
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez migotka007 Pokaż wiadomość
dzis zrobilam wycieczke cel próbki zebralam różne i bede testowala qlinicue ,lakome ,ester lauder leigh MAC . jakis czas temu kupilam buff rewlona jest znacznie lepszy w konsystencji jak ester lauder (ten normalny) choc odcieni jest na prawde mnóstwo i łatwiej jest dobrac odcien to wydaje mi sie ze pozostawia tynk na twarzy i wszystkie skórki widac na pewno dla tłustej cery byl by lepszy ja mam suchą. i przede wszystkim silikony w revlonie sprawiaja ze jest gładka cera. ja osobiscie przetestowalam jeszcze rimmel i z niego tez jestem zadowolona lasting finish 16 h nr 200 soft beige na mojej twarzy dobrze sie trzyma kolor dobrze sie wtapia dla mnie jak dotad licza sie te dwa revlon i rimmel 16h. aczy dla was istnieja odbowiedniki revlona bo ja chcialabym bardzo spróbowac czegos innego równie gobrego jak revlon poniewaz nie dobralam dla sie bie odpowiedniego koloru albo za jasny albo za ciemny DZIEWCZYNY bym zapomniala a jaki jest kolor NUDE z revlona bo w angli nie widze tego odcienia moze by sie okazal dla mnie akurat

A gdzie dostałaś próbki? po prostu poszłaś i poprosiłaś? ja też bym musiała się wybrać ale zawsze mi głupio pytać o próbki ostatnio w Douglassie dostałam dwie próbki podkładu Revlon i teraz głupio mi znowu tam iść bo boję się że pomyślą że chodzę tam tylko po próbki. Chciałabym dostać konkretne podkłady w postaci próbek i na spokojnie móc w domu przetestować... Revlona kupię na pewno teraz tylko kusi mnie jeszcze Estee Lauder, Lancome i Deborah dlatego chciałam je przetestować radzicie mi iść??
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 10:42   #2122
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny, czy ktorąs z was ten podklad kiedys zapchal????
Niestety mam z tym czesty problem i chcialabym sie dowiedziec jak z nim jest bo bardzo kusicie revlonem
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 10:50   #2123
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ktorąs z was ten podklad kiedys zapchal????
Niestety mam z tym czesty problem i chcialabym sie dowiedziec jak z nim jest bo bardzo kusicie revlonem
Mi się to niestety przydarzyło . Ale mnie chyba wszystko zapycha (oprócz minerałów)
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 10:56   #2124
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Jackie_S Pokaż wiadomość
Mi się to niestety przydarzyło . Ale mnie chyba wszystko zapycha (oprócz minerałów)
Szkoda, bo mnie niestety podobnie... wiec boje sie kupowac revlona a pozniej rzucic w kat A jak z mineralami, bo nie uzywasz juz podkladow plynnych? jakie porownanie
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:02   #2125
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Wszystkie płynne odstawiłam w kąt i dobrze zrobiło to mojej skórze. Na razie jeszcze cera oczyszcza się po tych wszystkich świństwach,ale już jest dużo lepiej. Nie pojawiają się żadne wypryski/gule na brodzie-z czym do tej pory miałam duży problem.
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:07   #2126
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Jackie_S Pokaż wiadomość
Wszystkie płynne odstawiłam w kąt i dobrze zrobiło to mojej skórze. Na razie jeszcze cera oczyszcza się po tych wszystkich świństwach,ale już jest dużo lepiej. Nie pojawiają się żadne wypryski/gule na brodzie-z czym do tej pory miałam duży problem.
O Boze, broda skad ja to znam moj koszmar...

Widziałam u Ciebie na wymiankowym EDM :
fawn intensive foundation (sample)-użyty ze 3 razy
neutral intensive foundation(sample)- użyty ze 3 razy
golden fair semi matte foundation (w trochę większym pojemniczku niż sample) -raz użyty
fair neutral intensive foundation (sample)- raz użyty

Dlaczego chcesz je oddac?
ja tak sie nosze z zamowieniem ich, w sumie nawet tych kolorow, ale nie moge sie jakos zebrac...
Przepraszam za ewentualny zasyp pytan
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:20   #2127
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Po prostu nietrafione kolory
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:29   #2128
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Jackie_S Pokaż wiadomość
Po prostu nietrafione kolory
rozumiem, dziekuje
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:31   #2129
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Nie ma za co
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 13:13   #2130
judyta313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Revlon colorstay

Dziewczyny, przeczytalam wszystko na temat kolorów revlon i dalej nie wiem jaki kupic tym bardziej ze teraz sa tylko te z soflexem a ja uzywałam zwykłego... mam mozliwosc kupna tylko na allegro... Wczesniej uzywałam 04 sand beige cera tłusta, teraz poszukuje koloru ktory bedzie ciemniejszy od 04 sand beige, ten na zime i jesien był ok, ale teraz chodze czasem na solarium i ogolnie mam zamiar latem sie opalic wiec 04 bedzie za jasny....poszukuje troszke ciemniejszego lekko złotego, opalonego ale zeby nie miał w sobie nic z rózowego brrr Bardzo prosze o jakies pomysły.
judyta313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.