makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-10, 17:15   #1081
Obsessive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny brwi

Tatoo of to dwa produkty, na poczatku nalezy uzyc kremu pillingu, po czym zmyc woda, poznej uzywa sie kremu, i tak nalezy powtarzac rano i wieczorem.... przez dlugi okres nawet kilku miesiecy. Oczywiscie zalezy to od rodzaju skory i co chcesz osiagnac, jesli chcesz tylko rozjasnic to juz po miesiacu widac efekt, jesli usunac zupelnie to.. troche to potrwa, jesli chodzi o odrastanie wloskow to nie ma problemu, jednak pilling moze oczywiscie je zetrzec, lub "zciac" przy czym nalezy naprawde szorowac twaz zeby tak sie stalo, przy normalnym uzuciu jest to bardzo malo widoczne, ale nie jest to tos drastycznego, po prostu jak to brwi...odrostaja po kilku dniach. To co jest najlepsze w tym kremie to ze jest bezbolesny i nie ma skutkow ubocznych... przynajmniej dla mnie. Jedno takie opakowanie to bardzo duzo, na rozjasnienie brwi i starcza na kilka miesiecy, mysle ze jest relatywnie skuteczny.
Obsessive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 18:00   #1082
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziewczyny, czy możecie coś powiedzieć o salonie Extravaganza w Warszawie? Kolezanka mi poleca, ale wolę się upewnić. Jaką metodą tam robią?

Czy brwi metodą włoskową wyglądają naprawdę naturalnie?
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 23:54   #1083
wioolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny brwi

Okej Udało mi sie przebrnąć przez cały temat
Ale nadal nie widziałam żadnego zdjęcia brewek zrobionych na terenie trójmiasta! Mogłabym o jakieś prosić?
I jak to jest z tym słońcem? Czy jak sobie teraz zrobie to będzie to bardzo głupi pomysł? Chciałabym na wakacje uniknąć codziennego przesiadywania z kredką i móc spokojnie wskoczyć do wody kiedy tylko mi sie spodoba
wioolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:37   #1084
shent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: makijaż permanentny brwi

ja się właśnie tego wskakiwania do wody boję
bo tak jak z pudrem jest naprawdę spoko, tak bez pudru to jest dramat

zamówię tego tatoo-offa i zobaczymy

i może jednak słońce coś poradzi samo z siebie.
shent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 20:55   #1085
paaaula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

witam,
wreszcie dojrzałam do decyzji zrobienia sobie makijażu permanentnego brwi Zdecydowałam się ponieważ o ile malowanie ich nie jest jakąś strasznie męczącą sprawą to strach zwiazany z myślą że przypadkiem dotykajac się do twarzy "zmaże" sobie brew jest naprawde dołujący :/ pewnie znacie to z autopsji
po przeczytaniu wiadomosci na forum zdecydowałam sie na sharley'a bo jestem z wawy niestety dziś rozmawiałam z koleżanką która robiła tam brwi w zeszłym miesiącu.. same brwi ma ładne ale narzekała na obsługe! mianowicie wszystko robi sie tam podobno "na jedno kopyto" i wrecz traktuja cie jak towar rzucony na taśme- dokladnie jej słowa! Przyznam że troche mnie to zmartwiło bo ja wiem dokładnie jakie brwi chciałabym miec i chciałabym to omówic z lingerystką!
Czy macie podobne doświadczenia? A może ktoś poleci mi inne miejsce w wawie lub okolicach?
Dodam jeszcze że jestem bardzo jasną blondynką o jasnej karnacji i byłabym bardzo wdzieczna za namiary i najchetniej zdjecia brwi dziewczyn o podobnych cechach.
Z góry bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam
paaaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 12:11   #1086
nkbor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 15
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez halinaszutkowska2008 Pokaż wiadomość
Robiłam w salonie Imperium Urody Lorena ul.Kopernika.Na razie jestem zadowolona,ale trzeba poczekac na efekt końcowy.Trochę przesadziłam,bo przez kilka dni niepotrzebnie smarowałam oczy maścią z antybiotykiem/tak na wszelki wypadek/ i teraz mam oczy podpuchnięte i muszę zakrapiac. Jeżeli któraś z Was będzie robiła usta to wyjątkowo trzeba je traktowac.Cały czas muszą byc smarowane czyli natłuszczane.Ważne to co teraz napiszę.Jeśli ktoś chociaż raz miał na ustach tzw. zimno to wirus jest uśpiony i podczas robienia makijażu perm.pojawi się.Trzeba brac tabletki 5dni przed i 5dni po zabiegu.Po tabletki trzeba iśc do lekarza.Pozdrawiam.

Witam ja robiłam usta w Venus u pani Agaty Gumieniuk . W cenie mam 2 poprawki . Dzisiaj idę na ostatnią. Druga wizyta mniej bolała i do tego mimo ,że mam skłonności do opryszczki zastosowała specjalny płyn i za drugim razem nic mi nie wyskoczyło . Szczerze jestem bardzo zadowolona , kształat jest piekny , moje usta są wieksze i symetryczne . Jedno co to musi mi troszeczkę rozjaśnić kontur ale tak SUPER. Ciesze ,że się zdecydowałam i mogę polecić ten salon w Szczecinie.

Co do tego jak długo się utrzymuje to ja mam permanentny tatuaż juz 10 lat i nie znika
nkbor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 17:22   #1087
gwareczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 39
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez paaaula Pokaż wiadomość
po przeczytaniu wiadomosci na forum zdecydowałam sie na sharley'a bo jestem z wawy niestety dziś rozmawiałam z koleżanką która robiła tam brwi w zeszłym miesiącu.. same brwi ma ładne ale narzekała na obsługe! mianowicie wszystko robi sie tam podobno "na jedno kopyto" i wrecz traktuja cie jak towar rzucony na taśme- dokladnie jej słowa! Przyznam że troche mnie to zmartwiło bo ja wiem dokładnie jakie brwi chciałabym miec i chciałabym to omówic z lingerystką!
Czy macie podobne doświadczenia?
Witaj
Ja chodzę do Sharleya już od ok. 4 lat do jednej i tej samej linergistki i musze Ci powiedzieć, że nigdy nie miałam wrażenia, że jestem obsługiwana "taśmowo" w wręcz przeciwnie, pani Beata nie zaczynała zabiegu dopóki nie uzgodniłyśmy kształtu i koloru, który by mi odpowiadał, nie czułam się też w żaden sposób ponaglana - czasu zawsze było wystarczająco dużo. Podczas moich wizyt spotykałam się z innymi klientkami pani Beaty i zdecydowanie nie byłyśmy robione "na jedno kopyto" Wiem, że w Sharleyu pracuje parę linergistek-ja znam tylko jedną i tą mogę z całkowicie czystym sumieniem polecić
gwareczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 08:15   #1088
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez gwareczek Pokaż wiadomość
Witaj
Ja chodzę do Sharleya już od ok. 4 lat do jednej i tej samej linergistki i musze Ci powiedzieć, że nigdy nie miałam wrażenia, że jestem obsługiwana "taśmowo" w wręcz przeciwnie, pani Beata nie zaczynała zabiegu dopóki nie uzgodniłyśmy kształtu i koloru, który by mi odpowiadał, nie czułam się też w żaden sposób ponaglana - czasu zawsze było wystarczająco dużo. Podczas moich wizyt spotykałam się z innymi klientkami pani Beaty i zdecydowanie nie byłyśmy robione "na jedno kopyto" Wiem, że w Sharleyu pracuje parę linergistek-ja znam tylko jedną i tą mogę z całkowicie czystym sumieniem polecić
Mozesz napisac jakie zabiegi miałaś robione u nich w ciagu 4 lat?Chodzi mi o permamentny.
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 14:39   #1089
delikatna blondyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: makijaż permanentny brwi

czesc dziewczyny!! Ja tez zdecydowalam sie na zrobienie sobie brwi. Jetem alergikiem z atopową skorą, wrażliwą z częstym uczuleniem, dlatego mialam duze obawy decydująć sie ten na makijarz. BARDZO długo szukałam odpowiedniego salonu, czytałam rozne fora internetowe, pytałam kolezanek. Wkońcu wybrałam salon Cosmedica w Szczecinie i moge powiedziec, że jestem zadowolona w 100%. Jest to salon, ktory spełnia wszytkie oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klijentek. To jest takie małe SPA, w ktorym znajdują sie rozne gabinety w tym Gabinet Makijarzu Permanentnego. Ja byłam u Pani Moniki. Jest ona profesjonalistką z wieloletnim starzem. Pani Monika pracuje na sprzecie i barwinkach najwyższej jakosci, nie ma mowy o jakis podrobkach. Jak zobaczyłam to miejsce, odrazu moje obawy mineły. Makijarz mialam robiony pod koniec marca, jestem juz tez po poprawce. Wszytko sie zagoiło bardzo szybko, brewki wyglądają rewelacyjnie, kształt, kolor, wszytko super, cena 700. Polecam wszytkim gorąco. Dziewczyny pamietajcie, zanim sie wybierzecie na makijarz sprawdzcie pare razy gabinet i osobę, która sie tym zajmuje. To jest TWARZ i trzeba szczegolnie uwazac. zeby pozniej nie żałowac. Teraz wiele osob podaje sie za "linergistki" ale tych z prawdziwego zdarzenia jest niewiele. Pozdrawiam.
delikatna blondyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 12:33   #1090
An
Raczkowanie
 
Avatar An
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 373
Dot.: makijaż permanentny brwi

dziewczyny,
napiszcie, czy są (jeśłi tak, to jakie) przeciwwskazania do makijażu permanentnego? Mnie chodzi o brwi
__________________
pozdr.
Ania



An jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 09:22   #1091
anna paulinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: akolor-warszawa ul. Łucka 15 lok.225
Wiadomości: 37
Send a message via Skype™ to anna paulinska
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez An Pokaż wiadomość
dziewczyny,
napiszcie, czy są (jeśłi tak, to jakie) przeciwwskazania do makijażu permanentnego? Mnie chodzi o brwi
PRZECIWSKAZANIA do wykonania mak. perm.
- przeziebienie, cukrzyca, łuszczyca, branie lekow rozrzedzajacych krew, alkohol, narkotyki, sterydy.
__________________
Anna Paulińska

anna paulinska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 12:17   #1092
gwareczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 39
Dot.: makijaż permanentny brwi

Miałam robiony "komplet" czuli usta, brwi, górną i dolna kreskę.
gwareczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:56   #1093
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: makijaż permanentny brwi

dziewczyny czym najlepiej znieczulać usta? Emlą czy bardziej znieczulenie stomatologiczne? jak długo wargi są opuchnięte? czy kolejnego dnia można wyjść do ludzi? może któraś z Was wkleic zdjęcie permanetnych ust?
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 12:53   #1094
Magunia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam,
nadal sie nie dowiedzialam, czy ktorakolwiek z Was pozbyla sie w 100 proc swojego makijazu? Ja jestem zadowolona z jednej brwi, ale druga jest narysowana ponad linia naturalnie rosnacych wlosow. Nie wiem co teraz mam zrobic. Powinnam je wyrywac, ale jak makijaz mi zejdzie, moze sie okazac, ze wloski nie beda chcialy juz rosnac i bede skazana na permanentny do konca zycia. Co robicie z wlosami, ktore wystaja poza linie rysunku makijazu. Musze dodac, ze w jednej brwi to sa moze dwa wloski, ale druga - praktycznie powinnam golic
Magunia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 14:10   #1095
zsz_44
Raczkowanie
 
Avatar zsz_44
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 42
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziewczyny! Przestudiowałam cały wątek w miarę uważnie i nikt nie odpowiada na pytania o lingerystkę w Łodzi. Naprawdę żadna z Was nie robiła makijażu w Łodzi? Ratujcie, jestem zdesperowana. Mam ciemne włosy, a brwi prawie zero. Wyglądam co najmniej dziwnie. Obiecuję szczegółową relację ze zdjęciami.
zsz_44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 17:15   #1096
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez zsz_44 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Przestudiowałam cały wątek w miarę uważnie i nikt nie odpowiada na pytania o lingerystkę w Łodzi. Naprawdę żadna z Was nie robiła makijażu w Łodzi? Ratujcie, jestem zdesperowana. Mam ciemne włosy, a brwi prawie zero. Wyglądam co najmniej dziwnie. Obiecuję szczegółową relację ze zdjęciami.
Ja mogę polecić z całego serca MargaretSpa i panią Małgosię - http://www.margaret-spa.pl/

Robiłyśmy sobie z mamą brwi i jesteśmy bardzo zadowolone z efektów. Obie jesteśmy po jednej poprawce i nie zamierzamy zmieniać salonu

Na początku wątku są moje zdjęcia i opisy przeżyć po pierwszym zabiegu.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.


Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2009-05-06 o 17:16
Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:03   #1097
zsz_44
Raczkowanie
 
Avatar zsz_44
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 42
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dzięki.
Czy Margaret Spa na Prądzyńskiego ma coś wspólnego z Margaret Spa na Wólczańskiej?
zsz_44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 21:14   #1098
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez zsz_44 Pokaż wiadomość
Dzięki.
Czy Margaret Spa na Prądzyńskiego ma coś wspólnego z Margaret Spa na Wólczańskiej?
Zgadza się

Pani Małgosia przeniosła stamtąd swój salon.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 22:14   #1099
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
dziewczyny czym najlepiej znieczulać usta? Emlą czy bardziej znieczulenie stomatologiczne? jak długo wargi są opuchnięte? czy kolejnego dnia można wyjść do ludzi? może któraś z Was wkleic zdjęcie permanetnych ust?
ja znieczulałam mascia emla, fotki juz wstawiłam na ktorejs ze stron

edit strona 27 post797
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny



Edytowane przez katarzynka00
Czas edycji: 2009-05-06 o 22:17
katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 09:36   #1100
zsz_44
Raczkowanie
 
Avatar zsz_44
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 42
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dobra.
Umówiłam się na sobotę.
Wklejam moje zdjęcia przed - tzn. saute i po namalowaniu brwi cieniem. Na oczy nie patrzcie, wyglądam jak wampir, bo odzwyczajam dziecko od jedzenia w nocy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard.jpg (37,3 KB, 500 załadowań)
zsz_44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 13:40   #1101
zsz_44
Raczkowanie
 
Avatar zsz_44
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 42
Dot.: makijaż permanentny brwi

już po.
Wg mnie jest ok.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard.jpg (50,2 KB, 567 załadowań)
zsz_44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 16:46   #1102
Obsessive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dolanczam moje foto przed i po, wg. mnie lepiej bylo przed
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwiprzed.jpg (16,8 KB, 490 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwipo2.jpg (11,0 KB, 659 załadowań)
Obsessive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 08:50   #1103
Magunia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Magunia1234 Pokaż wiadomość
Witam,
nadal sie nie dowiedzialam, czy ktorakolwiek z Was pozbyla sie w 100 proc swojego makijazu? Ja jestem zadowolona z jednej brwi, ale druga jest narysowana ponad linia naturalnie rosnacych wlosow. Nie wiem co teraz mam zrobic. Powinnam je wyrywac, ale jak makijaz mi zejdzie, moze sie okazac, ze wloski nie beda chcialy juz rosnac i bede skazana na permanentny do konca zycia. Co robicie z wlosami, ktore wystaja poza linie rysunku makijazu. Musze dodac, ze w jednej brwi to sa moze dwa wloski, ale druga - praktycznie powinnam golic
Wreszcie udalo mi sie zrobic zdjecie. Prosze o wskazowki co moge zrobic z ta brwia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0020.jpg (52,7 KB, 510 załadowań)
Magunia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 15:43   #1104
Nolitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny brwi

.

Edytowane przez Nolitka
Czas edycji: 2011-08-15 o 22:05
Nolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 21:25   #1105
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Nolitka Pokaż wiadomość
Witam Was,
mam pytanie czy któraś z Was robiła sobie makijaż brwi w tym salonie http://www.permanentny.agencja-gi.pl/ ?
Pierwszy raz to widzę.Nie mam pojęcia.Nawet gdzie by sie mieścił jakis taki salon.Bo chyba nie przyjeżdżają do domu
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 18:58   #1106
Nolitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny brwi

.

Edytowane przez Nolitka
Czas edycji: 2011-08-15 o 22:05
Nolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 09:28   #1107
agussiaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam wszystkie dziewuszki serdecznie jestem tu nowa, ale mam pasQdny problem...mianowicie dwa dni temu zrobiłam sobie makijaz permanetny do którego zbierałam sie juz od dłuższego czasu. Niestety Pani Kosmetyczka zrobiła mi kreski bardzo cienkie i w dodatku wychodzące poza moje naturalne brwi , jestem załamana. Czekam aż zejdzie barwnik ale jestem pewna, ze tego co mam teraz musze sie pozbyć bo wygląda bardzo nienaturalnie Jak mam sie pozbyć tego felernego makijazu? czytałam o laserze i o mozliwości nałożenia na to barwnika podobnego do koloru mojej skóry. HELP!!!!!
agussiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 18:08   #1108
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Nolitka Pokaż wiadomość
Na tej stronie pisze, że w Gliwicach http://www.polskastrefa.eu/ogloszeni...9.html#kontakt
Daaaawno mnie nie było na tym wątku, ale zainteresowała mnie ta metoda. Moje brwi po 1,5 roku wymagają poprawki... Ale mam wielki problem bo okazało się, że moja lingerystka już nie prowadzi usług!! Muszę znaleźć inną i zapłacić od nowa za wszystko!!!! Przy okazji... Nie wiecie jak to jest?? Czy jeśli pójdę do nowego salonu ze zrobionym już wcześniej przez kogoś makijażem perm. to będę musiała płacić pełną kwotę czy może to być potraktowane jako uzupełnienie po kimś????
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 19:20   #1109
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witaj Shade... wszystko zależy od lingerystki, ale obawiam się, że poprosi o zapłatę pełnej kwoty... choć pewnie będzie jej już łatwiej i szybciej się pracowało, bo przypuszczam, że nie będziesz chciała zmieniać kształtu brwi?
szczerze, to sama jestem zainteresowana tym tematem możesz mi przypomnieć, gdzie robiłaś wcześniej makijaż?
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 19:27   #1110
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez kate25 Pokaż wiadomość
Witaj Shade... wszystko zależy od lingerystki, ale obawiam się, że poprosi o zapłatę pełnej kwoty... choć pewnie będzie jej już łatwiej i szybciej się pracowało, bo przypuszczam, że nie będziesz chciała zmieniać kształtu brwi?
szczerze, to sama jestem zainteresowana tym tematem możesz mi przypomnieć, gdzie robiłaś wcześniej makijaż?
W Czechowicach Miałabym jeszcze poprawkę w cenie.... a tu buba.... Nie wiem gdzie teraz mam szukać......

Kształtu raczej zmieniać nie chcę, ale kolor tak. Chcę przyciemnić, bo mi się taki "mysi" zrobił...... Ech........
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.