COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej.. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-14, 18:56   #271
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

no to sobie wlasnie zoriblam zamowionko i wzielam 1oz miki pearl white... a wczoraj dokonalam na nia zamianki... no coz. dobrego (dla mnie ) nigdy za wiele.
poza tym wzielam kilka probek zeby zrobic cos na ksztalt wlasnego primera wlasnie. silice, serecite, boron, stearynian magnezu.
dodam troche ryzu od nich ktory mi zostal i pomieszam najwyzej z tym z EDM. dobry pomysl??
no i pedzelki

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-08-14 o 18:57
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 19:05   #272
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Paula a możesz podać link do serecite? Jakos nie moge znaleść
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 19:08   #273
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

jest wyszukiwarka u nich produktow
a dzial filtres... itd
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 19:10   #274
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
jest wyszukiwarka u nich produktow
a dzial filtres... itd
ślepota mnie chyba ogarnęła
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 19:11   #275
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

http://www.coastalscents.com/cfwebst...6/sericite.cfm
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 21:21   #276
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
silica 10% serecite mika 90% i primer za grosze gotowy
nie pamietam dokladnie czy 10 czy 15 % sie zaleca, chyba w opisie na CS nawet bylo - sprawdze pozniej i edytuje
Dzięki
Sericite zastąpię chyba miką semi matte, bo lubię matowe wykończenie.

Czym tak na prawdę różni się mika semi matte od sericite?

Z opisu wynika, że poprawiają przyczepność i dają poślizg, przy czy sericite ma dodawać blasku i wygładzać zmarszczki, a semi matte jest zupełnie matowa.
Czy to są jedyne różnice?
batkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 21:25   #277
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

semi mate nie mailam, spojrze na CS, to chyba nowosc jakas ?

edit
na stronce jest napisane ze semi mate opalizuje.. wiec nie wiem czy taka mat bedzie, ja w serecite widze mat -jak dla mnie to bedzie lepsza..
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-08-14 o 21:41
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 21:47   #278
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Dla mnie sericite jest lekko opalizująca, podobnie jak boron 16, który jest matowy z założenia
Kupię semi matte i porównam, która jest bardziej matowa. I problem rozwiązany
batkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 21:53   #279
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Dla mnie sericite jest lekko opalizująca, podobnie jak boron 16, który jest matowy z założenia
Kupię semi matte i porównam, która jest bardziej matowa. I problem rozwiązany
i napiszesz tu
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 21:59   #280
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Napiszę i nawet zdjęcia wkleję
batkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 22:08   #281
carlet
Przyczajenie
 
Avatar carlet
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

A ja dzisiaj zlozylam zamowienie na ten zestaw http://www.coastalscents.com/cfwebst...e-mica-set.cfm jak narazie tylko probki bo nigdy wczesniej nie zamawial z cs i nei wiem jak te ich mici beda sie sprawowac dla mnie Zamowilam rowniez italian fan brush i pojemniczki ma mici i nie moge sie doczekac poki dostane paczuszke \o/
__________________
„Kobieta pocałunkiem przezwyciężyć może nawet śmierć”– Nikos Kazantzakis

* dbam o wlosy i paznokcie
* chodze regularnie na silowni
* staram sie jesc mniej slodyczy (oj ciezko)
* czytam wizaz
carlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 20:01   #282
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

OT, ale muszę się pochwalić. Dostałam w końcu moje wyczekiwane gel linery. Są fantastyczne. Używałam wcześniej żelowych z inglota i powiem wam, że nie ma porównania. Z inglotami zawsze musiałam się spieszyć przy aplikacji, bo wysychały w tempie ekspresowym, co przy rysowaniu precyzyjnej kreski bywa naprawdę uciążliwe, a te z coastala są takie bardziej "piankowe", schną w przyzwoitym tempie, a kolory mają nasycone (zakochałam się po prostu w indigo blue).
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 20:09   #283
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
OT, ale muszę się pochwalić. Dostałam w końcu moje wyczekiwane gel linery. Są fantastyczne. Używałam wcześniej żelowych z inglota i powiem wam, że nie ma porównania. Z inglotami zawsze musiałam się spieszyć przy aplikacji, bo wysychały w tempie ekspresowym, co przy rysowaniu precyzyjnej kreski bywa naprawdę uciążliwe, a te z coastala są takie bardziej "piankowe", schną w przyzwoitym tempie, a kolory mają nasycone (zakochałam się po prostu w indigo blue).
Zafocisz nam ten linerek?

Wahałam się pomiędzy Deep Plum i Indigo Blue, wybrałam do zamówienia ten pierwszy. Cały czas się zastanawiam, czy dobrze zrobiłam, bo obydwa na swatchach, które oglądałam były ciemne i bardzo do siebie podobne .
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 20:18   #284
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Zafocisz nam ten linerek?

Wahałam się pomiędzy Deep Plum i Indigo Blue, wybrałam do zamówienia ten pierwszy. Cały czas się zastanawiam, czy dobrze zrobiłam, bo obydwa na swatchach, które oglądałam były ciemne i bardzo do siebie podobne .
Gani, ty tutaj? Wizaz jest mały Postaram się jutro zrobić zdjęcia (mam indigo i platinum), o ile aparat nie odmówi mi posłuszeństwa

Edit: Wklejam zgodnie z obietnicą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (58,4 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2a.jpg (56,1 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3a.jpg (56,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4a.jpg (60,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5a.jpg (54,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6a.jpg (71,0 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-08-24 o 15:54
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 20:32   #285
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Gani, ty tutaj? Wizaz jest mały Postaram się jutro zrobić zdjęcia (mam indigo i platinum), o ile aparat nie odmówi mi posłuszeństwa
A tutaj

Więcej mnie co prawda w wątku zakupowym CS, ale tu też się pokazuję. Gdzieś w końcu trzeba nabyć fajne pędzle, by się maziać zakupami z CC

Żadnego z tych dwu linerów nie mam i teraz nie zamawiałam, więc tym chętniej obejrzę

kamilawu - dzięki serdeczne za foteczki
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-08-28 o 20:00 Powód: post pod postem
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 20:02   #286
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
kamilawu - dzięki serdeczne za foteczki
Do usług (i kończymy temat, bo nas stąd pogonią)
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 11:40   #287
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Mam pytanie do wszystkich użytkowniczek czarnego gel linera: czy Wam się on choć trochę obkrusza??
Bo u mnie niestety tak się dzieje - w ciągu dnia pojawiają mi się takie mikro drobinki na twarzy, a o ich obecności dowiaduję się dopiero jak się rozmazują i tworzą czarne smugi .
Nie wiem co jest nie tak, bo z linerami mam dużą wprawę i nigdy z żadnym mi się taka przygoda nie zdażyła... Lubię ten liner, bo nakłada się super i jest wytrzymały, tylko chciałabym go mieć tylko na powiece, a nie wyglądać, jakbym się z kominiarzem po kątach obłapiała
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 12:00   #288
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Mam pytanie do wszystkich użytkowniczek czarnego gel linera: czy Wam się on choć trochę obkrusza??
Bo u mnie niestety tak się dzieje - w ciągu dnia pojawiają mi się takie mikro drobinki na twarzy, a o ich obecności dowiaduję się dopiero jak się rozmazują i tworzą czarne smugi .
Nie wiem co jest nie tak, bo z linerami mam dużą wprawę i nigdy z żadnym mi się taka przygoda nie zdażyła... Lubię ten liner, bo nakłada się super i jest wytrzymały, tylko chciałabym go mieć tylko na powiece, a nie wyglądać, jakbym się z kominiarzem po kątach obłapiała
u mnie wygląda w stanie idealnym przez cały dzień, a uzywam go dosć często. Tylko, ze ja go wgniatam w pędzelek (na pokrywce pędzelek z dwóch stron przyciskam i to nanoszę na powiekę, a nie bezpośrednio ze słoiczka)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 09:28   #289
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cathy, dziękuję za radę - podziałało . Sposobu z nakrętką i wgniataniem w pędzielek zawsze używam przy nakładaniu pigmetów z MAC-a, nie pomyślałam nawet, żeby tego samego spróbować z linerem... Jeszcze raz dziękuję
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 09:31   #290
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

dostalam paczuszke black sable jest duuuzy. ale zobaczymy jak sie bedzie sprawowal no i kilka nowych mik wzielam. bedzie czym oczka pomalowac. i oczywiscie mam ochote na wieeele wiecej
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 10:12   #291
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Dziewczyny - mam pytanie odnośnie przesyłek z CS (pytałam już na wątku zakupowym CS, ale nikt mi nie odpowiedział, więc może tu mi ktoś pomoże )
Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy komuś się zdarzyło, że przesyłka z CS zaginęła?
A jeżeli tak, to czy np. zwracali pieniążki (bez kosztów wysyłki) albo wysyłali ponownie?

Ja czekam na 2 przesyłki (pierwsza wysłana 10.08, druga 19.08).

Martwi mnie brak tej pierwszej (SN wysłane też 10.08 dotarło 17.08; martwi mnie również brak EGM wysłanego 11.08, ale napisałam do nich maila i odpowiedzieli, bym jeszcze poczekała, a jak nie dojdzie, to wyślą ponownie - ciekawe, czy CS postępuje podobnie?), zwłaszcza, że zawierała potrzebny mi pędzel Pink Duo Fiber Powder Stippler (w drugiej jest 10 słoiczków z sitkiem i gdybym musiała wybierać, to jednak wolałabym, żeby zaginęły słoiczki, a nie pędzel).

Zamawiałam już kiedyś z CS i paczuszka doszła bardzo szybko (ogólnie większość zagranicznych przesyłek do mnie szybko dochodzi; na mojej poczcie tej przesyłki nie ma, więc jeżeli zaginęła, to raczej nie na mojej poczcie, bo naprawdę to solidna i porządna placówka jest ).


Poczekam jeszcze, aż ta druga przesyłka dotrze (o ile dotrze) i jeżeli pierwszej nie będzie, to napiszę maila do CS.
Dodam tylko, że EDM złożone 12.08 dotarło do mnie 24.08, a tego CS i EGM ani widu, ani słychu...
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 10:28   #292
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Cathy, dziękuję za radę - podziałało . Sposobu z nakrętką i wgniataniem w pędzielek zawsze używam przy nakładaniu pigmetów z MAC-a, nie pomyślałam nawet, żeby tego samego spróbować z linerem... Jeszcze raz dziękuję
proszę bardzo cieszę się, że pomogło
Biedronqa - ja niestety nie wiem, jak to wygląda, bo mi z CS zawsze na szczęście dochodzą (i to bardzo szybko), ale Coastal ma jak dla mnie bardzo fajną obsługę klienta i są dość przyjaźni, więc napisz do nich, a pewnie Ci wyślą drugą (kosztów pewnie nie zwrócą, ale paczkę powinni wysłać). Ta z 18 ma jeszcze czas na dotarcie , ta pierwsza zresztą też nie jest jeszcze spisana na straty (do mnie wczoraj dotarła przesyłka z ebaya z 20 lipca ). Ja bym poczekała do konca tygodnia i napisała do nich.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 12:35   #293
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny - mam pytanie odnośnie przesyłek z CS (pytałam już na wątku zakupowym CS, ale nikt mi nie odpowiedział, więc może tu mi ktoś pomoże )


Dodam tylko, że EDM złożone 12.08 dotarło do mnie 24.08, a tego CS i EGM ani widu, ani słychu...
z roznych firm dochodzą róznie, jesli najtansza bralas to nie ma jak sprawdzic, jesli drozsza to dokladnie jest sledzona, jesli jest w UC to miesiac trwa wsjo w sumie (średnio) od wysyłki, to ze jest w UC moze bbyc spowodowane nieopisaniem wartosci ( w CS to czeste) wiec powinnas poczekac te zalecane 6 tygodni albo chociaz miesiac i jesli Ci nie przyjdzie to wysla Ci znowu
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 13:03   #294
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
proszę bardzo cieszę się, że pomogło
Biedronqa - ja niestety nie wiem, jak to wygląda, bo mi z CS zawsze na szczęście dochodzą (i to bardzo szybko), ale Coastal ma jak dla mnie bardzo fajną obsługę klienta i są dość przyjaźni, więc napisz do nich, a pewnie Ci wyślą drugą (kosztów pewnie nie zwrócą, ale paczkę powinni wysłać). Ta z 18 ma jeszcze czas na dotarcie , ta pierwsza zresztą też nie jest jeszcze spisana na straty (do mnie wczoraj dotarła przesyłka z ebaya z 20 lipca ). Ja bym poczekała do konca tygodnia i napisała do nich.
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
z roznych firm dochodzą róznie, jesli najtansza bralas to nie ma jak sprawdzic, jesli drozsza to dokladnie jest sledzona, jesli jest w UC to miesiac trwa wsjo w sumie (średnio) od wysyłki, to ze jest w UC moze bbyc spowodowane nieopisaniem wartosci ( w CS to czeste) wiec powinnas poczekac te zalecane 6 tygodni albo chociaz miesiac i jesli Ci nie przyjdzie to wysla Ci znowu
Dziękuję za odpowiedzi - poczekam aż ta druga przesyłka dotrze do mnie (oby ) i jak pierwszej nie będzie, to napiszę do nich.
[tak samo zrobię z EGM - poczekam na drugą i mam nadzieję, że dojdzie, bo było tam trochę rzeczy za ok. 40$].
Zamawiałam wcześniej zarówno z CS, jak i z EGM i przesyłka była błyskawiczna, dlatego tak się martwię. Zwłaszcza, że w czasie, kiedy potencjalnie miały przyjść, to akurat mój super-fajny listonosz miał urlop i różne indywidua go zastępowały.
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 13:05   #295
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny - mam pytanie odnośnie przesyłek z CS (pytałam już na wątku zakupowym CS, ale nikt mi nie odpowiedział, więc może tu mi ktoś pomoże )


Dodam tylko, że EDM złożone 12.08 dotarło do mnie 24.08, a tego CS i EGM ani widu, ani słychu...
NA razie też mam problem...zamówienie składałam 15.08 i tez nic...pisze do nich, ale na razie nic, zero odzewu...
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 13:13   #296
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

dziewczyny spokojnie. przeciez wiecie jak jest z przesylkami zagranicznymi- roznie bywa, raz zatrzymaja w UC raz nie. ja zazwyczaj czekam na przesylke z CS ok 2 tygodni. teraz zamawialam 14 a przyszlo dzisiaj, i uznaje to za sukces szybkosci. jeszcze dojda, cierpliwosci
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 11:46   #297
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Moje późniejsze zamówienie z CS (wysłane 19.08) właśnie do mnie dotarło (10 słoiczków 5 g z sitkami, chociaż sitek to dali 11 szt ).
Niestety tego wcześniejszego (wysłanego 10.08) nadal nie ma
Przed chwilą napisałam maila do CS (poprzez formularz na ich stronie) i zobaczymy co mi odpowiedzą

EGM późniejsze też do mnie przyszło, tego wcześniejszego również nie ma i coraz bardziej podejrzewam listonosza - mój "stały" listonosz miał urlop, co parę dni zastępowała go inna osoba i były cyrki z przesyłkami zagranicznymi, które nie mieszczą się przez otwór w euroskrzynce - albo były od razu awizowane - listonosz nawet ich nie brał z poczty, bo bezczelnie przychodził z poleconymi do mieszkania, a w skrzynce w tym czasie już awizo leżało (ale żeby nie podpaść zwierzchnikom, to do okienka, w którym odbiera się awizowane przesyłki, przynosił je dopiero wtedy, gdy wracał z rejonu - wiem, bo byłam na poczcie w dniu awizowania i koło 16 jeszcze tych przesyłek w okienku nie było), zdarzyło się też, że listonosz na siłę wepchnął zamówienie do skrzynki (musiał sie przy tym nieżle natrudzić) i wydaje mi się, że te zamówienia z CS i EGM albo ukradł albo wsadził do złej skrzynki (bo czekam także na potwierdzenie odbioru listu poleconego wysłanego do urzędu, które także w tym czasie miało przyjść i jego też nie ma). A w moim bloku jest duża rotacja mieszkańców (wiele mieszkań jest wynajmowanych studentom - to przez bliskość uniwersytetu), więc albo to ktoś sobie przywłaszczył albo leży cały czas u kogoś w skrzynce.

Ale na szczęście mój listonosz już jest z powrotem On każdą przesyłkę zwykłą, która nie mieści się w skrzynce przynosi mi osobiście na 13 piętro
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 09:26   #298
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
dziewczyny spokojnie. przeciez wiecie jak jest z przesylkami zagranicznymi- roznie bywa, raz zatrzymaja w UC raz nie. ja zazwyczaj czekam na przesylke z CS ok 2 tygodni. teraz zamawialam 14 a przyszlo dzisiaj, i uznaje to za sukces szybkosci. jeszcze dojda, cierpliwosci
Problem w tym, że oni z CS tego wogóle nie wysłali...więc to nawet nie jest w drodze...mineło 15 dni... Wiem,że Poczta, że urzędy celne,ale mogliby nadać...
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 10:23   #299
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Powinnas do nich napisac i zapytac co sie dzieje i dlaczego tyle czasu zwlekaja z wysylka. tak nie moze byc!
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 01:56   #300
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Porównanie miki Semi Matte z CS z Matte Sericite z Conservatorie:

http://i390.photobucket.com/albums/o...mica_matte.jpg

Jak widać, CS-owa bielsza, a w związku z tym wydaje się odrobinę bardziej kryjąca. Sericite z Cons. ma lekko kremowy kolor i jest niewątpliwie bardziej matowa, drobinek trzeba by z lupą szukać, czego nie można powiedzieć o Semi Matte. Mam wrażenie, że CS-owa rozprowadza się jakby mniej jedwabiście i bardziej osadza się na włoskach, ale to już bardzo subiektywne moje odczucia. Generalnie mogę polecić obie. Ekstremistycznym drobinkofobom bardziej przypadnie do gustu Matte Sericite, ale i z Semi Matte nie jest źle, na pewno nie będziemy lśnić jak przysłowiowy wampir w słońcu .
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.