Kto musi pilnie uczyć się angielskiego? (i się go uczy ;) ) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-25, 13:40   #61
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Kto musi pilnie uczyć się angielskiego? (i się go uczy ;) )

Chodziło mi o to, że jest drogi. Jak ściągniesz to jest zabawa z instalacją pakietu językowego (musisz zgrać na płytę każdy osobno lub pobawić się w dyski wirtualne). Tak czy siak polecam, obrazki mogą być wkurzające bo są te same dla wszystkich języków, ale zwroty z hiszpańskiego, którego nie uczyłam się wcześniej, zostały mi w głowie.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 15:15   #62
kokosanka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 316
Dot.: Kto musi pilnie uczyć się angielskiego? (i się go uczy ;) )

Cytat:
Napisane przez Coma_ Pokaż wiadomość
Pewnie choć ten wątek tak średnio się rozkręca... może dlatego, że nikt się nie uczy?

Ja korzystam codziennie z eTutora, dodatkowo próbuję czytać książki, ale średnio mi idzie. A z czego Ty się uczysz (albo zamierzasz?
na początek chciałam powtórzyć gramatykę, chociaż z nią raczej nie mam problemów,a później słówka,słówka,słówka jeśli chodzi o słownictwo to u mnie cienko niestety... lubię sie uczyć słówek tematycznie, lepiej mi wszsytko wchodzi ale nie mogę nic dobrego znaleść, jak juz to jakies kieszonkowe wersje, takie byle co.. może cos ktos poleci?
kokosanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:35   #63
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Kto musi pilnie uczyć się angielskiego? (i się go uczy ;) )

W moim Tutorze są dość dobrze zrobione listy ze słówkami. Tematycznie i podzielone na 6 poziomów trudności. Powinno Ci się spodobać.
Do tego Zarejestruj się, to dostaniesz darmowy dostęp do 6 list, przejrzysz je i sama zdecydujesz, czy ci to odpowiada, a opłaty są w nim znośne.

Poza etutor.pl korzystam też z www.isel.edu.pl
Wydrukowałam sobie z tamtąd zdania w formie fiszek i pomalutku ich się uczę
Kiedyś próbowałam dodawać sobie do powtórek z tutora również słówka z tej strony, ale beznadziejnie mi się ich uczyło i zrezygnowałam (listy alfabetyczne).
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.