Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 11:22   #841
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Yatta
Jak równiutko ! A pokaż foto z paszczakiem

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

nononno Czeko jaki lachon z Ciebie



ja mam ostatnio dni bruudasa, w ogóle się sobie nie podobam i wszystko mnie wkurza.. wrau ;(
ale pan O. już przyszedł i mam nadzieję, że zaraz wrócę do normalności xd

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

a w ogóle to moje brwi opętało ;( rosną jak szalone! co 3 dni muszę rwwaaaać, bo już jest zwierzak. Co jest no ;< na głowie mają rosnąć, a nie ;D
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 11:24   #842
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka
ładnie Ja nie widzę ciepłego koloru, bardzo mi sie podoba
Jest chłodno

Lady
ja i blog nieee Musiałabym twarz pokazywać publicznie, a to nie dla mnie No chyba ze bym jakoś sie maskowała

Fajnie Dziewczyny ze Wam się imprezy udały

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------



Ja bym to potraktowała popielem z opalem ale teraz kiedy "wpadłam" z włosami to juz wolę nikomu nie radzić
Ale gdybym wpadki nie zaliczyła to bym dała na to popiel z opalem. Albo zrobiła sobie refleksy na tym co juz masz.

kto by pomyślała Agatko że Ty wstydliwa

udały udały ale dzisiaj odchoruje to

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
tak tenkju



No to dobrze bądź ostrożna, ale nie szukaj na siłę dziury w całym


I specjalnie dla Ciebie zrobiłam równiutki przedziałek i cyknęłam jeszcze raz przy samym oknie i jak? nadal widzisz ciepłe ?

Odrost 3 tygodniowy 1,3 cm



Dziękuję
Yatta to foto jest czarno-białe?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 11:24   #843
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Emi w blondzie wyglądasz jak Doda
ale ładnie..chociaż w czarnym jest pazur.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 11:25   #844
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Yatta
Jak równiutko ! A pokaż foto z paszczakiem

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

nononno Czeko jaki lachon z Ciebie



ja mam ostatnio dni bruudasa, w ogóle się sobie nie podobam i wszystko mnie wkurza.. wrau ;(
ale pan O. już przyszedł i mam nadzieję, że zaraz wrócę do normalności xd

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

a w ogóle to moje brwi opętało ;( rosną jak szalone! co 3 dni muszę rwwaaaać, bo już jest zwierzak. Co jest no ;< na głowie mają rosnąć, a nie ;D
Dziekuje

Oj musisz pożegnac te dni brzydkie! Ja już je całkowicie chyba pożegnałam i sie czuje jak milion dolców

Abrwi... wyobraz sobie jak ja wygladalam jak nie regulowałam brwi przez 3 tygodnie
A włoski na głowie mi jakos szybko zaczeły rosnąć...odrost mam już taki jak normalnie po miesiacu Nie wiem czego to zasługa, może słonka? Bo żeby ta herbata dawała już jakieś efekty to raczej za wcześnie Żeby było śmieszniej to przy przedziałku od grzywki prawie nic nie widac, jakby nie rosły te kłaczorki
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 11:26   #845
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Pewnie to tak jak Yatta mówi że od aparatu i monitora pewnie tez zalezy Ale na pewno wyszło lepiej niż u mnie buuu
A "dureń" to ten co sie tak na mnie uparł pare miesięcy temu. I tak mnie na początku wkurzał a teraz yhhh No już nie


No też tak zaczynam myśleć
mi one na takie babcine wyglądają
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 11:40   #846
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziekuje

Oj musisz pożegnac te dni brzydkie! Ja już je całkowicie chyba pożegnałam i sie czuje jak milion dolców

Abrwi... wyobraz sobie jak ja wygladalam jak nie regulowałam brwi przez 3 tygodnie
A włoski na głowie mi jakos szybko zaczeły rosnąć...odrost mam już taki jak normalnie po miesiacu Nie wiem czego to zasługa, może słonka? Bo żeby ta herbata dawała już jakieś efekty to raczej za wcześnie Żeby było śmieszniej to przy przedziałku od grzywki prawie nic nie widac, jakby nie rosły te kłaczorki
Mam nadzieję, że gdy @ przejdzie wszystko wróci do normy. Bo teraz to jestem na takim etapie, że nie podobam się sobie pod żadną postacią. JEstem tłusta, brzydka, nieproporcjonalna i w ogóle wieśniara

Co do włosków to fakt! Ja to zwalałam na użycie tego octu jabłkowego bo od tego czasu tak się dzieje Minęły 2 tygodnie od farbowania, a mam już widoczny odrościk taki nie cały cm (gdzie normalnie to mam po miechu)

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Czytam sobie czytam i wychodzi, że ta wella color touch, co miałam teraz na głowie too jest krem tonujący, a nie farba

co to oznacza?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 11:44   #847
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

czeeeść

dziękuję dziewczyny za komentarze
Yatta pytałaś co zamierzam zrobić... hmm ostatnio chciałam na folie położyć farbkę, żeby nie dotykać skory głowy, ale jakoś mi przeszło... później miałam pomysł położenia farby na całość, też na folie, ale nie ruszając odrostu, w kolorze 542 n&e-taki jak mam naturę i teraz nad tym intensywnie myślę

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

ok wstawiam na szybko fotkę włosów, ale udało mi się strzelić tylko taką w miarę samego odrostu, jutro postaram się cyknąć reszty włosów
piękny jest kolor, Londa idzie w zapomnienie (o ile c10 będzie ładnie schodził )
i dla Lady błękitny lakier
super jasno wyszlo szkoda ze nie widać całych włosów ale pewnie jest pięknie
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Nie jest zły
A ja umyłam znowu włosy i ten szary się pooowoli wypłukuje. Fotki Jeszcze wilgotne lekko ale musiałam zrobić zdjęcia
Bede uwieczniała co mycie i Was zadręczała
Oświetlenie takie jak wczoraj.
masz piekne włoski
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry
jeeeeeeeeeju dziewczyny, ale się wczoraj wybawiłam! trochę popłynęłam z % i jak wstałam to nadal kręciło mi się w głowie ale już jest coraz lepiej, tylko bania mnie trochę boli ale było za✂✂✂iście, tego mi było trzeba
o jezu, ja wczoraj też poleciałam %% i do teraz głowa mnie boli
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Aaaale mi dziwnie powiem wam Spałam tylko godzine a taka jakaś naspeedowana jestem No i hmmm, coraz bardziej durnia lubie Aż sama jestem w szoku bo jednak zawsze jak ktos mi sie podobał to od samego poczatku a tu szok Tylu komplementów to w zyciu na raz chyba jeszcze nie usłyszałam. No nie wiem nawet co mam powiedzieć Bo niby wszystko jest pięknie, aaaale... nie wiem czy to przez poprzednie doświadczenia ale ... no szukam haczyka ciągle
eee nie szukaj haczyka super, że jest coraz lepiej
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A oto moje kłaki - przypominam majirel 9.1 z wodą 9% kocham ją nie zdradzę ją z żadną inną
pieknie wyszło
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 12:07   #848
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Oj asia uważaj z tymi popielami, nie wiem czy wiesz w co sie ładujesz Mocny popiel nie jest ładny
A Ty masz ładny czysty kolor.
Twoje eksperymenty mogą skończyć się jak moję, także lepiej idź z tym do fryzjera.

Mi tez sie podoba taki blond na 8-9 poziomie bo nie wychodzi zolty na odroście, jest mniejsza szansa ze wyjdzie zolto niz po jakiejś farbie rozjasniajacej.

NO ALE teraz przynajmniej nie mam zoltego
ten brak żółci na odroście mnie kusi a popiel uwielbiam teraz jak sobie położę toner z allwaves to wychodzi normalnie szaro i jest bosko


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

ale piękny lakier
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

bardzo ładny lakier
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Kolejny piękny lakier
przekażę tż, to on znalazł w zasadzie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A jeszcze apropo tego że przy poziomie 9 i 8 nie wychodzi żólty odrost... mi nie wychodzi żółty, ale wychodzi rudy
no weź mnie nie dołuj...

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Aaaale mi dziwnie powiem wam Spałam tylko godzine a taka jakaś naspeedowana jestem No i hmmm, coraz bardziej durnia lubie Aż sama jestem w szoku bo jednak zawsze jak ktos mi sie podobał to od samego poczatku a tu szok Tylu komplementów to w zyciu na raz chyba jeszcze nie usłyszałam. No nie wiem nawet co mam powiedzieć Bo niby wszystko jest pięknie, aaaale... nie wiem czy to przez poprzednie doświadczenia ale ... no szukam haczyka ciągle
fajnie, że Ci się zaczął podobać, ale podejdź lajtowo do tematu na razie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

A oto moje kłaki - przypominam majirel 9.1 z wodą 9% kocham ją nie zdradzę ją z żadną inną
ślicznie Ci wyszło, jak równo tak mi się marzy właśnie, jedna farba, bez cudowania z tonerami, ewentualnie płukanka i fioletowy szamponik... ech marzenia
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:12   #849
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
no weź mnie nie dołuj...



fajnie, że Ci się zaczął podobać, ale podejdź lajtowo do tematu na razie



ślicznie Ci wyszło, jak równo tak mi się marzy właśnie, jedna farba, bez cudowania z tonerami, ewentualnie płukanka i fioletowy szamponik... ech marzenia
No podchodze w miare lajtowo Co bedzie to bedzie, nie moge cale zycie sie strachac bo w koncu skoncze naprawde jako stara panna.


Ja cie nie chce absolutnie dołować ale u mnie naprawde każda farba wychodziła cieplej na odroście...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:13   #850
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość



ślicznie Ci wyszło, jak równo tak mi się marzy właśnie, jedna farba, bez cudowania z tonerami, ewentualnie płukanka i fioletowy szamponik... ech marzenia
To zrób tym samym co Yattka ;D




Yogobella kiwi jest niedobra!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:22   #851
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No podchodze w miare lajtowo Co bedzie to bedzie, nie moge cale zycie sie strachac bo w koncu skoncze naprawde jako stara panna.


Ja cie nie chce absolutnie dołować ale u mnie naprawde każda farba wychodziła cieplej na odroście...
w sumie masz rację... ja też zaczęłam się spotykać z moim mężem z rozsądku w zasadzie oboje tak zrobiliśmy, niezłe rozwiązanie - przynajmniej nie ma tego momentu, kiedy klapki z oczu opadają i zaczynasz się zastanawiać gdzie miałaś rozum...

boję się, że jak przyciemnię odrobinę włosy to potem w życiu mi się nie wyrównają z odrostem, że zawsze będzie żółty albo rudy

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
To zrób tym samym co Yattka ;D


Yogobella kiwi jest niedobra!
Yatta ma chyba jaśniejsze naturalki niż ja...
kiwi w ogóle jest niedobre
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 12:32   #852
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a wiecie co, mam strupy na głowie po tej c10 i jej pieczeniu
uu to może jednak farbka nie dla Ciebie? bo ja żadnych strupków nie miałam absolutnie
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:38   #853
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

W DUPE JEŻAKA!
moja mamka ma jutro urodziny, a ja głupia picza zapomniałam. JEstem totalnie spłukana i kupienie jej czegoś odpada. Obiadek mniamniuśny był ostatnio..chociaż powtórka tego i w ostateczności może być.

MAcie jakieś pomysły??
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:58   #854
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez uUuAsissuUu Pokaż wiadomość
Podczytuję Wasz wątek od jakiegoś czasu, i teraz przyszedł czas o prośbe o poradę

Wczoraj na rude włosy nałożyłam rozjaśniacz 3% a następnie Vikinga. I tam gdzie rudy "wessał" się we włosa widać lekką rudość- ale znośnie.
Chciałabym dojśc do jakiegoś ładnego, nie żółtego blondu, może beżowego. żeby usunąć tą lekką żółc powinnam zrobić sobie srebrną płukankę?
Czy jeśli będę farbować włosy ciągle tą samą farbą , możliwe jest że przykryje mi rudawe końcówki?

Na zdjęciu widać mniej więcej granicę, gdzie miałam swoje włosy, a gdzie rudy.
Chciałabym, żeby kolor końcowy, który moge osiągnąć za jakiś czas, był taki jak ten najbliżej skóry głowy...
na moje to cierpliwie dojdziesz do twego co chcesz, ale pewnie będziesz musiała malaksować na długości przy każdym farbowaniu przez jakiś czas, a różnica będzie tylko nie tak widoczna

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
W DUPE JEŻAKA!
moja mamka ma jutro urodziny, a ja głupia picza zapomniałam. JEstem totalnie spłukana i kupienie jej czegoś odpada. Obiadek mniamniuśny był ostatnio..chociaż powtórka tego i w ostateczności może być.

MAcie jakieś pomysły??
ja bym pożyczyła kasę od przyjaciółki i kupiła jej np zestaw kosmetyków, albo jakąś ładną filiżankę i kilka pachnących herbat na wagę

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A oto moje kłaki - przypominam majirel 9.1 z wodą 9% kocham ją nie zdradzę ją z żadną inną
jest pięknie

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie teraz jest równiutko

Dałam do albumu moją jasną mordke i mozecie ocenic czy az tak bardzo sie zlewam
jest ładnie mogłabyś mieć o pół tonu ciemniejsze włoski lub skórę, ale jest gites majonez i tak

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość

a w ogóle to moje brwi opętało ;( rosną jak szalone! co 3 dni muszę rwwaaaać, bo już jest zwierzak. Co jest no ;< na głowie mają rosnąć, a nie ;D
a ja mam cieniutkie brwi i jak nie domaluję to widać tylko połowę z nich, a reszta jasnoblond niewidoczny nie marudź zaraz wstawię do albumu swojego pyska

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
kto by pomyślała Agatko że Ty wstydliwa
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:04   #855
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Może faktycznie za jakiś czas zrobię sobie refleksy, a później już pewnie pójdzie gładko. A co sądzicie o pomyśle z płukanką? Lipa?

Jak ja wam zazdroszczę, że wiecie o co się rozchodzi, gdy piszecie jakimiś tajnymi szyframi Ale wy już w temacie "blond" długo siedzicie
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:05   #856
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
fajnie, że Ci się zaczął podobać, ale podejdź lajtowo do tematu na razie
Czeko podpisuję się pod tą radą trzeba się dobrze poznać, a póki co cieszyć tym co jest
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:07   #857
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

ej dziewczyny ale piszecie az nie nadążam.. w pracy pełno klientów nawet nie mam kiedy zajrzeć ale jak sie trochę uspokoi będę nadrabiać... ide do klubiku zajrzeć,buziaki
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:08   #858
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez uUuAsissuUu Pokaż wiadomość
Może faktycznie za jakiś czas zrobię sobie refleksy, a później już pewnie pójdzie gładko. A co sądzicie o pomyśle z płukanką? Lipa?

Jak ja wam zazdroszczę, że wiecie o co się rozchodzi, gdy piszecie jakimiś tajnymi szyframi Ale wy już w temacie "blond" długo siedzicie
fioletową płukankę odradzam - podbije Ci rudość, spróbuj niebieską płukanką lub srebrną tylko daj delikatne stężenie

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Yogobella kiwi jest niedobra!
kocham te Twoje wtręty
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:12   #859
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

katie
dobry pomysł z tą herbatką!
Wyżuliłam od niej kasę na spodnie i buty (bezczelne) ale kupię jej coś z tego co napisałaś. Ewentualnie jakąś książkę kucharską, bo Joasia uwielbia gotować ;D!
Ufffffff!!

i gdzie ten paszczak?

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
fioletową płukankę odradzam - podbije Ci rudość, spróbuj niebieską płukanką lub srebrną tylko daj delikatne stężenie

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------



kocham te Twoje wtręty
CO to znaczy?

akurat szamałam yogobelle o smaku kiwi (zgodnie z radą Yattu wcinam jogurty-może to też dzięki nim włosy rosną hmm ) i stwierdzam,że jest niedobra

malinka,wiśnia, mango,brzoskwinia,pozioma i pieczone jabłuszko pycha!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 13:14   #860
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

czesc
ja dzis od rana zalatany dzien bylismy na lotnisku i zarezerowalam juz bilecik na samolot do polski i z powrotem lece na prawie 3 ms narazie
ze chlodno to juz nie wspomne
no i wczoraj spedzilismy mily wieczor ze znajomymi lubie takie spotkania

a teraz czas nadrobic co tam u was od wczoraj do dzis
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:16   #861
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Bożeeee czemu ja nie moge zasnac noooo
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:27   #862
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

wstawiłam do albumu parę fotek, tylko nie oślepnijcie bo też bez makijażu
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:28   #863
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

no i z tego co zapamietalam to

kitka super kolor zreszta jak zawsze

snow ale sliczna sukienka

asia super kolorek do opalonych dloni cudo

agatko twoje wloski sa w dobrej kondycji ja nie widze zadnych zmian

yatta super ze jestes zadowolona tym razem

czekoo ale sliczna z ciebie dziewczyna lasko..

katie fajnie cie widziec .


no i lece do klubu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-06-12 o 13:30
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:30   #864
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
i gdzie ten paszczak?

CO to znaczy?
paszczak w albumie i dla tych fot jest to akurat dobre określenie

a TO znaczy, że fajne masz wtrącenia ni z tego ni z owego
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:32   #865
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

katie
pierwsze zdjęcie prześliczne jak marilyn
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:35   #866
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
katie fajnie cie widziec .
a Ciebie też

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
katie
pierwsze zdjęcie prześliczne jak marilyn
no właśnie ostatnio kto mnie nie spotka z rodziny czy znajomych to do mnie tak mówi a ja się cieszę jak głupia
mąż ostatnio do mnie zaczął mówić moja Marilyn i stwierdził, wiesz... jak teraz masz takie włosy... to nie musisz tak szybko wracac do ciemnych... (a takim był przeciwnikiem blondu )
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:35   #867
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

katie ile masz lat ?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:35   #868
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

ale cieplutko chyba dzisiaj nic nie przełknę bo mam taki niesmak

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-06-12 o 13:38
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:36   #869
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

ciesz się ciesz, bo naprawdę śliczniaście ;D
sam seks ;D
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:37   #870
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
wstawiłam do albumu parę fotek, tylko nie oślepnijcie bo też bez makijażu
piękne to 1 pasuje Ci bardzo taka fryzurka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.