Przyciemnienie rozjaśnianych włosów - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-16, 18:45   #61
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Jak przyciemnic odcień blondu.

Mnie też korci przyciemnienie na zimę z mojego jasnego blondu na sredni blond
Zakupiłam taką farbkę http://www.goldmax.pl/images/londacolor_17.jpg
i zastanawiam się czy za ciemne nie wyjdą.
Niestety w necie nie ma nigdzie zdjęć po farbowaniu tą farbą.
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 20:27   #62
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak przyciemnic odcień blondu.

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
jak chcesz przyciemnić to możesz położyc farbe z obnizoną wodą np do 3% albo 4,5% innym rozwiązaniem jest pigmentacja, zeby farba się nie wypłukała.
Tylko musisz rozróznic czy chcesz jak na początku mowisz-opalizujący blond, czy jak potem, że ciepły opalizujący to perła a wiec raczej chłodny kolorek, to wybierz 2 po przecinku. A jeśli "ciepły" to wybierz 3 po przecinku, czyli złoto
z drogeryjnych farb mogę Ci polecić syoss średni blond, efekt myśle, że taki jak oczekujesz, tyle, że trzeba by go zapigmentować bo się szybko wypłukuje
A co to znaczy "zapigmętować"? Opalizujący miałam na mysli cos takiego jak l'oreal jasny blond złocisto opalizujący na przykład
http://lorealparis.pl/koloryzacja/ko...alizujacy.aspx

Kiedyś zrobiła z loreala nie pamietam która linia nautralny sredni blond i na rozjasniane wyszedl szary wiec to musi byc cos cieplego.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Marzy mi sie tez cos takiego: http://www.pudelek.pl/artykul/36274/...e_byc_gwiazda/

ale to chyba tylko fryzjer wchodzi w gre...
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 16:39   #63
xxxkasia03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

hej. nie dawno założyłam tu konto i wybaczcie jesli nie tu gdzie trzeba napisałam, bo mam problem. Mam polowe włosow na gorze blond a na dole brąz. wczoraj je rozjaśniłam bo chce mieć blond na dolnej części głowy i wyszły mi rude. co mam zrobić? co mi radzicie? myślałam pomalować je farbą z Joanny Szlachetna perłą, bo własnie na taka farbe malowałam włosy na gornej czesci główy. prosz o szybką odpowiedź.
xxxkasia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 09:14   #64
arashii
Raczkowanie
 
Avatar arashii
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 304
Z baaaardzo jasnego blondu na ciemną czekoladę

Dziewczyny mam teraz włosy bardzo jaśniutkie blond , jeżeli chciałabym w domu pomalować sobie jakimś ciemnym brązem lub ciemną czekoladą to : włosy wyszłyby mi bez żadnych rudych czy żółtych refleksów ,pasemek ? czy jednak byłyby te okropne refleksy ?
arashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 16:03   #65
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Z baaaardzo jasnego blondu na ciemną czekoladę

Cytat:
Napisane przez arashii Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam teraz włosy bardzo jaśniutkie blond , jeżeli chciałabym w domu pomalować sobie jakimś ciemnym brązem lub ciemną czekoladą to : włosy wyszłyby mi bez żadnych rudych czy żółtych refleksów ,pasemek ? czy jednak byłyby te okropne refleksy ?
Jeśli zafarbujesz drogeryjnymi farbami to brązowy na początku będzie się spierał do miedzianego odcienia, ale po 3 czy 4 farbowaniu powinno być już ok, przynajmniej tak to ze mną było
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 11:14   #66
milu86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: Jak przyciemnic odcień blondu.

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Mnie też korci przyciemnienie na zimę z mojego jasnego blondu na sredni blond
Zakupiłam taką farbkę http://www.goldmax.pl/images/londacolor_17.jpg
i zastanawiam się czy za ciemne nie wyjdą.
Niestety w necie nie ma nigdzie zdjęć po farbowaniu tą farbą.
I jak Lavia15 zafarbowałaś tą farbą z Londy o której pisałas?? czy mogłabym prosić o fotki ?? lub recenzje??
milu86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:25   #67
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

Cytat:
Napisane przez Zielonooka Dorka Pokaż wiadomość
Marzy mi sie tez cos takiego: http://www.pudelek.pl/artykul/36274/...e_byc_gwiazda/

ale to chyba tylko fryzjer wchodzi w gre...
Ja właśnie ostatnio u fryzjerki zażyczyłam sobie taki kolor -zrobiła mi matrixem, jest identyczny, ale niestety nieodpowiedni do mojego typu urody
Teraz też chcę przyciemnić moje długo rozjaśniane włosy, bo są w fatalnym stanie... Tylko się chyba wstrzymam i po nowym roku to zrobię, bo się boję przed sylwestrem
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 21:28   #68
karolinka_0012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

Hej dziewczyny mój naturalny kolor to sredni blond i bardzo chcialabym do niego powrocic. Od kilku lat rozjasnialam wlosy, teraz kiedy zdecydowalam sie je sciemnic farba splukuje sie po ok. 2 tygodniach jest sens kupowac kolejna farbe? zalezy mi na tym by kolor sie utrzymal dosc dlugo... macie jakies propozyjce sredniego blondu?
karolinka_0012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 21:53   #69
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

Cytat:
Napisane przez karolinka_0012 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mój naturalny kolor to sredni blond i bardzo chcialabym do niego powrocic. Od kilku lat rozjasnialam wlosy, teraz kiedy zdecydowalam sie je sciemnic farba splukuje sie po ok. 2 tygodniach jest sens kupowac kolejna farbe? zalezy mi na tym by kolor sie utrzymal dosc dlugo... macie jakies propozyjce sredniego blondu?
Mi się dosyć dobrze Champagne L'Oreal Recital Preference trzymał. Tak po miesiącu gwałtownie zjaśniał, ale też już nie do końca. Może spróbuj
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 22:53   #70
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Mi się dosyć dobrze Champagne L'Oreal Recital Preference trzymał. Tak po miesiącu gwałtownie zjaśniał, ale też już nie do końca. Może spróbuj
Świetny jest ten kolorek! Zauważyłam, że kolorek zjaśniał - malowałam ponad miesiąc temu, ale i tak nadal jest ok
Używałaś może jakiejś innej farbki, która podobnie wychodzi do odcienia Champagne? Podczas koloryzacji bardzo szczypała i piekła mnie skóra głowy szukam jej odpowiednika z innych firm...
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 11:10   #71
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Świetny jest ten kolorek! Zauważyłam, że kolorek zjaśniał - malowałam ponad miesiąc temu, ale i tak nadal jest ok
Używałaś może jakiejś innej farbki, która podobnie wychodzi do odcienia Champagne? Podczas koloryzacji bardzo szczypała i piekła mnie skóra głowy szukam jej odpowiednika z innych firm...
Tak, ten kolor bardzo elegancko się spiera i wygląda cały czas tak jakby celowo był tak zrobiony
Niestety nie używałam nic podobnego, bo... postanowiłam całkowicie porzucić farbowanie ale myślę, że wszystko co ma w nazwie numer 8.3 powinno wychodzić podobnie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 11:29   #72
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

Robiłam kiedyś tym Champagne, i byłam nawet zadowolona. Wyszedł tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg champ.jpg (27,6 KB, 264 załadowań)
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 11:32   #73
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Robiłam kiedyś tym Champagne, i byłam nawet zadowolona. Wyszedł tak:
Mi wyszedł trochę ciemniej
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 00:41   #74
hg18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Exclamation Przyciemnienie rozjaśnianych włosów

Witam
Pewnie już dużo osób o tym pisało wiec prosze o przekierowanie do odpowiedniego tematu .

Przez 2 lata rozjaśniałam moje włosy (bardzo ciemny blond ) do jasnego blondu ,bardzo je to zniszczyło więc ostatnio postanowłam ze je przyciemnię . Najlepiej byłoby nałożyć farbe o kolorze zbliżonym do moje naturalnego . Problem wyglada tak że juz 2 razy przyciemniałam moje włoski i za każdym razem kolor mi sie wypłukuje i mam na głowie ciemne odrosty i do tego spłukany kolor do brzydkiego żółtego blondu .

moje pytanie brzmi jak na stałe przyciemnić moje rozjaśniane włosy .
hg18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 08:19   #75
karolinka_0012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Przyciemnienie rozjaśnianych włosów

Cytat:
Napisane przez hg18 Pokaż wiadomość
Witam
Pewnie już dużo osób o tym pisało wiec prosze o przekierowanie do odpowiedniego tematu .

Przez 2 lata rozjaśniałam moje włosy (bardzo ciemny blond ) do jasnego blondu ,bardzo je to zniszczyło więc ostatnio postanowłam ze je przyciemnię . Najlepiej byłoby nałożyć farbe o kolorze zbliżonym do moje naturalnego . Problem wyglada tak że juz 2 razy przyciemniałam moje włoski i za każdym razem kolor mi sie wypłukuje i mam na głowie ciemne odrosty i do tego spłukany kolor do brzydkiego żółtego blondu .

moje pytanie brzmi jak na stałe przyciemnić moje rozjaśniane włosy .
Miałam ten sam problem. Przez kilka lat rozjaśniałam włosy. 2x robiłam farbą perfect mousse średni blond i po 2 tygodniach włosy znowu stawały się bardzo jasne. W końcu kupiłam garnier 7 color naturals. Wyszedł praktycznie brązowy, ale już po tygodniu zaczął się spierać i jest świetny! Dodam, że przez 2 tygodnie myłam włosy szamponem przeciwłupieżowym (czytałam, że wtedy szybciej farba się spiera).
karolinka_0012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 16:40   #76
evesta20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Blond pasemka na ciemnych wlosach. Jak wyrownac kolor ???

Hej, jestem tu nowa i mam do was pytanko. Jestem szatynka z blond pasemkami , ale chcialabym miec cale wloski jasny blond. Jak tego dokonac? Zalacze plik ze zdjeciem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4843.jpg (57,9 KB, 129 załadowań)
evesta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 18:04   #77
kamusia510
Raczkowanie
 
Avatar kamusia510
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk okolice Katowic
Wiadomości: 125
Dot.: Blond pasemka na ciemnych wlosach. Jak wyrownac kolor ???

Ja na początki poszła bym do fryzjera żeby samemu nie kombinować. A później znaleźć odpowiedni kolor blondu i farbować nim odrosty
__________________


13.09.2009 <3 Matiś


kamusia510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 18:15   #78
_Whatever_
Przyczajenie
 
Avatar _Whatever_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Blond pasemka na ciemnych wlosach. Jak wyrownac kolor ???

j.w.

od siebie dodam, że masz świetny kolor włosów, obyś nie żałowała przefarbowania się na blond
__________________
farbowany rudzielec

http://na-wlasnej-skorze.blogspot.com
_Whatever_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 11:09   #79
negii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
przejście z jasnego blondu do naturalnego koloru

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Od jakiś 2 lat systematycznie rozjaśniam włosy na kolor bardzo jasny blond. Niestety włosy bardzo się zniszczyły i chciałabym powrócić do naturalnego koloru, lecz unikając mega widocznych odrostów na pół głowy. Początkowo chciałam pofarbować włosy na kolor zbliżony do odrostów ale to jednak nie jest dobry pomysł biorąc pod uwagę kondycję moich włosów. Pomyślałam nad szamponem koloryzującym (podobno nie niszczy włosów) - i tu pojawia się moje pytanie. Od jakiegoś czasu czytam na różnych forach o tym i często napotykam opinie, że włosy po farbowaniu wyszły zielone (!!!). Czy zna ktoś SPRAWDZONY szampon koloryzujący który mógłby pokryć moje włosy ?

Edytowane przez negii
Czas edycji: 2012-03-16 o 11:19
negii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 13:57   #80
bronks1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 9
powrót do naturalnego koloru

Pomocy. Moje włosy po ciąży strasznie się osłabiły. Są matowe, szare i bez wyrazu, a do tego 10 cm odrostu. W związku z tymi przypadłościami postanowiłam dać im odpocząć i nie rozjaśniać ich. Ale wyglądam jak zapuszczona kobieta i mam już tego dość. Chciałam je ufarbować na kolor zbliżony do odrostów, ale fryzjerka powiedziała, że kolor się nie przyjmie i tam gdzie mam jasne wyjdą zielone. Diametralnie nie chciałam zmieniać koloru na brąz czy inny ciemniejszy. Czy jest jakieś wyjście czy ratuje mnie tylko czekanie, aż wszystko odrośnie.
bronks1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:37   #81
Madziulena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: OSW
Wiadomości: 47
Dot.: powrót do naturalnego koloru

W sumie mam ten sam problem, a raczej miałam. W sobote potraktowałam je farbą ciemny blond (odc. 15 z Londy) i z złocistego blondu przeszłam na brąz a końcówki to mam nawet czarne, więc radzę ci uważać. Wyszedł mi za ciemny kolor i teraz czekam, aż się zregenerują, żebym mogła je trochę rozjaśnić
ehhh...
__________________
Life sucks and then you die...
Madziulena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 17:45   #82
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: powrót do naturalnego koloru

A jaki masz kolor naturalek? Sama kładłam farbe na rozjaśniane wlosy, co prawda były to tylko pasemka ale nie wyszła zadna zieleń Weź na początek kup farbę w odcieniu jakiegoś jasnego blondu np z poziomu 8 i wypróbuj na jakimś pasemku z tyłu glowy by w razie czego nie było go az tak widać. I zobacz co wyszło, jak bedzie ok to kładź na całe włosy ;p Jeśli kolor sie przyjmie to potem możesz za jakis czas kupic farbe o ton ciemniejszą sredni lub ciemny blond z poziomu 7/6 w zaleznosci jakiego koloru sa Twoje naturalne włosy. A jeszcze lepszym pomysłem chodź bardziej czasochłonnym i mniej niszczącym włosy będzie uzywanie szamponetek omijając odrosty by przyciemnic te rozjaśnione
__________________
20.02.12 ostatnie farbowanie włosów i intensywna pielęgnacja
SKALPEL z Ewą od sierpnia!

Edytowane przez Anabella43
Czas edycji: 2012-03-19 o 17:52
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 07:19   #83
bronks1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 9
Dot.: powrót do naturalnego koloru

Jestem blondynką. Z tym, że przez rozjaśnianie moje włosy stały się ciemniejsze. Ale ogólnie to blond. Po prostu są teraz bez wyrazu, dwukolorowe, szare. Chciałam dać im odpocząć od rozjaśniania. Po ciąży w niektórych miejscach zupełnie wypadły, albo po prostu odpadły te rozjaśniane. Trochę się boję, abym nie żałowała. Zawsze chciałam mieć trochę ciemniejsze, bo wówczas wyglądają zdrowo, błyszczą się i była by to dla mnie odmiana.

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Muszę wybrać się do sklepu i zobaczyć ten kolor. Po prostu denerwują mnie odrosty i z tego co czytam u Pani ja też mam odcień na odrostach złocisty. Więc na pewno wyjdzie tak samo.

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziulena Pokaż wiadomość
W sumie mam ten sam problem, a raczej miałam. W sobote potraktowałam je farbą ciemny blond (odc. 15 z Londy) i z złocistego blondu przeszłam na brąz a końcówki to mam nawet czarne, więc radzę ci uważać. Wyszedł mi za ciemny kolor i teraz czekam, aż się zregenerują, żebym mogła je trochę rozjaśnić
ehhh...
Muszę wybrać się do sklepu i zobaczyć ten kolor. Po prostu denerwują mnie odrosty i z tego co czytam u Pani ja też mam odcień na odrostach złocisty. Więc na pewno wyjdzie tak samo.

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Anabella43 Pokaż wiadomość
A jaki masz kolor naturalek? Sama kładłam farbe na rozjaśniane wlosy, co prawda były to tylko pasemka ale nie wyszła zadna zieleń Weź na początek kup farbę w odcieniu jakiegoś jasnego blondu np z poziomu 8 i wypróbuj na jakimś pasemku z tyłu glowy by w razie czego nie było go az tak widać. I zobacz co wyszło, jak bedzie ok to kładź na całe włosy ;p Jeśli kolor sie przyjmie to potem możesz za jakis czas kupic farbe o ton ciemniejszą sredni lub ciemny blond z poziomu 7/6 w zaleznosci jakiego koloru sa Twoje naturalne włosy. A jeszcze lepszym pomysłem chodź bardziej czasochłonnym i mniej niszczącym włosy będzie uzywanie szamponetek omijając odrosty by przyciemnic te rozjaśnione
Fryzjerka cały czas namawia mnie na rozjaśniane. Mówi, że jak zmienię kolor to powrót do blondu będzie trwał rok i oczywiście trzeba będzie ściąć włosy. Chyba zamówię na Allegro jakąś perukę i po prostu zobaczę jak wyglądam.
bronks1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 10:13   #84
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: powrót do naturalnego koloru

A może zetnij resztki farby do odrostów? Krótkie fryzurki tez są fajne a do tego bardzo wygodne. Tak najszybciej powócisz do naturalnego koloru włosów i zrobisz poządek z dwukolorowymi pasmami.

Wtedy możesz je pofarbować np. henną (te naturalne, farbowanych może nie złapać, da inny odcień etc.) , lub pozostawić takie.

Postaw na zdrowe odzywianie, suplementację, dzięki czemu skóra będzie rozświetlona i ładniejsza. Staraj się spedzać dużo czasu na dworze, od czasu do czasu sobie zafunduj głębsze odżywianie/ nawilżanie włosó w salonie (jeśli masz możliwości i chęci). Trochę wyciłku i nie będziesz wyglądać na 'zapuszczoną'
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 23:11   #85
domka141
Przyczajenie
 
Avatar domka141
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Rio de Świebodzin
Wiadomości: 17
Pomocy ! Farbowanie

Cześć dziewczyny chciałabym zapytać jakiej mam farby użyć aby wyszedl mi ciemny blond na moich rozjaśnionych włosach czy w ogóle da sie to zrobić ! prosze o opinie dodaje fotki koloru moich włosów i takiego jaki chce uzyskać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01930.jpg (38,3 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2_399.jpg (17,1 KB, 101 załadowań)
domka141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 11:44   #86
klaudiaaa95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Chce przycmienić rozjsńione włosy POMOCY

Hej wczoraj zrobiłam coś bardzo głupiego i rozjaśniłam włosy z moich naturalnych średni brąz na ciemny blond ,wyszło to okropnie , nierównomiernie i wgl mi nie pasuje ;( nie wiem co robić ... kupiłam szmponetke z palette średni brąz ale boje się cokolwiek robic bo wyjdzie rudy i będzie jeszcze gorzej , myślę że najlepiej isć do fryzjera ale też nie chce niszczyc farbując włosy farbami z amoniakiem . Co robić ?
klaudiaaa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 12:32   #87
Immo
Zadomowienie
 
Avatar Immo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Chce przycmienić rozjsńione włosy POMOCY

Idź do fryzjera - dobierze odcień i położy profesjonalną farbę.

Zresztą przyciemnianie tak nie niszczy włosów jak rozjaśnianie
Immo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 15:26   #88
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Chce przycmienić rozjsńione włosy POMOCY

Cytat:
Napisane przez klaudiaaa95 Pokaż wiadomość
Hej wczoraj zrobiłam coś bardzo głupiego i rozjaśniłam włosy z moich naturalnych średni brąz na ciemny blond ,wyszło to okropnie , nierównomiernie i wgl mi nie pasuje ;( nie wiem co robić ... kupiłam szmponetke z palette średni brąz ale boje się cokolwiek robic bo wyjdzie rudy i będzie jeszcze gorzej , myślę że najlepiej isć do fryzjera ale też nie chce niszczyc farbując włosy farbami z amoniakiem . Co robić ?
Palette nie używaj bo wyjdzie jeszcze gorzej
Najlepiej położyć profesjonalną farbę bez amoniaku w naturalnym kolorze twoich włosów, jeśli masz jakąś fotkę z włoskami w naturalnym kolorze to wklej a ja doradzę ci kolor.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 08:46   #89
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Chce przycmienić rozjsńione włosy POMOCY

witajcie dziewczeta
czy któras ma juz doswiadczenia z przechodzenia z bardzo jasnego blondu na jasniutki braz??? zamieszczam swoje jasne włosy i efekt który chce mniej wiecej osiągnać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg user756458_pic130897_1337275456.jpg (3,5 KB, 373 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img142409.fryzury-srednie.1430098.jpg (4,9 KB, 374 załadowań)
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 09:57   #90
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Chce przycmienić rozjsńione włosy POMOCY

nie ma czegoś takiego jak "jaśniutki brąz"... to drugie zdjęcie to też blond
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.