Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-07, 21:40   #721
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

Swoja drogą kurcze, zawsze mnie to dziwiło... Jak mówię ludziom, ile ważę, ludziom, to mówią, eee... nie, nie możliwe... przecież nie jesteś gruba... No fakt, już nie (dieta działa) Ale bardziej chodzi o to, że jakoś tak dziwnie się fiksują, że szczupły musi ważyć poniżej 60... a najlepiej 55 kg.. nie patrząc na wzrost, typ budowy, figurę... ma być mniej niż 60 i basta. I to i ciotki i Panie w sklepie i znajomi, wszyscy mają jakieś takie dziwne przeświadczenie... macie pomysł dlaczego?
Przy wzroście 168 cm i średniej budowie ciała optymalna średnia waga to ok. 62 kg, jakiej cholery więc babeczka na siłowni wmawia mi, że mam ważyć 55 kg??? Heh, zbulwersowałam się ostatnio...
Na fotce poniżej waga 67 kg... no i nie powiedziałabym, że wyglądam grubo To tak trochę na otuchę tym, które w siebie nie wierzą
też mnie denerwują te utarte schematy, przez nie długo miałam kompleksy na punkcie mojej wagi i wiecznie się odchudzałam... ale teraz już rozumiem, że ponad 60kg przy tym wzroście to nie za dużo i że fajnie mieć trochę kobiecych kształtów (choć gdzieś głęboko zostało to przekonanie, że <60kg to waga idealna, jak się ktoś pyta ile chciałabym ważyć to bez myślenia powiem 59kg)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jejciu nie piszcie o wadze, bo czuję się okropnie. -.-'
to do roboty Wachlarzyku, albo pracować nad samoakceptacją, albo nad figurą. bo kobieta niezadowolona ze swojej figury = otoczenie postrzegające ją właśnie tak jak ona o sobie opowiada.
Znam wiele kobiet, które miałyby się z czego odchudzać ale że są też zadbane, pewne siebie i korzystnie siebie postrzegają i muszę powiedzieć, że nikt u nich tych dodatkowych kg nie dostrzega. w przeciwieństwie do dużo chudszych ale narzekających.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-03-07 o 21:42
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 06:54   #722
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
to do roboty Wachlarzyku, albo pracować nad samoakceptacją, albo nad figurą. bo kobieta niezadowolona ze swojej figury = otoczenie postrzegające ją właśnie tak jak ona o sobie opowiada.
Znam wiele kobiet, które miałyby się z czego odchudzać ale że są też zadbane, pewne siebie i korzystnie siebie postrzegają i muszę powiedzieć, że nikt u nich tych dodatkowych kg nie dostrzega. w przeciwieństwie do dużo chudszych ale narzekających.
Też uważam, że to tylko kwestia psychiki... z własnego doświadczenia wiem jak to działa: człowiek sobie sam tworzy taki schemat: jak będę ważyć XX (zapuszczę włosy/obetnę włosy/paznokcie - cokolwiek) to wtedy znajdę męża(chłopaka/miłość/pracę/ będę szczęśliwa/wesoła.....) ale to tak nie działa
Przez 10 lat (na studiach i po) kumplowałam się z dziewczyną, która obsesyjnie się odchudzała i była idealnym przykładem efektu jojo - w ciągu roku wielokrotnie jej waga wahała się o +/- 20 kg. i kiedyś robiłam wśród bliższych i dalszych koleżanek takie teściki (robiłam to w porozumieniu i niejako dla tej odchudzającej się dziewczyny) jak inne osoby oceniają jej przybliżoną wagę: nikt nie był na bieżąco, pomimo codziennego widywania się ( w sensie, że ludzie jakoś tam ją postrzegali, na powiedzmy 64 kg. a to,że akurat ważyła 10 kg mniej - co było dla niej wielkim sukcesem i powodem do dumy - nikt nie dostrzegał.... to tylko nam się wydaje,że otoczenie bardzo punktuje każdy dodatkowy kilogram... otoczeniu jest to chyba raczej obojętne, ważniejsze jest tzw. wrażenie ogólne
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-03-08 o 06:55
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 08:01   #723
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ty to zawsze coś znajdziesz i pomożesz
Z tej klasyfikacji Trinny i Susany nie ma nic do czego mogłabym siebie przyczepić, dziwne Jestem jakimś mieszanym typem.
Szczerze Ci powiem, że ja się waham między typami Wątpię, żeby w naturze wsytępowałao duzo "czystych" typów... to raczej działa chyba podobnie jak typ kolorystyczny, określasz w przybliżeniu, ale czasami mogą się mieszać. Wszelkie typologie traktuję raczej jako wskazówkę, niż wyznacznik, a tu akurat dziewczyny fajne pomysły na ciuchy mają

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Z ćwiczeniami nie wierzę, ponieważ pytałam 5 nauczycieli wf-u, krórych miałam w okresie kiedy zaczęło mnie to boleć, pytałam nawet 4 instruktorów fitnessu, pytałam znajomych, którzy ćwiczą od wielu lat i każdy mi powiedział, że pewne rzeczy są uwarunkowane i się nie da ich zmienić to była jedna z tych rzeczy. Ja nawet jak ważyłam 20 kilo mniej to wcięcia i tak nie miałam.
Poza tym ciężko mi dobrać ciuchy, bo oprócz braku talii muszę patrzyć na jeszcze inne rzeczy: niski wzrost, szczupłe (no dobra, obecnie już nie) biodra, szerokie ramiona, szczupłe (dobra, obecnie nie) nogi. Nie umiem tego wszystkiego zgrać. Ciemna w tym jestem.
A za linki dziękuję.
Wachlarzyku, jeśli genetycznie jest się zaprogramowanym na np. szeroki uda i duży biust, to choćby się zkichało Twiggi się nie będzie
Talia natomiast jest fajnym miejscem, bo ćwiczeniami da się ją modelować - jeśli nie masz po temu warunków klepsydrą nie będziesz, ale lekkie wcięcie da się uzyskać.... a potem już kwestia podkreślenia go - paskami, koszulami, etc...
W ćwiczenia uwierz, samo się nic z powietrza nie weźmie, tylko zrób korektę na predyspozycje. Na "dobra, obecnie nie" ćwiczenia pomogą A i ciuchy będzie łatwiej znaleźć

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
też mnie denerwują te utarte schematy, przez nie długo miałam kompleksy na punkcie mojej wagi i wiecznie się odchudzałam... ale teraz już rozumiem, że ponad 60kg przy tym wzroście to nie za dużo i że fajnie mieć trochę kobiecych kształtów (choć gdzieś głęboko zostało to przekonanie, że <60kg to waga idealna, jak się ktoś pyta ile chciałabym ważyć to bez myślenia powiem 59kg)

to do roboty Wachlarzyku, albo pracować nad samoakceptacją, albo nad figurą. bo kobieta niezadowolona ze swojej figury = otoczenie postrzegające ją właśnie tak jak ona o sobie opowiada.
Znam wiele kobiet, które miałyby się z czego odchudzać ale że są też zadbane, pewne siebie i korzystnie siebie postrzegają i muszę powiedzieć, że nikt u nich tych dodatkowych kg nie dostrzega. w przeciwieństwie do dużo chudszych ale narzekających.
Si, pułapka schematycznego myślenia... jak ja to dobrze znam
Ale na szczęście kilogramy kilogramom nie równe, a chodzi o to, żeby czuć się dobrze we własnym ciele
Do pogrubionego: nie "albo" a "i"
Zaakceptować, pokochać, a wtedy chce się też coś dobrego dla ciała zrobić i zaczyna się ruszać, dbać, dobrze karmić.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Też uważam, że to tylko kwestia psychiki... z własnego doświadczenia wiem jak to działa: człowiek sobie sam tworzy taki schemat: jak będę ważyć XX (zapuszczę włosy/obetnę włosy/paznokcie - cokolwiek) to wtedy znajdę męża(chłopaka/miłość/pracę/ będę szczęśliwa/wesoła.....) ale to tak nie działa
Przez 10 lat (na studiach i po) kumplowałam się z dziewczyną, która obsesyjnie się odchudzała i była idealnym przykładem efektu jojo - w ciągu roku wielokrotnie jej waga wahała się o +/- 20 kg. i kiedyś robiłam wśród bliższych i dalszych koleżanek takie teściki (robiłam to w porozumieniu i niejako dla tej odchudzającej się dziewczyny) jak inne osoby oceniają jej przybliżoną wagę: nikt nie był na bieżąco, pomimo codziennego widywania się ( w sensie, że ludzie jakoś tam ją postrzegali, na powiedzmy 64 kg. a to,że akurat ważyła 10 kg mniej - co było dla niej wielkim sukcesem i powodem do dumy - nikt nie dostrzegał.... to tylko nam się wydaje,że otoczenie bardzo punktuje każdy dodatkowy kilogram... otoczeniu jest to chyba raczej obojętne, ważniejsze jest tzw. wrażenie ogólne
Mhm Ładnie i mądrze napisane... zgadzam się w 100%
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 10:26   #724
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Ja zmieniam temat

ja mam chwilę oddechu, to wieczorem zrobię porządek z zapachami...nagromadziłam tego a nie umiem zużyć, mam nawet 5-letnie perfumy
koniec z zakupami zapachów

a jakie wy lubicie zapachy i ile obecnie macie flakoników?

U mnie gust się dość często zmienia i obecnie lubię Rihanna reb fleur, estee lauder pleasures delight i prada tendre.
A flakoników naliczyłam 34
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 10:35   #725
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Miał ktos dzisiaj problemy z internetem albo komórką? Ja dopiero teraz sie polączyłam i okazuje sie, że to przez jakieś wybuchy na słońcu no jaja
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 11:39   #726
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
A flakoników naliczyłam 34

Ja mam teraz dwa flakony. Kocham perfumy, przywiązuje olbrzymia wagę do zapachów. Obecnie mam Chanel Chance i Elizabeth Arden, które dostałam an gwiazdkę. Chanel były takim wielkim marzeniem i jak go w końcu zrealizowałam to straciły dla mnie urok, ten zapach to zapach negatywnych wspomnień... Teraz marzę o jabłuszku DKNY i Dolce & Gabbana Light Blue i wielu innych no i najważniejsze o facecie pachnącym YSL L'Homme

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Miał ktos dzisiaj problemy z internetem albo komórką? Ja dopiero teraz sie polączyłam i okazuje sie, że to przez jakieś wybuchy na słońcu no jaja
Ja mam nieprzerwanie problemy z internetem od miesiąca, był pan, naprawił, po tygodniu znowu przestało działać, wywołuje to u mnie skrajną złość
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 11:48   #727
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Z perfumami i różego typu zapachami muszę bardzo uważać. Jestem bardzo wrażliwa i często zapachy powodują u mnie ból głowy. Dlatego też mam bardzo mało tego typu produktów. Najbardziej lubię zapachy ciepłe, z domieszką wanilii. W koszyczku mam tylko trzy perfumy: Lancome Attraction (to już prawdziwy perfumowy dziadek - czasy randek ), Chanel Allure (mój ukochany) oraz Chanel Mademoiselle (na niego muszę uważać) Przed zakupem długo "nosiłam" próbki, żeby się przekonać, że nie będą męczące. A i tak po zakupie Mademoiselle bywało, że bolała mnie głowa.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 11:51   #728
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość

Ja mam teraz dwa flakony. Kocham perfumy, przywiązuje olbrzymia wagę do zapachów. Obecnie mam Chanel Chance i Elizabeth Arden, które dostałam an gwiazdkę. Chanel były takim wielkim marzeniem i jak go w końcu zrealizowałam to straciły dla mnie urok, ten zapach to zapach negatywnych wspomnień... Teraz marzę o jabłuszku DKNY i Dolce & Gabbana Light Blue i wielu innych no i najważniejsze o facecie pachnącym YSL L'Homme


Ja mam nieprzerwanie problemy z internetem od miesiąca, był pan, naprawił, po tygodniu znowu przestało działać, wywołuje to u mnie skrajną złość
kakulinka, margoltka właśnie 2-3 zapachy, to na moje małe zużycie dobry pomysł. Tak zrobię. Zostawię sobie tylko, to co teraz lubię i używam, a resztę puszczę w świat

a facet się pojawi. to tylko kwestia czasu Najważniejsze, żebyś była szczęśliwa sama ze sobą. Nie wolno uzależniać się od facetów ani do nich przyzwyczajać Jak kobieta jest szczęśliwa, spełniona i niezależna, to faceci ustawiają się sami w kolejce
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-03-08 o 11:53
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 12:26   #729
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

beets ale poruszyłaś temat...ja jestem na perfumowym odwyku i z przyjemnością obserwuję jak moje zapasy powoli się kurczą. Właśnie kilka dni temu skończyłam mój pierwszy flakon oryginalnych perfum cerruti 1881 ( swoja droga używałam go tez ok 5 lat ) i niewiele młodszy Max Mara kaschmina touch.
Obecnie mam 6 flakonów i trochę odlewek, niestety już upatrzyłam sobie nowy must have Max Mara le parfum ( długo poszukiwany zapach "czystości" )
Ogólnie moje obecnie ulubione zapachy to
D&G light blue
Moschino I love love
Chanel Mademoiselle
YSL Elle
gust zmienia mi się razem z porami roku są perfumy które lubię tylko wiosną inne tylko zimą.
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 13:14   #730
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Mnie zwykle męczą ciężkie, trwałe zapachy. Np. Słonik Kenzo bardzo mi się podoba na mamie czy cioci, ale jak sama się nim wyperfumowałam, to myślałam, że zwariuję. Podobnie mam z perfumami Muglera - Alien, Angel czy zapachowym killerem Donny Karan - Black Cashmere. Sama lubię lekkie, niezbyt skomplikowane zapachy - kwiatowe wiosną, owocowe latem, jesienią i zimą słodsze. Bardzo rzadko sama sobie coś kupuję, zwykle dostaję w prezencie. W tym momencie posiadam: Cacharel - Amor Amor (może niezbyt wyszukane, ale ja je lubię, no i pierwszą buteleczkę dostałam od TŻa ), Escada - Sunset Heat (nietrwały koktajl owocowy, ale fajny na lato) oraz Kenzo - Kenzoki Blissful Ginger Fizz (perfumowana mgiełka, taka wiosenna). Ostrzę sobie zęby na perfumy Jimmy'ego Choo, bo spryskałam się maminymi i bardzo mi się spodobały. Diabelnie słodkie i trwałe, ale jakoś mi przypadły do gustu.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 13:30   #731
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Miał ktos dzisiaj problemy z internetem albo komórką? Ja dopiero teraz sie polączyłam i okazuje sie, że to przez jakieś wybuchy na słońcu no jaja
I to tak w dniu kobiet???

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

a jakie wy lubicie zapachy i ile obecnie macie flakoników?
Ja to lubię takie kwiatki sratki od Chanela i Diora głowa mi odpada
Mam jednak kilka flaszek, chociaż używam tylko Very Wang Princess w różnych odmianach... mam też jej klasyczny zapach (dla dorosłych kobiet ale jakoś nieczęsto mam do niego okazję... mam też Lanvina Rumeur in 2 roses (wybitnie wiosenny) i Sonię Rykiel
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 14:46   #732
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

słonik kenzo jak dla mnie to siekiera niezależnie kto się nim wypachni
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 14:57   #733
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
słonik kenzo jak dla mnie to siekiera niezależnie kto się nim wypachni
A pamiętacie Kobako Bourjois? To dopiero jest kiler wszechczasów jak dla mnie

Z siekierowych zapachów dla mnie znośny jest jeszcze Joop Femme, moge używać, ale tylko w zimie. Moimi pierwszymi perfumami był oklepany Dior Addict. Aktualnie na półce stoją DKNY Woman, E.Arden Provocative Woman i męskie Burberry London ( używam), uwielbiam je wszystkie.
Z męskich ulubione to Prada amber Pour Homme. Dla wielu osób to straszny śmierdziel , ale mnie te perfumy zwalają z nóg dosłownie, facet nimi wypsikany to szczyt zwierzęcości i męskości Orgazm murowany
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:07   #734
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
słonik kenzo jak dla mnie to siekiera niezależnie kto się nim wypachni
Hihi, a mi nawet pachnie ciekawie, bardzo charakterystycznie, ale pod warunkiem, że użyty z umiarem i nie na mnie. A wąchałaś Black Cashmere? To dopiero jest zabójca węchu. Jak mama się nim spryskuje, to uciekam.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A pamiętacie Kobako Bourjois? To dopiero jest kiler wszechczasów jak dla mnie

Z siekierowych zapachów dla mnie znośny jest jeszcze Joop Femme, moge używać, ale tylko w zimie. Moimi pierwszymi perfumami był oklepany Dior Addict. Aktualnie na półce stoją DKNY Woman, E.Arden Provocative Woman i męskie Burberry London ( używam), uwielbiam je wszystkie.
Z męskich ulubione to Prada amber Pour Homme. Dla wielu osób to straszny śmierdziel , ale mnie te perfumy zwalają z nóg dosłownie, facet nimi wypsikany to szczyt zwierzęcości i męskości Orgazm murowany
Nie kojarzę Kobako. A z DKNY jestem ciekawa tych wiosennych pastelowych edycji jabłuszka, chociaż oryginał mnie nie oczarował (nie przepadam za nutą jabłka).

To wiadomo, co podpowiadać Twoim adoratorom.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:19   #735
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Kobako - ulubiony zapach mojej teściowej. Tak się kobieta perfumuje, że po przywitaniu się z nią wszyscy tym śmierdzą. Dla mnie masakra. Kiedyś wisiałam nad muszlą, ból głowy przerodził się z gigantyczne mdłości. Nie pomaga proszenie i upominanie. Czasami mam wrażenie, że odkąd się zorientowała robi mi na złość.

Podobną masakrą dla mnie jest Angel Muglera. Jeszcze na studiach przeczytałam w Cosmo, że to najbardziej sexowny zapach. Poszłam po wykładach do Sephory i psiknęłam trochę na nadgarstek. Nie byłam w stanie do domu wrócić, a musiałam przejechać autobusem 1,5godz
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:34   #736
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kobako - ulubiony zapach mojej teściowej. Tak się kobieta perfumuje, że po przywitaniu się z nią wszyscy tym śmierdzą. Dla mnie masakra. Kiedyś wisiałam nad muszlą, ból głowy przerodził się z gigantyczne mdłości. Nie pomaga proszenie i upominanie. Czasami mam wrażenie, że odkąd się zorientowała robi mi na złość.

Podobną masakrą dla mnie jest Angel Muglera. Jeszcze na studiach przeczytałam w Cosmo, że to najbardziej sexowny zapach. Poszłam po wykładach do Sephory i psiknęłam trochę na nadgarstek. Nie byłam w stanie do domu wrócić, a musiałam przejechać autobusem 1,5godz
Moja ciocia uwielbia Angela i podobne zapachy. Potrafi zlać się nimi od stóp do głów, ale nie robi tego złośliwie.

Ta Twoja teściowa to daje Ci w kość. Na szczęście moja przyszła jest świetną babką. I lubi szyprowe zapachy, ale nie używa ich w nadmiarze.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:38   #737
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A pamiętacie Kobako Bourjois? To dopiero jest kiler wszechczasów jak dla mnie
Ja pamiętam

Ogólnie to nie jestem specjalistką od zapachów, ale największą traumę miałam po CHerrera 212 sexy coś tam

Ed: I CK Obsession
I jeszcze Wam powiem,że swego czasu mój małż miał zwyczaj obdarowywać mnie flaszkami... a on jest z 10x bardziej wrażliwy na zapachy niż ja... i niestety zazwyczaj zabraniał potem używać kupionych pachnideł... dopiero po czasie zorientowałam się,że on mi je kupował bez wąchania, na wygląd
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-03-08 o 15:42
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:41   #738
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Pozwolę sobie podraznić Cię jeszcze bardziej Margoltko
Meyla tak wyglądają: Dobrze, że przez internet nie czuć zapachu, a do prady polecam zrobić kilka podejść, dopiero się do nich przekonałam po 2 miesiącach codziennego obcowania, wczesniej mialam odruch wymiotny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kobako.jpg (52,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Prada Amber Pour Homme.jpg (13,2 KB, 2 załadowań)
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:48   #739
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Korah aż mnie ciarki przechodzą i od razu wyobraźnią mojego nosa czuję tego smrodka.

Meyla wiesz, moja teściowa przed ślubem była super. Mogłam z nią poplotkować, pośmiać się i wydawała mi się bardzo miłą i otwartą osobą. Do czasu wspólnego zamieszkania z mężem, wtedy jeszcze nie-mężem. Zmieniło się wszystko. Na gorsze. Mam nadzieję, że u Ciebie taki zwrot nie będzie miał miejsca.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 16:00   #740
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Hm, a ja cały czas szukam jakiegoś zapachu, w którym się zakocham, takie 1sze , własne, prawdziwe perfumy Jakoś dotychczas używałam samych pierdółek

Dziewczyny, a ja tak spytam z innej beczki -stosujecie coś do wewnątrz, jakieś suplementy? Albo sok z aloesu, drożdże, cokolwiek? Widzicie efekty?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 16:04   #741
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Korah aż mnie ciarki przechodzą i od razu wyobraźnią mojego nosa czuję tego smrodka.

Meyla wiesz, moja teściowa przed ślubem była super. Mogłam z nią poplotkować, pośmiać się i wydawała mi się bardzo miłą i otwartą osobą. Do czasu wspólnego zamieszkania z mężem, wtedy jeszcze nie-mężem. Zmieniło się wszystko. Na gorsze. Mam nadzieję, że u Ciebie taki zwrot nie będzie miał miejsca.
skąd ja to znam
na szczęście moja mieszka daleko i widzę ją tylko kilka razy do roku, ale jak przyjezdza to daje popalić, bo uważa się za chodzący ideał i wszystko wie lepiej oraz nie przyjmuje faktu, że ktoś może mieć inne zdanie od niej
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 16:05   #742
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

Meyla wiesz, moja teściowa przed ślubem była super. Mogłam z nią poplotkować, pośmiać się i wydawała mi się bardzo miłą i otwartą osobą. Do czasu wspólnego zamieszkania z mężem, wtedy jeszcze nie-mężem. Zmieniło się wszystko. Na gorsze. Mam nadzieję, że u Ciebie taki zwrot nie będzie miał miejsca.
Biednaś
To wszystko przez wspólne mieszkania, to dużo rzeczy utrudnia Ja moją teściową widzę 2x w roku i ona za mną wprost szaleje...

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja tak spytam z innej beczki -stosujecie coś do wewnątrz, jakieś suplementy? Albo sok z aloesu, drożdże, cokolwiek? Widzicie efekty?
Nooo... Ja ciągle się szprycuję
Ale nie wiem, czy są efekty i jak to ocenić; na pewno paznokcie mam mocne, a i po Oenobiolu (tym przeciw podpuchniętym oczkom) miałam mniej podpuchnięte Teraz łykam składowy odpowiednik, Jagodę z Luteiną (warto czytać składy jednak
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 16:42   #743
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja zmieniam temat

ja mam chwilę oddechu, to wieczorem zrobię porządek z zapachami...nagromadziłam tego a nie umiem zużyć, mam nawet 5-letnie perfumy
koniec z zakupami zapachów

a jakie wy lubicie zapachy i ile obecnie macie flakoników?

U mnie gust się dość często zmienia i obecnie lubię Rihanna reb fleur, estee lauder pleasures delight i prada tendre.
A flakoników naliczyłam 34
o wow,ale kolekcja! Ja mam tylko dwa flakony teraz jak zawsze zresztą. E. Arden Green Tea - moje ulubione i Avon Little White Dress.
Marzy mi się Chanel Coco Mademoiselle i zielone jabłuszko DKNY. Lubię delikatne, świeże zapachy. Testowałam też sporo zapachów z FM Group, ale większość moim zdaniem to porażka.

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość

Ja mam teraz dwa flakony. Kocham perfumy, przywiązuje olbrzymia wagę do zapachów. Obecnie mam Chanel Chance i Elizabeth Arden, które dostałam an gwiazdkę. Chanel były takim wielkim marzeniem i jak go w końcu zrealizowałam to straciły dla mnie urok, ten zapach to zapach negatywnych wspomnień... Teraz marzę o jabłuszku DKNY i Dolce & Gabbana Light Blue i wielu innych no i najważniejsze o facecie pachnącym YSL L'Homme


Ja mam nieprzerwanie problemy z internetem od miesiąca, był pan, naprawił, po tygodniu znowu przestało działać, wywołuje to u mnie skrajną złość
Jakie masz Ardeny? Przy Light Blue nie mogę oddychać, ale zapach jest piękny, na sobie nie mogę go znieść.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A pamiętacie Kobako Bourjois? To dopiero jest kiler wszechczasów jak dla mnie

Z siekierowych zapachów dla mnie znośny jest jeszcze Joop Femme, moge używać, ale tylko w zimie. Moimi pierwszymi perfumami był oklepany Dior Addict. Aktualnie na półce stoją DKNY Woman, E.Arden Provocative Woman i męskie Burberry London ( używam), uwielbiam je wszystkie.
Z męskich ulubione to Prada amber Pour Homme. Dla wielu osób to straszny śmierdziel , ale mnie te perfumy zwalają z nóg dosłownie, facet nimi wypsikany to szczyt zwierzęcości i męskości Orgazm murowany
Oj moja Mama ma Dior Addict, nawet dla niej są za mocne na dzień do pracy.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:15   #744
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Oj moja Mama ma Dior Addict, nawet dla niej są za mocne na dzień do pracy.
Pałam do nich ogromnym sentymentem Dla mnie nigdy nie byly za ciężkie, nawet latem. I pamietam, że każdemu sie podobały, gdy je na mnie wyczuł. ale na każdym większość perfum pachnie nieco inaczej


Chciałam jeszcze wrócić do tematu diety. Wdrożyłam tą swoją, co mam od dietetyka 3 dni temu i dziewczyny, już autentycznie czuje zmiany w organiźmie. 2 razy mniej weglowodanów, 2 razy więcej warzyw, 2 litry dziennie mineralnej wody i zero 000 cukru. Dziś dostałam okres (6 dni wcześniej niż powinnam), skóra zaczeła się przetłuszczać, pewnie się oczyszcza z toksyn. Tak jest zawsze, gdy tą dietę wprowadzam To naprawdę działa.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:20   #745
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Chciałam jeszcze wrócić do tematu diety. Wdrożyłam tą swoją, co mam od dietetyka 3 dni temu i dziewczyny, już autentycznie czuje zmiany w organiźmie. 2 razy mniej weglowodanów, 2 razy więcej warzyw, 2 litry dziennie mineralnej wody i zero 000 cukru. Dziś dostałam okres (6 dni wcześniej niż powinnam), skóra zaczeła się przetłuszczać, pewnie się oczyszcza z toksyn. Tak jest zawsze, gdy tą dietę wprowadzam To naprawdę działa.
Coś musiałam przeoczyć, ale gratuluję i... przybij 5 Ja od tygodnia jestem na diecie i to pierwsza dieta w moim życiu jestem strasznie podekscytowana
Zero mięsa(i ryb), zero nabiału (jakiegokolwiek)i zero cukru (przynajmniej teoretycznie)
Także bardzo restrykcyjna. Ale jak ma pomóc, to się chętnie pomęczę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:20   #746
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Pałam do nich ogromnym sentymentem Dla mnie nigdy nie byly za ciężkie, nawet latem. I pamietam, że każdemu sie podobały, gdy je na mnie wyczuł. ale na każdym większość perfum pachnie nieco inaczej


Chciałam jeszcze wrócić do tematu diety. Wdrożyłam tą swoją, co mam od dietetyka 3 dni temu i dziewczyny, już autentycznie czuje zmiany w organiźmie. 2 razy mniej weglowodanów, 2 razy więcej warzyw, 2 litry dziennie mineralnej wody i zero 000 cukru. Dziś dostałam okres (6 dni wcześniej niż powinnam), skóra zaczeła się przetłuszczać, pewnie się oczyszcza z toksyn. Tak jest zawsze, gdy tą dietę wprowadzam To naprawdę działa.
o wow, to szybko działa! Wypiękniejesz, że ho ho
Jest sens robić brzuszki póki jeszcze chłodno na bieganie? Muszę popracować nad jędrnością skóry i ciut mięśniami. Macie jakieś doświadczenia?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:28   #747
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
o wow, to szybko działa! Wypiękniejesz, że ho ho
Jest sens robić brzuszki póki jeszcze chłodno na bieganie? Muszę popracować nad jędrnością skóry i ciut mięśniami. Macie jakieś doświadczenia?
Brzuszki, a na jędrność ramion, posladków i ud pompki Poza tym na pośladki i nogi jeszcze nożyce klasyczne i tzw "na boku" oraz na stojaco z oparciem ramion np o krzesło powolne wymachy nóg na boki i do tyłu z utrzymaniem 10 sekund w górze ( świetne ćwiczenie na biodra). Poza tym pływanie i natryski ceple-zimne.

Mhm, czuje się jeszcze bardziej zmotywowana w tym momencie Razem raźniej

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-03-08 o 17:29
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:33   #748
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Coś musiałam przeoczyć, ale gratuluję i... przybij 5 Ja od tygodnia jestem na diecie i to pierwsza dieta w moim życiu jestem strasznie podekscytowana
Zero mięsa(i ryb), zero nabiału (jakiegokolwiek)i zero cukru (przynajmniej teoretycznie)
Także bardzo restrykcyjna. Ale jak ma pomóc, to się chętnie pomęczę
jem ryby (pieczony pstrąg we folii) w ilościach kilogramowych, codziennie piję domowy koktail z owoców tz kefir naturalny miksuję z owocami.
nie dałabym rady z taką dietą
to co ty jesz w ogóle

ale ja biegam codziennie 4 km, zakochałam sie w bieganiu w podstawówce i tak zostało
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-03-08 o 17:35
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:41   #749
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Brzuszki, a na jędrność ramion, posladków i ud pompki Poza tym na pośladki i nogi jeszcze nożyce klasyczne i tzw "na boku" oraz na stojaco z oparciem ramion np o krzesło powolne wymachy nóg na boki i do tyłu z utrzymaniem 10 sekund w górze ( świetne ćwiczenie na biodra). Poza tym pływanie i natryski ceple-zimne.

Mhm, czuje się jeszcze bardziej zmotywowana w tym momencie Razem raźniej
zmienne natryski? brrr! nie dla mnie
Ale ćwiczeń spróbujęTylko jak długo ćwiczyć i ile powtórzeń, ile razy, jak długo, codziennie tak?
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

ale ja biegam codziennie 4 km, zakochałam sie w bieganiu w podstawówce i tak zostało
Ale masz na pewno piękne umięśnione nogi!
Bieganie jest świetne, ale mi nie można za dużo bo mam problemy z kolanem i też bardzo szybko chudnę a nie o to mi chodzi...
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:47   #750
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
zmienne natryski? brrr! nie dla mnie
Ale ćwiczeń spróbujęTylko jak długo ćwiczyć i ile powtórzeń, ile razy, jak długo, codziennie tak?

Ale masz na pewno piękne umięśnione nogi!
Bieganie jest świetne, ale mi nie można za dużo bo mam problemy z kolanem i też bardzo szybko chudnę a nie o to mi chodzi...
Jesteś szczuplutka wiec od razu na głęboką wodę skocz, 2 razy dziennie po 20 powtórzeń z każdego ćwiczenia i jedz dużo makaronu i ryżu brązowego i pieczywa razowego przy tych ćwiczeniach Po miesiącu zobaczysz zadziwiające efekty.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.