Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-14, 17:44   #781
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Na temat siły działania kwasu: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post29810870
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 17:47   #782
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
czasem mgiełki phenome a czasem nic... poskąpiłam trochę mojej skórze :P


dzięki. Kurcze jak na mieszankę olejów i wit E i olejów to trochę drogi, ale można się zainspirować zrobić sobie coś takiego samemu

czyli z przebarwieniami nie idzie tak łatwo, szkoda bo głównie na to liczyłam. Będę musiała przetestować na sobie
To prawda oliwka Pat&Rub droga, ale bardzo fajna. Wiesz zastanawiałam się nad samodzielnym przygotowywaniem kremików i oliwek. Problem w tym, że nie znam proporcji, nie wiem tez jak takie oleje łączy się ze sobą

Co do kwasu, stosuję go dopiero dwa tygodnie. A już rozjaśnienie jest. Używam poza tym najniższego stężenia. Liczę więc, że po dłuższym stosowaniu rozjaśni moje pociążowe pozostałości


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mamy po prostu inne włosy moje są cienkie i delikatne, więc potrzebuja lżejszych kosmetyków.
Mam też wersję różaną

Effa_j Który, który?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-04-14 o 17:54
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 17:55   #783
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

[QUOTE=effa_j;33541045]
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Margoltka jesli walczysz z przebarwieniami to polecam Ci ten zel co jest u mnie w kolekcji. Zawiera najlepsza z mozliwych substacji wybielajacych ma naturalny sklad i przede wszystkim dziala.
Ja mialam przebrwienia posloneczne oraz plame pigmentowa od urodzenia, z ktora nie radzily sobie zadne kosmetyki ani peelingi chemiczne.
Po przebarwieniach nie ma sladu a plama pigemntowa mocno zbladla.
Wiec jesli masz ochote wyprobowac to moge Ci podeslac probke
Lorri przepraszamy za off top
Rozumiem,że ten żel sie zalicza do kosmetyków naturalnych?
A który to, bo tam na fotce są dwa - Brown Spot Night Gel i Gel 35
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 18:02   #784
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Bardzo przydatne informacje, myślę, że już nikt nie będzie mieć zadnych watpliwosci
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 18:34   #785
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mamy po prostu inne włosy moje są cienkie i delikatne, więc potrzebuja lżejszych kosmetyków.

A gruszka jak cudnie pachnie
z balsamów to na razie mineral flowers mnie w sobie rozkochał. Ale ja generalnie tak nie do końca lubie się balsamować
ojej masz jeszcze mineral flower?? ja już o nich zapomniałam tak dawno to było...
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Margoltka jesli walczysz z przebarwieniami to polecam Ci ten zel co jest u mnie w kolekcji. Zawiera najlepsza z mozliwych substacji wybielajacych ma naturalny sklad i przede wszystkim dziala.
Ja mialam przebrwienia posloneczne oraz plame pigmentowa od urodzenia, z ktora nie radzily sobie zadne kosmetyki ani peelingi chemiczne.
Po przebarwieniach nie ma sladu a plama pigemntowa mocno zbladla.
Wiec jesli masz ochote wyprobowac to moge Ci podeslac probke
Lorri przepraszamy za off top
a możesz napisać do to za żel??
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 19:20   #786
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Effa_j Który, który?
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Rozumiem,że ten żel sie zalicza do kosmetyków naturalnych?
A który to, bo tam na fotce są dwa - Brown Spot Night Gel i Gel 35
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
a możesz napisać do to za żel??
to cudo to reviva labs zel na noc
http://www.iherb.com/Reviva-Labs-Bro...5-oz-35-g/5056
mhm0808 wydaje mi sie, ze jest on w miare naturalny, ale jako specjalistki ocencie same

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-04-14 o 19:25
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 19:24   #787
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze mi biala glinka tez podpasuje. Nie moge sie doczekac kiedy wpadnie w moje raczki Dziewczyny, ktore maja doswiadcznie z paczkomatami ile sie mniej wiecej czeka na przesylke???
2-3 dni robocze.

Ja też krem z Madre Labs lubię, szybko się wchłania, a pozostawia lekką ochronną powłoczkę.
Natomiast krem żurawinowy do rąk Pat&Rub za taką cenę. Leciuchny, rzadki, wodnisty. Ja potrzebuję jednak konkretów.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 19:56   #788
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

A ja mam pytanie o serum z vit.C, które poleciła Sicilia. Używa jeszcze któraś z Was? Sicilia a Ty? Jakie ma właściwości rozjaśniające? Działa na pory? Może wzmocniłoby moje naczynka. Znalazłam trzy wersje tego serum, jedno jest rozjaśniające, inne dla skóry wrażliwej, trzeciego używała Sicilia. Znów zaczęłam rozważać jego zakup, tym bardziej, że to kosmetyk świeży

Dla porównania składy: Pierwsze serum rozjaśniające, drugie serum polecone przez Sicilię.

Ingredients: Purified Water, 20% L-Ascorbic Acid, 6% Alpha Arbutin, 6% Niacinamide (Vitamin B3), Citric Acid, Magnesium Sulfate, Glycerin. pH of 3.25 klik

Ingredients: Water, 20% L-Ascorbic Acid, Magnesium Sulfate, Glycerin. pH of 2.5 klik
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-04-14 o 19:57
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 20:53   #789
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A miałaś podrażnioną skórę? Albo od razu po depilacji? U mnie nic takiego się nie dzieje, nigdy, chyba, że po goleniu. Ale to w sumie logiczne i nie ma czemu się dziwić.
Goliłam się dzień wcześniej...
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:09   #790
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie o serum z vit.C, które poleciła Sicilia. Używa jeszcze któraś z Was? Sicilia a Ty? Jakie ma właściwości rozjaśniające? Działa na pory? Może wzmocniłoby moje naczynka. Znalazłam trzy wersje tego serum, jedno jest rozjaśniające, inne dla skóry wrażliwej, trzeciego używała Sicilia. Znów zaczęłam rozważać jego zakup, tym bardziej, że to kosmetyk świeży

Dla porównania składy: Pierwsze serum rozjaśniające, drugie serum polecone przez Sicilię.

Ingredients: Purified Water, 20% L-Ascorbic Acid, 6% Alpha Arbutin, 6% Niacinamide (Vitamin B3), Citric Acid, Magnesium Sulfate, Glycerin. pH of 3.25 klik

Ingredients: Water, 20% L-Ascorbic Acid, Magnesium Sulfate, Glycerin. pH of 2.5 klik
nie dam sobie glowy uciac, ale ten arbutin zdaje sie dosc kontrowersyjny jest... to taki wybielacz do skory. w szwajcarii np. zakazany (max moze byc go 0,04%, a tu masz az 6%). ooo, znalazlam o tym arbutinie po niemiecku, a ty przeciez szprechasz, wiec co ja tu sie wysilam http://www.kosmetik-check.de/themen_065_de.php
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:26   #791
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie o serum z vit.C, które poleciła Sicilia. Używa jeszcze któraś z Was? Sicilia a Ty? Jakie ma właściwości rozjaśniające? Działa na pory? Może wzmocniłoby moje naczynka. Znalazłam trzy wersje tego serum, jedno jest rozjaśniające, inne dla skóry wrażliwej, trzeciego używała Sicilia. Znów zaczęłam rozważać jego zakup, tym bardziej, że to kosmetyk świeży

Dla porównania składy: Pierwsze serum rozjaśniające, drugie serum polecone przez Sicilię.

Ingredients: Purified Water, 20% L-Ascorbic Acid, 6% Alpha Arbutin, 6% Niacinamide (Vitamin B3), Citric Acid, Magnesium Sulfate, Glycerin. pH of 3.25 klik

Ingredients: Water, 20% L-Ascorbic Acid, Magnesium Sulfate, Glycerin. pH of 2.5 klik
też mogłabym być zainteresowana...raczej tym o krótszym składzie, tym bardziej na jednym ze zdjęć jest napisane "buy 2 get 3rd free"
a w sumie to one i tak -50%

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Goliłam się dzień wcześniej...
to może być powód uczucia wyżerania dla wrażliwszych skór...ja stosuje na takie już zapuszczone 3-4 dniowe włoski...wiem, że latem to poważne wyzwanie

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2012-04-14 o 21:29
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 21:32   #792
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie dam sobie glowy uciac, ale ten arbutin zdaje sie dosc kontrowersyjny jest... to taki wybielacz do skory. w szwajcarii np. zakazany (max moze byc go 0,04%, a tu masz az 6%). ooo, znalazlam o tym arbutinie po niemiecku, a ty przeciez szprechasz, wiec co ja tu sie wysilam http://www.kosmetik-check.de/themen_065_de.php
przeczytałam i jestem w szoku. Cloche dziękuję bardzo
Nawiasem mówiąc bardzo ciekawa stronka
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:34   #793
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie o serum z vit.C, które poleciła Sicilia. Używa jeszcze któraś z Was? Sicilia a Ty? Jakie ma właściwości rozjaśniające? Działa na pory? Może wzmocniłoby moje naczynka. Znalazłam trzy wersje tego serum, jedno jest rozjaśniające, inne dla skóry wrażliwej, trzeciego używała Sicilia. Znów zaczęłam rozważać jego zakup, tym bardziej, że to kosmetyk świeży

Dla porównania składy: Pierwsze serum rozjaśniające, drugie serum polecone przez Sicilię.

Ingredients: Purified Water, 20% L-Ascorbic Acid, 6% Alpha Arbutin, 6% Niacinamide (Vitamin B3), Citric Acid, Magnesium Sulfate, Glycerin. pH of 3.25 klik

Ingredients: Water, 20% L-Ascorbic Acid, Magnesium Sulfate, Glycerin. pH of 2.5 klik
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
też mogłabym być zainteresowana...raczej tym o krótszym składzie, tym bardziej na jednym ze zdjęć jest napisane "buy 2 get 3rd free"
a w sumie to one i tak -50%
To jak Wy to i ja. Jeśli któras jest chętna na serum Sicilii i ma możliwosc zapłaty za zakupy w tym sklepie, to chetnie dołączę a kosztami się podzielimy po równo, co wy na to+ oczywiscie rozsylka z Polski spada na adresata
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:37   #794
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To jak Wy to i ja. Jeśli któras jest chętna na serum Sicilii i ma możliwosc zapłaty za zakupy w tym sklepie, to chetnie dołączę a kosztami się podzielimy po równo, co wy na to+ oczywiscie rozsylka z Polski spada na adresata
jestem za
ide obczaić co i jak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg amzon.jpg (80,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amazon 2.jpg (75,6 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2012-04-14 o 22:18
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:45   #795
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Obawiam się, że 3za2 nie opłaca się. Nie mam doświadczenia ale dziewczyny już o tym pisały. Powyżej 30$ naliczany jest Vat, rosną też koszty wysyłki.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:57   #796
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Obawiam się, że 3za2 nie opłaca się. Nie mam doświadczenia ale dziewczyny już o tym pisały. Powyżej 30$ naliczany jest Vat, rosną też koszty wysyłki.
Ech, no podejrzewałam, że tak kolorowo to nigdy nie jest
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 23:38   #797
2016062116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 216
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Witam, używam kosmetyków ekologicznych i naturalnych od 1,5 roku i niestety uważam, że nie umywają się one do zwykłych kosmetyków. Nie wygładzają tak skóry i włosów, a podkłady, które miałam nie kryły prawie wcale i ciężko się rozprowadzały.
Nie ma to jak silikony i inna wygładzająca chemia, niestety...
Na razie mam tylko kosmetyki naturalne, ale zastanawiam się nad powrotem do chemii.
2016062116 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 01:31   #798
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Muszę pochwalić minerałki Pixie. Nieźle się dzisiaj namachałam, żeby zrobić jak najtrwalszy makijaż i się opłaciło - wytrzymał cały dzień i imprezę, aż do dość późna (jak widać po czasie, w którym to piszę ).

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Melya wzięłam 3 jogurtowe, 2 białą róża, 2cytrynowe,1 miodowe, 1 oliwkowe shea - wszystkie mają b. ładne opakowania
Jogurtowe i miodowe (a poza tym owsianego bobasa) planuję kupić już od dłuższego czasu. Ale jakoś LF jest mi zawsze "nie po drodze", bo ciągle mi wyskakują inne wydatki.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dziekuje
Melya nie martw sie to moja mantra nucona pod nosem prawie caly czas jak was czytam : "nie kupię, nic kupię, nie kupię, przeciez tego nie potrzebuje.." Wlosy mam z natury krecone a za tym idzie bardzo suche do tego jasny blond wiec juz wogole masakra. Ostatnio cos wlasnie zastrajkowaly i sie nie kreca wiec musze jakos wygladc i je prostuje Staram sie olejowac codziennie, ale oczywiscie mi to nie wychodziJak bylam systematyczna to mialam wlosy jak tafla wody takie blyszczace i wygladzone co przy takich wlosach jak mam to naprawde rzadkosc.
Mam nadzieje, ze mi biala glinka tez podpasuje. Nie moge sie doczekac kiedy wpadnie w moje raczki Dziewczyny, ktore maja doswiadcznie z paczkomatami ile sie mniej wiecej czeka na przesylke???
Wczoraj dopiero dostalam rekawice i skarpety z eco tools.
Dzis zrobie pedi i przetestuje ale wydaja sie byc fajne. Zamiawialam na iherbie jak byla promocja i placilam tylko za wysylke
Ja kiedyś aż się zwinęłam na łóżku i mamrotałam do siebie tą mantrę, żeby się powstrzymać przed pokusą. TŻ się przestraszył, że coś mnie rozbolało. To już chyba poważny i nieodwracalny przypadek wizażoholizmu.

Niestety ostatnio zaniedbuję olejowanie, straszny ze mnie leniuch olejowy. Muszę popracować nad systematycznością.

Mam nadzieję, że biała glinka Ci się spodoba. Ja już kilka razy zamawiałam przez paczkomaty. Są dla mnie o wiele wygodniejsze, bo nie muszę wyczekiwać listonosza, który nawet jak jestem w domu, magicznie mnie nie zastaje. Ostatnia paczka przyszła w 20 godzin (wiem dokładnie, bo aż mi się sami pochwalili ).

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Btw. W ramach prezentu z okazji piątku 13-stego wstąpiłam do Rossa po amalutkie zakupy: Garnier bio migdał (wszystkie biorą różę, więc tak dla odmiany ), żel p/p Alterra borówka , chusteczki do twarzy Alterra, maseczkę Dermaglin Kleopatra oraz gąbeczki do twarzy Calypso.
W domu czekała na mnie długo wyczekiwana paczuszka IHerb: szampon, odżywka i żel pod prysznic z promocji Madre Labs, pędzelek kabuki z Ecotools i gratisy.
W połączeniu z otrzymaną 2 dni wcześniej paczuszką z Helfy to "kosmetyczne szczęście bezgraniczne", a wg. mojego męża zapasy na pół roku :brzyda l:
Myłam się dzisiaj żelem borówkowym i jest boski! Na ciele może trochę zmienia zapach, ale po prysznicu w całej łazience pachnie niebiańsko. A deo Garniera jest jakiś dziwny. Strasznie lepiły mi się po nim pachy i długo nie chciał wyschnąć.

Na mnie też dzisiaj czekała niespodzianka - siostra dostała paczkę z iherba i przyniosła truskawkową odżywkę Madre.

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
ja się ostatnio nie udzielam ale regularnie czytam, więc z wszystkimi trendami jestem na bieżąco. Czego najlepszym dowodem są nowe zakupy...oczywiście żele Born To Bio
truskawka - pięknie pachnie, nie wysusza skóry, bardzo przyjemna
orient - nie potrafię opisać tego zapachu,ale mi sie podoba
monoi i kokos -
ktoś już tutaj pisał że zapach jest za mało intensywny i moim zdaniem również mógłby być troszkę mocniejszy

Lavera balsam do ciała morela i migdał - jeszcze nie testowany

pełno próbek JMO wreszcie się zdecydowałam
Truskawka... Aż ślinka cieknie. Chyba przez pół nocy będę mamrotać swoją mantrę anty-zakupową.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-04-15 o 01:32
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 03:33   #799
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość

Truskawka... Aż ślinka cieknie. Chyba przez pół nocy będę mamrotać swoją mantrę anty-zakupową.
lepiej od razu się poddać i kupić
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 03:45   #800
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
lepiej od razu się poddać i kupić
dokładnie. Raz, że przez to mamrotanie się nie wyśpisz. Dwa- życie jest zbyt krótkie, żeby sobie czegokolwiek odmawiać. Trzy- takie powstrzymywanie się przed kumpnem to na pewno stres; łudzisz się, ze w żaden sposób się to nie odbije na Twoich włosach i skórze?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 03:57   #801
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
dokładnie. Raz, że przez to mamrotanie się nie wyśpisz. Dwa- życie jest zbyt krótkie, żeby sobie czegokolwiek odmawiać. Trzy- takie powstrzymywanie się przed kumpnem to na pewno stres; łudzisz się, ze w żaden sposób się to nie odbije na Twoich włosach i skórze?
haha
To ja w ramach dbania o włosy i skórę idę wreszcie spać.
Kto to widział, żeby wrócić o 4 do domu, wywiesić pranie ( o którym zapomniałam przed wyjściem na imprezę),usmażyć sobie jajecznicę i jeszcze zajrzeć na wizaż....dobranoc
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 08:04   #802
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Dziewczynki, chciałabym skorzystać z promo w Phenome i kupić krem Ideal (z filtrem mineralnym 10 i tak się zastanawiam nad składem, tu cytat z KWC, sama końcówka: Mica*, Chondrus Crispus (Carrageenan)**, Alumina**, Stearic Acid**, Rose Oil***, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Phytate**, Citral***, Citronellol***, Geraniol***
O co chodzi z tą miką,aluminą
Może ktoś się wypowie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 09:07   #803
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A ja kupiłam synowi taki szampon - jak na foto; chciałam ten z glinką Les Arigiles, ale w wawie nigdzie stacjonarnie nie znalazłam
Poza tym kupiłam tylko sól do zmywary, której widoko Wam oszczędzę i mydełko (z olejkiem opuncji, bo żem dostała fijoła na punkcie opuncji ostatnio) i dostałam mini olejku weledy (do twarzy) gratis.
Och, gdzie kupiłaś to mydełko z opuncji stacjonarnie w Wawie? Ja mam z tej firmy olejek (z marokosklep), ale muszę przyznać że zapaszek ma hm dość niesamowity A jak Twoje mydełko?

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
kurcze przydałaby mi się tutaj jakaś balsamomaniaczka bo ja uwielbiam balsamy a tutaj jakoś mało opinii na ten temat się pojawia...
Ja właśnie poszukuję idealnego smarowidła naturalnego do ciała (oprócz olejów bo nie zawsze mam ochotę na olej właśnie).
W ramach poszukiwań co nieco mnie doświadczyło.
Odradzam mieszanie oleju arganowego z prażonych orzechów z balsamem sylveco, obydwa mają charakterystyczne zapachy, ale połączone dają mieszankęe wybuchową myślałam że małż mnie wyeksmituje z łoża a z pidżamy nie mogę sprać zapaszku, tak się trzyma
Więc zakupiłam masło Logony Orientalne, jak się posmaruję, to syn z drugiego pokoju krzyczy co tak śmierdzi chociaż nie muszę uprzedzać, że ma nie wchodzić do naszego pokoju, bo będę latać na golasa bo mi się musi smarowidło wchłonąć, z daleka mnie czuć
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 09:15   #804
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja kiedyś aż się zwinęłam na łóżku i mamrotałam do siebie tą mantrę, żeby się powstrzymać przed pokusą. TŻ się przestraszył, że coś mnie rozbolało. To już chyba poważny i nieodwracalny przypadek wizażoholizmu.

Niestety ostatnio zaniedbuję olejowanie, straszny ze mnie leniuch olejowy. Muszę popracować nad systematycznością.

Mam nadzieję, że biała glinka Ci się spodoba. Ja już kilka razy zamawiałam przez paczkomaty. Są dla mnie o wiele wygodniejsze, bo nie muszę wyczekiwać listonosza, który nawet jak jestem w domu, magicznie mnie nie zastaje. Ostatnia paczka przyszła w 20 godzin (wiem dokładnie, bo aż mi się sami pochwalili ).


Myłam się dzisiaj żelem borówkowym i jest boski! Na ciele może trochę zmienia zapach, ale po prysznicu w całej łazience pachnie niebiańsko. A deo Garniera jest jakiś dziwny. Strasznie lepiły mi się po nim pachy i długo nie chciał wyschnąć.

Na mnie też dzisiaj czekała niespodzianka - siostra dostała paczkę z iherba i przyniosła truskawkową odżywkę Madre.


Truskawka... Aż ślinka cieknie. Chyba przez pół nocy będę mamrotać swoją mantrę anty-zakupową.
wizazo, zakupo i kosmetykoholizm - wiem cos na ten temat
Warto olejowac wlosy systematycznie, nawet u mnie w pracy potrafia zauwazyc, ze cos jest nie tak jak nie olejuje wlosow tak 2-3 razy pod rzadtakze wscibscy koledzy sa jakas motywacja, zeby byc systematyczna Juz nie moge sie doczekac tej bialej glinki, aby ja przetestowac.Sprawdzalam jest juz u mnie w miescie tylko czekam, az wsadza ja do paczkomatu Byla wyslana w piatek popoludniu wiec w pon powinna juz wpasc w moje rece Zel borowkowy z Alterry to moje must have, musze miec go zawsze pod prysznicem. W magicznej komodce mam zapas zelu w postaci 8 szt Tez mam truskawkowe Marde Labs szampon i odzywke, ale niestety otworze je jak zuzyje cos z obecnej kolekcji. Nawet przez zalakowana folie pachna obiecujaco
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 09:26   #805
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam smutną wiadomość. Właśnie rozmawiałam z panią z helfy. Wczoraj kupiłam ostatnie trzy anulowe maseczki 100 g. Najprawdopodobniej nie będzie ich więcej, bo od dłuższego czasu nie mogą się skontaktować z firmą Ayur. Zostało ok. 50 maseczek 25 g. Justyna jako pierwsza do mnie napisała i zamówiła 3, więc należą się jej. Zdecydujcie się czy rezygnujecie, czy też weźmiecie mniejsze opakowania (poza Klolcią, która już to wyraźnie określiła.
Oj, oj a może jedna Ci została? Ja chętna

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Juz nie moge sie doczekac tej bialej glinki, aby ja przetestowac.Sprawdzalam jest juz u mnie w miescie tylko czekam, az wsadza ja do paczkomatu Byla wyslana w piatek popoludniu wiec w pon powinna juz wpasc w moje rece[/COLOR]
A przez paczkomaty jest taniej? Ja się czaję na glinkę biała Logony, ale mi szkoda za jedna sztukę tyle za przesyłkę zwykłą płacić. Z jakiej stronki można kupić przesyłkę paczkomatową?
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 09:42   #806
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
A przez paczkomaty jest taniej? Ja się czaję na glinkę biała Logony, ale mi szkoda za jedna sztukę tyle za przesyłkę zwykłą płacić. Z jakiej stronki można kupić przesyłkę paczkomatową?
w sklepie biopiekno jest promocja na wyslke do konca mca za 1 zl przez paczkomaty
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 09:48   #807
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
w sklepie biopiekno jest promocja na wyslke do konca mca za 1 zl przez paczkomaty
to lecę kliknąć
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 09:53   #808
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

fiolka85 fajowe zakupy daj znać jak tam balsamik lavery się spisuje

Co do tuszu do rzęs Lavery to wczoraj sprawił się na prawdę dobrze, przede wszystkim fajnie pachnie tak nie nachalnie i też nie chemicznie (czego w tradycyjnych tuszach nie znoszę), efekt jest fajny naturalny przy pierwszej aplikacji -przy kolejnych dużo mocniejszy.
Przetrwał 5h zakupów w zatłoczonej Galeri nie rozmazał się ani nic. Bardzo dobrze się go zmywa i tu jest zdecydowanie o niebo lepszy od tradycyjnych.

Co do dezodorantu Lavery to on miał na prawdę ciężkie zadanie, normalnie się zbytnio nie pocę, ale obecnie już na końcu ciąży bywa że czuję się jak hipcio i...no powiedzmy że dał rade, choć pod koniec dnia już nie było różowo, ale to były warunki ekstremalne

Mąż się skusił na ponowne danie szansy kremikowi Phenome Anty-age( w ramach promocji -50%) i dostaliśmu jeszcze w gratisie sorbet do ciała wake up. Sorbet jest po prostu boski super nawilża, ślicznie pachnie cytrusami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_6948.jpg (103,9 KB, 23 załadowań)
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie

Edytowane przez 123sciri
Czas edycji: 2012-04-15 o 10:15
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 10:42   #809
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość

Myłam się dzisiaj żelem borówkowym i jest boski
! Na ciele może trochę zmienia zapach, ale po prysznicu w całej łazience pachnie niebiańsko. A deo Garniera jest jakiś dziwny. Strasznie lepiły mi się po nim pachy i długo nie chciał wyschnąć.

Na mnie też dzisiaj czekała niespodzianka - siostra dostała paczkę z iherba i przyniosła truskawkową odżywkę Madre.
Tą borówkę wybrałam właściwie tylko za zapach

Użyłam wczoraj deo Garniera i chociaż porównanie mam tylko z roll -onem Alvy, to sprawuje się chyba lepiej - mniej właśnie się lepi i mam dłuższe uczucie świeżości niż w przypadku Alvy. Wchłonął się z resztą chyba również szybciej. Ale ja jestem dopiero na etapie oczyszczanie z nienaturalnych świństw....

Miałam nie grzebać przy produktach Madre Labs aż do momentu, jak przyjdzie ich kolej. Nie wytrzymałam i otworzyłam wczoraj truskawkowy szampon
__________________
You are so much stronger than you think

Edytowane przez midusia86
Czas edycji: 2012-04-15 o 10:47
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 11:08   #810
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Już po dwóch dniach widzę, że deo z Garniera jest sto razy lepszy od Crystal w sprayu i od Alterry. Jestem na prawdę zadowolona A zapach róży jest piękny.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.