La Roche-Posay, Effaclar Duo - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-23, 17:28   #451
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo, bardzo zadowolona. Używam go od listopada zeszłego roku. Po pierwszej tubce byłam załamana, bo stan cery bardzo się pogorszył, z niewielkich grudek zrobiły się spore krosty i generalnie nie wyglądałam dobrze. Teraz po zużyciu 4 opakowań mam czystą skórę z niewielkimi nierównościami.

Nie wyobrażam sobie swojej pielęgnacji bez Effaclaru Duo.
super, na jesień chyba zacznę kurację
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 23:12   #452
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Ja na jesień spróbuję chyba Triacnealu, teraz trochę się boję mimo filtrowania.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 11:51   #453
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja na jesień spróbuję chyba Triacnealu, teraz trochę się boję mimo filtrowania.
a z effaclarem się nie bałaś ?
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 12:30   #454
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Leczyłam trądzik wiele lat. Były okresy gdzie wyglądałam fatalnie. Próbowałam dziesiątki popularnych kremów, aż trafiłam na La Roche Posay, Effaclar Duo. Kupuję na allegro. Miałam już co najmniej 10 opakowań. Bardzo przesusza moją skórę więc stosuje go na zmiany skórne i na prawdę pomaga. Uważam go za najlepszy krem na świecie na trądzik. Pięknie oczyszcza, przyspiesza wyleczenie pryszcza i nawet najgorszy wysyp leczy w parę dni. Wcześniej miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego kremu. Każdy niby działał ale nie tak jak chciałam. Wersja K była całkiem dobra ale to nie było to i zakupiłam wersje Duo. Strzał w 10. Jedno opakowanie starcza mi na bardzo wiele miesięcy ponieważ używam punktowo na większe zmiany.
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 15:17   #455
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
Leczyłam trądzik wiele lat. Były okresy gdzie wyglądałam fatalnie. Próbowałam dziesiątki popularnych kremów, aż trafiłam na La Roche Posay, Effaclar Duo. Kupuję na allegro. Miałam już co najmniej 10 opakowań. Bardzo przesusza moją skórę więc stosuje go na zmiany skórne i na prawdę pomaga. Uważam go za najlepszy krem na świecie na trądzik. Pięknie oczyszcza, przyspiesza wyleczenie pryszcza i nawet najgorszy wysyp leczy w parę dni. Wcześniej miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego kremu. Każdy niby działał ale nie tak jak chciałam. Wersja K była całkiem dobra ale to nie było to i zakupiłam wersje Duo. Strzał w 10. Jedno opakowanie starcza mi na bardzo wiele miesięcy ponieważ używam punktowo na większe zmiany.
super to słyszeć, ja używam od 1,5 miesiąca i na razie jest kiepsko
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 21:47   #456
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
LRP Duo i Auriga Flavo C - mozna laczyc?

Hej dziewczyny!

Tak jak w temacie, mam pytanie. Uzywalam do niedawna serum z witamina C, ale chcialabym tez dodać do mojej pielęgnacji krem LRP Duo. Czy mozna to kłaść jedno na drugie? Czy raczej nie wskazane?

Dzięki za odpowiedź ;-)
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 14:39   #457
Calahali
Przyczajenie
 
Avatar Calahali
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 11
Dot.: LRP Duo i Auriga Flavo C - mozna laczyc?

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Tak jak w temacie, mam pytanie. Uzywalam do niedawna serum z witamina C, ale chcialabym tez dodać do mojej pielęgnacji krem LRP Duo. Czy mozna to kłaść jedno na drugie? Czy raczej nie wskazane?

Dzięki za odpowiedź ;-)
Lepiej nie łączyć wit. c z kwasami, które są w effaclarze bo może Cie podrażnić. Najbardziej polecane jest nakładanie serum z wit. c rano pod filtry albo jeżeli wolisz wieczorem to w dzień bez effaclaru pod zwykły krem nawilżający.
Calahali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-08, 19:16   #458
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: LRP Duo i Auriga Flavo C - mozna laczyc?

Dzięki ;-)
Czyli na wieczor Duo, a na dzien Flavo C ;-)
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 15:53   #459
Hortense
Przyczajenie
 
Avatar Hortense
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Cześć Dziewczyny
stosuję LRP Effaclar Duo już ok. 4 tygodnie, jak dla mnie efekt jest po prostu spektakularny. Z trądzikiem zmagam się już dobrych kilka lat, dopiero ten krem tak naprawdę mi pomógł.
Mam pytanie, może któraś z Was też boryka się z podobnym problemem, mianowicie mam problem z tym, aby moja cera pozostawała długi czas matowa, po 3-4 godzinach zaczyna się świecić a do tego zmienia kolor na lekko różowawy
Co prawda Effaclar Duo trochę temu zaradził, bo rozjaśnił mi cerę i wydaje mi się ,że jest bledsza, ma bardziej równomierny koloryt, ale chyba trochę się już przyzwyczaiła do kremu i znowu pojawia się ten sam problem... Proszę o radę
Hortense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 17:18   #460
aaash
Raczkowanie
 
Avatar aaash
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Hej hej wszystkim! Chciałam się spytać, czy ktokolwiek słyszał już, albo być może używał nowej wersji Effaclaru Duo? A dokładnie chodzi mi o ulepszoną formułę, czyli Effaclar Duo [+] Ponoć jest bardziej kremowy, nie wysusza (tak jak to miał do tego tendencję) no i jego główną przyczyną "zmiany" jest dodatkowy składnik zwany Procerad, który zapobiega tworzeniu się przebarwień i blizn po wyprysku. Ktoś coś słyszał? Byłabym wdzięczna za jakiś odzew...
__________________
"Dam radę, kto jak nie ja?!"
aaash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 12:41   #461
aaash
Raczkowanie
 
Avatar aaash
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Jest tu kto? Up up
__________________
"Dam radę, kto jak nie ja?!"
aaash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 00:10   #462
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

też jestem ciekawa, bo kończę stary Duo i pewnie za niedługo trzeba będzie kupić nowa tubkę...
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 08:37   #463
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez aaash Pokaż wiadomość
Hej hej wszystkim! Chciałam się spytać, czy ktokolwiek słyszał już, albo być może używał nowej wersji Effaclaru Duo? A dokładnie chodzi mi o ulepszoną formułę, czyli Effaclar Duo [+] Ponoć jest bardziej kremowy, nie wysusza (tak jak to miał do tego tendencję) no i jego główną przyczyną "zmiany" jest dodatkowy składnik zwany Procerad, który zapobiega tworzeniu się przebarwień i blizn po wyprysku. Ktoś coś słyszał? Byłabym wdzięczna za jakiś odzew...

Właśnie też chciałam się dopytać, czy ktoś już miał doświadczenie z tym [+]
Kupiłam go dzisiaj w super-pharm. Dzisiaj wieczorem będą pierwsze testy!

Miłego dnia!
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 13:43   #464
aaash
Raczkowanie
 
Avatar aaash
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez kropka_nad_i Pokaż wiadomość
Właśnie też chciałam się dopytać, czy ktoś już miał doświadczenie z tym [+]
Kupiłam go dzisiaj w super-pharm. Dzisiaj wieczorem będą pierwsze testy!

Miłego dnia!
Kurcze, fajnie by było jakbyś dała znać po jakimś czasie używania jak się spisuje
A pod jakim kątem go kupiłaś? Ze względu na walkę z niespodziankami czy może z nadzieją, że zapobiegnie bliznowaceniu się wyprysków i tworzeniu się po nich śladów? Bo ja myślę nad kupnem, ale z tego drugiego powodu...
__________________
"Dam radę, kto jak nie ja?!"
aaash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 19:24   #465
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez aaash Pokaż wiadomość
Kurcze, fajnie by było jakbyś dała znać po jakimś czasie używania jak się spisuje
A pod jakim kątem go kupiłaś? Ze względu na walkę z niespodziankami czy może z nadzieją, że zapobiegnie bliznowaceniu się wyprysków i tworzeniu się po nich śladów? Bo ja myślę nad kupnem, ale z tego drugiego powodu...
Kupiłam go głównie ze względu na walkę z wypryskami, które ostatnio powróciły z podwójną siłą. Ale nie pogniewałabym się, gdyby jeszcze przy okazji pozbył mnie plam i blizn. Raz na jakiś czas wracam do Effaclar Duo, kiedy to właśnie coraz częściej mi te pryszczole wyskakują Ostatni raz używałam 1,5 roku temu.

Na pewno dam Wam znać jak działa
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 14:08   #466
aaash
Raczkowanie
 
Avatar aaash
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez kropka_nad_i Pokaż wiadomość
Kupiłam go głównie ze względu na walkę z wypryskami, które ostatnio powróciły z podwójną siłą. Ale nie pogniewałabym się, gdyby jeszcze przy okazji pozbył mnie plam i blizn. Raz na jakiś czas wracam do Effaclar Duo, kiedy to właśnie coraz częściej mi te pryszczole wyskakują Ostatni raz używałam 1,5 roku temu.

Na pewno dam Wam znać jak działa
Ok, w takim razie będę cierpliwie czekała na jakieś newsy Kupiłabym go już, ale póki co do maja kwaszę się Acnedermem i tonikiem AHA/BHA 10% z Biochemii. Także nie wszystko na raz Myślę, że po tej "kwaśnej" mini-kuracji w maju kupię go i poużywam przez lato, ciekawa jestem jak się spisze... Miałam kiedyś Duo, ale ten w podstawowej wersji, w sumie to było to rok temu, ale jakoś nie wiem, nie ogarnął, za krótko używałam i nieregularnie, w dodatku kładłam wszystko na raz, taką miałam głupią manię, nie wiem dlaczego
__________________
"Dam radę, kto jak nie ja?!"
aaash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 06:12   #467
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez aaash Pokaż wiadomość
Ok, w takim razie będę cierpliwie czekała na jakieś newsy Kupiłabym go już, ale póki co do maja kwaszę się Acnedermem i tonikiem AHA/BHA 10% z Biochemii. Także nie wszystko na raz Myślę, że po tej "kwaśnej" mini-kuracji w maju kupię go i poużywam przez lato, ciekawa jestem jak się spisze... Miałam kiedyś Duo, ale ten w podstawowej wersji, w sumie to było to rok temu, ale jakoś nie wiem, nie ogarnął, za krótko używałam i nieregularnie, w dodatku kładłam wszystko na raz, taką miałam głupią manię, nie wiem dlaczego
Używam go już od 3dni i co do tej pory zauważyłam to:
- różnica cenowa: w super pharm stara wersja kosztowała 49 zł, nowa 62 ja kupiłam na promocji -20% za 49zł
- nowy duo jest bardziej gesty, kremowy, przez co może być mniej wydajny
- po 3 dniach kolor skóry jest wyrównany, stany zapalne są zalagodzone.

Za kilka tygodni dam szerszą ocenę jego działania.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 00:20   #468
Hortense
Przyczajenie
 
Avatar Hortense
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Effaclar duo używam od września i muszę przyznać, że na dzień dzisiejszy efekt jest spektakularny!!! Używam go regularnie, codziennie nakładam na noc i mam to szczęście, że mnie nie wysusza i nie powoduje łuszczenia się naskórka.
Zakupiłam już wersję duo+ ponieważ mimo że zwykły duo znacznie wygładził moją cerę, rozprawił się z większością zaskórników i wyrównał koloryt - liczę, że dzięki składnikowi odpowiedzialnemu za rozjaśnienie przebarwień stan mojej cery będzie naprawdę zadowalający.
Z tym, że porównując składy duo i duo+ można zauważyć, że składniki aktywne w duo+ znalazły się na końcu składu :/

Co do ceny - jeżeli w Waszych miastach jest apteka Superpharm to w kuponach pojawia się już nowa wersja duo+, ostatnio udało mi się go kupić za ok. 34 zł.
Ponadto polecam aptekę Gemini - mają naprawdę niższe ceny, także na LRP.

Jak wykończę starą wersję i zacznę stosować duo+ na pewno podzielę się efektami
Hortense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 17:45   #469
trammer
Zakorzenienie
 
Avatar trammer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 403
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

A mnie ten krem bardzo uczulił - posmarowałam się nim jak na razie 1 raz. Po ok 15-20 minutach tak mnie twarz piekła, że musiałam zmyć krem i nałożyć inny, łagodzący. Skóra w miejscach posmarowania effeclarem była mocno czerwona, niemal płonęła... Taki stan utrzymał się dobre kilka godzin, w zasadzie nadal mam zaczerwienioną buzię.

Zastanawiam się, czy próbować ponownie przygodę z kremem, czy dać sobie spokój?
I co mogło wywołać taką reakcję? Uczucie palenia, pieczenia i zaczerwienienie? kwasy?

Edit: własnie wyczytałam, że taka reakcja może wystąpić u osób uczulonych na salicylany...
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------

Edytowane przez trammer
Czas edycji: 2014-03-26 o 17:48
trammer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 19:38   #470
Malinowy_Torcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 32
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Od 3 dni używam Effaclar Duo i mam taki wysyp, że w glowie sie nie miesci. Cos strasznego. Mam mase zaskornikow, blizn, przebarwien i troche krost. Teraz wszystkie zaskorniki zamieniaja sie w krosty.. nie wiem jak wytrzymam ten wysyp. Dodatkowo lekko mnie wysuszylo, ale nawilzam.
Mam nadzieje ze szybko dojde do siebie, mamy prawie lato a tu taki hardkor...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Malinowy_Torcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 16:42   #471
Fas0lka
Raczkowanie
 
Avatar Fas0lka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Malinowy_Torcik Pokaż wiadomość
Od 3 dni używam Effaclar Duo i mam taki wysyp, że w glowie sie nie miesci. Cos strasznego. Mam mase zaskornikow, blizn, przebarwien i troche krost. Teraz wszystkie zaskorniki zamieniaja sie w krosty.. nie wiem jak wytrzymam ten wysyp. Dodatkowo lekko mnie wysuszylo, ale nawilzam.
Mam nadzieje ze szybko dojde do siebie, mamy prawie lato a tu taki hardkor...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja od miesiaca uzywam Effaclar Duo + i z poczatku mialam tak samo. Ogromny wysyp, nie tylko malych krostek, takze podskornych guli Teraz jest juz lepiej. TZ mowi, ze moja cera nabrala blasku. Plusem jest to, ze pozbylam sie juz wiekszosci zaskornikow. Skora dalej sie oczyszcza - prawie codziennie pojawia mi sie nowa krostka, ale wytrzymam
__________________
Zaryzykuj, aby zyc, jak w marzeniach.
Fas0lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 20:47   #472
Malinowy_Torcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 32
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

A u mnie pelno zaskornikow nic sie nie zmienilo, tylko to ze wygladam gorzej. Zdaje sobie sprawe ze moje problemy maja podloze hormonalny, ale liczylam ze chociaz zaskornikow sie pozbede, niestety zadnej poprawy. Jutro wizyta u ginekologa, a Duo nadal bede uzywac moze cos sie ruszy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Malinowy_Torcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 07:12   #473
Malinowy_Torcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 32
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Jak dlugo twarz moze sie oczyszczac. U mnie z zaskornikow robia sie male pryszczyki, ktore bardzo powoli sie goja. Wydaje mi sie ze na czole jest mniej zaskornikow. Policzki i zuchwa cala wysypana. Niewiem czy nadal uzywac czy dac sobie spokoj. Juz okolo 8 lat walcze z tradzikiem. W moim miescie jest jeden dermatolog z nfz, bylam faszerowana Tetralysalem 8 miesiecy mimo braku poprawy. Kazdy kolejny lek/krem wydaje mi sie ze pomoze a ciagle sie zawodze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Malinowy_Torcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 16:19   #474
Fas0lka
Raczkowanie
 
Avatar Fas0lka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Malinowy_Torcik Pokaż wiadomość
Jak dlugo twarz moze sie oczyszczac. U mnie z zaskornikow robia sie male pryszczyki, ktore bardzo powoli sie goja. Wydaje mi sie ze na czole jest mniej zaskornikow. Policzki i zuchwa cala wysypana. Niewiem czy nadal uzywac czy dac sobie spokoj. Juz okolo 8 lat walcze z tradzikiem. W moim miescie jest jeden dermatolog z nfz, bylam faszerowana Tetralysalem 8 miesiecy mimo braku poprawy. Kazdy kolejny lek/krem wydaje mi sie ze pomoze a ciagle sie zawodze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mi sie juz ponad miesiac oczyszcza i dalej nic, musisz byc cierpliwa
__________________
Zaryzykuj, aby zyc, jak w marzeniach.
Fas0lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 17:42   #475
Malinowy_Torcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 32
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

No niewiem. Dostalam od ginekologa recepte na tabletki ovulation forte. Boje sie ze po nich wysypie mnie jeszcze bardziej, ale moze byc i odwrotnie. Narazie smaruje tym duo, ale twarz sie troche przesuszyla i podklad brzydko wyglada.. chce isc na studia gdzie basen jest obowiazkowy.. nie wiem... chyba przez te syfy bede musiala zrezygnowac... od czasu urodzenia dziecka wygladam jak potwor.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Malinowy_Torcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 18:41   #476
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 12:48   #477
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Malinowy_Torcik Pokaż wiadomość
No niewiem. Dostalam od ginekologa recepte na tabletki ovulation forte. Boje sie ze po nich wysypie mnie jeszcze bardziej, ale moze byc i odwrotnie. Narazie smaruje tym duo, ale twarz sie troche przesuszyla i podklad brzydko wyglada.. chce isc na studia gdzie basen jest obowiazkowy.. nie wiem... chyba przez te syfy bede musiala zrezygnowac... od czasu urodzenia dziecka wygladam jak potwor.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mnie na takie przesuszenie bardzo pomaga olej lniany nałożony na twarz na noc. Nie zapycha i efekt jest świetny Mam nadzieję, że stosowany wewnętrznie też pomoże.
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 09:08   #478
Malinowy_Torcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 32
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Poradzilam juz sobie z przesuszeniem. Jakby moja twarz wyglada troche lepiej, ale to raczej zasluga tego ze jestem w polowie cyklu.. a przed okresem znowu bedzie to samo. Chociaz powiem ze duo dobrze na mnie dziala.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Malinowy_Torcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 02:16   #479
Fas0lka
Raczkowanie
 
Avatar Fas0lka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez aklina Pokaż wiadomość
Mnie na takie przesuszenie bardzo pomaga olej lniany nałożony na twarz na noc. Nie zapycha i efekt jest świetny Mam nadzieję, że stosowany wewnętrznie też pomoże.
Ja stosuje sezamowy i rowniez swietnie sie sprawdza
__________________
Zaryzykuj, aby zyc, jak w marzeniach.
Fas0lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 09:07   #480
Malinowy_Torcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 32
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

A u mnie znowu sie pogorszylo.. zaskornikow cale czolo, policzki wysypane wszystkim czym sie da. zadnej poprawy... smaruje rano i wieczorem. Nie czuje wcale ze czegos uzywam... widocznie na mnie nie dziala. Na moja twarz nigdy nic nie pomoglo, nawet doustne leki.
Malinowy_Torcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-23 12:04:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.