Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-21, 14:14   #1441
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość


Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, wpadłabym do Ciebie na klatkę z komunikacji miejskiej staram się nie korzystać bo nie chce się udusić od tego gorąca i zaduchu. Stąd jestem wierną użytkowniczką veturilo
no komunikacja w wawie to hardcore

Chciałam Cię pocieszyć, że zaraz lunie jak z cebra u mnie na Ochocie już ciemno, musiałam światło zapalić do obiadu
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 14:17   #1442
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

u mnie też ciemno, ale jutro też ma być około 30 stopni
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 14:21   #1443
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie narzekajcie tak ile takich gorących dni jest w ciągu roku -dwa, może trzy tygodnie, a pozostałe 11,5 miesiąca to na zmianę zimno, plucha, trzaskające mrozy, deszcze, wichury itp., itd. Ja się bezwzględnie rozkoszuję tą pogodą
Prawda. Z drugiej strony wolałabym się rozkoszować taką pogodą na łonie natury, uwielbiam upały jak mam wolne, ale w mieście wolę jednak nieco chłodniej Choć i tak lepsze to niż zima

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
czas przywyknąć, klimat się zmienia pół Polski narzeka, dlaczego nie ma lata a jak już się zacznie lato to druga połowa umiera... (ja jestem w tej drugiej, upał mnie męczy, wolałam te deszczyste i pochmurne początki czerwca ale w domu na szczęście mam w miarę ok. Najlepiej jest u mnie na klatce schodowej - zdesperowane osoby zapraszam

a i odkryłam już dawno - poruszanie się rowerem po mieście znacznie zwiększa komfort. Najgorzej jest w komunikacji miejskiej, o ile pamiętam z lat ubiegłych
Gosiu, że tak Cię zmolestuję w sprawie filtra, rozumiem, że ten filtr :klik będzie nieskuteczny, jeśli położę na niego podkład, tak?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 14:22   #1444
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

a niech lunie powietrze się oczyści.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 14:28   #1445
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

a i odkryłam już dawno - poruszanie się rowerem po mieście znacznie zwiększa komfort. Najgorzej jest w komunikacji miejskiej, o ile pamiętam z lat ubiegłych
Dziś jak stałam na przystanku, to przyjechal tramwaj i jakas grupa chłopców nie wsiadła mimo że im pasował, ponieważ w tramwaju nie było klimatyzacji

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość

Nie chodzi o takie zwykłe ludzkie, polskie narzekanie, ale wiesz jak się już człowiekowi słabo robi od tego upału to nagle okazuje się, że się go nie lubi. Wbrew pozorom jestem ciepłolubna, dobrze się czuje jak temperatura oscyluje w granicy 30 stopni, ale jak mam gdzieś basenik obok a nie miasto, komputer i biurko

A ja chyba do przesady uwielbiam upały, nawet jak jestem gdzieś w tropikach i temperatura jest 50 stopni to ja mogę biegać i zwiedzać cały dzień, kiedy wszyscy wkoło ledwo dyszą za to zimą cierpię i umieram
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 14:35   #1446
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

Gosiu, że tak Cię zmolestuję w sprawie filtra, rozumiem, że ten filtr :klik będzie nieskuteczny, jeśli położę na niego podkład, tak?
Tak od ręki Ci nie powiem, muszę zanalizować ten skład niektóre chemiczne rozpadają się w styku z talkiem i miką. Kiedyś było tak, że ino tylko pomarańczowa seria Avene dawała radę, a to jakaś nowość jest, to muszę sprawdzić.

na pewno główny filtr (II miejsce w składzie: homosolate) jest szkodliwym składnikiem, uprzedzam... dopuszczony do stosowania tylko w ograniczonej ilości (do 10%) ale bie martw się, ja wczoraj nabyłam podkład Bobbi Brown i też ma ten składnik, na IV miejscu (tutaj nie mogę się oprzeć małej dygresji: ponieważ na opakowaniu skład podają takim drukiem, że moje oka tego niedowidzą nawet w okularach, wyszukałam sobie skład tego podkładu w necie - i o dziwo, całkiem w porządku mi się wydał natomiast po zakupie w domu no... nieźle się zdziwiłam - g. jakich mało


---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziś jak stałam na przystanku, to przyjechal tramwaj i jakas grupa chłopców nie wsiadła mimo że im pasował, ponieważ w tramwaju nie było klimatyzacji
to se trochę poczekają jeszcze
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 14:47   #1447
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Tak od ręki Ci nie powiem, muszę zanalizować ten skład niektóre chemiczne rozpadają się w styku z talkiem i miką. Kiedyś było tak, że ino tylko pomarańczowa seria Avene dawała radę, a to jakaś nowość jest, to muszę sprawdzić.

na pewno główny filtr (II miejsce w składzie: homosolate) jest szkodliwym składnikiem, uprzedzam... dopuszczony do stosowania tylko w ograniczonej ilości (do 10%) ale bie martw się, ja wczoraj nabyłam podkład Bobbi Brown i też ma ten składnik, na IV miejscu (tutaj nie mogę się oprzeć małej dygresji: ponieważ na opakowaniu skład podają takim drukiem, że moje oka tego niedowidzą nawet w okularach, wyszukałam sobie skład tego podkładu w necie - i o dziwo, całkiem w porządku mi się wydał natomiast po zakupie w domu no... nieźle się zdziwiłam - g. jakich mało


---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

to se trochę poczekają jeszcze
no to chyba spasuję i kupię tego jmo tylko kurcze to 30 jest, a mi się goracy urlop szykuje A widziałam jeszcze, że nowy filtr Vichy jest bardzo chwalony: ten teraz w Sp jest po 37 zeta i zastanawiam sie jeszcze nad nim.

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2013-06-21 o 14:48
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 14:53   #1448
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
no to chyba spasuję i kupię tego jmo tylko kurcze to 30 jest, a mi się goracy urlop szykuje A widziałam jeszcze, że nowy filtr Vichy jest bardzo chwalony: ten teraz w Sp jest po 37 zeta i zastanawiam sie jeszcze nad nim.
spójrz tylko, co ma na II miejscu w składzie

P.S. U mnie już pada

Pamiętaj, że mineralne SPFy inaczej się liczy niż chemiczne. Tzn. mineralna 30 lepiej chroni niz chemiczna 30. Oczywiście jest jeszcze drażliwa kwestia - czy mineralne chronią przed całym spektrum (ufa i uvb mam na myśli); mineralne tworzą warstwę ochronną i póki jej nie zetrzesz (póki nie spłynie) to ją masz, chemiczne w dużym nasłonecznieiu trzeba reaplikować, by utrzymać deklarowaną przez producenta ochronę.

Kurde, ile zabawy z tym, nie? Czasem mi się naprawdę odechciewa.
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2013-06-21 o 14:57
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 14:56   #1449
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Mnie właśnie teraz przysłali sms i w sumie to nie wiem co ja bym chciała
Ja też jeszcze nie wiem, co bym chciała, ale jak znam życie, to coś sobie wynajdę .
O, np. bibułki matujące Shiseido na zapas - teraz kilka dziennie zużywam, więc będzie jak znalazł.



Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Nie chodzi o takie zwykłe ludzkie, polskie narzekanie, ale wiesz jak się już człowiekowi słabo robi od tego upału to nagle okazuje się, że się go nie lubi. Wbrew pozorom jestem ciepłolubna, dobrze się czuje jak temperatura oscyluje w granicy 30 stopni, ale jak mam gdzieś basenik obok a nie miasto, komputer i biurko
Ja też ciepłolubna jestem, ale temperatury powyżej 30 stopni podczas pracy, a do tego ciężkie i duszne powietrze, to nie dla mnie. Najbardziej odpowiada mi wyżowa pogoda z temp. ok. 25 stopni, błękitnym niebem z paroma białymi chmurkami i rześkim powietrzem.
Albo chociaż żeby było w taki upał gdzie odetchnąć - jedynie w aucie, przy klimie, mam chwilę wytchnienia od tego skwaru.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 14:58   #1450
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
spójrz tylko, co ma na II miejscu w składzie

P.S. U mnie już pada

Własnie spojarzałam. Załamujesz mnie No dobra, zostaję przy JMO, w sumie skoro nie mam skłonności do przebarwień to powinien wystarczyc

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
spójrz tylko, co ma na II miejscu w składzie

P.S. U mnie już pada

Pamiętaj, że mineralne SPFy inaczej się liczy niż chemiczne. Tzn. mineralna 30 lepiej chroni niz chemiczna 30. Oczywiście jest jeszcze drażliwa kwestia - czy mineralne chronią przed całym spektrum (ufa i uvb mam na myśli); mineralne tworzą warstwę ochronną i póki jej nie zetrzesz (póki nie spłynie) to ją masz, chemiczne w dużym nasłonecznieiu trzeba reaplikować, by utrzymać deklarowaną przez producenta ochronę.

Kurde, ile zabawy z tym, nie? Czasem mi się naprawdę odechciewa.
No mi się nawet nie zdążyło zachcieć prawdę mówiąc, mam jeża psychicznego, jak mam się tym interesować bliżej. Ale masz rację, poczytam trochę o tej ochronie i zobaczę co i jak
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 15:02   #1451
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
... mam jeża psychicznego....
super określenie, będę leasingować
smsa od S. też mam, nie skorzystam
czekolada antydepresyjna mi się rozpuściła, musiałam zjeść łyżeczką
i jakby tyle w sumie

miejta się dziewczątka
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 15:05   #1452
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
...
No mi się nawet nie zdążyło zachcieć prawdę mówiąc, mam jeża psychicznego, jak mam się tym interesować bliżej. Ale masz rację, poczytam trochę o tej ochronie i zobaczę co i jak
ważne też, by nie używać kremów z kwasami bądź retinolem, bo to sprzyja fotowrażliwości.
Ja się za filtrowego ortodoksa nie uważam, ale w dużym słoncu (zwłaszcza na południu) warto jednak się chronić. Chyba, że masz z natury ciemniejszą karnację.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 15:07   #1453
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
spójrz tylko, co ma na II miejscu w składzie

P.S. U mnie już pada
Mam prosbe bo widze ze jestes "oblatana" w skladach, moglabys mi powiedziec czy ten krem ma dobry skład
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 15:13   #1454
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ważne też, by nie używać kremów z ... retinolem, bo to sprzyja fotowrażliwości.
....
a jak krem z retinolem tylko na noc, to można?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 15:13   #1455
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Lexxie, pytanie nie do mnie, ale to moj ulubiony krem Jedyny, ktory potrafi doprowadzic moja buzie do porzadku: jest jasna, swietnie nawilzona, "dewy"
Sklad tez ma dobry, ja go bardzo polecam

Malgosiu, masz moze gdzies zapisany ten link dot olejow w filtrach, bo sie go doszukac na naturalsowym nie moge
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 15:14   #1456
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Gosiu, że tak Cię zmolestuję w sprawie filtra, rozumiem, że ten filtr :klik będzie nieskuteczny, jeśli położę na niego podkład, tak?
Po skladzie widze, ze jest stabilny. Filtry ma calkiem niezle. Do tego kolorowka go nie zdestabilizuje .


Bardzo latwo poznac czy filtra nie zdestabilizuje kolorowka. Jak chcesz to Ci linkami zarzuce ku nauce przy okazji.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-06-21 o 15:16
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 15:37   #1457
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Mam prosbe bo widze ze jestes "oblatana" w skladach, moglabys mi powiedziec czy ten krem ma dobry skład
skład fajny, ale pod jakim kątem ma być dobry? dla jakiej cery? (to co jest przykładowo dobre dla suchych może szkodzić cerom łatwo zaychającym się itp.
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a jak krem z retinolem tylko na noc, to można?
retinol tylko na noc, on bardzo uwrażliwia; mogę się pochwalić, że nabyłam (na iherb) amerykanski krem z 1% retinolu i użyłam 2x pod rząd (trzeciej nocy już se darowałam, bo czułam że zaczął działać) a po kolejnych dwóch dniach łuszczyłam się jak jaszczurka

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Lexxie, pytanie nie do mnie, ale to moj ulubiony krem Jedyny, ktory potrafi doprowadzic moja buzie do porzadku: jest jasna, swietnie nawilzona, "dewy"
Sklad tez ma dobry, ja go bardzo polecam

Malgosiu, masz moze gdzies zapisany ten link dot olejow w filtrach, bo sie go doszukac na naturalsowym nie moge
TUTAJ poszukaj w zakładce oleje (u góry) potem w pasku po lewej sonnenliht stabilisat (czy jakoś tak

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

jeśli ktoś chce zrzucić skórę to ten krem
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 15:38   #1458
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
jeśli ktoś chce zrzucić skórę to ten krem
Ja chcialam . Dzieki .

Ja gruboskorna jak aligator i nie luszcze sie po niczym. Na jesien chetnie klikne ten Twoj cud.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 15:42   #1459
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41428935]Ja chcialam . Dzieki .

Ja gruboskorna jak aligator i nie luszcze sie po niczym. Na jesien chetnie klikne ten Twoj cud.[/QUOTE]

tylko błagam - ostrożnie

P.S. ja nie wiem, gdzie popełniłam błąd? co zrobiłam nie tak??? (to pytania retoryczne, proszę nie odpowiadać ale od jakiegoś czasu różne kliniki zarzucają mnie smsowo i mailowo (także via FB) propozycjami - a to usunięcia obwisłego podbródka, a to liftingu tudzież innych botoksów normalnie zaraz w depresję wpadnę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 15:46   #1460
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
tylko błagam - ostrożnie

P.S. ja nie wiem, gdzie popełniłam błąd? co zrobiłam nie tak??? (to pytania retoryczne, proszę nie odpowiadać ale od jakiegoś czasu różne kliniki zarzucają mnie smsowo i mailowo (także via FB) propozycjami - a to usunięcia obwisłego podbródka, a to liftingu tudzież innych botoksów normalnie zaraz w depresję wpadnę
Ja mailowo non stop dostaje spam z reklama Viagry, wiesz wiesz...
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 15:59   #1461
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
TUTAJ poszukaj w zakładce oleje (u góry) potem w pasku po lewej sonnenliht stabilisat (czy jakoś tak
Slicznie dziekuje

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41429048]Ja mailowo non stop dostaje spam z reklama Viagry, wiesz wiesz...[/QUOTE]

Ja dostalam jakies propozycje seksualne od goracej Kasi TZ i ja nie odwiedzamy takowych stron
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 16:32   #1462
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Slicznie dziekuje



Ja dostalam jakies propozycje seksualne od goracej Kasi TZ i ja nie odwiedzamy takowych stron
chyba dostaje ten sam spam jakiekolwiek pisanie do nich o usunięcie w listy mailingowe przynosi skutek odwrotny do zamierzonego


Pada deszczyk Znaczy leje
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 16:36   #1463
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

a ja siedzę właśnie na iherb.com i się zastanawiam co by tu zamówić bo w sumie pędzle RT bym chciała, ale wszystkie mi niepotrzebne.... dylematy
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 16:44   #1464
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41336133]Prosze.
Niestety to limitowanka. Wciaz jednak do kupienia.[/QUOTE]
Dzieki bardzo za odpowiedź. Tak się przed nim broniłam i widzę, że jednak trzeba iść do perfumerii go obadać go naocznie
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 16:52   #1465
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja używam filtra Uriage Hyseac, skład można podejrzeć np. TUTAJ

Niestety moja wiedza na temat filtrów jest dość mizerna i nie mam pojęcia, czy kolorówka go nie destabilizuje - np. mika która jest w podkładach mineralnych i wielu innych kosmetykach.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 17:01   #1466
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ważne też, by nie używać kremów z kwasami bądź retinolem, bo to sprzyja fotowrażliwości.
Ja się za filtrowego ortodoksa nie uważam, ale w dużym słoncu (zwłaszcza na południu) warto jednak się chronić. Chyba, że masz z natury ciemniejszą karnację.
no niestety, bledziuch jestem. Dziękuję

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
super określenie, będę leasingować
smsa od S. też mam, nie skorzystam
czekolada antydepresyjna mi się rozpuściła, musiałam zjeść łyżeczką
i jakby tyle w sumie

miejta się dziewczątka
pożyczaj spokojnie

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41428619]Po skladzie widze, ze jest stabilny. Filtry ma calkiem niezle. Do tego kolorowka go nie zdestabilizuje .


Bardzo latwo poznac czy filtra nie zdestabilizuje kolorowka. Jak chcesz to Ci linkami zarzuce ku nauce przy okazji.[/QUOTE]

Zarzuć, chetnie poczytam Także i otym szkodliwym skłądniku, o którym wspomniała Małgosia.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 17:14   #1467
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a jak krem z retinolem tylko na noc, to można?
...
ja bym nie ryzykowała w lecie,zamiast sobie polepszyc możesz sobie bardzo zaszkodzić...zwłaszcza jak ochrona niedopracowana .
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 18:05   #1468
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;41424010]Myszuś, parę min. temu wrzuciłam treść na bloga, poczęstuj się
Mogę Ci też wysłać SMSa, daj tylko nr tel. na WP[/QUOTE]


Ewelinko, dzięki bardzo Już się częstuję
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 18:06   #1469
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
chyba dostaje ten sam spam jakiekolwiek pisanie do nich o usunięcie w listy mailingowe przynosi skutek odwrotny do zamierzonego


Pada deszczyk Znaczy leje
Ja olalam, mam 2 skrzynki, na onecie i gmail. Przez ten spam przerzucilam sie na gmail wlasnie

O i na onet dostaje tez maile, ze chca mi 500 funtow podatku zwrocic To zglaszalam do hmrc ( urzad podatkowy), bo trzeba.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 18:08   #1470
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

To ja jeszcze ostatnie pytanko o filtry kupiłam dziś ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...sja-2013-.html
Nie wiem czy dobrze zrobiłam jakbyś któraś z was mogla na sklad zerknąc bardzo bym prosila
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.