Lakiery hybrydowe - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-21, 10:26   #3721
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Trochę drogo, ja silcare stacjonarnie kupuję za 12.50 zł. Mam 5 kolorów, tylko z czerwienią miałam problem, bo okazała się być zgniłą pomarańczą.
Kurcze na necie też widziałam taką cenę,chyba wolę jednak wydać 21 za 6 ml i wykorzystać niż 23 zł za 15 ml Estetiq czego na pewno nie wykorzystam

A normalnie odmaczają się w acetonie?
Z ciekawości jakie masz kolorki?
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 10:54   #3722
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Semilac i Silcare to to samo?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 11:39   #3723
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ściągnęłam właśnie hybrydy i jeden paznokieć mnie strasznie piecze,nie wiem czemu

Zrobię lepiej kilka dni przerwy
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 11:50   #3724
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
jak będziemy zakładały drugą część Maniaczek hybrydowych na pierwszej stronie koniecznie będzie trzeba zrobic najważniejsze informacje dla nowych dziewczyn
Lakiery,bazy,topy,lampy polecane i nie
Lakiery które się odmaczają w acetonie i te które trzeba skrobać
różne linki do stron producentów i ogólnie najważniejsze informacje bo tego tu brakuje
moze któraś zechce być naszym moderatorem
cudowny pomysł i wyzwanie dla chętnej np było porównanie podróbki i oryginału bazy gelish - przetrząsnęłam pół ineternetu i nie znalazłam a drugi raz wątku no nie mam czasu przeczytać a super to było porównane, zdjęcie po zdjęciu czym się różni podróba i oryginał
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 11:57   #3725
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

zakładajac ze sprzedawca nie robi nas w konia i nie wysyla innej buteleczki niz podana na zdjeciu...
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 13:15   #3726
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ten zestaw, a teraz dokupuje tylko kolory dla mnie super
dziękuję za info
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 13:53   #3727
marikaxp
Rozeznanie
 
Avatar marikaxp
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 866
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Ja nie lubie sie grzebac w brokacie, potem w topie i bazie zostaja pojedyncze brokaciki , albo ja mam takie szczęście. A z indigo jest taka seria disco z brokatem. Mam zloty dla mnie ideał. Szukam takiego srebrnego , ale właśnie w gelish emerald glow i ibd tych brokacikow jest za mało jak dla mnie. Zrobilam zamowienie z indigo dostałam gratis w takim małym słoiczku. I nie wiem co to jest ..

ile wam się Tifton trzyma na paznokciach? Ja do tej pory tylko gelish i trzyma sie do oporu , po 6 tygodniach zmieniam i są w idelanym stanie.

Co do leoberta to ja mam zle doświadczenia , kupilam u niego top i robia mi sir na nim pajaczki po tygodniu.

Też u tego sprzedawcy zrobiłam zakupy z gelisha , czarny kolor za 50 zl. Super ze to orginaly u mnie w sklepie kosmetycznym 55 kosztuje mini wersja, a czarny bardzo lubie na paznokciach,

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Ściągnęłam właśnie hybrydy i jeden paznokieć mnie strasznie piecze,nie wiem czemu

Zrobię lepiej kilka dni przerwy
Masz osłabione paznokcie, tylko nie używaj teram odżywek ani japońskiego. Bedzie piekło jeszcze bardziej. Znajoma pomalowała sobie odżywka z eweline na takich słabych paznokciach i nabawila sie choroby paznokci. Paznokcie od góry jej sie odklejają od palca.
marikaxp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 13:56   #3728
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez marikaxp Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Ja nie lubie sie grzebac w brokacie, potem w topie i bazie zostaja pojedyncze brokaciki , albo ja mam takie szczęście. A z indigo jest taka seria disco z brokatem. Mam zloty dla mnie ideał. Szukam takiego srebrnego , ale właśnie w gelish emerald glow i ibd tych brokacikow jest za mało jak dla mnie. Zrobilam zamowienie z indigo dostałam gratis w takim małym słoiczku. I nie wiem co to jest ..

ile wam się Tifton trzyma na paznokciach? Ja do tej pory tylko gelish i trzyma sie do oporu , po 6 tygodniach zmieniam i są w idelanym stanie.

Co do leoberta to ja mam zle doświadczenia , kupilam u niego top i robia mi sir na nim pajaczki po tygodniu.

Też u tego sprzedawcy zrobiłam zakupy z gelisha , czarny kolor za 50 zl. Super ze to orginaly u mnie w sklepie kosmetycznym 55 kosztuje mini wersja, a czarny bardzo lubie na paznokciach,

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------



Masz osłabione paznokcie, tylko nie używaj teram odżywek ani japońskiego. Bedzie piekło jeszcze bardziej. Znajoma pomalowała sobie odżywka z eweline na takich słabych paznokciach i nabawila sie choroby paznokci. Paznokcie od góry jej sie odklejają od palca.
Kurczę ogólnie mam bardzo mocne paznokcie,hybrydy robiłam dopiero 3 raz i temu jednemu się coś stało,reszta jest okej całe szczęście
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 13:58   #3729
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Kurcze na necie też widziałam taką cenę,chyba wolę jednak wydać 21 za 6 ml i wykorzystać niż 23 zł za 15 ml Estetiq czego na pewno nie wykorzystam

A normalnie odmaczają się w acetonie?
Z ciekawości jakie masz kolorki?
Tak, odmaczają się:yes:
Tylko jak robiłam jednym, to mi strasznie uciekał z bazy, musiałam robić po jednym paznokciu.
Mam 20, 30, 40, 80 i 360. chętnie wypróbowałabym jeszcze 10.:P
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 13:58   #3730
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Marikaxp-To małe coś w pudełeczku to krem do rąk lub balsam chłodzący
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 13:59   #3731
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja mam coś ostatnio problem z wolnym brzegiem. Baza z gelish, lakiery z indigo. Mani zrobilam w poniedzialek a wczoraj odprysnal mi wolny brzeg razem z kawalkiem lakieru z brzegu paznokcia. Na szybko podkleilam klejem do tipsow bo bylo juz bardzo pozno a rano do pracy wiec jak z odprysnietym pazurem. Sporo zmywam, sprzatam, piore recznie. Nie wiem czy to w tym lezy problem czy cos robie nie tak.
Cytat:
Napisane przez marikaxp Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Ja nie lubie sie grzebac w brokacie, potem w topie i bazie zostaja pojedyncze brokaciki , albo ja mam takie szczęście. A z indigo jest taka seria disco z brokatem. Mam zloty dla mnie ideał. Szukam takiego srebrnego , ale właśnie w gelish emerald glow i ibd tych brokacikow jest za mało jak dla mnie. Zrobilam zamowienie z indigo dostałam gratis w takim małym słoiczku. I nie wiem co to jest ..

ile wam się Tifton trzyma na paznokciach? Ja do tej pory tylko gelish i trzyma sie do oporu , po 6 tygodniach zmieniam i są w idelanym stanie.

Co do leoberta to ja mam zle doświadczenia , kupilam u niego top i robia mi sir na nim pajaczki po tygodniu.

Też u tego sprzedawcy zrobiłam zakupy z gelisha , czarny kolor za 50 zl. Super ze to orginaly u mnie w sklepie kosmetycznym 55 kosztuje mini wersja, a czarny bardzo lubie na paznokciach,

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------



Masz osłabione paznokcie, tylko nie używaj teram odżywek ani japońskiego. Bedzie piekło jeszcze bardziej. Znajoma pomalowała sobie odżywka z eweline na takich słabych paznokciach i nabawila sie choroby paznokci. Paznokcie od góry jej sie odklejają od palca.
6 tygodni ???jeju to odrost na pół paznokcia musi być
U mnie Tifton trzymał się 2 tygodnie bez odprysków,idealnie po dwóch tyg ściągnęłam więc nie wiem jak zachowałby się dalej
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 14:02   #3732
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Tak, odmaczają się:yes:
Tylko jak robiłam jednym, to mi strasznie uciekał z bazy, musiałam robić po jednym paznokciu.
Mam 20, 30, 40, 80 i 360. chętnie wypróbowałabym jeszcze 10.:P
o kurde 40 super
Dobrze wiedzieć,może przetarcie coś by dało

Ja czaje się na 004 lub na MM Frappe frappe,ale szkoda mi 50 zł Myślę że to może być jakiś odpowiednik
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 14:16   #3733
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
cudowny pomysł i wyzwanie dla chętnej np było porównanie podróbki i oryginału bazy gelish - przetrząsnęłam pół ineternetu i nie znalazłam a drugi raz wątku no nie mam czasu przeczytać a super to było porównane, zdjęcie po zdjęciu czym się różni podróba i oryginał
Wystarczy w google wpisac fake gelish
http://www.gelmynail.com/Real-or-Fake-athome.html


Doszła dziś moja baza gelish A wybrałam przesyłkę za 4zl, 3 dni i jest. Już się nie mogę doczekać nowych pazurkow. Mam nadzieję, że się będzie tak dobrze u mnie trzymać. Strasznie śmieszny ten pędzelek jest.
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 19:07   #3734
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Lakiery hybrydowe

_polly_ z tego co śledzę watek to pamiętam że to chyba Ty nie tak dawno robiłaś zamówienie z Reformy. I mam takie pytanie ile czekałaś tak mniej więcej na przesyłkę?
marta448 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 19:58   #3735
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Wrzuć fotkę swoich to porównamy

Chwilowo czuję się uzdrowiona od nalogowego kupowania nowych lakierów. Co prawda oglądam co jakiś czas różne stronki i galerie, ale moją uwagę przyciągają tylko niebieskie, czerwienie i nudziaki a tych mam już po kilka odcieni Nawet zakupiony tydzień temu fireworks nie zostal jeszcze użyty Generalnie większość moich lakierów doczekała się jedynie wzornika. Kiedy ja to wszystko zuzyje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jest tu https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1390594976

ja zwlekałam z kupnem fireworksa , bo nie przepadam za brokatami , ale tak dziewczęta się nim zachwycały , że zamówiłam i....jest śliczny, spróbuj to czarujący pyłek.....też przystopowałam z kupnem lakierów ....zbieram na kurs
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 20:14   #3736
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez marta448 Pokaż wiadomość
_polly_ z tego co śledzę watek to pamiętam że to chyba Ty nie tak dawno robiłaś zamówienie z Reformy. I mam takie pytanie ile czekałaś tak mniej więcej na przesyłkę?
Z tego co pamiętam zamówienie złożyłam w sobotę, a we wtorek był już u mnie kurier.
Pochwal się na co się skusiłaś
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 20:24   #3737
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dokładnie taka ściągawka byłaby niezła



Otóż to łatwiej odesłac do 1 strony niż co kilka postów powielać odpowiedź, bądź czytac jakie to dziewczyny są niekulturalnie nie odpowiadając na pytanie, pomimo że wystarczy przejrzeć wątek. Sama pamiętam moje początki i wątek przejrzałam dwa razy zanim się odezwałam
ja również zgadzam się z pomysłem Eni
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 20:27   #3738
kasiakaka
Raczkowanie
 
Avatar kasiakaka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętokrzyskie/UK
Wiadomości: 50
Dot.: Lakiery hybrydowe

moje pierwsze tygodniowe hybrydy cz 063


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1395433622341.jpg (93,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1395433642577.jpg (81,9 KB, 33 załadowań)
__________________
http://szafka.pl/profil/ubraniajuli/..._lub_wymieniam zaprazsam ciuszki na dziewczynke

Edytowane przez kasiakaka
Czas edycji: 2014-03-23 o 08:14
kasiakaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 20:48   #3739
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam zamówienie złożyłam w sobotę, a we wtorek był już u mnie kurier.
Pochwal się na co się skusiłaś
To może nie będę musiała długo czekać A kolorki które wzięłam to Atlanta, Rome, Los Angeles i Haiti, tak jak po kolei z załącznikach. Jestem bardzo ciekawa tej firmy i mam nadzieję że się nie zawiodę
marta448 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 21:04   #3740
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez marta448 Pokaż wiadomość
To może nie będę musiała długo czekać A kolorki które wzięłam to Atlanta, Rome, Los Angeles i Haiti, tak jak po kolei z załącznikach. Jestem bardzo ciekawa tej firmy i mam nadzieję że się nie zawiodę
Śliczne! I jak je dostaniesz, to proszę o zdjęcia jak wyglądają na wzorniku.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 21:15   #3741
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Śliczne! I jak je dostaniesz, to proszę o zdjęcia jak wyglądają na wzorniku.
A no to pewnie jak je tylko dostanę w ręce to będę testować i zdjęcia na pewno wstawię Już się doczekać nie mogę
marta448 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 23:00   #3742
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Semilac i Silcare to to samo?
nie, to zupelnie 2 inne firmy...
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 23:22   #3743
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

ale miałam dzisiaj akcję przyszła siostra na pazurki siedzimy sobie w kuchni, słoneczko zagląda przez okno, przygotowuje płytkę, otwieram bazę Gelish, zabieram się za malowanie, dwa pomalowane pazurki a ja zauważam, że mój pędzelek z bazy stwardniał i to bardzo szybka akcja, rolety w kuchni w dół, aceton na wacik i "reanimacja" pędzla :P na szczęście udało się doprowadzić go do właściwego stanu, ale niezłego szoku doznałam, wystarczyło dosłownie kilkanaście sekund w pomieszczeniu na w pół oświetlonym, dodam że nie siedziałam przy samym oknie szybka jest ta baza kilka minut na słońcu i lampy nie trzeba
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 23:38   #3744
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
Jest tu https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1390594976

ja zwlekałam z kupnem fireworksa , bo nie przepadam za brokatami , ale tak dziewczęta się nim zachwycały , że zamówiłam i....jest śliczny, spróbuj to czarujący pyłek.....też przystopowałam z kupnem lakierów ....zbieram na kurs
Rzeczywiscie u ciebie wyglada na malo napigmentowany. Ile dalas warstw?
Ja również nie przepadam za brokatami, ale tyle się naczytalam o fireworksie, ze jak zobaczylam go za 24zl to grzechem byłoby nie wziąć
Wczoraj pomalowalam kciuki i serdeczne, dla odświeżenia koloru i podoba mi sie ten nienachalny bling bling

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 08:08   #3745
marikaxp
Rozeznanie
 
Avatar marikaxp
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 866
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Marikaxp-To małe coś w pudełeczku to krem do rąk lub balsam chłodzący
To nie jest krem, to jest czarne i śmierdzi, nie wiem może to jest klej , bo mi dali też kawałek folii ale nie wiedziałam mini wersji kleju, a może żel , albo farbka.akrylowa?!.

Mi wolno rosną paznokcie. Po 6 tygodniach Odrost nawet nie jest na 1/ 3 płytki.
marikaxp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 08:10   #3746
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez marta448 Pokaż wiadomość
To może nie będę musiała długo czekać A kolorki które wzięłam to Atlanta, Rome, Los Angeles i Haiti, tak jak po kolei z załącznikach. Jestem bardzo ciekawa tej firmy i mam nadzieję że się nie zawiodę

Ja miałam chrapkę na Altana.
Nie wiem czy widziałaś na żywo,jest mega

Reforma jest ok
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 08:13   #3747
marikaxp
Rozeznanie
 
Avatar marikaxp
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 866
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Kurczę ogólnie mam bardzo mocne paznokcie,hybrydy robiłam dopiero 3 raz i temu jednemu się coś stało,reszta jest okej całe szczęście

To nie wiem, ja byłam na kursie , tam robiłyśmy sobie na wzajem i na koniec każdą piekły paznokcie. Instruktora zabronila użuwac przez miesiąc odżywek. Moja siostra po hybrydach zrobiła japoński i bardzo ja szypało przez kilka dni.
marikaxp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 08:51   #3748
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez marikaxp Pokaż wiadomość
To nie jest krem, to jest czarne i śmierdzi, nie wiem może to jest klej , bo mi dali też kawałek folii ale nie wiedziałam mini wersji kleju, a może żel , albo farbka.akrylowa?!.

Mi wolno rosną paznokcie. Po 6 tygodniach Odrost nawet nie jest na 1/ 3 płytki.
Czyli dostalas paint gel. Zobacz sobie w internecie zdobienia bizuteryjne. Indigo takie cudo wlasnie promuje. Niezbedne do tego sa wlasnie ten zel i folia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 09:09   #3749
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
Ja miałam chrapkę na Altana.
Nie wiem czy widziałaś na żywo,jest mega

Reforma jest ok
Na żyw0 nie widziałam niestety, tylko na zdjęciu na wzorniku i jak mówisz że mega to pewnie będzie to moja nowa miłość
marta448 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 09:54   #3750
bimbunia_
Raczkowanie
 
Avatar bimbunia_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 332
Dot.: Lakiery hybrydowe

6 tygodni mnie nie dziwi bo ja baze tez nosze tygodniami, zmieniam czesto kolorowke wiec gdybym musiala ciagle odmaczac i sciagac baze to bym sie zalamala bo spory odrost mam po tygodniu. Wiec spiłowuje troche gorna warstwe, nakladam kolor na calosc czyli odrost i stara warstwe hybrydy, top i zalatwione. Nie zauwazylam zeby brak bazy na odrostach niszczyl paznokiec. Nigdy tez nic mi sie nie odkleilo a mocze je bardzo czesto.
bimbunia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.