Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-18, 14:30   #4861
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Szukam zamiennika loreal true match n1. NIE rozświetlającego. Nie mam większych problemów z cerą, ale wolę coś kryjącego bo tak się lepiej czuje. Revlon odpada,bo 150 wydaje mi się za ciemne a 110 za różowe
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 15:47   #4862
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Szukam zamiennika loreal true match n1. NIE rozświetlającego. Nie mam większych problemów z cerą, ale wolę coś kryjącego bo tak się lepiej czuje. Revlon odpada,bo 150 wydaje mi się za ciemne a 110 za różowe
Jeśli jeszcze nie testowałaś Max Factor Lasting Performance to warto się wokół niego zakręcić. W drogeriach zaczynają się odcienie od 102, ale ja miałam odcień 100 i był naprawdę jasny (zamówiony w necie).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 04:53   #4863
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Myślę nad kremem bb (ale tym prawdziwym, koreańskim, a nie żadnym mejbelinem czy lorealem) double wearem albo MACiem. Co myślicie?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 05:23   #4864
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Double wear jak mala czarna- ale jesli jestes bardzo jasna to moze byc problem z kolorem, no i to taki podklad nie do konca na codzien. Z maca lubie pro longwear
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 16:08   #4865
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Double wear jak mala czarna- ale jesli jestes bardzo jasna to moze byc problem z kolorem, no i to taki podklad nie do konca na codzien. Z maca lubie pro longwear
Macałam dziś DW i kolory nie były takie jasne.
Clarinsa w jasnym kolorze nie mieli u mnie nigdzie z żadnego podkładu.
Skusiłam się na CHANEL Vitalumière Aqua w odcieniu 10 Beige. Jest jasny i wg mnie ma fajną konsystencję.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 07:11   #4866
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Si Dw nie jest super jasny, raczej przecietny.
Ja dlugo nie moglam sie przekonac do aqua vitalumiere... Ale to najlepszy podklad chanel jesli ktos lubi lekkie krycia, dobrxe wyglada na zdjeciach. Czaje sie na make up furever ultra hd, ten nowy ale tez mam problem z kolorem
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 17:50   #4867
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny, próbowała któraś rimmel match perfection
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 19:07   #4868
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Najjaśniejszy, chyba 091 jest mocno różowy. Ale nie widziałam go w drogeriach od jakiegos czasu, jedynie online. A drugi najjasniejszy, chyba 100, jest dość neutralny (chociaż to pojecie względne)i w miarę jasny, napewno jaśniejszy od WMU. Jeśli chodzi o właściwości to moim zdaniem lekki, fajny podklad na codzień. Bardziej do wyrownania kolorytu, jakiegoś super krycia to bym sie po nim nie spodziewała
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 19:48   #4869
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Jedyny podkład drogeryjny, który nie wysuszył mojej skóry Teraz jestem jeszcze 'opalona', więc mogę używać nr 100, szkoda, że zaraz ten radosny okres się skończy i zacznie się szukanie tematu zastępczego. Kupiłam nowy True Match w odcieniu N1 - niesamowicie sucho wygląda na twarzy, nie wiem, co z nim zrobić, naprawdę wyglądam w nim okropnie Kolor nie taki znów najgorszy, choć na blade momenty na pewno będzie za ciemny + na mnie oksyduje.
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 19:50   #4870
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Chyba kupię krem bb, z tego co pamiętam to pomarańczowy skin 79 był dobry. Zielony był najjasnieszy
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 19:59   #4871
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Si Dw nie jest super jasny, raczej przecietny.
Ja dlugo nie moglam sie przekonac do aqua vitalumiere... Ale to najlepszy podklad chanel jesli ktos lubi lekkie krycia, dobrxe wyglada na zdjeciach. Czaje sie na make up furever ultra hd, ten nowy ale tez mam problem z kolorem
Widziałam na insta u jednej z użytkowniczek porównanie MUFEultrahd, aqua vitalumiere z healthy mix gel. Make up forever określiła jako na specjalne okazje
Słyszałam, że niektórzy uważają healthy mix za tańszą wersję aqua vitalumiere.
Który odcień aqua vitalumiere używałaś?
Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Jedyny podkład drogeryjny, który nie wysuszył mojej skóry Teraz jestem jeszcze 'opalona', więc mogę używać nr 100, szkoda, że zaraz ten radosny okres się skończy i zacznie się szukanie tematu zastępczego. Kupiłam nowy True Match w odcieniu N1 - niesamowicie sucho wygląda na twarzy, nie wiem, co z nim zrobić, naprawdę wyglądam w nim okropnie Kolor nie taki znów najgorszy, choć na blade momenty na pewno będzie za ciemny + na mnie oksyduje.
N1 nie dane mi było zobaczyć, ale C1 tak i wersja starsza od nowej różni się wg mnie. Nowa wersja C1 jest jaśniejsza, może to samo dotyczy N1
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 20:59   #4872
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Chyba kupię krem bb, z tego co pamiętam to pomarańczowy skin 79 był dobry. Zielony był najjasnieszy
Lubię ten pomarańczowy Teraz mi pasuje, choć pewnie niedługo będzie za ciemny. Mam wrażenie, że on jaśnieje na mojej skórze - po nałożeniu "kropek" na skórę czekających na roztarcie, mam wrażenie że jest zdecydowanie za ciemny. Ale po roztarciu wygląda ładnie.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość

N1 nie dane mi było zobaczyć, ale C1 tak i wersja starsza od nowej różni się wg mnie. Nowa wersja C1 jest jaśniejsza, może to samo dotyczy N1
Nie wiem, czy coś się zmieniło bo nie miałam wcześniejszej wersji Ale dostałam nową do testów i N1 jest rzeczywiście dość jasny. Dość jasny jak na podkład drogeryjny, ale na pewno nie jakoś ekstremalnie jasny.


A jeszcze co do Match Perfection, widziałam dziś filmik z jego udziałem i ten Porcelain wyglądał niemal biało (i faktycznie różowo), ale już się przyzwyczaiłam do tego, że większość najjaśniejszych podkładów z gamy tak wygląda na swatchach i filmikach, a realia potem to weryfikują niestety
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 21:03   #4873
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Jeśli dobrze pamiętam stare N1 to nowe jest jaśniejsze Po prostu ja jestem chłodnożółta i dlatego mam problem z doborem koloru, wyłapuję każdy ciepły ton Z kolorem jeszcze bym sobie jakoś poradziła, dla mnie dyskwalifikuje go to suche wykończenie
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 05:55   #4874
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

dziewczyny, a nie wiecie czy te true matche w takich buteleczkach z zakrętką bez pompki (dostępne na allegro) mają nową czy starą formułę?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 06:07   #4875
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, próbowała któraś rimmel match perfection
Ja mam odcień 100 kupiłam w Rosku w CND
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 07:33   #4876
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja też mam Rimmel Match Perfection, ten najjaśniejszy 010, ale jest zbyt różowy dla mnie.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 07:53   #4877
impaula
Raczkowanie
 
Avatar impaula
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 100
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja też mam Rimmel Match Perfection, ten najjaśniejszy 010, ale jest zbyt różowy dla mnie.
Zgadzam się U mnie tez za różowy

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
impaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 08:16   #4878
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Kaledonio jak dla mnie Healthy mix i Chanelak to totalnie inne podklady. Tak rozne ze ciezko pirownywac. Vitalumiere mialam odcien nr 10 i 20 (b) . Mac face and body bym okreslila jako tansza wersje chanela. muf mialam stara wersje... Czy on taki na specjalne okazje... To zalezy od potrzeb , jest lzejszy niz YSL te ktory jest zasilikonowany.. Zalezy od cery. Pojecie ciezkosci u mnie zwykle jest odwrotne bo mnie zapychaja podklady rozswietlajace z duza iloscia silikonu najczesciej. Codziennie sie nie maluje wiec w sumie wszystko mi jedno ale mam wielka ochote na mufa , ogromna . Pewnie go w koncu kupie))
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 08:32   #4879
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Kaledonio jak dla mnie Healthy mix i Chanelak to totalnie inne podklady. Tak rozne ze ciezko pirownywac. Vitalumiere mialam odcien nr 10 i 20 (b) . Mac face and body bym okreslila jako tansza wersje chanela. muf mialam stara wersje... Czy on taki na specjalne okazje... To zalezy od potrzeb , jest lzejszy niz YSL te ktory jest zasilikonowany.. Zalezy od cery. Pojecie ciezkosci u mnie zwykle jest odwrotne bo mnie zapychaja podklady rozswietlajace z duza iloscia silikonu najczesciej. Codziennie sie nie maluje wiec w sumie wszystko mi jedno ale mam wielka ochote na mufa , ogromna . Pewnie go w koncu kupie))
Miałam próbkę tego nowego MUFE HD i u mnie wyglądał źle, nie trzymał się skóry - ogólnie porażka, chociaż kolor Y215 był całkiem w porządku.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 09:02   #4880
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Kaledonio jak dla mnie Healthy mix i Chanelak to totalnie inne podklady. Tak rozne ze ciezko pirownywac. Vitalumiere mialam odcien nr 10 i 20 (b) . Mac face and body bym okreslila jako tansza wersje chanela. muf mialam stara wersje... Czy on taki na specjalne okazje... To zalezy od potrzeb , jest lzejszy niz YSL te ktory jest zasilikonowany.. Zalezy od cery. Pojecie ciezkosci u mnie zwykle jest odwrotne bo mnie zapychaja podklady rozswietlajace z duza iloscia silikonu najczesciej. Codziennie sie nie maluje wiec w sumie wszystko mi jedno ale mam wielka ochote na mufa , ogromna . Pewnie go w koncu kupie))
To celujemy w podobne odcienie, bo ja właśnie 10 kupiłam
Chodziło o żelową wersję burżuja, ta pierwsza jest inna.

Pudry MAC tak mnie pozapychały, że podkłady i inne kosmetyki tej marki sobie daruję. Z początku fajne kosmetyki, używasz dłużej i tragedia
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 09:48   #4881
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Miałam próbkę tego nowego MUFE HD i u mnie wyglądał źle, nie trzymał się skóry - ogólnie porażka, chociaż kolor Y215 był całkiem w porządku.
http://www.makeupalley.com/product/s...or-Ever/Liquid

No wlasnie recenzje ma tez bardzo slabe wiec ... Nie wiem... Migrowal Ci w zalamania skory?

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
To celujemy w podobne odcienie, bo ja właśnie 10 kupiłam
Chodziło o żelową wersję burżuja, ta pierwsza jest inna.

Pudry MAC tak mnie pozapychały, że podkłady i inne kosmetyki tej marki sobie daruję. Z początku fajne kosmetyki, używasz dłużej i tragedia
Ja mialam taka sytuacje z YsL TE ...leciutkie krycie taka mgiełka w zasadzie a zapchal mnie dramatycznie, okazalo sie ze krycie leciusie ale lekkie krycie to nie lekki sklad.. Teraz maluje sie od czasu do czasu tylko wiec w sumie podklady nie zdaza mnie zapchac.

Czytalam recencje diorskina forever tego po zmianie formuly ( juz jakis czas temu to bylo) i ma tak fajne recenzje na makeupally ze moze wezme probke. Mialam stara wersje ale jej nie polubilam.
Ostatnio mecze Bobbi Brown Skin Foundation na zmiane ze Skin Ilusion
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 11:52   #4882
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
http://www.makeupalley.com/product/s...or-Ever/Liquid

No wlasnie recenzje ma tez bardzo slabe wiec ... Nie wiem... Migrowal Ci w zalamania skory?
Migrował Znikał plamami, ogólnie kaszana.

Które Ci nie migrowały?
Mnie dopiero Macowy Pro Longwear Nourishing i Marc Jacobs Re(marc)able. Jeszcze Macowy Studio Fix nieźle się trzyma na twarzy.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 12:23   #4883
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja mam odcień 100 kupiłam w Rosku w CND
Ale ta nowa wersja?

Bo ja miałam starą (010 light porcelain) i u mnie się podkład sprawdził, nie podkreślał suchych skórek, nie robił efektu maski, nie oksydował, ładnie wyglądał na twarzy.
Nie wiem jak ta nowa wersja.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rimmel True Match foundation 010 Light Porcelain (7).jpg (111,7 KB, 60 załadowań)

Edytowane przez Silloe
Czas edycji: 2015-09-23 o 12:26
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 13:08   #4884
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Migrował Znikał plamami, ogólnie kaszana.

Które Ci nie migrowały?
Mnie dopiero Macowy Pro Longwear Nourishing i Marc Jacobs Re(marc)able. Jeszcze Macowy Studio Fix nieźle się trzyma na twarzy.
Wiesz co... Ja uzywam najchetniej mimo wszystko lekkich podkladow , mac face and body , ysl . One mi mie migruja i trzymaja sie ale ja mam cere sucha w tej chwili wiec zadanie jest latwiejsze. Bywa ze nawet nie pudruje podkladow.. Kiepski ze mnie przyklad w takim razie ale u mnie te lekkie nigdzie nie migruja, a ze trzymaja sie tez ok to ich uzywam

Cięższe mi migruja w linie usmiechu dosc czesto, poza DW,DW light i maximum coverage, maczki tez sie nie zbieraja,za to mialam duzy problem z lancome ultra
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-09-23 o 14:05
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 13:10   #4885
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Loyd, czy buteleczki Twoich F&B tez sa tak cholernie trudne do utrzymania w czystosci? Ja nie daje rady z moimi, wszystko jest w podkladzie.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 14:05   #4886
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Nakretka od srodka zawsze jest zalana podkladem:/ szyjka rowniez. To przez konsystencje i fakt ze zwykle wlasnie je zabieram w podroz.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:04   #4887
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A, czyli to samo co u mnie. W efekcie wszystko jest upaparane.
Strasznie mnie to denerwuje, zwlaszcza ze zwykle w pospiechu rano mieszam bialy z n1 i naprawde nie mam czasu na zajmowanie sie brudna nakretka.

W ogole musze kupic jakis podklad, bo F&B sie konczy. Rozwazalam cos Bobbi Brown, mam tutaj dostepne odcienie 00, ale nie wiem co mam zrobic jak mi zejdzie opalenizna w zimie. Mam dosc mieszania. moze wyprobuje w koncu chromatic mix, chyba nie mam wyjscia.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:12   #4888
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja jestem fanka Bobbi Brown)))
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:35   #4889
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ooo, ktory podklad polecasz w takim razie?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 17:24   #4890
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja jestem bardzo zolta, uzywam warm ivory ale to jie jest wybitnie jasny kolor, jestem troche ciemniejsza niz wiekszosc dziewczyn w tym watku, na poziomie c1 w mac face and body, to idealny dla mnie kolor. Nie musze go rozcienczac. Mam porcelain (0) i warm ivory ( 1) ze skon foundation czyli tego standardowego bobika. On tzn konkretnie ten podklad ma nieco jasniejsze odcienie niz pozostale podklady marki.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.